Raadiosageduse otsing

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Raadiosageduse otsing

PostitusPostitas Haramount » 01 Aug 2011, 14:52

Kuna töömazda raadiokäkk ei saa hakkama millegi muu kui tavalise CDga, sai hangitud FM-saatjaga MP3 mängija. Kvaliteet on küll nagu on aga olgem ausad - selle "heedjuunitiga" ei kõla ka CD suurt paremini. Vähemasti ei pea kogu aeg plaate vahetama. Aga sellest kohe ka küsimus - kas keegi on uurinud, mis sagedusele võiks Tallinnas (ja tegelikult kogu Eestis, kuna ma sõidan pidevalt ringi) olla mõistlik see saatja häälestada, s.t. kus on kõige vähem igasuguseid sissekarjuvaid jaamu (ja nende sageduste kordseid)? Ma jõudsin ise tulemusele 105.3 MHz. Tallinnast Haapsaluni oli kõik vinks-vonks aga Jõhvis hakkas korraga mingi tropp vene keeles minu muzooni sisse mölisema. Hetkel on 105.5MHz aga mine sa tea, kas näiteks Pärnus või Tartus sealkandis mingit saatjat pole. Kas kusagil on mingit tabelit tegutsevate Eesti, Lõuna-Soome, Lõuna-Rootsi, Põhja-Läti ja Lääne-Vene saatjate kohta?
Mazzdast ja kazzdast: http://www.hot.ee/haramount
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

Re: Raadiosageduse otsing

PostitusPostitas hardstyler » 02 Aug 2011, 14:26

Kunagi kasutasin ka sellist riistapuud ja paraku sagedust, mis kogu Eestis kenasti töötaks, ma leida ei suutnud. Ikka sai vahetatud.
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron