Siin saab kõigest rääkida...

Teadaanded

Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 19 Jaan 2012, 19:33

Alustame siis uuesti puhtalt lehelt kuna vana teema sisaldas liiga palju ebaolulist ja mittevajalikku infot(antud teema pesitses algselt Mazdadega seonduvas foorumis).
+ tomkulibinilt:
Mazda foorumistest tõstame ümber Mazdadega mitteseonduva siia. Siin Mazdadega seonduv on OT ja ei pruugi jääda kutsutamatuks. Püüdkem olla tähelepanelikud!
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas kanemgi » 19 Jaan 2012, 21:51

Ma hakkasin ka vaatama mis krdi jama see nüüd on, lehekülgi oli siin korralikult :D
Aga ükskord peab ikka uuelt lehelt alustama :thumbup:
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1359
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Haljazme » 19 Jaan 2012, 22:29

_siim_ kirjutas:Alustame siis uuesti puhtalt lehelt kuna vana teema sisaldas liiga palju ebaolulist ja mittevajalikku infot.


Kas see teema mitte ei olnudki suvalise plära jaoks ?
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! Tel:51717-null-seitse
Kasutaja avatar
Haljazme
 
Postitusi: 627
Liitunud: 09 Sept 2007, 21:09
Asukoht: Aakre - Valgamaa (tööpäeviti - Elva)

2000 Mazda 626

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Siim » 19 Jaan 2012, 22:40

Jah aga siin oli lõpuks juba liigapalju pori loopimist,kui keegi just poste ei kogu siis ei kaotanud kasutajad selle puhastuse käigus midagi olulist.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Bumer323 » 19 Jaan 2012, 23:26

Kas Teie arvates kasutab Eesti politsei oma võimu ära?
Talve tulekul on bemmid sõbralikuks muutunud...Liputavad saba!
Kasutaja avatar
Bumer323
 
Postitusi: 231
Liitunud: 14 Jaan 2012, 17:44
Asukoht: Saaremaa,Tallinn Männiku!

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas eksole » 19 Jaan 2012, 23:27

Bumer323 kirjutas:Kas Teie arvates kasutab Eesti politsei oma võimu ära?

Pigem vastupidi
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas MaSu » 20 Jaan 2012, 00:12

eksole kirjutas:
Bumer323 kirjutas:Kas Teie arvates kasutab Eesti politsei oma võimu ära?

Pigem vastupidi


+1
Kasutaja avatar
MaSu
 
Postitusi: 382
Liitunud: 07 Juul 2009, 19:31
Asukoht: Tallinn

2005 Mazda 3 GT Aero

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas dilidon » 20 Jaan 2012, 19:03

Mel206 kirjutas:
Hmm,kuda siis võim pollasi ä kasutab. :silent:


+1 ?
Pole head mõtet praegu..
Kasutaja avatar
dilidon
 
Postitusi: 323
Liitunud: 23 Mai 2006, 14:48
Asukoht: Läänemaa,Pärnumaa viis170viis07

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Bumer323 » 20 Jaan 2012, 19:32

Ma ehk sõnastasn oma küsimuse veidi halvasti. Aga Saaremaal on küll üks inspktor kes vihkab noori(:D) Aga toon näite kui Sierraga liikusin. Algul oli mul 2.0l vahel ja siis oli väljalase veidi vabamaks muudetud ja siis oli lisatud ainult summutiots(Kroomist). ja tema tahtis kohe korduvat määrata kuna temal olevat kah kunagi Sierra olnud ja temal sellist summutit polnud seega on ebaseaduslik.
Ja BMW-st ei maksa tema kuuldes ültse rääkida. Ta lihtsalt nokib kõike mis siin Saaremaal liigub.
Saaremaa elankud vast teavad kellest räägin(Herr Valge). Tema ilmselgelt liialdab oma võimuga.
Üldiselt võks kokku võtta, et talle ei meeldi noored, madalad autod, valuveljed ja muu tuuning :D
Talve tulekul on bemmid sõbralikuks muutunud...Liputavad saba!
Kasutaja avatar
Bumer323
 
Postitusi: 231
Liitunud: 14 Jaan 2012, 17:44
Asukoht: Saaremaa,Tallinn Männiku!

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas eksole » 20 Jaan 2012, 20:17

Bumer323 kirjutas:Ma ehk sõnastasn oma küsimuse veidi halvasti. Aga Saaremaal on küll üks inspktor kes vihkab noori(:D) Aga toon näite kui Sierraga liikusin. Algul oli mul 2.0l vahel ja siis oli väljalase veidi vabamaks muudetud ja siis oli lisatud ainult summutiots(Kroomist). ja tema tahtis kohe korduvat määrata kuna temal olevat kah kunagi Sierra olnud ja temal sellist summutit polnud seega on ebaseaduslik.
Ja BMW-st ei maksa tema kuuldes ültse rääkida. Ta lihtsalt nokib kõike mis siin Saaremaal liigub.
Saaremaa elankud vast teavad kellest räägin(Herr Valge). Tema ilmselgelt liialdab oma võimuga.
Üldiselt võks kokku võtta, et talle ei meeldi noored, madalad autod, valuveljed ja muu tuuning :D

Rega end läti registrisse ja sõida või suverehvidega
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas pokenaut » 21 Jaan 2012, 12:41

eksole kirjutas:Rega end läti registrisse ja sõida või suverehvidega

Ega ikka ei sõida küll suverehvidega. Kui maha võetakse, siis keelatakse edasi sõit ja tõmmatakse puksiiriga tasulisse/rehvivahetusse ja ostad sealt talvekad alla.

Läti register päästab põhimõtteliselt ainult ÜV(eritalitus oskab seda ka vaadata, aga ära ei saa võtta) ja kindlustuse eest. Lisaks on Läti registriga see jama, et välismaalasele kehtib tema pass pool aastat, mis tähendab, et iga poole aasta tagant tuleb Lätis passi käia vahetamas. Kui just kusagil Lõuna-Eestis piiri lähedal ei ela, siis ei ole sellel Läti registrisse toppimisel väga mõtet.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas eksole » 21 Jaan 2012, 12:48

pokenaut kirjutas:
eksole kirjutas:Rega end läti registrisse ja sõida või suverehvidega

Ega ikka ei sõida küll suverehvidega.


Sõidab ikka küll.
Meil sõitsid vennad siin löökaugus omal rehvid puruks ja velje kõveraks ning politsei kostis selle peale, et mida tema teha saab, lätakatel talverehvi kohustust ei ole .. bemaril all mingid 18'' veljed ja selle peal rehvid nagu superattakiga liimitud kustutuskummid. Normaalse rehvi ja normaalse veljega oleksid ainult naernud ja midagi ei oleks juhtunud
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas KRANTS » 21 Jaan 2012, 13:16

samuti tohib läti registris olles esimesi klaase toonida.
KRANTS
 


Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas pokenaut » 21 Jaan 2012, 19:13

eksole kirjutas:
pokenaut kirjutas:
eksole kirjutas:Rega end läti registrisse ja sõida või suverehvidega

Ega ikka ei sõida küll suverehvidega.


Sõidab ikka küll.
Meil sõitsid vennad siin löökaugus omal rehvid puruks ja velje kõveraks ning politsei kostis selle peale, et mida tema teha saab, lätakatel talverehvi kohustust ei ole .. bemaril all mingid 18'' veljed ja selle peal rehvid nagu superattakiga liimitud kustutuskummid. Normaalse rehvi ja normaalse veljega oleksid ainult naernud ja midagi ei oleks juhtunud

Lätis on täpselt samamoodi nagu meil kohustuslikud talverehvid, isegi täpselt samad kuupäevad on, AGA Lätis on keelatud NAELREHVID. Kui oled Läti autoga siin, siis ainult varurattana/ratastena võid hädapärast kasutada suvekaid, täpselt nii nagu see meil lubatud on.

KRANTS kirjutas:samuti tohib läti registris olles esimesi klaase toonida.

Vot ei või seda ka. Enne 2001a Lätis registreeritud autode puhul tohib, 2001 ja hiljem registreeritud autodel enam külgmistel esiklaasidel tooni olla ei tohi.

EDIT: Vaielda ei ole mõtet, ma olen ennast Läti seadustega kurssi viinud, lootuses pääseda Eesti idiootlikest nõuetest, aga kahjuks ei anna sinna registreerimine mitte mingisuguseid muid eeliseid.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas eksole » 21 Jaan 2012, 22:12

pokenaut kirjutas:
Vaielda ei ole mõtet, ma olen ennast Läti seadustega kurssi viinud, lootuses pääseda Eesti idiootlikest nõuetest, aga kahjuks ei anna sinna registreerimine mitte mingisuguseid muid eeliseid.


Mul tegelt savi, kas kuuevarbalistel on lubatud või mitte, ma tsiteerisin eesti vabariigi politsei juttu, kes sellistele asjadele läbi sõrmede vaatab ja vennad karistamatult minema laseb, andes nõu veel ise kahjunõudeid esitada
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas pokenaut » 21 Jaan 2012, 22:18

eksole kirjutas:ma tsiteerisin eesti vabariigi politsei juttu

Leidsid ka õiged mehed, kelle juttu tsitiseerida. Mehed ei tea kohalike seadusigi rääkimata teiste riikide seadustest...
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas eksole » 21 Jaan 2012, 22:25

No mina ei tea, peaks nagu asjalikud mehed olema :lol:
igatahes kviitungeid kirjutavad küll igasuguseid välja
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas KRANTS » 22 Jaan 2012, 10:35

eksole kirjutas:No mina ei tea, peaks nagu asjalikud mehed olema :lol:
igatahes kviitungeid kirjutavad küll igasuguseid välja

Justnimelt PEAKS :mrgreen: Oleks mulle selline õigus antud, kirjutaks ma ka igasuguseid kviitungeid välja.
KRANTS
 


Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Mario » 22 Jaan 2012, 16:28

lisaks ei saa Lätis autot enam arvele nii lihtsalt. Auto võetakse arvele elukohapõhiselt ja sa pead viibima Lätis 181 kalendripäeva kalendriaasta jooksul. Vot. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas riisiveski » 24 Jaan 2012, 13:37

KRANTS kirjutas:samuti tohib läti registris olles esimesi klaase toonida.

Ei tohi. Ei ole see lubatud mitte kuskil Euroopa Liidu piires ega ka Venemaal.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Evert » 24 Jaan 2012, 17:39

Mel206 kirjutas:
Mel206 kirjutas:
eksole kirjutas:

Pigem vastupidi


Hmm,kuda siis võim pollasi ä kasutab. :silent:


Oot nüd,jäta see poke kusseda ja teist,lahendaks ikka selle ülessande,mudu jääbki võistlema tuuleveskitega :yawn:[/quote]

VÕIM kasutab politseid ära Toompea mäeharja hõredas õhus välja mõeldud seaduste täideviimiseks.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Bumer323 » 25 Jaan 2012, 22:53

Lp. cabernet1!

Ma ei hakka nüüd solvununa Teie lauseid ümber lõikama ega tagasi ajama vaid lihtsalt selgitan.

Ma ei kirjutanud eelnevat teksti muidugi nii läbimõeldult kui Teie seda võtsite. Ma ei saa muidugi olematuks muuta seda fakti, et ise olen tõesti veel noor(20.a) ja huvitun veel autode tuunimisest. Kuid ei pea oluliseks seda plärisevat summutit ja ülikõvat tümmi mis 2 km raadiuses kõik autoalarmid röökima paneks.
Praeguseks hetkeks on ka minu prioriteedid autode juures muutunud. Hindan vaikset autot kuid hääl peab olema muidugi litraasile vastav(Pigem madal). Ja muusika koha pealt aitavad pigimatid. Kuna muusikat kuulan ju siiski mina(loe: Olen kade ja ei taha teistele kuulata anda :lol: )

Ise veel lapsevanem pole kuid mõistan täielikult teie seisukohta. Eks mõne aasta pärast mõtlen samamoodi.
Kuid see selleks. Ehk siis tõesti laimasin põhjendamatult teda(inspektorit) juureldes juhtunut vaid enda vaate vinklis ning olles veidi ärritunud.
Niiet teine kord olles vihane kellegi peale mõelda ka oma tegevus korralikult läbi.


Kuid tänan kaasamõtlemast herr cabernet1
Talve tulekul on bemmid sõbralikuks muutunud...Liputavad saba!
Kasutaja avatar
Bumer323
 
Postitusi: 231
Liitunud: 14 Jaan 2012, 17:44
Asukoht: Saaremaa,Tallinn Männiku!

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Mario » 25 Jaan 2012, 23:58

pakett on parem küll kui veneaegne puit.. aga ainult heli mõttes.. hingamine kaob majal täielikult ja paketi panek palkmajale on maja tapmine...
aga Mel, nii hale naljakas, kui see ka pole, ma elan suurest sõidetavast tänavast 30m eemal, viiendal korrusel ja ikka, kui linnaliin peatusest välja tõmbab, siis klaasid vibravad.. eila öösel üks bemarivend käis närvidele, mõtlesin, et lähen poetan knopkasid sinna, aga siis meenus, et ma pean ka krt seda teed kasutama. :D polegi midagi parata eriti.. :? pakett on jah ses suhtes hea, et topeltklaas ei lase klaasi nii vibreerima..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas cabernet1 » 26 Jaan 2012, 08:12

Mel206 kirjutas: Kas kodanik ä ei peaks mõtlema pakett akende soetamisse

Oi Mel... ma mõtlen... oi kuidas mõtlen, kuid samas... Mul on majal 2 korrust + täiskelder... kokku 18 akent, ca 200 euri aken, riigiametniku palk, mille suuruse saad, kui riigikoguliikme palga jagad keskmise palgaga... (Makstakse natuuras. Palga asemel on toimetulekutoetus, kuid vähemasti taha tõmmatakse korralikult) :mrgreen: Autuliising, 8-kuune laps kodus...
Ausalt oli minu jaoks isegi hea saavutus, et enne käesolevat talve sai kõik aknad lahti kakutud, takk asendatud macroflexiga. Aknalengid käidud üle silikooniga, aknaraamid kaetud toidukilega ja siis kokku surutud... 48 tundi hiljem aken lahti, kile vahelt ära ja aken kinni tagasi... Sooja peab tunduvalt rohkem, kui varem, kuid paketile jääb nii müraisolatsioonilt kui ka kasutusmugavuselt alla... Samas hinnas läks ca 5 euri aken...
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Siin saab kõigest rääkida...

PostitusPostitas Haramount » 27 Jaan 2012, 00:15

Mario kirjutas:paketi panek palkmajale on maja tapmine...


Normaalsel plastakna raamil on TOIMIVAD mikroventilatsiooni avad sees. Lihtsalt ei tohi igasugust odavat p***a kokku osta, siis pole pärast ka põhjust halada, et õhku pole ja puu kõduneb.
Mazzdast ja kazzdast: http://www.hot.ee/haramount
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Teadaanded

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron