MAZDA 626 GLX - 86

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

MAZDA 626 GLX - 86

PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 02:03

On soov osta selline auto ja tahaks teada teie arvamusi sellest autost. Kas ta roostetab kõvasti? Milline oleks sobiv hind jne.
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 25 Mär 2005, 08:10

Pakuks sulle enda oma. Vaata lugejate autod alla, seal väike lisainf olemas :D Aga number maksab, asja riigilõiv on 20 000.- eeku :P
aibast
 


PostitusPostitas choise » 25 Mär 2005, 10:01

aibast kirjutas:Pakuks sulle enda oma. Vaata lugejate autod alla, seal väike lisainf olemas :D Aga number maksab, asja riigilõiv on 20 000.- eeku :P

ostja ei pea seda nr sult ära ostma selle saab eelmine omanik kaasa!
choise
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 10:26

Aga mis võivad olla sellisel autol suured miinused jne. Samuti võin öelda et pakkumisi on ka oodatud siia foorumisse!!!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 10:28

Kui keegi teab midagi head või halba mazda 626 2.0 86-st, siis öelge, kuna olen ka sellest huvitatud :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 25 Mär 2005, 10:45

Jaah jaah, tean, egas ma nubrit tahagi ära anda, tahaks uuele masinale peale pista selle. Mis masinal halba. Hmm hakkame vaatama mis ot tüüpvead 83-87 aasta mudelitel. Esiteks Tagumised amordi kinnitused kere poolel roostetavad läbi (enda masinal ära parandatud. Täiesti uuesti keevitatud) Kulub läbi rooli kardaan (ära vahetatud, rooli loks peaegu nulli lähedane), siis veel karbid roostetevad läbi (ära vahetatud oma masinal korralikult topelt karbid ) Aga mootor on hea ja ergas kui sa ta korralikult tööle saad. Samas kütusekulu kah suht normaalne. Pole metsikult suur. Siis kipub ära väsima siduri survelaager (kah ära vahetatud). Enda oma müün kunas tahaks omal MX-6 osta. Samas kui sa ta korda saad siis ta püsib kah sellises seisus ja kaua. Nad väga vastupidavad masinad. Vedrustus suht tugev ja jäik eesti teedel sõitmine paras raputamine aga püsib see eest kah hästi teel. Allub juhi korraldustele hästi ning tänu kergele kaalule väga mõnusa vedamisega. Sõites saad alati aru mis aut teeb tee peal. Pole BMW ja MB moodi laev millel tunnetus täiesti kadunud. Ütleme, et paras sportlik masin. Mis pole liialt karm elukas. Lisaks sees piisavalt palju ruumi. Enda kupees tagaistmel ruumi vähe. Samas vajadusel saad vabalt vedada üle 3m asju autos sees ilma probleemita. Talvel kah suht hea, ronib pea igast lumehunnikust välja. Oleks siis sulle enda masin pakkude. Sellel veel palju teha aga väga palju on kah juba tehtud. Projekti masinaks paras elukas. Hea ja korralik 5 käiguline käigukast. Väga mõnusate ülekande arvudega.
aibast
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 11:02

Aibast, see on tõesti hea pakkumine. Nimelt tahaks neid odavamaid. need 5000-7000, kuna ei hakka selle peale rohkem raha raiskama( esialgne mõte). Mida arvate, mis sellisel masinal viga võib olla,mis maksab 5000-7000 .- ???!!!! :?:
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 25 Mär 2005, 13:22

samas ise enda oma annaks kas 12000 min 10000 ära. Ning sul poleks nii palju vaja masina kallal mässata. Nagu öeldud palju on tehtud juba. Ning viga neil kõik see, mis mu omal parandatud. Nii, et peaksid normaalseks saamiseks sama suure summa veel sisse panema. Ise lükanud asja alla üle 7000.- juba.
aibast
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mär 2005, 15:06

ma olen just kõige rohkem huvitatud selle auto plussidest ja miinustest.... samuti sul tõesti väga palju vaeva nähtud http://www.pilt.ee/view/231342/
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 25 Mär 2005, 17:18

oleneb kus asud. Vajadusel saaks korra kokku ja laseks sul väheke ringi sügada masinaga :D
aibast
 



Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron