Mazda 5 2,0 diiselmootor

Mazda 5 2,0 diiselmootor

PostitusPostitas andris » 07 Juun 2011, 20:40

Mazda 5 2,0 diiselmootor külmana katkub või nagu jätab vahele. On kellelgi midagi taolist ette tulnud.
andris
 
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Juun 2011, 23:41
Asukoht: Märjamaa

Re: Mazda 5 2,0 diiselmootor

PostitusPostitas Vanapeer » 07 Juun 2011, 21:11

millal sa viimati KORRALIKULT kiirendasid?
kõlab justkui on on kübemefilter kinni. Juhtub, kui töristada lühikesi otsi, kasutada kehva kütet, eelsüüde ei tööta korrektselt üle +10* ta ei töötagi õnneks.. )..
Samuti võib etteande pump olla kutu, kõrgsurve pumba peavõll on kulunud või on nukkplaadi hambad juba mingil imekombel kulunud. Paar BMW uut pumpa olen selle veaga ära remontinud (auto on 20 000km sõitnud ja kõrgsurvepumba nukkplaadil on kella hambad siledad.

Veateateid võib ka olla üksjagu.

Mine tee maanteel mõned 4000+ rpm kiirendused ja vaata, kas hakkab paremini käima. Filter ei regenereeri end korralikult ehk lihtsalt. :)
Vanapeer
 


Re: Mazda 5 2,0 diiselmootor

PostitusPostitas andris » 07 Juun 2011, 21:43

Tänud proovin kohe järgi
andris
 
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Juun 2011, 23:41
Asukoht: Märjamaa

Re: Mazda 5 2,0 diiselmootor

PostitusPostitas leviathan » 07 Juun 2011, 22:46

Vanapeer kirjutas:Samuti võib etteande pump olla kutu, kõrgsurve pumba peavõll on kulunud või on nukkplaadi hambad juba mingil imekombel kulunud. Paar BMW uut pumpa olen selle veaga ära remontinud (auto on 20 000km sõitnud ja kõrgsurvepumba nukkplaadil on kella hambad siledad.

Veateateid võib ka olla üksjagu.



5-el on common rail süsteem - kus pole mingit kellahambaid :roll:
ja kui veateateid oleks, siis tänapäevaautos on armatuur kohe nagu jõulupuu - tuled säravad.
selle kiirendamise kohta võib sul õigus olla - vaja ikka vahel torud puhtaks saada
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Mazda 5 2,0 diiselmootor

PostitusPostitas Vanapeer » 07 Juun 2011, 22:55

ok, jah, nüüd targemaid raamatuid lugedes.. :oops:
ma pean sealt sakslaste seast ikka ära saama :lol:
kehva kütuse tõttu võivad ka pihustid streikida muidugi.. uuel 2.2 diislil (SkyActive) on pihustid muudetud ja solenoidid kiiremaks ehitatud. :)
Vanapeer
 



Mine Premacy/MPV/5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron