Mazda 323 mio 1998

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

Mazda 323 mio 1998

PostitusPostitas Jurmola » 23 Aug 2010, 20:56

Tere
Endal küll Mazdadega piisavalt, kuid väiksemate mudelitega kokkupuude puudub siis uurin natuke masina tausta. Kellel sellise mudeliga kokku puuteid võivad ilusti teada anda vigadest ja eripäradest. Seda ma tean, et auto on roostealdis, kuid milline on umbkaudne küttekulu ja suuremad tüüpvead mida ostul jälgida?

Urmas
Kasutaja avatar
Jurmola
 
Postitusi: 36
Liitunud: 21 Mär 2006, 23:20
Asukoht: Tartu

Re: Mazda 323 mio 1998

PostitusPostitas KRANTS » 22 Sept 2010, 10:33

Seni kui ise sellisega sõitsin oli KESKMINe küttekulu kuskil 8 ringis (linna sõitu ikka väga palju, vahest sai maal käidud). Ostes ei oskagi midagi soovitada, mida jälgida. Oleneb, kuidas autot hoitud on. Tüüpviga, mis mina olen avastanud on tagumised "kondid" neid läks aasta jooksul umbes 1 mõlemale poole. Tüüpveana ei oska seda kinnitada, aga minu kasutuses olnud isendil oli probleeme geneka rihmaga. Tänase päevani on see probleemiks. Ka peale vahetamist ja korduvalt pingutamist mõne aja möödudes uuesti kriuksus. Ju olid geneka kronsad juba väsinud (kas on tüüpviga või mitte, ei tea).

Midagi halba ma küll ei oska selle masina kohta öelda, mis üldiselt peaks pidurdama ostusoovi :thumbup:

Ise sõitsin 97a isendiga.
KRANTS
 



Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline