Kere värvimine kroomvärviga

Välimusega seotud probleemid

Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 29 Jaan 2011, 15:39

Tere,

Sooviks uurida kas kellegil on kogemust kere värvimisega kroomvärviga. auto ise on RX 8. Tean et kroomvärv on väga kallis kuid sooviks ikka värvispetsidel mingi orienteeruv hind pakkuda (koos tööga). kindlasti sooviks ka tööde kestvuse aega teada.

Siin siis üks värvi kompl. pakkumine mulle:
Pakume enda tootevalikus 4CR GUTBIER kroomvärvi komplekti hinnaga 354,16.-€
Komplekti kuulub:
- Must alusvärv CL-1-1000 / 1L
- Värvi ja laki kõvendi CL-H-1000 / 1L
- Lahusti CL-T-1000 / 1L
- Kroomvärv CL-2-1000 / 1L
- Isoleeraine CL-3-1000 / 1L
- Lakk CL-F-100 / 1L

Komplektis suurima kuluga komponent on kroomvärv, mida on võimalik juurde osta ka eraldi, hinnaga 140,83.-€


Sooviks ka teada kui palju kulub liitreid kere värvimiseks.

NB! Paluks niisama targutajatel teemat mitte solkida.... ETTE TÄNADES!
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas Siim » 29 Jaan 2011, 18:41

eelnev korruta vähemalt 5-ga


Odavam lahendus võib olla mirrachrome tooted.
Ma usun et ma leian sulle selle kroomvärvi,parim värval on meil siin foorumis arvatavasti Mel206 aga ta suht tagasihoidlik,kui saad temaga kaubale,otsin sulle ka vajaliku värvi,muidugi eestis on 100%kroom keelatud,ehk peegel,seega tuleb ikka kasutada tooniga kroomi.

http://www.youtube.com/watch?v=HNt5srbqld4
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 29 Jaan 2011, 22:09

_siim_ kirjutas:eelnev korruta vähemalt 5-ga


Odavam lahendus võib olla mirrachrome tooted.
Ma usun et ma leian sulle selle kroomvärvi,parim värval on meil siin foorumis arvatavasti Mel206 aga ta suht tagasihoidlik,kui saad temaga kaubale,otsin sulle ka vajaliku värvi,muidugi eestis on 100%kroom keelatud,ehk peegel,seega tuleb ikka kasutada tooniga kroomi.

http://www.youtube.com/watch?v=HNt5srbqld4


Oskad sa mind kuidagi aidata küsimuses kust kohast ma saaks uurida infot selle kroomvärvi maksimum piiri peegelduse osas. kui 100% peegel keelatud siis võiks ju ala 90% teha vms.... tahaks enne järgi uurida :)
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas Siim » 29 Jaan 2011, 22:15

Tagaklaasigi ei tohi täispeegliks teha,selleks ongi olemas ntx must kroom ja punane jne... hästi ilus iseenesest.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas Portos2 » 29 Jaan 2011, 22:18

selle 4cr olen proovind.saab päris hea asja.olen ka proovind sikensiga jääb samasse hinnaklassi.croomi kogus sõltub millist tulemust soovitakse.ja vaevalt,et keegi on nõus maksma ainult värvi eest 3000 euri pluss töö.töö on ka shut tüütu kuna musta peal ei tohi olla ühtegi kriimu ega täppi.isegi värvi struktuuri mitte.croomi alt jääb rõvedalt näha ja poleerida ju ei saa.nii,et kui inimene on nõus maksma 5000 euri oma vana auto värvimise eest siis võib ju edasi jahuda aga .........
keretööd ja värvimine 5113665
Kasutaja avatar
Portos2
 
Postitusi: 218
Liitunud: 24 Juun 2010, 13:21
Asukoht: tartu

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 29 Jaan 2011, 22:31

Portos2 kirjutas:selle 4cr olen proovind.saab päris hea asja.olen ka proovind sikensiga jääb samasse hinnaklassi.croomi kogus sõltub millist tulemust soovitakse.ja vaevalt,et keegi on nõus maksma ainult värvi eest 3000 euri pluss töö.töö on ka shut tüütu kuna musta peal ei tohi olla ühtegi kriimu ega täppi.isegi värvi struktuuri mitte.croomi alt jääb rõvedalt näha ja poleerida ju ei saa.nii,et kui inimene on nõus maksma 5000 euri oma vana auto värvimise eest siis võib ju edasi jahuda aga .........


kui ma olen selle teemaga siin välja tulnus siis järelikult ma olen ka arvaestanud suure hulga rahaga ja ma tean isegi et kroomimine on kallis lõbu... iseenesest ootaks konkreetset pakkumist sinult ja kindlasti ka teistelt... tegemist ei ole niisama ajaviitmisega vaid projektiga kus soovitakse autost teha mitte tavaline auto vaid midagi enamat...;) värvi võin ma ise ka sebida kui on teada kogus mida kui palju vaja läheb jne.
ja kui sa tunned et ei saa selle tööga hakkama siis nii ütlegi ;) mitte ei ole vaja siin raha lugeda.... sry kui kedagi riivasin ja vabandan ... :D
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas Portos2 » 29 Jaan 2011, 22:48

oi ei riivand mind kindlasti.saaks hakkama ka.hinnaks ütlekski 5000.-ajaks kuu.
asi selles,et iga kuu on üks inimene kes helistab või tuleb ja hakkab rääkima oma auto värvimisest kameeljoniga või mõne muu eksklusiivse seerijaga ja siis kui teed kalkulli ja raiskad paar tundi oma päevast tahad iga kord karjuda kliendi peale sest tead,et see on mingi venna fantaasija ja tal on hetkel igav.(EI KÄI SINU PIHTA)aga kahjuks nii ta on.
keretööd ja värvimine 5113665
Kasutaja avatar
Portos2
 
Postitusi: 218
Liitunud: 24 Juun 2010, 13:21
Asukoht: tartu

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 29 Jaan 2011, 22:50

_siim_ kirjutas:Tagaklaasigi ei tohi täispeegliks teha,selleks ongi olemas ntx must kroom ja punane jne... hästi ilus iseenesest.


kui teha hõbedane kroom ? arvan et kuskil on ka mingi info paberil kirjas mille arvelt lähtutakse peegeldus astmest ja selle lubamisest... kelle poole pöörduda et seda infot saada ??? oskad öelda?
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas Portos2 » 29 Jaan 2011, 23:04

keretööd ja värvimine 5113665
Kasutaja avatar
Portos2
 
Postitusi: 218
Liitunud: 24 Juun 2010, 13:21
Asukoht: tartu

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas Portos2 » 29 Jaan 2011, 23:10

croomi peegeldus oleneb kihtidest.ette on nähtud 4 kihti aga see juba selline hõbe.isiklikult arvan,et kõige ilusam on selline 1,5-2 kihiga.jääb must alt nati kumama.vaata siit topic13371.html.need väiksed auto kkujud siis esimene pilt 1 kiht teine pilt 2kihti ja kolmas 4kihti
keretööd ja värvimine 5113665
Kasutaja avatar
Portos2
 
Postitusi: 218
Liitunud: 24 Juun 2010, 13:21
Asukoht: tartu

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 29 Jaan 2011, 23:28

Portos2 kirjutas:croomi peegeldus oleneb kihtidest.ette on nähtud 4 kihti aga see juba selline hõbe.isiklikult arvan,et kõige ilusam on selline 1,5-2 kihiga.jääb must alt nati kumama.vaata siit topic13371.html.need väiksed auto kkujud siis esimene pilt 1 kiht teine pilt 2kihti ja kolmas 4kihti



kas saab ka hõbedasele põhjale kroomi peale panna või see suht mõtetu üritus et peab ikka must olema?
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 29 Jaan 2011, 23:37

seee oleks ideaalne värv ja sellega ei toiks ka eestis liigeldes probleeme olla... http://www.standox.com/standox/com/en/exclusivelineXL/exclusivelineXL/album/slides/atomic-wiessmann_orange_1_rgb.html
muidu auto läheb peale valmimist kohe hollandisse minema :D
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas Portos2 » 29 Jaan 2011, 23:45

cruumi põhimõte ongi,et must kumab läbi.croom ise on väga vedel ja puudub katmis moment.saab ainult mustale peale värvida.exsklusiiv värvid jäävad samasse hinnaklassi ja peab samuti kasutama alus värvi
keretööd ja värvimine 5113665
Kasutaja avatar
Portos2
 
Postitusi: 218
Liitunud: 24 Juun 2010, 13:21
Asukoht: tartu

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 29 Jaan 2011, 23:58

[/quote]....ja vaevalt,et keegi on nõus maksma ainult värvi eest 3000 euri pluss töö.töö on ka shut tüütu kuna musta peal ei tohi olla ühtegi kriimu ega täppi.isegi värvi struktuuri mitte.croomi alt jääb rõvedalt näha ja poleerida ju ei saa.nii,et kui inimene on nõus maksma 5000 euri oma vana auto värvimise eest siis võib ju edasi jahuda aga .........[/quote]

[/quote]...asi selles,et iga kuu on üks inimene kes helistab või tuleb ja hakkab rääkima oma auto värvimisest kameeljoniga või mõne muu eksklusiivse seerijaga ja siis kui teed kalkulli ja raiskad paar tundi oma päevast tahad iga kord karjuda kliendi peale sest tead,et see on mingi venna fantaasija ja tal on hetkel igav.(EI KÄI SINU PIHTA)aga kahjuks nii ta on.[/quote]

endal mul kogemust ettevõtluses juba 9 aastat ja ma soovitan sul sellise eba profesionaalse väljaütlemise ära jätta kuna see ehmatab su uusi kliente...:) kui sa tuled kohe lagedale jutuga et soovija ajab niisama juttu ja sa ei soovi konkreete pakkumise peale aega raisata siis see paneb sinu pädevuse suure küsimärgi alla ;) kuna olen siin palju lugenud sinu kohta kiidusõnu siis ei tahaks et tööd sinust ringiga mööda lähevad... taha või ära taha kuid pakkumiste koostamine on väga tähtsal kohal et tööd saada ja need kes pakuvad hinda huupi siis suure tõenäosusega mina nt sealt tööd tellida ei taha :D räägin seda mitte paha pärast vaid kahju oleks kui andekas inimene kaotab tööd eba profesionaalse suhtumise pärast... seda uute klientide poolest... :D

see lihtsalt soovitus muud ei midagi ;)
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 30 Jaan 2011, 00:01

Portos2 kirjutas:cruumi põhimõte ongi,et must kumab läbi.croom ise on väga vedel ja puudub katmis moment.saab ainult mustale peale värvida.exsklusiiv värvid jäävad samasse hinnaklassi ja peab samuti kasutama alus värvi



pole sellel alal pädev seega sai küsitud :D aga kuidas siis on võimalk mitte peegel kroomi? seleta mulle palun lahti exlussiivvärv kas see on midagi nagu pärlmutter vms.
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas Portos2 » 30 Jaan 2011, 00:14

tööd jagub.

kui croomi lased siis iga kihiga läheb rohkem peeglisse.


efekt värvi põhimõte.must alla tera peale.must siis tekitab põhi toonile põhja.tera koosneb siis erinevatest metallidest ja teo karpidest.kui tavalisel värvil on põhi tooni suvalise kuju ja suurusega ühe suuruse ja kindla kujuga terad mis moodustavad tooni siis efektil on eralti valitud terad ja segatud põhitooniga,et erineva nurga alt annaks tera teise tooni.

pula pärast mainin siis,et paar tundi juba möödas.kas jaaniks on näha mingeid pilte tulemusest.ära solvu ma niisama :D
keretööd ja värvimine 5113665
Kasutaja avatar
Portos2
 
Postitusi: 218
Liitunud: 24 Juun 2010, 13:21
Asukoht: tartu

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 30 Jaan 2011, 00:35

Portos2 kirjutas:tööd jagub.

kui croomi lased siis iga kihiga läheb rohkem peeglisse.


efekt värvi põhimõte.must alla tera peale.must siis tekitab põhi toonile põhja.tera koosneb siis erinevatest metallidest ja teo karpidest.kui tavalisel värvil on põhi tooni suvalise kuju ja suurusega ühe suuruse ja kindla kujuga terad mis moodustavad tooni siis efektil on eralti valitud terad ja segatud põhitooniga,et erineva nurga alt annaks tera teise tooni.

pula pärast mainin siis,et paar tundi juba möödas.kas jaaniks on näha mingeid pilte tulemusest.ära solvu ma niisama :D


Tahaks loota et asjad liiguvad nii kiiresti :D kuid elu on näidanud et asjad tihti peale ei liigu nii nagu võiks ;) hetkel on vaja värvimistöödele leida sobiv pakkumine ja siis tasapisi edasi. kuna hetkel otsin kohta kust tellida bodykiti ja muid vidinaid ja ei suuda ka ära otsustada hetkel kas kapot vahetada carboni või tavalise kapoti vastu kus on õhuavad sees...
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas tomkulibin » 30 Jaan 2011, 09:45

D-Tune kirjutas:...Oskad sa mind kuidagi aidata küsimuses kust kohast ma saaks uurida infot selle kroomvärvi maksimum piiri peegelduse osas....

ARK annab pädeva vastuse, infotelefonilt saad vajaliku isku kontaktid.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Kere värvimine kroomvärviga

PostitusPostitas D-Tune » 30 Jaan 2011, 15:44

tomkulibin kirjutas:
D-Tune kirjutas:...Oskad sa mind kuidagi aidata küsimuses kust kohast ma saaks uurida infot selle kroomvärvi maksimum piiri peegelduse osas....

ARK annab pädeva vastuse, infotelefonilt saad vajaliku isku kontaktid.



Suured tänud!!!
D-Tune
 
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:20
Asukoht: Tallinn

2004 Mazda RX 8


Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline