CD mängja jooksis kokku

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

CD mängja jooksis kokku

PostitusPostitas normiller » 19 Jaan 2012, 01:11

Tere!

Lugu niisugune, et kuulasin FM raadiot ning vahetasin CD mode peale. Siis vahetasin nupust plaati ning see värk kiilus kinni kõik, et ükski nupp ei tööta(ei vaheta plaati, ei anna plaati kätte ja ei mängi ka). Nüüd sooviks mõne normaalse elektriku kätte auto viia, sest esindusest öeldi et nemad ainult vahetavad raadio ära mis maksab 700 eur ja mazdaabi ka raadiote remondiga ei tegele. Kas on mõnda head soovitust või elektrikut pakkuda?
normiller
 
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Jaan 2012, 01:06
Asukoht: Rapla

Re: CD mängja

PostitusPostitas JaanusM » 19 Jaan 2012, 01:54

normiller kirjutas:Tere!

Lugu niisugune, et kuulasin FM raadiot ning vahetasin CD mode peale. Siis vahetasin nupust plaati ning see värk kiilus kinni kõik, et ükski nupp ei tööta(ei vaheta plaati, ei anna plaati kätte ja ei mängi ka). Nüüd sooviks mõne normaalse elektriku kätte auto viia, sest esindusest öeldi et nemad ainult vahetavad raadio ära mis maksab 700 eur ja mazdaabi ka raadiote remondiga ei tegele. Kas on mõnda head soovitust või elektrikut pakkuda?

Võta aku juhe maha mingiks ajaks, ei saa täpselt aru tegelikult mis värk sul nüüd ei tööta, kas CD box ( Vahetasid plaati? )

Aga muidu, jah aku juhtme maha võtmine võib sind aidata, vana hea tõde, seadme voolvõrgust eemaldamine võib kaasa aidata,
olgu see siis vana hea kodukino või automakk, mina olen mõlema puhul voolu eemaldamisega plaadi kätte uuesti saanud.

Kunagi volvo s60 orginaal makki sai kogemata surutud teine plaat juba sees oleva plaadi peale, siis pakkus ka esindus 12 000 eest uut makki,
sõitsime 20km, kõrvalistuja tagus muudkui plaadi välja andmis nuppu ja lõpuks andiski välja plaadid. :).
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: CD mängja

PostitusPostitas normiller » 19 Jaan 2012, 12:50

Aku juhtme võtsin maha ja nüüd on kiri ees, et NO DISC. Eject nupp ei tööta. Kui vajutan load nuppu siis käib 1 krõps ja kui vajutan uuesti siis 15 sekundit on WAIT kiri ees ja muud mitte midagi, plaati ikka ei väljuta. Ma olen 100% kindel, et seal on 6 plaati sees.
normiller
 
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Jaan 2012, 01:06
Asukoht: Rapla

Re: CD mängja jooksis kokku

PostitusPostitas tix34 » 22 Jaan 2012, 11:09

Mul ka peaaegu sama mure. Sees on Bose cd-box aga plaate ei mängi. Sisse-välja toimetab ilusti, aga ei mängi. Sooviksin minagi leida mõnda teravamat pliiatsit, kes asja uuesti tööle paneks.
tix34
 
Postitusi: 16
Liitunud: 22 Jaan 2012, 11:04
Asukoht: Tallinn

Re: CD mängja jooksis kokku

PostitusPostitas pedak » 22 Jaan 2012, 12:42

Teil küll siin asukohtadeks Rapla ja Tallinn, aga Pärnus ( http://g.co/maps/z3z8p ), on siuke vend kes oskab makkidega pmst kõike teha...
Mazda 6 - '03 - sedaan - 100 kW diisel
Kasutaja avatar
pedak
 
Postitusi: 10
Liitunud: 27 Mai 2011, 01:00
Asukoht: Pärnu / Tallinn

Re: CD mängja jooksis kokku

PostitusPostitas tix34 » 22 Jaan 2012, 18:43

kisub paneeli lahti ja ajab asja ilusti joonde seal? aga kahjuks ei saa su saadetud lingist infi, ehk saad muud kontaktid saata
tix34
 
Postitusi: 16
Liitunud: 22 Jaan 2012, 11:04
Asukoht: Tallinn

Re: CD mängja jooksis kokku

PostitusPostitas aviar » 22 Jaan 2012, 18:57

Ei saanud ka infot. Vanasti oli Raeküla, nüüd Reaküla? :wtf:
Jäta parem remondimehe telefon kui on teada.
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: CD mängja jooksis kokku

PostitusPostitas pedak » 23 Jaan 2012, 14:08

Trükiviga jah, Raeküla, tel numbrit ei tea, alati kui käinud siis lihtsalt uksetaha läinud ja alati kodus olnud... Istub enamjaolt kodus ja putitab oma makke seal...
Täpsem kaart:
http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php? ... pha=90#tc3

PS, ma võtaks maki ennem ise lahti... Tihti öelnud meile et ta ei julge võtta lahti, et äkki lõhub kinnituse vms. ära siis jama kui palju. Ühe c klassi mersuga tegime nii, et käisime esindusest läbi, lasime lahti võtta ja siis Raekülla makk remonti.
Mazda 6 - '03 - sedaan - 100 kW diisel
Kasutaja avatar
pedak
 
Postitusi: 10
Liitunud: 27 Mai 2011, 01:00
Asukoht: Pärnu / Tallinn

Re: CD mängja jooksis kokku

PostitusPostitas tix34 » 23 Jaan 2012, 14:22

selge, tänud info eest ja püüan millalgi ukse taha minna
tix34
 
Postitusi: 16
Liitunud: 22 Jaan 2012, 11:04
Asukoht: Tallinn


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist