Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

Välimusega seotud probleemid

Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas meenu » 14 Mai 2011, 21:21

Tre, ilmselt paljud siin hädas mazda 6 (2003 HB) roostes karpidega (st läbiroostetanud, ca 2 - 3 cm auguga).
Mõlemad pooled.

Kas keegi on nendega miskit sisulist või enne müüki "lihtsalt ilustamist" ette võtnud?
Kas see kannatab ja mis võib hind tulla?

Mul enamuse ajast viimasel 3 aastal see auto seisnud teise autona, samas mootor vaid 100 000 sõitnud
ja muud ka häda pole. vahel vaja sellega kodustel lapsi sikutada, ei muud.

Ei teagi kas uurida remontimist või katta karbid a'la laiendusega ja oodata kui kõik kokku
kukub.
meenu
 
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Mai 2011, 21:01
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas tomkulibin » 15 Mai 2011, 07:26

Ilustamisega müüki saatmisel oled tegelikult "pahalane" järgmise kasutaja suhtes. igasugused makrofleksi tuuningud on vaid kiirendava toimega auto kere ümbertöötlusse saatmisel.
Minu nägemus:
1. müü sellisena nagu on, varjamata vigu, aga kasta õliseks need roostepesad(pidurda protsessi.
2. tee korda, on kõrgem turu hind.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas meenu » 15 Mai 2011, 08:14

tomkulibin kirjutas:Ilustamisega müüki saatmisel oled tegelikult "pahalane" järgmise kasutaja suhtes. igasugused makrofleksi tuuningud on vaid kiirendava toimega auto kere ümbertöötlusse saatmisel.
Minu nägemus:
1. müü sellisena nagu on, varjamata vigu, aga kasta õliseks need roostepesad(pidurda protsessi.
2. tee korda, on kõrgem turu hind.


Tänud!
lihtsalt korra võtsin miskist Harku kandis olevast remondist pakkumise (koos tagakoobaste roostega) ja seal
anti hinnaks 38 000 EEK mis turuhinna vaates ilmselt on ülemaksmine.
Seepärast uuringi mis variante veel...

väidetavalt pole sellele mazdale ka B-karpe etc...
meenu
 
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Mai 2011, 21:01
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas cabernet1 » 15 Mai 2011, 09:07

Nah sul neid karpe vaja? Korralik keevitajamees teeb asjakorda nagu niuhti. Hind tuleb tugevalt odavam. Isiklikult arvan, et kui hea kaupleja oled, saad asjad vähem, kui 1000 euriga tehtud.
Igatahes kui sa paned auto müüki peites augud ning väidad, et roostet ei ole, oled sa valetaja ning sõiduki uue omaniku nahas annaks mina su kohtu alla... ilmselt nõuaks sõiduki viimist vastavusse reklaamituga. Selline asi on uudne, kuid mitte võimatu :wave:
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas tomkulibin » 15 Mai 2011, 09:22

cabernet1 kirjutas:... nõuaks sõiduki viimist vastavusse reklaamituga. Selline asi on uudne, kuid mitte võimatu :wave:

Ei ole uudne, olen selle kadalipu läbi teinud ja positiivse lahendi enda jaoks saavutanud.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas meenu » 15 Mai 2011, 09:53

cabernet1 kirjutas:Nah sul neid karpe vaja? Korralik keevitajamees teeb asjakorda nagu niuhti. Hind tuleb tugevalt odavam. Isiklikult arvan, et kui hea kaupleja oled, saad asjad vähem, kui 1000 euriga tehtud.
Igatahes kui sa paned auto müüki peites augud ning väidad, et roostet ei ole, oled sa valetaja ning sõiduki uue omaniku nahas annaks mina su kohtu alla... ilmselt nõuaks sõiduki viimist vastavusse reklaamituga. Selline asi on uudne, kuid mitte võimatu :wave:


Ei ega neid pole vaja mull, kuid neiust omanik hindab silmailu enam ;) ja praegune olukord siiski pole hea roostega. Tegelt tahakski pigem korda teha hetkel, sest anyway teist autot vaja
ja teist asemele võtta pole mõttekas.

Kas on mõnda "korraliku keevitajamehe soovitust" ka? Kuigi ma päris ise ei mõista kuidas ta selle täpselt korda teeks (aga see minu teadmiste probleem :)
Müümine-petmine poleks vist minu teema ka.
meenu
 
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Mai 2011, 21:01
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas Ch » 16 Mai 2011, 11:54

Keregarantii ei kehti?
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas meenu » 16 Mai 2011, 15:42

Ch kirjutas:Keregarantii ei kehti?



2003 masinatel vaid 6 aastat, alates 2005 (?) oli alles 12 aastat...
meenu
 
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Mai 2011, 21:01
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas Cuttnet » 26 Mai 2011, 01:41

Lapin ära Teie ``Kuued``:) kes soovib annab teada 58 184 322 või astub hoopis läbi Tallinn, Nõmme, Värsi 37

_________________
FOXBOX AUTOMOTO SERVICE - Auto ja mototehnika remont mõistliku hinnaga!!! 12,5eur/h Küsi pakkumist foxbox.ams@mail.ee
[color=#FF8000]TALLINN, NÕMME, VÄRSI 37 TELEFON: 58 184 322 (Mootorite remont/vahetus, sildade remont, siduri vahetus, kolvirõngaste vahetus, plokikaane tihendi vahetus, keevitustööd, plekitööd, avariiremont jne.)
Cuttnet
 
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Aug 2005, 15:06

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas Nuclear M.A.N » 11 Juun 2011, 17:59

Karbid peaks maksma ju mingi 1000-2000 eegu vahele, sinna lisa töö. Koobastega on see, et ilmselt tuleb ära lõigata ja uued plekid panna, kuna reeglina pole seal midagi keevitada. Aga isegi kui uued tagatiivad, karbid ja auto yleni ära värvida tundub 38k ikka ulmeline. Minul keregarantii korras väidetavalt pandi 4 uut ust, uus luuk, karbid tiivad jne, terve auto värviti üle (v a katus) ja töö maksumus hinnanguliselt 50k. Ja see oli hind esindusele ilmselt. Mingi korralik asjaarmastaja ilmselt peaks oluliselt odavamalt saama, aga 2 aastat tagasi tehti ja väike uss sees juba nii et meie kliimas on see mazda 6 ikka nutune asi. Muidugi ega endalegi tuhka pähe raputades talvel polnd just "eriti" usin autopesula klient jne.
Iga nädal korra-2 pesta siis ilmselt aeglustab protsessi oluliselt....
Kasutaja avatar
Nuclear M.A.N
 
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Okt 2007, 21:50
Asukoht: Tartu

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas meenu » 11 Juun 2011, 20:52

Nuclear M.A.N kirjutas:Karbid peaks maksma ju mingi 1000-2000 eegu vahele, sinna lisa töö. Koobastega on see, et ilmselt tuleb ära lõigata ja uued plekid panna, kuna reeglina pole seal midagi keevitada. Aga isegi kui uued tagatiivad, karbid ja auto yleni ära värvida tundub 38k ikka ulmeline. Minul keregarantii korras väidetavalt pandi 4 uut ust, uus luuk, karbid tiivad jne, terve auto värviti üle (v a katus) ja töö maksumus hinnanguliselt 50k. Ja see oli hind esindusele ilmselt. Mingi korralik asjaarmastaja ilmselt peaks oluliselt odavamalt saama, aga 2 aastat tagasi tehti ja väike uss sees juba nii et meie kliimas on see mazda 6 ikka nutune asi. Muidugi ega endalegi tuhka pähe raputades talvel polnd just "eriti" usin autopesula klient jne.
Iga nädal korra-2 pesta siis ilmselt aeglustab protsessi oluliselt....


Mnjah, ma nüüd lasen ära lappida (mitte makroflexiga :) )
Aga selle Mazda häda on see, et talle pole B-karpe. Originaal ca 500 EUR tk. sellest jama hakkab...
meenu
 
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Mai 2011, 21:01
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas Vanapeer » 12 Juun 2011, 22:36

osavam pleku teeb tavalisest plekist ise uue karbi.
Minagi, kui algaja keevitaja, asendasin oma autol ühe karbi ja kukkus välja sama hea, kui tehasest. :D
karpide keevitus-vahetus max. 500€ lisaks paar sada € värvi ja kivikaitse peale tuiskamise eest.
Vanapeer
 


Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas Vanapeer » 13 Juun 2011, 12:08

OK, ega ma kade ei ole. :)
Pilt
tehtud siis 1mm plekist.
Vanapeer
 


Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas Portos2 » 13 Juun 2011, 18:50

see ju 626.selle karp maksab 70 euri tükk.jutt käib 6 karpidest need suta suuremad ja teise kujuga
keretööd ja värvimine 5113665
Kasutaja avatar
Portos2
 
Postitusi: 218
Liitunud: 24 Juun 2010, 13:21
Asukoht: tartu

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas Vanapeer » 13 Juun 2011, 23:07

tjah, ega ma ka ei jõua koguaeg kaamera pihus keevitada, Mel :oops: vahelehe täitsa taastasin ja panin samasuguse vorbi sinna sisse ka, nagu tehasest oli (sellest oli ainult könts järgi -
Pilt
Ise-enesest, kui töö saab tehtud profi poolt, ei näe mina probleemi, et ise teh asja parema kujuga. See E34, mis mul oli, ja mida vähesed teavad, sellel sai samuti originaaltungimise kohad ära kaotatud (tehase poolt sisse programmeeritud mäda-alge), siis sai selle käigus ka tehtud karp veidi teise, mugavama, kujuga.
Ei usu, et osaval plekul oleks raskusi selle valtsimisega, seda enam, et mina tegin oma karbi kahe raudlati ja suure vasara abil. :)

Edu murelikule kasutajale, loodame, et leiab abi. :thumbup:
Vanapeer
 


Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas meenu » 28 Juun 2011, 16:14

Vanapeer kirjutas:tjah, ega ma ka ei jõua koguaeg kaamera pihus keevitada, Mel :oops: vahelehe täitsa taastasin ja panin samasuguse vorbi sinna sisse ka, nagu tehasest oli (sellest oli ainult könts järgi -
Pilt
Ise-enesest, kui töö saab tehtud profi poolt, ei näe mina probleemi, et ise teh asja parema kujuga. See E34, mis mul oli, ja mida vähesed teavad, sellel sai samuti originaaltungimise kohad ära kaotatud (tehase poolt sisse programmeeritud mäda-alge), siis sai selle käigus ka tehtud karp veidi teise, mugavama, kujuga.
Ei usu, et osaval plekul oleks raskusi selle valtsimisega, seda enam, et mina tegin oma karbi kahe raudlati ja suure vasara abil. :)

Edu murelikule kasutajale, loodame, et leiab abi. :thumbup:



Nii, aga algne kirjutaja leidis rohu Valgas, Tarvo Autos.

üks tagakoopa serv vabastati roostest, üks karp pandi peaaegu 100% uus ja teine miski jupp. Ning üks roostetav
alaukse serv sai ka korda. miski 875 EUR
meenu
 
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Mai 2011, 21:01
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 (2003) läbiroostetanud karpidega nõutu

PostitusPostitas meenu » 28 Juun 2011, 18:26

Mel206 kirjutas:
meenu kirjutas:
üks tagakoopa serv vabastati roostest, üks karp pandi peaaegu 100% uus ja teine miski jupp. Ning üks roostetav
alaukse serv sai ka korda. miski 875 EUR


Uuuhh,see paneb mõtlema,teind neid töid ikka täitsa muidu.Peab enda kohta ütlema,loll saab kirikus ka peksa. :oops:


Kõik suhteline. Tallinnas taheti sama töö eest 2400 EUR
meenu
 
Postitusi: 12
Liitunud: 14 Mai 2011, 21:01
Asukoht: Tallinn


Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron