K: Mazda uste avamine

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

K: Mazda uste avamine

PostitusPostitas CityRed » 23 Nov 2011, 22:38

Tere,

Kiire küsimus...

Kas on võimalik 98a Mazda 626 universaali uksi lahti teha, et klaasi terveks jääkisd? Nimelt võtmed kadunud ja pole varuvõtmeid ka! Signalisatsiooni pole, immot (vist) samuti mitte, uksed avanesid keskluku puldist ainult..

Tagasidet oodates..

C.
Kasutaja avatar
CityRed
 
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Apr 2006, 22:32

Re: K: Mazda uste avamine

PostitusPostitas eksole » 23 Nov 2011, 22:39

jupike traati ja palju kannatust :lol:
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: K: Mazda uste avamine

PostitusPostitas skyline » 23 Nov 2011, 22:49

Traadiga on keeruline kuna sel autol pole nuppe, mida üles tõmmata ja need lingikesed on pagana libedad, minu autol on need veel kroomitud ka, mis teeb nad eriti libedaks
Olen kunagi ka nupukestega autol, mille uks oli nö esimeses lukustusasendis ja kesklukk läks akuvahetusel peale seda nupukest traadiga õngitsenud pool tundi enne kui pihta sain.
Ma arvan et odavaim on kutsuda lukuabi või löö ise puukiil ukse ülaossa raami vahele ja hakka siiski traadist konksuga lingikest urgitsema.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: K: Mazda uste avamine

PostitusPostitas skyline » 23 Nov 2011, 23:55

Kuule JaanusM, sinu postitus on nagu autovaraste kursus. Palun ära siia nii detailselt küll võimalikke käitumisviise üles märgi :)
Ma soovitaks modedel seda postitust veidi korrigeerida, krt teab kes seda foorumit siin kõik loevad.

Ma arvan siiski, et see lukuabile loovutatavad 30-40 euri on kõige mõistlikum variant. Kui pagassi luku ära lõhud, siis pärast hakka sinna eraldi teise võtmega sisse käima, sest võtmekohane lukk pole esinduses mitte odav.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: K: Mazda uste avamine

PostitusPostitas JaanusM » 24 Nov 2011, 10:08

skyline kirjutas:Kuule JaanusM, sinu postitus on nagu autovaraste kursus. Palun ära siia nii detailselt küll võimalikke käitumisviise üles märgi :)
Ma soovitaks modedel seda postitust veidi korrigeerida, krt teab kes seda foorumit siin kõik loevad.

Ma arvan siiski, et see lukuabile loovutatavad 30-40 euri on kõige mõistlikum variant. Kui pagassi luku ära lõhud, siis pärast hakka sinna eraldi teise võtmega sisse käima, sest võtmekohane lukk pole esinduses mitte odav.

"Korigeeriti ära" :D.
Ei tea kuidas teistel on, aga minul pole ühegil japsil orginaal lukk mitte kunagi töödanud, seega ma pigem lõhuks selle kui loovutaks kellegile 30-40 Eur. Hiljem laseks kasvõi Kahe komponentset liimi täis, et sealt keegi hiljem enam nii lihtsalt sisse ei saaks.

Autovaraste kursusena võis see sellepärast siin tunduda, et mul elu õpetanud, et kui ei sa nõuga siis saab jõuga ja mulle kohe meeldib võtmeid koguaeg kaotada ja kuna ma enamus oma autodest "pulkadeks" olen võtnud, siis "sisse murdmisel" tuletan meelde, kuidas miski seal ukse sees asetseb. :D

igaljuhul, kui teema omanik soovib endiselt autosse sisse saada, siis võib minuga nt PS-i teel ühendust võtta, kirjutan selle Galandi varjandi uuesti sulle, sest lugeda sa vist ei jõudnud seda. ( PS ! Arvesta, et minu õpetuse järgi lõhud sa oma Pagasniku luku. :D. )

Edit : Samas praegu hakkasin mõtlema, et sinna veel lihtsam sisse saada. Võta piisavalt tugev Traadi/raua jupp, tee otsa konks, ürita kusagilt vahelt sisse ajada, aja konks Pagasniku avamis kangi otsa ja volaa. Lukud kõik terved ja ise saad autusse.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist