Sai siis ostetud Mazda MX-6

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

Sai siis ostetud Mazda MX-6

PostitusPostitas Janette2 » 08 Apr 2006, 16:38

Sai siis jah kolmapäeval ka ostetud see auto,Mazda mx-6,punane,aasta 1994.Siiamaani olen väga rahul sellega.Kiirendab nagu loom ja edasi liigub ka hästi. Ennem kysisin siin foorumis automaalingute kohta,tuleb välja et yks korralik automaaling (Kui teha kahele kyljele ja kapotile),läheks maksma kusagil 20 kuni 25 tuhat!!!!!See minu arust liiga kallis,muidugi kui keegi siinolijatest teab kust saaks teha odavamalt siis andku palun teada!!!!
Janette2
 


PostitusPostitas choise » 08 Apr 2006, 17:03

Kui sa tahad otseselt maalingut siis otsi graffiti vendasid nad teevad hobi korras mitte raha teenimise eesmärgil!
Netis otsingut kasut leiad ka neid tüüpe ja näed ka töid!
choise
 


PostitusPostitas kaRRRL » 08 Apr 2006, 17:56

Tegelikult ka graffiti vennad tahavad raha, aga kui palju, sellega ma kursis ei ole. Ja pealegi värvipurgiga ei saa sarnast tulemust, kui aerograafiga...aga see on puhtalt minu arvamus.

Muidugi proovida võib alati :wink:
Vihjeks näiteks http://www.graffiti.ee
Viimati muutis kaRRRL, 08 Apr 2006, 17:59, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kaRRRL
 
Postitusi: 229
Liitunud: 08 Mär 2006, 18:50
Asukoht: Tallinn, Kesklinn

PostitusPostitas choise » 08 Apr 2006, 17:57

kaRRRL kirjutas:Tegelikult ka graffiti vennad tahavad raha, aga kui palju, sellega ma kursis ei ole. Ja pealegi värvipurgiga ei saa sarnast tulemust, kui aerograafiga...aga see on puhtalt minu arvamus.

Värvipurgiga tehaxe ää ja siis lastaxe autolakk peale!
choise
 


PostitusPostitas kaRRRL » 08 Apr 2006, 18:00

Lakk küll, aga väga peenikesi jooni on aerograafiga ikkagi kergem teha.

Lisaks veel niipalju, et eesti graffiti scene ei ole niipalju arenenud kui mujal. Häid joonistajaid on väga vähe. Veits OT tuli :roll:
(Aga seda mõtet, et keegi graffiti kunstnik sellist asja prooviks, ma maha ei laida, huvitav oleks näha sellist asja :wink: )

Aga kas sa pole mõelnud näiteks kleepse külgede ja kapoti peale?...need peaks odavamad tulema :mrgreen:
Kasutaja avatar
kaRRRL
 
Postitusi: 229
Liitunud: 08 Mär 2006, 18:50
Asukoht: Tallinn, Kesklinn

PostitusPostitas Janette2 » 08 Apr 2006, 22:49

Kleepsud?????Jeeee.....ma arvan, et kleepsud ei jää loomulikud ning ilusad!Nii et kleepsu idee ma välistan kohe kindlasti. :!: Ja oligi tahtmine teada ,et kuidas need grafiti mehed teevad seda, kas nende poolt pandud lakk erineb millegi poolest sellest lakkist mida aerograafika mehed panevad?Ja kas kellegil on keegi tuttavatest ka lasknud teha maalinguid autole nendel grafiti meestel? :shock:
Janette2
 


PostitusPostitas choise » 08 Apr 2006, 23:11

Mul tegi kunagi mingi tüüp tartust vanale saabile leegid külgedele ja lakiti värvi firmas!Graffity tüübid ise ei laki ja eestis on juba päris vilunud tegelasi!
choise
 


PostitusPostitas kaRRRL » 08 Apr 2006, 23:59

Ma mitte ei saanud ütlemata jätta, et õige sõna oleks graffiti. :)

Leidsin meie enda foorumist siis sellise teema: http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=1237&highlight=keremaalingud
Küsi, äkki saad kaubale :wink:
Kasutaja avatar
kaRRRL
 
Postitusi: 229
Liitunud: 08 Mär 2006, 18:50
Asukoht: Tallinn, Kesklinn

PostitusPostitas kennu » 09 Apr 2006, 11:27

Janette2 mis su auto number on :D siis ma tean kui sa ringi liigud, et saaks signaalitada :P
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Janette2 » 09 Apr 2006, 14:41

Minu auto number on JANETTE2!!!!!!! :D :D :D :D :D
Janette2
 


PostitusPostitas koer1 » 09 Apr 2006, 14:54

enne ei usu kui oma silmaga näen :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
koer1
 


PostitusPostitas kennu » 09 Apr 2006, 17:25

uhuhuhhh.. ma eeldan et sa oled naisterahvas :D
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Janette2 » 09 Apr 2006, 18:39

Muidugi olen ma naine!!!!Kas siis mees oleks sellise nimega kasutajat endale teinud???????Ma arvan, et mitte!!!!Aga see pole ju see teema, millest me siin räägime. :lol: :D :lol:
Janette2
 


Re: Sai siis ostetud Mazda MX-6

PostitusPostitas 323IFF » 11 Apr 2006, 17:56

Janette2 kirjutas:Sai siis jah kolmapäeval ka ostetud see auto,Mazda mx-6,punane,aasta 1994.Siiamaani olen väga rahul sellega.Kiirendab nagu loom ja edasi liigub ka hästi. Ennem kysisin siin foorumis automaalingute kohta,tuleb välja et yks korralik automaaling (Kui teha kahele kyljele ja kapotile),läheks maksma kusagil 20 kuni 25 tuhat!!!!!See minu arust liiga kallis,muidugi kui keegi siinolijatest teab kust saaks teha odavamalt siis andku palun teada!!!!

Helista 17.04 25 88765 ehk saan siis ühekunstniku info anda
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

mina siin

PostitusPostitas wako » 12 Apr 2006, 00:47

kle aga palju sa maksid selle eest?
wako
 


Re: Sai siis ostetud Mazda MX-6

PostitusPostitas Janette2 » 12 Apr 2006, 16:14

[/quote]
Helista 17.04 25 88765 ehk saan siis ühekunstniku info anda[/quote]

kle ei saand hästi aru ,et kas pean helistama 17 aprillil aga mis number see on vot seda ei saand aru...äkki täpsustaksid???
Janette2
 


To wako

PostitusPostitas Janette2 » 12 Apr 2006, 16:16

maksin korraliku raha ja ytleks et auto ka korralik,hetkel ainus sõidus olev selline auto (auto on ameerika oma).Aga noh korraliku raha eest muidugi ei saanud ma ei kõlareid ega ka makki,aga see eest nahk sisu ja katuseluuk ja yleüldse ilus auto!!!!
Janette2
 


huvitav

PostitusPostitas wako » 12 Apr 2006, 17:15

ostan ka kohe mx6 2,5 mootoriga ja samuti tehtud ameerika turule ning sealt ka toodud.
wako
 


To wako

PostitusPostitas Janette2 » 12 Apr 2006, 19:49

Kle ega see auto, mis sa ostad pole juhuslikult punane?seljuhul olen seda näinud...mul on ka 2,5 mootor,aga ainuke probleem on see, et 1 ja 2 käigu vahel (automaat)teeb auto jõnkse,ei tea millest see kyll on?
Janette2
 


PostitusPostitas wako » 12 Apr 2006, 22:53

ei ole punane.on hõbedane.räägi palju see bensiini rebib sul?
wako
 


To wako

PostitusPostitas Janette2 » 13 Apr 2006, 10:58

auto vytab keskmiselt kusagil 10-11 l/100km.Aga muidugi suur asi on ka millist kytust ostad,mina olen nyyd selleks ajaks sellest aru saanud,et ikka odavat 95 bensiini ei maksa ikkagist sisse valada ikka 98.Muidugi 98 on kallim aga ma arvan et ikkagist parem,et äkki võtab siiski ka vähem.Maanteel vytab 9l/100km.Aga selle 95 arvan vahest ma,et linnas võtab ikkagist rohkem kui 10 või 11,kusagil 12.Hea et mul olemas VIP kaart bensujaamas,saab 1 krooni liitrilt alla!!!

Aga kas sa lasid ise tuua selle auto?Ja kuskohast toodi?Või kui ostad ikka Eestist siis ma pole müügis näind yhtegi hõbedast,aint kord kui veel ise otsisin autot siis mulle yks punase mx6 müüja ytles,et tal on ka hõbedane,ei tea kas on sama?
Janette2
 


PostitusPostitas Shark » 13 Apr 2006, 13:43

Jutt on ilus aga kas pilte auto kohta ka tuleb või ?! :roll:
Shark
 


PostitusPostitas wako » 13 Apr 2006, 15:44

see pole müügis olnud siin kusagil eestis.ma pole kuulutuste peale ostja tüüp eriti.mul õnnestus saada see masin soodsalt ja lihtsalt patt oleks see võtmata jätta.
wako
 


PostitusPostitas kaRRRL » 13 Apr 2006, 16:50

Shark kirjutas:Jutt on ilus aga kas pilte auto kohta ka tuleb või ?! :roll:


et sa Janette2 võiks ka lugejate autode teema alla oma masina teha ja koos piltidega :wink:
Kasutaja avatar
kaRRRL
 
Postitusi: 229
Liitunud: 08 Mär 2006, 18:50
Asukoht: Tallinn, Kesklinn

PostitusPostitas Janette2 » 13 Apr 2006, 18:57

heh-- eks need pildid ka kunagi tulevad kui päike paistab ja ilmad on juba soojemad.... Ei taha teha pilte kui all on koledad veljed koos koledate talverehvidega ( originaalveljed, mis ei ole just esimeses nooruses enam)
Seega ega nad tulemata ei jää
Janette2
 



Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist