Mazda 323F BA 1.5 94a. - mazdaspeed

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 323F BA 1.5 94a. - mazdaspeed

PostitusPostitas Anonymous » 10 Mär 2006, 17:24

AUTO ON MYYA 58242919
2003. aasta kevadel sai siis endale selline masin soetatud! Auto väga ilusa välimusega ja ostmise ajal liikus neid Eestimaa teedel väga vähe!
Kuna vaja läbida pikki vahemaid siis sai valitud ökonoomseim 1.5i mootor, mis saab oma tööga hästi hakkama! Peaks mainima, et üllatavalt töökindel auto ja suuremat remonti pole veel teinud!

Hetkel tehtud järgmised remonttööd:
-Esimesed rattalaagrid vahetatud
-Üks stabika kont vahetatud
-Paigaldatud uus summuti
-Mootoririhm, rullikud ja klapikambri tihend vahetatud profulaktika mõttes
-2006.a. alguses sai veepump vahetatud
-nüüd sai vahetatud ka esi ja tagu piduri klotsid, samas ka veovõlli kummid ja stabilisaatori puksid koos kontidega esisillal.

Tegemisel olevad ja tehtud tööd:
Armatuuri valgustuse siniseks muutmine, armatuuri siniseks värvimine, kasettmakk ja originaal kõlarid asendatud pioneeri CD maki ja pioneeri ning alpine kõlaritega, paigaldatud subwoofer, Mazda märgid eemaldatud, 16"valuveljed ootavad alla panemist.

Tulevikus plaanis: paigaldada M3 stiilis küljelaiendid ja Calibra esistange lisa, 40mm madaldusvedrud, teha uste helisummutus ja ka pagasiruumi helisummutus ning pagasiruum ümber ehitada, siiamaani jäänud asi palju just liiklusõnnetuste taha :( (tänud teed ületavatele metsloomadele, neile kes sõita ei oska ja neile kes parkida ei oska)

Pilte autost näeb http://www.carrating.org/car.php?2078

Oodatud kõik head ideed ja soovitused! :wink:
Viimati muutis Anonymous, 25 Juul 2006, 21:23, muudetud 2 korda kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Mär 2006, 20:33

Tre tulemast :wink: ja kui plaani ikke tõsine siis miskit ikke välja nuputab :D oleneb muidugi rahakoti paksusest :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas bmw » 10 Mär 2006, 21:33

tere tulemast ka minu poolt :D
Kasutaja avatar
bmw
 
Postitusi: 499
Liitunud: 21 Dets 2005, 15:43
Asukoht: KEILA

PostitusPostitas Quest » 12 Apr 2006, 11:58

teretere!
tekkis selline kysimus, et mis valemiga sa kellad armatuuri alt kätte said?
ma vaatasin, et terve see plastik osa tuleb lahti katkuda? ja mis moodi sa valgustuse siniseks said? kas ledidega või nende kummilutidega?
loodan, et kysimused ei ole liiga lollid :D .
telf:56208411; quest.ecctuning@gmail.com; OÜ Quest & Co: varuosad sõiduautodele
Kasutaja avatar
Quest
 
Postitusi: 37
Liitunud: 01 Okt 2005, 14:27

1996 Mazda 323F

PostitusPostitas Anonymous » 15 Apr 2006, 20:08

Eks selle armatuuri lahti v6tmisega ole ikka tykk tegu:D Tegelikult on yks sait ka kus asi detailselt näidatud, aga see hetkel suletud! Neti teel suhtelist raske seletada kuidas asi käib, parem juba kokku saada ja siis edasi vaadata, parem kui k6ik detailid säiliksid tervetena!
:wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Quest » 17 Apr 2006, 15:44

aga selka. kui aega saame siis võiks korra trehvata jah. suvi peaaegu käes õhtud pikemad ja tahaks miskit auto kallal nokkida kyll.
telf:56208411; quest.ecctuning@gmail.com; OÜ Quest & Co: varuosad sõiduautodele
Kasutaja avatar
Quest
 
Postitusi: 37
Liitunud: 01 Okt 2005, 14:27

1996 Mazda 323F

PostitusPostitas vvs » 17 Apr 2006, 16:11

Ma arvan, et sinise taustaga erilisi probleeme ei tohiks tekkida aga minu punase variandi üritus ei laabu nii nagu tahaks ja vaeva tuleb ikka kõvasti näha :cry:
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas petslane » 17 Apr 2006, 16:58

terv,

käisin eile garaazis ja üritasin armatuuri seest kellad kätte saada. Keerasin kruvid (4 tk) lahti ja hakkasin sikutama. Kogu kupatus tuli 5 cm jagu välja ja enam ei tahtnud tulla. Taga olevad juhtmed ei lubanud. Kas seda tuleb sealt jõuga välja tõmmata? Ma eriti tugevalt ei julenud tõmmata. Tekkis kohe küsimus, et kuidas need kellad sinna pandi? Peaks ju samamoodi lahti tulema. Oskab keegi midagi pakkuda?
petslane
 


PostitusPostitas bmw » 17 Apr 2006, 17:59

626 gd kah ei tule, seal on takistuseks spido tross, mis tuleb kapotialt lahti lasta siis saab rohkem seda näidikute lokki välja tõmmata et pääseb käega juhtmetele ligi ja lahti ühendada, ma arvan et su masinal midagi keerulisemat ei tohiks olla :?
Kasutaja avatar
bmw
 
Postitusi: 499
Liitunud: 21 Dets 2005, 15:43
Asukoht: KEILA

PostitusPostitas petslane » 17 Apr 2006, 22:25

ausalt tunnistan, et mootorist ei tea suht midagi:oops:. milline see tross välja peaks nägema ja kuskohast see algab. Kui ma selle lahti ühendan, kas spidomeeter pärast õigesti ka näitama hakkab?
petslane
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Apr 2006, 16:05

Kellade valgustuse siniseks muutmine oli ikka tükk tegu jah, kõige ideaalsem ta just ei saanud aga ise olen küllaltki rahul :lol: ! Oma kümme dioodi ikka kulus ära, dioodide miinuseks ka see, et nad valgustavad ainult ühte kindlat kohta ja Eestis vist ei ole veel 45 kraadise suunatud nurgaga dioode ka müügil. BA armatuuri lammutamisega tasuks kindlalt ettevaatlik olla, sest armatuuri kätte saamiseks tuleb alustada esimese käetoe eemaldamisega jne, eks parem oleks kokku saada ja siis kindlalt ära näidata kuidas asi käib, mõtekam kui kõik detailid ikka tervetena säiliksid, sest sellele autole eriti romulast juba interjööri detaile ei leia! :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas vvs » 18 Apr 2006, 18:29

mazdaspeed kirjutas:Kellade valgustuse siniseks muutmine oli ikka tükk tegu jah, kõige ideaalsem ta just ei saanud aga ise olen küllaltki rahul :lol: ! Oma kümme dioodi ikka kulus ära, dioodide miinuseks ka see, et nad valgustavad ainult ühte kindlat kohta ja Eestis vist ei ole veel 45 kraadise suunatud nurgaga dioode ka müügil. BA armatuuri lammutamisega tasuks kindlalt ettevaatlik olla, sest armatuuri kätte saamiseks tuleb alustada esimese käetoe eemaldamisega jne, eks parem oleks kokku saada ja siis kindlalt ära näidata kuidas asi käib, mõtekam kui kõik detailid ikka tervetena säiliksid, sest sellele autole eriti romulast juba interjööri detaile ei leia! :wink:


Ma sain 120" LED-id YEInternationalist (vana A-kaabel) :wink:
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Anonymous » 18 Apr 2006, 21:43

Kas need ledid töötavad ka hästi, kui jah, siis peaks neid enda masinal ka proovima, aga kust sa need täpsemalt hankisid? :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas vvs » 18 Apr 2006, 23:04

mazdaspeed kirjutas:Kas need ledid töötavad ka hästi, kui jah, siis peaks neid enda masinal ka proovima, aga kust sa need täpsemalt hankisid? :wink:


Need LED´id pole hetkel töös kuna selle sama masina armatuuri valgustus pole ehitatud selliselt, et saaks asja LED´idega muretult tööle panna (liiga väike võimsus), vaid kõige efektiivsem on sinna ikkagi hõõglambid paigaldada (nii nagu ka tehase poolt on tehtud) - mina jäin hetkel siis veel "kummiluttide" peale aga kui ideid juurde saan siis hakkan ehk uuesti sellega mässama :wink:

LED´id leidsin vist A Kaabli targast raamatust ja läksin poodi neile järgi kui kohale jõudsid 8)
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist