Küsimus signa kohta!

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Küsimus signa kohta!

PostitusPostitas w2ikeerx » 23 Nov 2010, 17:24

Et siis lugu järgmine, mis juhtus.
Kunagi hakkas autol jamama süütelukk, ja siis kadus selle tõttu ära kesklukk ja raadio ja sellised asjad ja signa jne, käisin siis targemate meeste juures kes tegid asjad korda jälle, aga signa peale nad vaatasid suurte silmadega ja ütlesid et kas sul tõesti enne töötas, et said puldist uksed lukku/lahti ja auto signa alla, vastasin siis et sain jh, ja sis öeldi et no seda asja on VÕIMATU uuesti tööle saada, käisin ka veel targemate inimeste juures, kes vaatasid ja ütlesid et odavam on uus panna kui vana signat remontida, ütlesid et kui ma olen nõus maksma siis nad võivad ta korda teha, aga nad ei anna garantiid, et ta võib uuesti mitte töödata juba homne päev, aga võib ka aasta aega töötada ilma tõrgeteta, mõtlesin siis et las ta sitt olla, et keeran siis võtmest uksi lukku lahti. Kõigest sellest möödas juba kolm neli kuud, kuni järsku paar päeva tagasi käivitasin autot, ja ei läinud käima immo oli peale läinud, ja sis hakkasin maha võtma, ja selgus et signa töötab, immo töötab, puldist saan uksed lukku/lahti ja ka signa alla panna :o
Et siit ka küsimus targematele, kuidas ja/või miks hakkas asi, mis kuulutati töökõlbmatuks, nüüd järsku ise tööle ? Ja kas ma võin nüd teda kasutada? sest sellest ajast saadik kui ta uuesti tööle hakkas ei ole ma julgenud, autot signa alla panna, vaid ikka usinalt võtmest uksed lukku ja lahti keerand, sest ma kardan et äkki see on aint mööduv nähe et ta töötab, et äkki juhtub et panen auto signa alla, ja sis ta lõpetab töö jälle :S
Oskab keegi miskit tarka selle kohta kosta?
Ja ei taha kuhugi elektriku või spetsialisti juurde ka eriti minna, sest nad kõik on ju jube usinad raha küsima :P sellepärast mõtlesingi et küsin siit, äkki oskab keegi midagi öelda, et kas ma ei peaks tast välja tegema ja ikka uksi võtmest lukustama jne või võin ikkagi puldist seda teha ??
Signaks on Laserline.
w2ikeerx
 
Postitusi: 6
Liitunud: 19 Aug 2009, 22:46

Re: Küsimus signa kohta!

PostitusPostitas castor » 23 Nov 2010, 18:42

Su küsimus on formuleeritud väga pikalt ja pisut keeruliselt, kuid sa ise vastad oma küsimusele.
Las ma vastan sinu küsimusele küsimusega: kas süsteemi mis vahepeal töötab ja ei tööta saab nimetada töökindlaks? Kas süsteemis mis töötab ning ei tööta saab nimetada töötavaks? Kas süsteemi millel puudub stabiilsus on mõtet pidada?
Pole küll elektrik, kuid arvatavasti on signa-aju (äkki on selline vigur olemas) omadega peetis ja oleks tõesti targem uus panna?
castor
 
Postitusi: 122
Liitunud: 28 Jaan 2009, 00:08
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimus signa kohta!

PostitusPostitas Haljazme » 23 Nov 2010, 18:56

Ma jälle ei saa aru, kuda see signa süüteluku pärast ära kooles ? Mida need spetsid siis nägid seal sellist, et nad ei uskunud, et see varem töötada võis ?

Raadio hakkas ka alles nüüd tööle ? Signa sai toite kuskilt imekohast siis, mis jebib ?
Samas kui oleks toide kadunud, poleks immo vist lubanud autot käima panna ... imelik.

Mina kasutaks täiega edasi, kuni mõikab. Kui enam ei mõika, kontrollid signa toidet, kui seda pole enam, taastad.
Kui toide olemas, aga ei mõika, harutad selle juraka sealt vahelt välja ja viskad ära.
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! Tel:51717-null-seitse
Kasutaja avatar
Haljazme
 
Postitusi: 627
Liitunud: 09 Sept 2007, 21:09
Asukoht: Aakre - Valgamaa (tööpäeviti - Elva)

2000 Mazda 626

Re: Küsimus signa kohta!

PostitusPostitas w2ikeerx » 23 Nov 2010, 19:46

No asi oligi nii et ennem kõik töötas, aga siis põles süütelukk maha, panin uue peale, aga niikui uue peale panin, ei töötand enam kesklukk,signa,immo raadio ja armatuurlaua kell... Et neid korda teha, selleks läksin töökotta, kuna ise ei oska..... need tegid keskluku ja raadio ja kella jälle korda, aga signa kohta nad ütlesid et võimatu (küsisin et miks, ja öeldi nii et kui nad ütleks mida nad tegid mu autoga ja mida nad nägid, oleks nende leib laualt kadunud...), mugav inimene nagu ma olen, et ei viitsi võtmetega jamada, läksin järmgmiste inimeste juurde, kes tegelevadki ainult signadega, nemad ütlesid, et mõttetu on seda parandada kuna on liig kallis ja võib juba tunni pärast jälle töötamise lõpetada..
Seda ma tahtsingi küsida, et kuidas on võimalik, et ta nüüd järsku iseenesest niimoodi tööle hakkas, ja täiesti korralikult, pult võtab nii kaugelt et täiesti uskumatu (võrreldes sellega kui lähedale pidi ennem autole minema et ta uksed lahti teeks), ja immo töötab täpselt nii nagu peab ( 30 sekki midagi ei tee, siis lööb kohe immo peale jne), et täielik müstika...
w2ikeerx
 
Postitusi: 6
Liitunud: 19 Aug 2009, 22:46


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron