Mazda Mx-3

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

Mazda Mx-3

PostitusPostitas Anonymous » 30 Mär 2005, 10:58

Vaatasin auto24-s MX-3sid. Ega neid palju ei ole, aga mõned ikka. Oskab keegi natuke kommenteerida neid masinaid. Kui vastupidavad, palju tagumisel istmel ruumi on (ilmselt mitte palju) jne. Üks masin oli näiteks selline

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Päris kobe tükk, aga ei tea asjast midagi. Ma vaatasin, et meil kasutajate autode all ainult 1 MX-3. Kas tõesti rohkem pole kellelgi?
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 30 Mär 2005, 12:15

Hm
Mul olnud siis juba 1.5 aastat ja siiani pole probleeme olnud
ka 1.6 79kw liigutab seda masinat piisavalt edasi.
Hetkel pole mitte midagi parandama pidanud aga kuna mul autol all sportvedrustus siis tuleb igaksjuhuks sillastendist läbi käia enne suve.
Tagaistmetel on ruumi normaalselt. olen isegi 300km seal taga vastu pidanud. Ainuke paha asi on et taga pole küljeaknaid ju :D
Ivar
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas YxPriit » 30 Mär 2005, 12:58

stendid on popid. Sillastend -- kus ja kui palju?
YxPriit
 


nii

PostitusPostitas LoheSell » 30 Mai 2005, 14:35

Minul on Mazda MX3 roheline. Tartus neid paar tükki ikka ringi vurab. Mootor on hea ning tõmme korralik.

Probleem tekkis sellega alguses et tagumine parem amort läks P***** ja uus paar maksis 2600.- krooni (suht hea hind, leian ise)

Siis ajasõli välja eesmine plokikaane tihend. Õlikadu oli suur ja hüdrotõukurid tegid igast klõbinat. selle mure lahendasin ka ära paarisaja kroonise väljaminekuga.

Siis otsustas üks rekkamees mul kastiga auto küljele ilusa triibu teha. :) ikka üks häda ja viletsus selle mazdaga kas pole?

aga muidu olen masinaga rahul. Kuid jah... tagaistmele üle 175cm inimestel asja pole.


Aga siinkohal ka küsimus. Nimelt purunes juhipoolne klaasitõstuk. Keegi oskab soovitada kuidas kõige soodsam seda vahetada oleks. Originaal klaasitõstuk sellele mudelile maksab 9800.- krooni.

Ise eeldan et sinna võib sobida ka mõne teise mudeli jupp... Keegi kursis?
LoheSell
 


Re: nii

PostitusPostitas Reix » 30 Mai 2005, 15:00

LoheSell kirjutas:Probleem tekkis sellega alguses et tagumine parem amort läks P***** ja uus paar maksis 2600.- krooni (suht hea hind, leian ise)

see nüüd küll miski väga hea hind pole, kui sul just ei tea, mis tippklassi amort seal taga pole
Kasutaja avatar
Reix
 
Postitusi: 174
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:04

Re: nii

PostitusPostitas LoheSell » 30 Mai 2005, 15:32

Reix kirjutas:
LoheSell kirjutas:Probleem tekkis sellega alguses et tagumine parem amort läks P***** ja uus paar maksis 2600.- krooni (suht hea hind, leian ise)

see nüüd küll miski väga hea hind pole, kui sul just ei tea, mis tippklassi amort seal taga pole


gaasiamordid... hea firma ka...


aga oskab keegi sellele mudelile klaasitõstukit soovitada kust saab?
LoheSell
 


PostitusPostitas Anonymous » 02 Juun 2005, 01:31

See 97KW peaks seda kärbest päris häste edasi vedama ja välimusel pole kah eriti viga. Mul naine juba vahepeal ei suutnud otsustada kumba peale lubade kättesaamist omale tahab, kas sellist vöi 323f kuni ´94
Anonymous
 


Re: sobiv klaasitõstuk

PostitusPostitas Anonymous » 04 Juun 2005, 16:27

LoheSell kirjutas:on kellelgi nõu ikkagi anda kust netisaidist võiksin leida infot sarnaste klaasitõstukite kohta mis mx3-le sobivad.

mx3-le pole mul mõtet kuskil küsida, sest siis küsitakse hingehinda. samas mingi 323 tõstuk maksab alla tuhande...


Sa oled pisut vales alafoorumis :roll:
Vöiks ju pisut asjasse süveneda, enne kui mönda alafoorumisse miskit üliss riputad :evil:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 21 Mär 2007, 03:28

Leidsin ühe kena video mx3-st(neid seal kohe päris mitu)
Ärge laske muusikal end segada,masinad on vaatamisväärt.

http://youtube.com/watch?v=u2HTmxn3ZHU
Anonymous
 


Re: Re:

PostitusPostitas Laika » 15 Veebr 2012, 14:40

liisykally kirjutas:
-erik- kirjutas:Oleks kellelgi ehk pakkuda mx3 servise manuaali elektroonilisel kujul?


Oleksin ka sellisest asjast huvitatud. Teema küll juba vananenud, kuid ehk on kellelgi ja soovib lahkelt jagada?


Ma pole siia teemasse juba ammu vaadanud, aga üht-teist peaks leidma siit:
http://www.mx-3.com/manuals/index.php

Mul endal on itaalia keelne paberkandjal kuskil sahtlis olemas.
Laika
 


Re: Mazda Mx-3

PostitusPostitas liisykally » 16 Veebr 2012, 10:16

Laika- ega kunagi pole hilja:)

Aga tänud. Manualist oli suht palju kasu:)
Kasutaja avatar
liisykally
 
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Veebr 2012, 11:30
Asukoht: Tabasalu

1994 Mazda MX-3

Re: Mazda Mx-3

PostitusPostitas Injection » 29 Dets 2018, 20:32

Kasutaja avatar
Injection
 
Postitusi: 283
Liitunud: 15 Dets 2010, 13:25

1992 Mazda MX-3


Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron