323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas Rix1 » 11 Apr 2011, 00:12

Tere

Juhtus nii,et võti jäi ette ja lükkasin uksed lukku.
Kuidas sisse saada võimalikult väikeste kahjudega.
Auto 3ukseline luukpära 323.
Kas keegi on oma mazdat muukinud kunagi.

Tänud
Rix1
 
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Okt 2010, 23:47
Asukoht: Keila

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas kennu » 11 Apr 2011, 00:37

vaevalt keegi sind õpetama hakkab sisse murdmist.
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas JaanusM » 11 Apr 2011, 00:40

Rix1 kirjutas:Tere

Juhtus nii,et võti jäi ette ja lükkasin uksed lukku.
Kuidas sisse saada võimalikult väikeste kahjudega.
Auto 3ukseline luukpära 323.
Kas keegi on oma mazdat muukinud kunagi.

Tänud

Mitsubishil lõin kunagi kruvikeeraja haamriga pagasniku lukku sisse ja keerasin sealt pagasniku lahti, sealt kaudu sain sisse.

Venna nissanil sai kunagi kruvikeeraja ukseluku vahele löödud, seejärel torutangidega lukk eest ära väänatud ja sõrmega õiget traati liigutatud.

Opel omega avasime kunagi tallinnas merepuiesteelt leitud traadi jupiga ( tihendi vahelt sisse, tükk aega jamamist ja lõpuks haakus õigesse kohta. )

Eelmine kuu sai ühel audi A6-el uksed avatud vasktoruga, seda tänu tänapäeva autode elektroonikale ja tänu sellele, et masin käis.

Sõbra BMW-l avasime ukse tungrauaga ( viskasime läbi tagumise küljeklaasi ).

Võimalusi palju, kasuta loogikat ja saab igast lukust mööda.


kennu kirjutas:vaevalt keegi sind õpetama hakkab sisse murdmist.

Eks ma võin see ainuke loll olla. Vaevalt, et keegi 92 aasta 323-me raha nimel varastama hakkab, aga mine sa tea.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas Mel » 11 Apr 2011, 00:45

kennu kirjutas:vaevalt keegi sind õpetama hakkab sisse murdmist.


Ostab barlanksi käest kylje klaasi ja asi lahendatud :)
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3566
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas JaanusM » 11 Apr 2011, 01:00

Mel-i pakutud varjant tõesti kõige lihtsam kui muud moodi mõistus peale ei hakka.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas eksole » 11 Apr 2011, 19:19

Helista lukussepale ja see tuleb muugib lahti. Kui on hea firma, siis sellises on kindla peale olemas keegi, kes saab igast lukust läbi. Kusjuures ei pruugi üldse olla kriminaalse taustaga.
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas roossaar » 11 Apr 2011, 21:20

LukuAbi aitab sind heameelega. Oli vist siuke firma. Kunagi seisin sama jama ees
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas Rix1 » 11 Apr 2011, 22:04

Sain lahti oma jõududega.
Traat oli abiks ja tagantjärgi mõeldes suht kerge avada.
Võib teema lukku panna
Rix1
 
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Okt 2010, 23:47
Asukoht: Keila

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas Vanapeer » 02 Juun 2011, 14:10

otsi teine BG omanik ja kasuta tema süütevõtit.
Kui sul on 2 võtit (nagu minu omal kunagi oli), saad ka süütevõtmega uksi avada/sulgeda, kui on ühevõtme kombo, on asi veel lihtsam.
Üks teine foorumlane oli ka pidevalt hädas (armastas seest lukku lüüa) ja lõpuks andsin oma vana F'i süütevõtme talle, selle jättis siis varuvõtmeks omale. :)

variant 2 - rauasae leht ja sälk sisse.

PS. Ma ei propageeri sissemurdmist, kuid hädajuhul saab kasutada käepäraseid asju.
osadel autodel on tulnud lahti ka tennisepalliga.
Vanapeer
 


Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas marko28 » 23 Sept 2011, 10:36

Mina olen avanud pika tomatinoaga luku juurest klaasi vahelt :wink:
marko28
 
Postitusi: 6
Liitunud: 02 Juun 2009, 08:01
Asukoht: Tallinn

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas liisykally » 15 Veebr 2012, 12:26

jäid ka mingil ime kombel votmed salongi ja uksed läksid lukku. seda siis Kakumäe selveris maa-aluses parklas . Lukuabi tuli u 1 h pärast, helistas 15 min ette ja uks oli lahti 1minutiga. Kiire ja korralik töö. Nii et voib lausa kiita. Ma joudsin juba ei tea mida moelda, mida tegema peab hakkama, kuid samas motlesin tagajärgedele ja ootasin kenasti nad ära :) 30 euri ja uksed korralikult lahti tehtud ilma vigastamata,
Kasutaja avatar
liisykally
 
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Veebr 2012, 11:30
Asukoht: Tabasalu

1994 Mazda MX-3

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas JaanusM » 16 Veebr 2012, 12:51

liisykally kirjutas:jäid ka mingil ime kombel votmed salongi ja uksed läksid lukku. seda siis Kakumäe selveris maa-aluses parklas . Lukuabi tuli u 1 h pärast, helistas 15 min ette ja uks oli lahti 1minutiga. Kiire ja korralik töö. Nii et voib lausa kiita. Ma joudsin juba ei tea mida moelda, mida tegema peab hakkama, kuid samas motlesin tagajärgedele ja ootasin kenasti nad ära :) 30 euri ja uksed korralikult lahti tehtud ilma vigastamata,

meil kunagi jäi omegale võti mere akateemia juures ette, helistasime luku abisse, ja noh nagu ikka, seni kuni need tulid ei viitsinud mina passida, liigutasin ennast, sain mingi tüübi käest sealt näpitad, lõikasin võrk aia küljest hea pika traadi jupi ja avasin uksed ise, siis helistasime lukuabisse ja tühistasime tellimuse, seega säästsime 30€ tänu sellele, et käed otsas ja loogika paigas :D.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas Laika » 16 Veebr 2012, 14:28

Mul endal on suht lollikindel nipp selliste situatsioonide vältimiseks. Signaga oli kaasas 2 pulti, mõlemad võtmehoidjakinnitusega. Neist pultidest üks ripub mu pükste rihmakinnitusaasa küljes, teine on dokumentidekoti küljes. Süütevõti ise on täitsa eraldi. Pole siiani veel juhtunud, et autost lahkudes unustan maha nii püksid, dokumendid, kui võtme ja laseks lahkudes uksed lukku! :D

See nipp on olnud korduvalt kasulik ka seepärast, et auto juurde jõudes olen avastanud, kui dokumendid on kuskile maha jäänud (olgu siis koju, tööle või kuhuiganes).
Laika
 


Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas liisykally » 16 Veebr 2012, 17:10

:d kuna mina olen teada tuntud unustaja, suudaksin ma unustada ära ühe neist votmetest:D siis oleksin kas ilma süütevõtmeta Või puldita . Kahjuks ongiminul vaid 1 komplekt :S
Kasutaja avatar
liisykally
 
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Veebr 2012, 11:30
Asukoht: Tabasalu

1994 Mazda MX-3

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas JaanusM » 16 Veebr 2012, 19:19

liisykally kirjutas::d kuna mina olen teada tuntud unustaja, suudaksin ma unustada ära ühe neist votmetest:D siis oleksin kas ilma süütevõtmeta Või puldita . Kahjuks ongiminul vaid 1 komplekt :S

Mul ka pulte aint 1, võtmeid 3 aga ükski ei keera lukuauke, seega kui patarei tühjaks saab .. :D.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas Külaline » 16 Veebr 2012, 21:50

Tegelt mazdal käib asi nii. Väikse kruvikaga eemaldad selle liistu mis on klaasi juures. Kui liist on eemaldatud siis võtad traadi juppi, keerad otsa konksu ja siis paned sealt vahest sisse ukse nuppu juurde ja tõstad ülesse. Seal piisavalt ruumi ja näed ise. Veidi jamamist ja uks ongi lahti ilma kahjustuseta, paned liistu hiljem tagasi ja korras. Ja kui uut klaasi tahad siis mul olemas. EDU!
Külaline
 
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Dets 2011, 01:46
Asukoht: Ida Virumaa

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas liisykally » 17 Veebr 2012, 16:42

See vist soltub sellest, mis marki mazdaga tegu , Mina sain aga ime kombel votmetega uksed lahti pika jamamise peale, kuid ega eriti keerata ei taha :D

Ja kui aku hakkab tühjenema olen mina aru saanud et keskluku lahtisaamisest puldiga voib und näha:D
Kasutaja avatar
liisykally
 
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Veebr 2012, 11:30
Asukoht: Tabasalu

1994 Mazda MX-3

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas JaanusM » 17 Veebr 2012, 18:17

liisykally kirjutas:See vist soltub sellest, mis marki mazdaga tegu , Mina sain aga ime kombel votmetega uksed lahti pika jamamise peale, kuid ega eriti keerata ei taha :D

Ja kui aku hakkab tühjenema olen mina aru saanud et keskluku lahtisaamisest puldiga voib und näha:D

Ojaaa :D. Vana akuga lasin puldist uksed lahti, vaatasin et ohutuled vilkusid kuidagi väga vaevaliselt, pidin ikka veel paarkorda proovima. :D.
Siis ühel hetkel autosse sisenedes avastasin, et ei saagi vist sisse enam, aga õnneks ühe tagumise mootor käib suht raskelt ja seda tühja akuga lukku ei suutnud lükata, autosse sisse sain siis avastasin, et kallis tüdruk sõber oli lae tule ööseks põlema jätnud. :D. Aga õnneks leidub koplis ka sõbralike inimesi, lükkasime käima. :D.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas Mario » 17 Veebr 2012, 21:00

mul on õnneks igasuguseid Mazda võtmeid sahtlis :D Ühte klubilist käisin mitu korda aitamas - 323F võtmed näiteks sobivad suvaliste 323F'idega. Süütevõtmega saab avada uksi ka, nii ma selle võtme lõpuks ära kinkisin, kuna Kristol oli komme autost väljudes võti tasku panna ja siis linki hoides nupp alla lükata ja matsti uks kinni. Ja siis vahest juhtus, et ta unustas sellest järjekorrast võtme tasku panna :mrgreen:
GFi võti nt. avab väga edukalt ka muid mudeleid, lükkad ainult otsa sisse ja keera, mis autot tahad :D
Ei ärgita siin varavastastele tegudele, aga vahest võib ka sõber kasulikuks osutuda, kui võtmeprofiil on sarnane.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6049
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: 323 BG 92a. uksed lukus,võti salongis

PostitusPostitas liisykally » 18 Veebr 2012, 11:11

mina olen oma laksu kätte saanud sellega juba 2 korral. Esimesel jäi auto seisma tee äärde, kodust mitte kaugele, kuid oli ju vaja ruttu tööle saada ja jalutasin koju teise auto järgi. Loll jätsin ohutuled 10 h põlema, kui tagasi auto juurde sain oli aku tühi ja uksed lahti läksid, kuid signa jäi vinguma ja uksi enam kinni ei saanud kuni teise aku pealt käima saime.

Teine kord oli nüüd kui olid külmad ilmad ja see sõi aku nii ära, et enam isegi akukeskus seda laadida eisaand. Ju siis väga vana aku ja külm tegi oma viimase teo. Uksi lahti ei saanud aga signa jäi vinguma. Nii kaua vingus kuni saime lopuks ikkagi votmetega kõrvalistuja ukse lahti et aku maha saada :)

Sellest olen mina aru saanud et tühja akuga jamada ei tasu :D

mul on süüte votmed ja ukse votmed eraldi, sest süüde sai vana omaniku poolt ära vahetatud. Seega kahjuks üks voti molemale ei sobi. Siiamaani ei saanud ma votmest lahti uksi,nüüd kuidagi imekombel miski nipiga oli see voimalik. Ehk peaks lukuõli panema, läheb paremini?

:D mx 3 ka miski muu voti sobib ?
Kasutaja avatar
liisykally
 
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Veebr 2012, 11:30
Asukoht: Tabasalu

1994 Mazda MX-3


Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist