626 GE 2.0L pöörded liiga madalad?

626 GE 2.0L pöörded liiga madalad?

PostitusPostitas lines » 14 Veebr 2005, 13:50

tere,


olen mazda 626 (96a AUTOMAAT) värske omanik. Mure on selles et tühikäigu pöörded veidi liiga madalad (veidi alla 900 p/s) seetõttu töötava mootoriga seistes lööb tihtipeale vibra sisse. Seda juhtub olenemata kas käik on parkingu või "d" peal. Kas aitab lihtsalt pöörete tõstmisest? Kas seda tehakse diagnostikas? Või asi viitab mingile rikkele?

Olen ka kuulnud et mazda pöörded sõltuvad ka palju jahutusvedeliku tasemest. Kontrollisin vedeliku ja seda on max ja min. vahepeal. On mõtet ehk proovida jahutus vedeliku lisamist ?

aidake kes suudab :oops:
Viimati muutis lines, 22 Mär 2005, 19:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas IvarR » 14 Veebr 2005, 17:23

imre84 kirjutas:endal muidu selline probleem, et külma mootoriga on pöörded ~2000 peal (või peabki nii olema..?!)


Minu f-l on ka alguses käivitades suht kõrged pöörded. Natukene töötab siis langetab tasapisi allapoole neid.
Arvan et normaalne nähtus.
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 14 Veebr 2005, 21:25

kindlasti normaalne... tegu külmkäivitusega... mul palju hullem mure... peale aju kärssamist kõrgeid pöördeid enam ei ole :(
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Veebr 2005, 17:03

Normaalne tühikäik on jah kuskil 700..800 pöörde kandis. Kui mootor seejuures vibreerib, siis on tal midagi muud viga.

Muidu mul viskab ka külmkäivitusel pöörded alguses 1500..2000 kanti. Ju see on siis normaalne.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Veebr 2005, 19:58

kui tühikäik paneb auto vibreerima, siis esimene asi mõõda kompressioon ära silindrites! kui juba ühes silindris tugevalt erinev, siis ongi vibra sellest tingitud! kõrgematel pööretel (1800+) kaob ära!
Anonymous
 


PostitusPostitas lines » 16 Veebr 2005, 14:30

igatahes hetkel lisasin jahutusvedeliku/ sellest asi ei paranenud.
Täna vahetasin õhufiltri/ tundub et läksid pöörded paremaks aga eks paistab. Eks aaeg näitab. Aga loogiliselt mõeldes peaks ju must õhufilter norm pöördeid segama?
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 17 Veebr 2005, 01:53

Minu mazdal pöörded 850 peal ja kõik on normis. Külmalt muidugi kõrgemad. Ja see 850 küll liiga madal ei ole. Mul uued küünlad ja diagnost näitas ka kompressiooni nagu uuel autol! Küünlad võiksid nagunii pärast ostu ära vahetada. Kui mure hakkab üle jõu käima, võin anda ühe diagnostisäga numbri (töötas kunagi mazda esinduses), kes tavaliselt ütleb ca soti eest niisama vead ära ja kui tahad, paneb ka juhtmed külge.

berg: kui ma ei eksi, siis võib kompressioon erineda silindrites max 6%. Väike kõikumine ei ole põhjus paanikaks.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Veebr 2005, 15:15

berg kirjutas:kui juba ühes silindris !!----tugevalt erinev----!!, siis ongi vibra sellest tingitud! kõrgematel pööretel (1800+) kaob ära!
:) väike erinevus tunda muidugi ei anna!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Veebr 2005, 00:48

~900 pöörded on igati normaalsed tühikäigu jaoks!!!

Ehk tasuks mootoripadjad ära vahetada hoopis???
Anonymous
 


PostitusPostitas lines » 28 Veebr 2005, 12:28

igaljuhul olen "vibrast" lahti saanud. Loodan et tagasi ei tule. Ei teagi kas aitas uus õhufilter või oli viga näiteks halvas bensiinis jne
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lines » 22 Mär 2005, 19:18

oh jah "vibra tuli tagasi koju" Igatahes auto salong/kere vibrab ikka veel. Ei olene kas käigukast on P, N või D. Aga vibra ei ole igapäev see kaob ja ilmub müstiliselt, mõnikord on 2 päeva vaikus majas.

AGA Täna avastasin midagi kummalist. Nimelt parkisin oma "vibreeriva" auto ära jätsin auto käima ja kiikasin kapoti alla. Selgus et see "vibra" tuleb paremalt poolt (kõrvalistuja pool) surusin tiivale ja tule peale midagi ei muutunud. Aga kui surusin aknapesu paagi peale siis kadus vibra. Olin suht jahmunud ja igaksuhuks panin käigu D peale ja auto ikka jumala vaikne siis lülitasin mootori välja ja panin uuesti käima, ja ikka polnud enam vibrast jälgegi.

Kas sellinne asi on kuidagi seletatav? paneb ehk mingi lahtine tetail auto vibrama? Või oli see siiski kokkusatumus?

Ootan huviga arvamusi ja kommentaare
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 23 Mär 2005, 13:26

Aknapesu paagi juurest ei tasuks probleemi otsida.
Pigem esimese asjana soovitaks sul küünlad ja küünlajuhtmed üle vaadata.
Aibast pani linkide sektsiooni alla isegi ühe lingi, kuidas küünalde oleku kohta vigasid määrata. http://www.motocross.com/motoprof/moto/ ... /plug2.htm
Anonymous
 



Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron