323 neo

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

323 neo

PostitusPostitas annni » 03 Mai 2006, 08:52

soov teha väike taustauuring neo kohta... kes oskab, äkki aitax :roll: küsimus siis järgmine: mis on neo nõrgad kohad? kuidas juppidega lood on? kurjad jutud räägivad, et kerejuppe pole saada :(

igasugune abi teretulnud... :wink:
annni
 


PostitusPostitas Laika » 03 Mai 2006, 11:43

Kerejuppe võib tõesti raske olla leida, aga mootor, veermik jne on ikka sama ajastu 323-e oma.
Laika
 


PostitusPostitas annni » 03 Mai 2006, 21:57

a kuskilt neid kerejuppe peax ju ikka saama ...või ei? :roll:
annni
 


PostitusPostitas IvarR » 03 Mai 2006, 22:38

annni kirjutas:a kuskilt neid kerejuppe peax ju ikka saama ...või ei? :roll:

Nagu sulle mainisin siis juppe kindlasti saab kuskilt kuid nad võivad kallid olla. Ja üleüldse kas sa ostad auto et temaga kohe matsu panna :P??
Vaata et tibukesele ikka väärilise järglase ostad ;)
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas annni » 04 Mai 2006, 08:07

ei, ma ei kavatse oma kallist tulevast kohe lõhkuma hakata... tegelt ka! :roll: a ma tahan teadmist, et kui ka kunagi...ptui ptui ptui...midagi juhtuma peax (milles ma loomulikult siiralt kahtlen), siis ei ole kohe maailma lõpp :oops:
mu mõttekäik ei ole ju nii arusaamatu...või on? :?
annni
 


PostitusPostitas Mario » 04 Mai 2006, 16:23

tähendab, mulle räägiti kõikide jaapanlaste kohta ulmekaid, et ära seda võta ja ära toda võta.. :D.. ise pead piisavalt julge olema, et ära proovida, mis pilliga tegu on.. ma vaatasin nt. et 323F-i kerejupid pole nii kallid midagi (minu jaoks).. et tõepoolest nagu IvarR mainis, et ega siis kohe ei tasu matsu panna... vb on sul muu autoga rohkem välja minekuid kui just konkreetse Neoga..
ma ikka võtaks ta ära, kui kerel puudub rooste ja mootor korras ;)
maitse asi ;)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

mul sama auto

PostitusPostitas heitja » 07 Mai 2006, 22:42

et siis mul see auto aasta old juba, nu ja mis ma oskan ta kohta öelda. auto on siiamaani väga hästi vasta pidand:P olen last mudugi juppe vahetada ka aga nuh kallix seda autot küll pidada ei saa. täitsa keskmine hinnaklass.
heitja
 


PostitusPostitas annni » 07 Mai 2006, 23:34

ea kuulda :P minu sümpaatia igatahes kuulub küll neo- tibule... nüüd veel vaja endale ka üx korralik saada :wink:
annni
 



Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist