Aknad udused:)

Re: Aknad udused:)

PostitusPostitas skyline » 29 Nov 2011, 22:25

pokenaut kirjutas:Kui filtreid vahetasid, siis vana pealt mõõte/sarnasust ei kontrollinud?

Neid jamasi korduvalt olnud, kus koodi järgi on nagu karp õige, aga sisemus on vale.

JapanPartsi/Taketiga on viimasel ajal pidevalt jamasi, küll saadetakse silladetailide korral vasaku asemel parema poole omad või esimese asemel tagumised jne.


Paistsid õiged olevat toona, olid vaid mingi millimeeter laiemad ja ei läinud hästi omavahel valtsi... ehk tüüpiline b-osade jama.Aga tõepoolest ostsin nad siis Taketist. Veidi hiljem sain sealt vale poole stabikakondi ja kui seda juppi tagastades selle peale isegi vabandust ei tulnud, et ma remondikohas olles pidin äkitsi jalamehena hakkama uut juppi otsima, siis enam ma Taketisse jalga ei tõsta :evil:
Praegusel ajal ostan jupid Tartus kas Japkorist või Raunexist.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Aknad udused:)

PostitusPostitas Mario » 30 Nov 2011, 14:14

mul on Viljandi Japanpartsi kohta ainult kiidusõnu ja suuremad ostud käin Tartust Viljandisse, ja võidan ikka, kui osta Tartust kohapealt. Japkor teeb praegu nagunii häid hindu, eks kõik selle peale jooksevadki :P
B-osa ei ole mõnda asja mõtet osta jep.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Eelmine

Mine Premacy/MPV/5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist