Kaamera autosse

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 30 Nov 2011, 11:29

Edasi jõudsin veel järgmise toreda jutuni:

Nõude vaidlustamiseks on vähe mõjuvaid põhjusi. Vaadake üle allolev teave, sest vale vaidlus võib kaasa tuua teie kontole määratavad trahvid.Kehtetud põhjused nõude vaidlustamiseks
Mulle kuulub CD/DVD või ma ostsin laulu Internetist.

Loo, CD, DVD või muu meediumi ostmine ei anna teile volitust sisu YouTube'i postitada. Sisu omanikul on õigus valida, kus seda levitatakse.
Konkurss oli vaid osa mu videost.

Peaaegu kõigil juhtudel vajate sisu omanikult tema teose kasutamiseks osaliselt või tervikuna kirjalikku luba. Lisateave autoriõiguste kohta.
YouTube'is on veel teisi videoid, millel on samasugune sisu. Mis põhjusel mina seda kasutada ei saa?

Autoriõigused tähendavad omaniku õigust otsustada, kes tema sisu kasutada tohib. Tõsiasi, et keegi teine sisu kasutab, ei anna teile luba seda teha.
Tunnustasin kirjelduses omanikku/loojat. Kas sellest ei piisa?

Ei. Krediidi andmine ei anna sisu üleslaadimise õigust.
Ma ei müü oma videot ega püüa raha teenida.

Ei ole oluline, kas saate sisu kasutamise eest materiaalset tulu või mitte. Kui teil ei ole omaniku luba, ei ole teil õigust seda kasutada.
Vajan siiski rohkem teavet. Suuna mind YouTube'i autoriõiguste abikeskusesse. Kehtivad põhjused nõude vaidlustamiseks
Sisu tuvastati valesti.

Teie algupärane sisu tuvastati valesti, näiteks teie perepiknik tuvastati ekslikult stseenina filmist Ristiisa. Sellised eksitused on väga haruldased, aga neid võib juhtuda.
Teil on õigus kasutada sisu võrgus.

Teil on sisu omaniku kirjalik luba materjali kasutamiseks YouTube'is.
Aus kasutus / aus tegutsemine

Kui arvate, et teie kasutusviis järgib asjakohastest seadustest tuleneva autoriõigustest vabastamise juriidilisi nõudeid, siis võite nõude vaidlustada. Kui te ei ole kindel, siis hankige enne vaidluse saatmist juriidilist abi.
Mul on paikapidav põhjus selle nõude vaidlustamiseks. Suunake mind vaidlustamisvormile.


Ehk kokkuvõtvalt võtan selle video sealt täna maha, sest ma ei näe mõtet sellise jaburusega võidelda.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas JaanusM » 05 Dets 2011, 17:26

Kurat, laupäeval just mõtlesin et kahju et mul autos kaamerat pole, just siis tuli teema algataja meelde mulle. :D.
Oleks ikka päris korraliku videolõigu saanud.
Seega, palju see kaamera maksiski ? :D.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas KRANTS » 05 Dets 2011, 18:18

JaanusM kirjutas:Kurat, laupäeval just mõtlesin et kahju et mul autos kaamerat pole, just siis tuli teema algataja meelde mulle. :D.
Oleks ikka päris korraliku videolõigu saanud.
Seega, palju see kaamera maksiski ? :D.

erilise saasta võid juba 20$ kätte saada. Kvaliteetne võib 10neid ja sadu kordi rohkem maksta. Eestis pakkus sellist asja autosilm, kuid seal oli hind alates 180€
KRANTS
 


Re: Kaamera autosse

PostitusPostitas skyline » 05 Dets 2011, 21:38

Minu oma maksis 25 eur. Pärast displei servade riideteibiga üle tegemist ja lühema metalljala paigaldamist olen temaga lõpuks ka suht rahul. Ainus jama on sellega, et see nn night vision töötab kunas heaks arvab, enamasti töötab südapäeval ja öösel ei lülitu sisse :) Pimedal ajal väljaspool asulat on see kaamera küll suht küündimatu, paraku.
Vähemalt hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Samas vaatasin netist ka neid kallimaid, paraku neil sensor enamasti sama mis neil odavatel ehk mingisugust Full HD pilti ei maksa neist ühesti oodata.

Hinnad on neil meie banaanivabariigis küll lahedad, minu 25 eurist müüb oomipood 69 euroga ja mingi netipood 99 euroga....welcome to Estonia :(
Aga valik on lai, pane aga otsingusse car camera ja vali sobilik välja http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from= ... Categories
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Eelmine

Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist