Tallinn - Aabe Varuosad

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

Tallinn - Aabe Varuosad

PostitusPostitas djk » 14 Jaan 2008, 13:13

Täname kõiki Mazda omanikke kes eelmine aasta meie kauplust külastasid.
Sellel aastal paremad allahindlused Teile:
rehvid kuni -10%, pirnid -10%, kojamehed -10%, akud -5%

Lisaks varuosakauplusele, avasime oma uue töökoja, kus kõik klubilased on väga teretulnud. Aasta esimesel veerandil pakume klubikaardi ettenäitamisel töötunni hinnast alet -5%
Kontakt: reimo@abv.ee või 6381021

Lgp.
Aabe varuosad
djk
 


PostitusPostitas jann » 20 Aug 2008, 14:17

Käidud, ostetud, rahul! Teenindus, hind 5+
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas ZoommooZ » 20 Aug 2008, 18:50

jann kirjutas:Käidud, ostetud, rahul! Teenindus, hind 5+

Sõnad samad aga hinne 5.
Ergo - 56362926
Kasutaja avatar
ZoommooZ
 
Postitusi: 681
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:16
Asukoht: Tallinn,Laitse,Püssi,Lüganuse,Aa

PostitusPostitas ZoommooZ » 28 Okt 2008, 21:33

Olen sunnitud oma sõnu sööma.
5+ kogu värgi eest.
Kuigi mul veel klubikaarti pole ,tehti mulle ikkagi eelallahindlust.Vägev. :)
Ergo - 56362926
Kasutaja avatar
ZoommooZ
 
Postitusi: 681
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:16
Asukoht: Tallinn,Laitse,Püssi,Lüganuse,Aa

PostitusPostitas jann » 01 Nov 2008, 03:47

Sai GFile asju ostmas käidud! Jälle 5+ tuli!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas lines » 21 Mär 2009, 23:05

Läksin ma siis aabesse. Poodi enam pole :shock: :shock: :shock: - esimene mõte majanduslangus :( . Aga õnneks kolisid soodsamale pinnale :lol: ;

ASUME NÜÜD UUES KOHAS! (03.03.2009)
Meie uued andmed on järgmised:
Kadaka tee 84a
Tel: 672 2066
faks: 672 2023
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sven » 22 Mär 2009, 08:54

Pilt

Uus asukoht siis Kannu Kõrtsu vastas. Mõned ehk teavad ka kus asus varasemalt Tuuning.ee nimeline asutus, peaks olema samad ruumid.
Sven
 


PostitusPostitas tomkulibin » 17 Sept 2009, 23:22

Täna käisin jagaja kaant tahtmas. Pakutava hind tundus na imelik olema. Astusin siis ka "Taketist" läbi. Sealt sain sama toote, sama valmistaja ja 2x odavamalt :shock:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas MaSu » 28 Okt 2009, 21:52

olen nüüd mõned korrad jooksvaid asju käinud Aabe's ajamas ja saan ainult kiita :) 5+
Loodetavasti jätkub sama tulevikus
Kasutaja avatar
MaSu
 
Postitusi: 382
Liitunud: 07 Juul 2009, 19:31
Asukoht: Tallinn

2005 Mazda 3 GT Aero

Re: Tallinn - Aabe Varuosad

PostitusPostitas ance » 10 Sept 2010, 07:08

Näe minule vajalik teema olemas. :clap:

Eile läksin peale tööpäeva Keilast Tallinnasse esialgu Taketisse asju ostma, aga jõudnud sinna ukse taha, oli kell 18 läbi 2 min ja tuled olid kustus ja rahvas läind. Pettununa mõtlesin siis, et lähen mustamäele fiksusesse proovima. Pööranud juba kadakateele hakkas järsku silma, et tee ääres AABE varuosad ja et uks veel lahti. Tegin kohe tagasipöörde ja kihutasin kohale.
Ilusti võeti vastu, kuigi ka nende uksed pidid olema juba 7 min suletud. Soovitati üht ja teist ja tehti paar asja veel hea hinnaga. Ennem maksmist küsiti veel, et kas olete Mazdaklubist ka... veel lasti hinda alla. Lõpuks sain kogu krempli nii odavalt, et häbi oli kohe :D

Teenindaja naisterahvas oli väga sümpaatne ja kliendisõbralik- hinne 10 talle viie palli süsteemis. Ja kõik asjad sain kätte ka odavalt.
Olen ülirahul. Teinekordki kindlasti veel sinna :thumbup:

Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: Tallinn - Aabe Varuosad

PostitusPostitas KRANTS » 10 Sept 2010, 09:01

MIna olen ka nendega paar päeva suhelnud, et oma Mondeokäki ükskord korda saaks :mrgreen:

Pole minulgi nende pihta midagi halba öelda :thumbup: Juba ilma soodushinnata on varusad paljude konkurentide omadest soodsamad. Ning autot näitamas käies ütles Heiki, et vast saab ka lõppsummast väikse ale teha :clap:

Anyway on masin 17 septembriks järjekorda pandud ja peaks hommikul 9-st remonti minema.
Loodan siiralt, et need pankurimaafiad annavad selleks ajaks soovijatele õppelaenud üle (alates 15 pidavat nad seda tegema), et ma ei peaks aega edasi lükkama. Tööde teostamisest ja kvaliteedist saan peale seda rääkida :wave:
KRANTS
 


Re: Tallinn - Aabe Varuosad

PostitusPostitas Tihver » 15 Nov 2010, 21:59

Kirjutan siis omalt poolt ka paar sõna Aabe teemal.

Hinnad on head ja töö tundub korralik, aga klienditeenindus jätab soovida.

Esimest korda viisin auto lihtsalt korralisse hooldusesse eesmärgiga vahetada õli ja filter. Harjunud sellega, et kui töö tehtud tuleb SMS või kõne, et võib autole järgi minna. Auto viisin hommikul ja tol päeval kõne ei tulnudki, nii et helistasin siis ise järgmine hommik.

Hoolduse käigus selgus, et vaja vahetada tagumine reguleervarras ja roolilatt on läbi. Tellisin siis nende kaudu kasutatud roolilati, uue reguleervarda, nende vahetuse ja sillastendi, et peale silla remonti kõik paika ka saaks. Sama kogemus, mis eelmine kord - ei mingit kõne selle kohta, et auto valmis on. Järgi minnes läksin proovisõitu tegema ja avastasin, et auto kisub paremale päris korralikult. Viisin tagasi ja küsisin, et mis seis sellega on: sild korras ja reguleeritud, aga auto kisub. Esiteks räägiti mulle kõveratest teedest ja rehvidest ja kui siis ise proovima tulid tõdesid fakti, et kisub jah. Jätsin siis auto sinna, et üritavad päeva jooksul üle vaadata ja kontrollivad veel kord üle. Samal päeval kõne ei tulnud, järgmine päev lõuna ajal helistasin ja lubati kohe tagasi helistada, aga kõne tuli alles 16.00. Proovisõidule minnes selgus, et midagi polnud muutunud ja ikka kisub. Siis oli juba uus jutt, et selleks vaja sillatala nihutada, aga poldid roostes ja ei saa lahti. Lubati natuke asja üle järgi mõelda, et mida ette võtta, et auto ikka otse sõitma saada ja kindlasti järgmine päev tagasi helistada. Tänaseks on sellest järgmisest päevast möödas juba 1,5 nädalat ja ühtegi kõne pole sealt tulnud.

Siiski julgen neid Tallinnas Mazda hoolduseks ja remondiks soovitada, sest teiste kohtadega nagu Inschape ja Mazda Abi on minul isiklikult oluliselt negatiivsemad kogemused.
Tihver
 
Postitusi: 49
Liitunud: 08 Jaan 2009, 21:55

2002 Mazda 6 GT

Re: Tallinn - Aabe Varuosad

PostitusPostitas Evert » 06 Mai 2011, 00:07

Mina panen ka omalt poolt hulga plusspunkte juurde. Peale varuosade hea hinna oli ka hästi paindlik kättetoimetamise viis. Tänud!
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Tallinn - Aabe Varuosad

PostitusPostitas Ivo81 » 27 Veebr 2012, 13:07

Ligikaudu 3a olen seal ka enda mazdaga käinud (ka naise autoga sai seal käidud mõned korrad).
Hinnad head ja teenindusega võib ka rahule jääda, kuigi minu isikliku kogemuse põhjal jääb seal peale Heiki lahkumist vajalikke teadmisi puudu. Viimasel ajal pole enam abi saanud kahjuks. Ka naine ütles, et Heiki kas siis oligi tark või jättis targa mulje kui ta seal käis :)
Ivo81
 
Postitusi: 33
Liitunud: 16 Mai 2008, 08:31
Asukoht: Tallinn,

Re: Tallinn - Aabe Varuosad

PostitusPostitas DreadDog » 04 Mai 2012, 20:36

Kinnitan eelkõneleja kogemust - ei helistata, kui asi valmis. Muus osas väga positiivne kogemus!
Pikema jutu (hooldusest) jätsin margile kohaselt (suikuvasse) Toyota foorumisse.

Tänud Mazdaklubile, et teete firmade valimise lihtsamaks :thumbup:

Edu!
Rein
Algaja tänab kõigi asjalike nõuannete eest!
Kasutaja avatar
DreadDog
 
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Juun 2010, 10:42
Asukoht: Tallinn


Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline