väike suppokas ja võim

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

väike suppokas ja võim

PostitusPostitas Anonymous » 08 Apr 2006, 20:43

kas keegi oskab soovitada kust saaks väikeste mõõtudega suppoka ja võimu mis sobiks 323f (2,0 sport´01)taha ossa
pagassi ruumi ka vahest vaja ja mingit hullu tümakat ka ei taha!!
Kui kellegil on midagi ilusat pakkuda siis võib pakkuda!
karinid@hot.ee
Anonymous
 


PostitusPostitas koer1 » 09 Apr 2006, 00:19

koer1
 


PostitusPostitas xtreme » 12 Apr 2006, 21:16

mul on noortehnikust ostetud komplekt mis on mingi 100 vatti ja suhtt pisike
http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1090
ise olen sellega täiseti rahul :lol:
xtreme
 


PostitusPostitas memphis122 » 12 Apr 2006, 21:30

mine vaata noorest tehnikust siukest asja
http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=226
või 12" endal oli 12" ja isegi see oli ikka kuradima väike :wink: aga mürtsus küll hästi
ja näiteks siuke võim:
http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=1134

sellele võimule oleks paras muidugi 12" suffar

ma ei tea võimust kahjuks suurt midagi, aga andmed on head, firma tuntud ja hind ka SOODNE
äkki oskab keegi teine klubikatest kommenteerida seda asja
memphis122
 


PostitusPostitas xtreme » 12 Apr 2006, 21:37

ei jah see kompunn on hea küll aga minu arust on see võimendi liiga sinna sest supakas on 200 vatti ja võim ka aga ma arvan et see supakas ei anna seda 200 väja ja siis või selline asi juhtuda et supakas varsti puruks :P
aga see kõigest minu arvamus :lol: ei ole selles asjas mingi kõva mees :lol:
xtreme
 


PostitusPostitas memphis122 » 12 Apr 2006, 23:18

ega sa võimust niikuinii ei pane ju punni põhja?
tavaliselt ikka ei panda et säästa võimu..... sa ju paned sellejärgi kuidas makis normaalselt jääb?
mul pole võimul vaja võimsust kunagi üle kolmveerandi keerata olnud vaja :wink:
kas sa arvad et kui sa ostad odavama ja mitte nii võimsa võimu siis võim peab sul sama kaua vastu we kui ta sul koguaeg põhjas on???
koormab ju võimu rohkem....
mina võtaks sama võimu...paneks maki nii kõrgele helitasemele et ülejäänud sound autos jääb normaalseks ja siis keerad vb paar astet madalamaks voli ja lähed teed supakaga samamoodi.....paned võimsust niipalju et üle ei hakkaks peksma....ja igaksjuhuks siis natuke maha veel võimsust.....pikk ja vb arusaamatu jutt.....aga ei oskand hetkel targemalt kirjutada :oops:
aga kes saab aru see vast ka nõustub minuga??
memphis122
 


PostitusPostitas Anonymous » 12 Apr 2006, 23:19

memphis122 kirjutas:ma ei tea võimust kahjuks suurt midagi, aga andmed on head, firma tuntud ja hind ka SOODNE
Tuntud firma? Vastupidi! Tegu on täiesti tundmatu firmaga ning täpselt samu võimendeid toodetakse ka muude firmamärkide all (ala Megakick http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... &id=607195 ). Mina neid osta ei soovita, kuna koostekvaliteet on neil halb. Pigem koguda raha juurde või osta kasutatud, kuid parema firma võimendi.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 12 Apr 2006, 23:32

aga kes saab aru see vast ka nõustub minuga??
Jutt on muidu õige aga võimu peal olevat "gain" nuppu ei tohi ajada segamini "volume" nupuga. "Gain" nupp on mõeldud võimendi ja maki kokkusobitamiseks ning see, et see nupp on keeratud kolmandiku peale, ei tähenda, et võimendi töötaks kolmandiku võimsuse peal. Näiteks kui on mõni moodne 8V väljundiga makk, siis saab enamus võimendid ka siis moonutama ajada, kui nende "Gain" on täitsa maha keeratud.

Aga selle Gaini reguleerimise meetod on küll õigesti kirjeldatud ja niimoodi tehes peaks iga süsteem vastu pidama, olgu võimendi või kõlar teisest nii palju võimsam kui tahes. Lihtsalt woofrist palju võimsamat võimendit (või vastupidi) pole mõtet osta, oleks raiskamine.
Anonymous
 


PostitusPostitas memphis122 » 12 Apr 2006, 23:43

võid ju ka võimsama osta ja ka taha ovaalid sinna võimu järgi lükata....
kui ovaalid läbi võimu on siis on ka heli ikka hoopis teine.... sel juhul osta 4/3/2 kanaliga võim.... 1&2 kanali sillatad ning 3 ja 4 kanal jäävad eraldi ovaalidele :wink:
memphis122
 


PostitusPostitas xtreme » 15 Apr 2006, 01:18

njah :D aga minu arust ikka parem see kui eraldi võimud olex :lol:
xtreme
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Apr 2006, 10:53

mul kodus seisavad kaks 100 w subokat ja üks 200w võim mis oleks vaja maha müüa suurema suboka läbimõõt on 30 cm ja väiksem on mingi 20 cm ja väiksem nati kasutatud aga suur tutikas
Anonymous
 


PostitusPostitas rqmon » 18 Apr 2006, 11:29

memphis122 kirjutas:mine vaata noorest tehnikust siukest asja
http://www.noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=226


minul on samal autol samasugune aparaat sees ja ei kurda, neerudele ei hakka ja samas kõlbab kuulata (eriline tümmi ja träänsiperse ei ole)
rqmon
 


tahaks teada

PostitusPostitas Anonymous » 18 Apr 2006, 13:16

kas keegi oskab öelda 200 w suboka pass tuleb läbi istmete ka kui on mazda 626 sedaan
või ei tasu alla 500 w pagassi pannagi?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 23 Apr 2006, 09:00

Tänks kõigile kes midagi soovitasid ja pakkusid !
minul jääb praegu suppokad ja võimud ära sest suutsin osavalt parkida
ning nüüd läheb tumpsu arvestatud raha ilusti poritiiba!!
Niipalju tegin ära et panin uste sisse ´Nike sound´ pigi matid
Effekt olemas !
Nende paigaldamisel peam ettevaatlik olema ,et ei jääks kuskilt laht
Ise tegin kaks korda!!Algul usaldasin seda liimi mis seal taga on ja nüüd lasin fööniga korralikult kinni .(seda tuleb suht ettevaatlikult teha)
Kahest pakist piiseb nelja ukse jäoks(526.-)
Edu kõigile kel sama töö ees !!!!
Anonymous
 


PostitusPostitas riits » 23 Apr 2006, 09:24

200W rms-iga bassikõlari müts tuleb vägagi piisavalt läbi istmete.
Kasutaja avatar
riits
 
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Aug 2005, 18:04
Asukoht: Tallinn


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist