Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas pokenaut » 26 Juul 2011, 11:17

Tervitused.

Teema tegin sellepärast, et oleks huvi teada saada, kus on kõik volitatud kohad ja milliseid plusse/miinuseid nende kohta tuleb. Endal lihtsam järgmine kord hoolduseks kohta leida.

Inchape Motors Tallinn - Positiivse poole pealt, vahetati ära garantii korras ja küsimata esimene rattalaager. Miinuste poole pealt, kontrollimata jäeti: tulekustuti, rehvivahu komplekt, mõlemil saab kohe aeg ümber ja need avastasin kodus peale hooldust. Lisaks ülikirved esipiduri klotsid(140€, Ferodo Premiumid saab kätte ca 65€'ga).

Eurost Auto Pärnu - Negatiivset minu poolt polegi vastupidiselt eelmisele kontrolliti seal ära tulekustuti, ilmselt vaadati ka rehvivahtu, aga kuna siis oli veel üle aasta jäänud ei öeldud midagi.

Kogemused puuduvad: Eurost Auto Tartu ja Tallinnaga, peale nende peaks vist olema veel mõned, kelle kohta minul info puudub.

Jagage kogemusi ja proovime välja selgitada parima Mazda hooldaja.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas Vanapeer » 26 Juul 2011, 14:09

Parim Mazda hooldaja on ilmselt omanik ise. :D

selline asi, nagu volitatud remondikoht on ammu kadunud. Uue autoga võid suvalisse töökotta ka pöörduda, mis arvet väljastab. Ja arve ongi garantii aluseks, kui sul ette näidata arvet pole, loetakse auto "samodelkiniks" ja hüvasti garantii. see on ainult mull, et peale uue auto ostu pead käima ainult esinduses... No see on muidugi ise-enesest loogiline, et UMi sa ikka Mazdaga ei roni. Kuigi nüüd nad esindavad ju Fiatit ja Alfat ja mina sain kõik need italiaanod oma sülle, kuna Amservis nendega kokkupuude ja UMi mehed nägid Puntot esimest korda. :D Et siis võid arvestada,et töö kvaliteet lonkab. Samuti ilmselt ei lähe Jaguariga kuskile suva kohta. Liiga kallis auto, liiga riskantne, et midagi oskamatult ära lõhutakse.

Tartu poole pealt - tehakse ära ainult need tööd, mida ette laulad, muidu asju ei puudutata - kustuti kontroll, veermiku kontroll (kuigi see on ette nähtud iga hoolduse ajal). Jäetakse liigendid määrimata, minimaalne määrdekasutus - tagumised pidurid ei võta ikka, kuigi äsja hooldusest tuli. Saab nuriseda veel paari asja pärast, kuid see on juba pigem pseudoprobleemi tekitamine. Üldjoontes suhtlus on viisakas ja ooteruumis on head lugemisvara. :D
Tartu Autoasi on igati asjalik - teevad hinnapakkumisel veidike soodustust, pakuvad hea kvaliteediga osi, teostavad ise ka paigalduse. Samuti helistasid, kui tekkis üks komplikatsioon ja küsiti paar eurot juurde. samuti räägiti ka varuosade tellimisel kaasnevatest töödest, mille eest raha siiski ei küsita. Auto toodi kliendile ära ka.

CarStopi ei soovita ka vaenlasele. Tagumiste piduriklotside vahetuse ajal murti ära kaks sadularaami polti, vigastati piduritoru, paigaldati juba kellegi poolt kasutatud klotsid, mis olid roostes. Samuti vahetati lohakalt rooliotsad ja tehti ilmselt nööriga kokkujooksu reguleerimine. Lõpptulemus - peale pikka vaidlust kustutati arve ning tehti tasuta UUTE varuosadega töö. Amortide vahetusel jäeti poldid mutrid kinni keeramata ning tolmukaitse lõhuti ära. Sellised siis tähelepanekud CarStopi tegemistes, sinna võid viia vana auto, siis pole vähemalt kahju. :?
Ometi on neil volitus remontida väga paljusid marke.
Vanapeer
 


Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas pokenaut » 26 Juul 2011, 15:33

Vanapeer kirjutas:Parim Mazda hooldaja on ilmselt omanik ise. :D

Seda küll, aga ma tahaks kirja saada just selliseid kohti, kuhu ma auto viin ja seal tehakse mõistliku summa eest ära võimalikult paljude asjade kontroll ja kättesaamisel antakse ka ülevaade auto vigadest.

Aga tulles selle juurde, et enam ei pea esinduses käima, siis uute Mazdade puhul kaob ju ära hooldusraamat(ma umbes aasta hoian arveid, siis viskan minema), neid asutusi, kes sellele ligi saavad ju Eestis palju ei ole.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas Vanapeer » 26 Juul 2011, 21:39

jah, seda küll. hooldusraamatud on tegelikult digitaalsed ja kõik esindused saavad sinna kirje teha. Nt. kui sa oma Mazda viid Amservi, siis nemad saavad samuti teha märke, et see auto käis sellel ja sellel kuupäeval, seal ja seal hoolduses. Enamik kohti õnneks sodib ka veel seda raamatut füüsiliselt. :) Et mingi märge ikka jääb tulevastele põlvedele ette näidata. Kuigi vaadates neid hooldusraamatuid, mis on autoplatside autodel, siis need on suht suure tõenäosusega võltsitud. :D
Täitsa mõistan sind, et aastaga koguneb vb paras hulk pabereid (igasugu akude ja muu pahna soetamine), siis nende tallel hoidmine on üsna tülikas. Kipuvad need kaarditerminali tšekid ka pleekima ja praegu vaatasin rahakotist, et pool aastat tagasi saadud kütusetšekk on juba täiesti loetamatu. :lol: :lol:

Korraliku ülevaate saamiseks tuleb siis ilmselt ikkagi kasutada kas margiesindust või asjatundjaid - Mazdaabi. Siis vähemalt tead, mis värk on.
Vanapeer
 


Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas esmo » 27 Juul 2011, 18:05

MaSu kirjutas:
polukoli kirjutas:Hea teema. Endal augusti lõpus suurem hooldus ja kuna auto mõned kuud alles minu käes olnud, siis viin ta inchcape'i.


ma tegin ka sellise vea :oops:

Kirjuta siis sellest ka, miks see viga oli. Ise olen oma Mazdasid hooldanud ja remontinud nii Inchcape`is kui ka Eurost Auto`s ( Tallinn) ja ei ole veel kahetsenud.
Arvan lihtsalt, et kui sul on raha, et osta a`la 200 tuhandene auto, siis on kah raha, et lasta seda hooldada inimestel, kes tunnevad seda autot. Alati et ole esinduse hinnad ka kõige kõrgemad.
Kasutaja avatar
esmo
 
Postitusi: 138
Liitunud: 28 Juul 2008, 18:03
Asukoht: Rootsi & Hiiumaa

2007 Mazda 5

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas pokenaut » 27 Juul 2011, 18:48

esmo kirjutas:
MaSu kirjutas:
polukoli kirjutas:Hea teema. Endal augusti lõpus suurem hooldus ja kuna auto mõned kuud alles minu käes olnud, siis viin ta inchcape'i.


ma tegin ka sellise vea :oops:

Kirjuta siis sellest ka, miks see viga oli. Ise olen oma Mazdasid hooldanud ja remontinud nii Inchcape`is kui ka Eurost Auto`s ( Tallinn) ja ei ole veel kahetsenud.
Arvan lihtsalt, et kui sul on raha, et osta a`la 200 tuhandene auto, siis on kah raha, et lasta seda hooldada inimestel, kes tunnevad seda autot. Alati et ole esinduse hinnad ka kõige kõrgemad.

Küsimus ei ole alati selles, kas on raha või mitte, pigem on asi selles, et kas on mõtekas maksta rohkem sama tulemuse eest või mitte.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas tomkulibin » 27 Juul 2011, 19:16

esmo kirjutas:... lasta seda hooldada inimestel, kes tunnevad seda autot...
mis ei tähenda veel seda, et vaid inskapis on vastavate teadmiste ja oskustega tegelased.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas MaSu » 27 Juul 2011, 19:45

esmo kirjutas:
MaSu kirjutas:
polukoli kirjutas:Hea teema. Endal augusti lõpus suurem hooldus ja kuna auto mõned kuud alles minu käes olnud, siis viin ta inchcape'i.


ma tegin ka sellise vea :oops:

Kirjuta siis sellest ka, miks see viga oli. Ise olen oma Mazdasid hooldanud ja remontinud nii Inchcape`is kui ka Eurost Auto`s ( Tallinn) ja ei ole veel kahetsenud.
Arvan lihtsalt, et kui sul on raha, et osta a`la 200 tuhandene auto, siis on kah raha, et lasta seda hooldada inimestel, kes tunnevad seda autot. Alati et ole esinduse hinnad ka kõige kõrgemad.


ok:
1. kvaliteet - tehtud töödest vajasid 3 uuesti tegemist
- kojamehed, mis olid hakanud mingit kriuksu tekitama lõpetasid küll kriuksumise aga hakkasid taguma vast A piilarit
- esiistmete vaheline topsihoidja kaas ei avanenud pärast hooldust korralikult
- poleerimine pärast värvimist jättis auto triibuliseks nagu sebra
- õli oli minu meelest rohkem sisse pandud kui peaks (vähemalt minu loogika järgi vaadates õlivarrast) - aga see võib ka vaieldav olla

2. suhtumine
- kui läksin nimetatud teemadega järgmine päev tagasi siis läks suhtlemine töödevastuvõtjaga suhteliselt ebameeldivaks, mille käigus sain teada, et ma ei tea asjast midagi
- kliimaseadmes olid mõned valgusdioodid läbipõlenud - inchcape'i soovitus oli kogu kliimaseade ära vahetada - selle asemel, et jootkolb kätte võtta ja need 4-5 krdi dioodi ära vahetada.

3. hind
- xenon pirnide vahetus oleks inchcape'is maksnud ~2x rohkem kui alternatiivses töökojas (kusjuures ei pannud odavaid hiinakaid)

kõige kolme punkti korraga talumine käib selgelt üle minu võimete - ühe või siis kahe kaupa saaks ehk hakkama aga kõik kolm korraga on killer.

kusjuures ma pole mingi padu ametliku esinduse vastane - kunagi mazda 6-ega sai esma autos käidud ja sellest ajast pole ühtegi hullu emotsiooni säilinud (samas on muidugi ka aega mööda läinud veidi)
Kasutaja avatar
MaSu
 
Postitusi: 382
Liitunud: 07 Juul 2009, 19:31
Asukoht: Tallinn

2005 Mazda 3 GT Aero

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas jaan477 » 09 Mär 2012, 23:37

Sai ostetud 2011 suvel Inchapist Mazda 6 12/2005 FL, esimese asjana küsisin neilt, et kas keregarantii kehtib, öeldi et et kehtib, loeti veel kogu hoolduajalugu ettegi. Aga nüüd kui soovisin minna kerekontrolli siis küsiti et miks te seda soovite, et teil ju keregarantii ei kehti? WTF? :roll: Tekkis hämming. Nimelt oli üks hooldus tehtud 11/2008 ja järgmine 02/2010. Ja ongi üks aasta nagu hooldus tegemata siis?? Krt müügimehed vms võiks omale ka selgeks teha asjad.
jaan477
 
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Juun 2011, 13:11
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas eksole » 09 Mär 2012, 23:58

Niisiis.
Garantii hakkab läbi saama.
Kus oleks kõige mõttekam lasta auto üle vaadata??
Või ei ole vahet, sest niikuinii avalduvad vead automaatselt peale garantiiaja lõppu?
Tänud ette hea soovituse eest
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas Mario » 10 Mär 2012, 00:29

no kindlasti mine kohta, kus Mazdadest ka midagi teatakse. Küllalt näinud neid seda, et inimene läheb oma jaapanlasega sakslase töökotta ja seal tunnistatakse auto korras olevaks, kuigi ülevaatust näiteks ei läbi?!
Mazda-Abi, või siis esindus.
Olenevalt vigadest, mõni ei pruugigi sinu masinal välja lüüa, samas samast partiist auto mõne teise käes laguneb kohe laiali igast otsast. See M6 üldiselt on vist juba päris vastupidavaks masinaks muutunud, miks ta muidu DEKRA ja ADACi testides nii maru kõrgetel kohtadel on...
Või leia tuttav remondimees, kes töötab mõnes suuremas kohas ja kes jagab ka autodest ühtteist, mitte ei tassi võtmeid kätte. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas leviathan » 10 Mär 2012, 00:36

eksole kirjutas:Niisiis.
Garantii hakkab läbi saama.
Kus oleks kõige mõttekam lasta auto üle vaadata??
Või ei ole vahet, sest niikuinii avalduvad vead automaatselt peale garantiiaja lõppu?
Tänud ette hea soovituse eest

kui on viga mis on miskitmoodi tuntav/nähtav, siis saab vast jah paremini esindus/mazdadega tegelev firma hakkama. Aga kui selline viga mis kuskil näha/tunda ole ei usu et esinduski aitab-pole seal kah x-ray pilkudega mehi, kes näevad autost läbi ja kohe defekteerivad :lol:
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Mazda volitatud hooldajad/remontijad ning tagasiside

PostitusPostitas eksole » 10 Mär 2012, 11:10

Ei-ei-ei, loomulikult Mazda asjatundjate juurde.
Kuid on ka selliseid nn asjatundjaid
Ma mõtlesin, et kas minna Tallinna Inchapi või Pärnus Eurostisse või veel kuhugi.
Millised on soovitused??
Seda, et müügimehed on kõikjal head, seda ma tean.
Defekteerimisega on teine lugu ja ....ehh, tunnistada tuleb ju ka
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu


Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron