Mazda saksamaalt

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

Mazda saksamaalt

PostitusPostitas Mario M » 14 Sept 2011, 22:20

Tervist, et plaanis siis kevade poole tuua üks isend saksamaalt. Hetkel silma jäänud isendid siis mazda 6 2.3 mootoriga, et siis mis hinnangu annaksite sellele mootorile. Mis on selle auto puhul tüüpvead ja kõik see jutt võiks ka siia jõuda, muidugi ka keskmine kütusekulu linnas/maanteel. Kas ka kellegil eelnevalt kogemusi saksast auto toomisega ja mis see toomine teile maksma läks.

Kõik soovitused ja arvamused teretulnud!

Mario :angel:
Mario M
 
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Sept 2011, 23:17
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas Roll » 14 Sept 2011, 22:43

Mis aasta pilli sa vaatad? mina kiidan faceliftiga ehk siis alates 2005 lõpp
Mootor on minu kogemuste põhjal väga hea, räägitakse et peab tihedalt õli taset siiski jälgima, seda teen ka ise aga juhtund pole veel midagi
Päris hea minekuga 2.3 122kw ja suhteliselt ökonoomne minu meelest, linnas 9 ja maantel 6.7 - 7,1 ' mnt kulu nii väike kuna 6 käiku
Kui saksa keelt oskad siis lihtne tuua, sakslased on kohutavalt abivalmid igati. Väldi tehinguid türklastega
Alati tuleb ette ka kulutusi mida ette ei oska näha nii et sinna lennuga umbes(hamburgi 120euri), kohapeal otsimine 2,3 päeva(toit ja hotel) kolllased numbrid 100euri ja kindlustus, pikk tagasi sõit umbes 2100km(paari peatusega ühejutiga 26tundi vähemalt) pluss eeestis arvelevõtmine ja ülevaatus, ma arvan et kõik kokku 900euri... eks siin mõned teavad paremini.
Viimati sõitsin saksa umbes kuu tagasi ja veendusin et Poola on kõvasti oma teid uuendanud ja parandan, võrreldes aasta tagusega
Kasutaja avatar
Roll
 
Postitusi: 21
Liitunud: 23 Juul 2009, 20:13
Asukoht: Jüri

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas Mel » 14 Sept 2011, 22:50

Hmm,äsja tehti siin x huvitav teema,nedest sealmaalt ostetud autodest,see spido kerimine ja need meeletud läbitud vahemaad põhja gaasiga :)
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas Mario M » 14 Sept 2011, 22:50

Roll kirjutas:Mis aasta pilli sa vaatad? mina kiidan faceliftiga ehk siis alates 2005 lõpp
Mootor on minu kogemuste põhjal väga hea, räägitakse et peab tihedalt õli taset siiski jälgima, seda teen ka ise aga juhtund pole veel midagi
Päris hea minekuga 2.3 122kw ja suhteliselt ökonoomne minu meelest, linnas 9 ja maantel 6.7 - 7,1 ' mnt kulu nii väike kuna 6 käiku
Kui saksa keelt oskad siis lihtne tuua, sakslased on kohutavalt abivalmid igati. Väldi tehinguid türklastega
Alati tuleb ette ka kulutusi mida ette ei oska näha nii et sinna lennuga umbes(hamburgi 120euri), kohapeal otsimine 2,3 päeva(toit ja hotel) kolllased numbrid 100euri ja kindlustus, pikk tagasi sõit umbes 2100km(paari peatusega ühejutiga 26tundi vähemalt) pluss eeestis arvelevõtmine ja ülevaatus, ma arvan et kõik kokku 900euri... eks siin mõned teavad paremini.
Viimati sõitsin saksa umbes kuu tagasi ja veendusin et Poola on kõvasti oma teid uuendanud ja parandan, võrreldes aasta tagusega

Hetkel siis silma jäänud selline 2004 aasta pill http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=145081722&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&export=ALSO_EXPORT&categories=Limousine&doorCount=FOUR_OR_FIVE&tabNumber=2 Kuid vaevalt ta kevadeks enam alles on. Kuulutuses on samuti ka mainitud mootori müra aga mida see tähendama peaks, minu pea vot ei võta. Samuti tundub ka see suhteliselt aus kaup esmapilgul http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2

Üks küsimus veel, et kas pigem käia ise kohapeal vaatamas või siis lasta treileri peal saksast tuua, kumba ise soovitate?
Mario M
 
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Sept 2011, 23:17
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas Roll » 15 Sept 2011, 09:01

Müra on salongis kuna enne 2005 facelifti oli müra isolatsioon kehva. Põhimõtteliselt saad ise ka selle ära teha paari saja euro eest.
Esimese puhul räägitakse isegi vene keelt ja teise puhul inglise keelt. Teise puhul on mingisugune imelik kahtlane jutt saksa keeles, et nemad ei vastuta info eest mis on müügi kuulutuses jne jne. Enne kui asud teele uuri nende tehase tähised välja ja käi mazda esindusest läbi ja uuri tausta. Parim on muidugi osta otse sakslase käest. Sa pead jälgima piirkonda kus autod asuvad, saksa on suur ja lai ja transport kallis. Soovitan vali välja kuhu linna lennata ala näiteks hamburg ja siis vali ainult sealt linna piires näiteks 10 autot välja ja sa suudad nad 2 päevaga läbi käija. Või mis sul mõttes on
Kasutaja avatar
Roll
 
Postitusi: 21
Liitunud: 23 Juul 2009, 20:13
Asukoht: Jüri

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas Mario M » 18 Sept 2011, 16:55

Roll kirjutas:Müra on salongis kuna enne 2005 facelifti oli müra isolatsioon kehva. Põhimõtteliselt saad ise ka selle ära teha paari saja euro eest.
Esimese puhul räägitakse isegi vene keelt ja teise puhul inglise keelt. Teise puhul on mingisugune imelik kahtlane jutt saksa keeles, et nemad ei vastuta info eest mis on müügi kuulutuses jne jne. Enne kui asud teele uuri nende tehase tähised välja ja käi mazda esindusest läbi ja uuri tausta. Parim on muidugi osta otse sakslase käest. Sa pead jälgima piirkonda kus autod asuvad, saksa on suur ja lai ja transport kallis. Soovitan vali välja kuhu linna lennata ala näiteks hamburg ja siis vali ainult sealt linna piires näiteks 10 autot välja ja sa suudad nad 2 päevaga läbi käija. Või mis sul mõttes on

No jah, eks nii tulebki teha! Ma eeldan, et oled asjaga ennem kokku puutunud... räägi mulle kuidas nende ajutiste numbrimärkide taotlemine käib, kaua nendega sõita saab ja noo kõik sellega kaasnev... :wink:
Mario M
 
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Sept 2011, 23:17
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas IvarR » 22 Okt 2011, 15:57

Mel206 kirjutas:Hmm,äsja tehti siin x huvitav teema,nedest sealmaalt ostetud autodest,see spido kerimine ja need meeletud läbitud vahemaad põhja gaasiga :)


Seal kohapeal küll keegi ei keri autoomanikest, kui siis türklastest vahendajad. Pigem ostaks põhjagaasiga sõitnud autot kuna siis on mootor ka pöördeid näinud ja pole ämblikke täis, lisaks on kõrgematel pööretel ka õlitus parem ja kõik vedelikud ju liiguva kiiremini ringi :D

IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas Mario M » 25 Okt 2011, 01:50

lines kirjutas:
Mario M kirjutas:Üks küsimus veel teile 6 omanikud, öelge palju talle ka kindlustus maksab keskmiselt? :angel:


Kas pead liiklust või kaskot silmas? Mõlemate variantidega siiski hind erineb. Oleneb kui kaua oled olnud lubade omanik/kas on olnud liikluskahjusid/kuhu oled sissekirjutatud/mõnel seltsil on ka vanus määrav.

Ühest vastust anda kuidagi ei saa

Lines

Pean silmas siiski liikluskindlustust, auto läheks niikuinii vanema isiku nimele kellel 10 aastat probleemideta load olnud, ehk keegi oskab umbkaudset vahemikku ölelda? :problem:
Mario M
 
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Sept 2011, 23:17
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas tomkulibin » 25 Okt 2011, 08:23

Oleks sa teinud päringu kindlustusfirmasse, oleks sul juba reaalne vastus, mitte orienteruv spekulatsioon.
Nii mõnigi firma pakub ka kalkulaatorit, saad ise andmed sisestada ja reaalajas vastuse kätte.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas lines » 25 Okt 2011, 13:17

Tommiga tuleb nõustuda. Sul endal oleks vastus juba käes. Aga eks aitame veel :

https://www.iizi.net/liikluskindlustus

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda saksamaalt

PostitusPostitas Prema » 05 Dets 2011, 00:33

Kohustusliku liikluskindlustusega pole vahet, mis auto on. Loeb vaid sinu (kindlustaja) boonusklass, elukoht ja auto kilovatid. Mul samasse võimsusklassi jäävatel autodel olnud kogu aeg sama kindlustusmakse.
Mazda 5 2009.a 2,0
Mazda MPV 2002.a 2,0
Mazda 6 2003.a 2,0
Mazda Premacy 2000.a
Kasutaja avatar
Prema
 
Postitusi: 351
Liitunud: 22 Dets 2007, 23:23
Asukoht: Saue/Tallinn


Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron