Kahtlased garantii tööd

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Kahtlased garantii tööd

PostitusPostitas Mazda Lover » 28 Jaan 2012, 17:49

Tervist,
Ostsin endale Mazda 6 2006, auto on ideaalses korras endine omanik tegi koik hooldused Inchepis. Eelmisel nadalal minuga votsid uhendus Inchape esindaja ja utles, et mull on vaja teha keregarantii tööd ning vahetada päris palju detailid (NÄITEKS uksed, kapot jne) koik need detailid on ideaalses korras selle tõttu ma ei saa aru milleks neid on vahetada vaja. Inchapeis mulle kogu aeg oeldakse et see on tasuta, kuid mina ei saa aru milleks vahetda täesti korras detailid. Äkki keegi on kokkupuutunud selle temaga ? (Mulle tuttavad räägiti, et on olemas selised olukordi kui niimodi jahitakse korraliku autoosade jargi, ning vahetatatkse neid mingi praaki vastu). Jään ootama Teie kommentaare.
Mazda Lover
 


Re: Kahtlased garantii tööd

PostitusPostitas Siim » 28 Jaan 2012, 17:52

:mrgreen:

Mazda 6 roostetab kui kurat,sellest ka garantii,aga sa ei pea minema kui kardad.
Lihtsalt kui ei lähe kaotad garantii.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Kahtlased garantii tööd

PostitusPostitas aviar » 28 Jaan 2012, 18:30

No aga sõida esindusse ja las näitavad auto peal, miks need osad vahetust vajavad. Minu 6-l vahetati 2011 aasta suvel kapott ja näidati ka miks: kapoti all ühes servas oli 1 cm pikkune vaevu hoomatav roostealge. No mis mul sai selle vastu olla kui vana rämedalt kivitäkkeid ja igasuguseid kraapse saanud kapott TASUTA uue vastu vahetatakse :thumbup:

P.S. Kas tuttavad oskaks ehk öelda, kes neid tehase osasid jahivad ja milleks? Vaevalt, et esindus paigaldaks mittekvaliteetse osa, et hiljem jälle see garantiikorras välja vahetada. :wtf:
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Kahtlased garantii tööd

PostitusPostitas Mario » 29 Jaan 2012, 18:30

kahtlane värk, et keegi tahab. Tehas tahab kõik defektsed detailid tagasi saada igal juhul. Ka pilbasteks esituled või diisli pihusti otsaseibid. See, et keegi neid endale tahab... ei usu.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Kahtlased garantii tööd

PostitusPostitas cabernet1 » 29 Jaan 2012, 23:15

Kahtlast pole seal midagi. Vaata lihtsalt, et pärast samamoodi pepust ei saa, nagu mina: Nimelt Esma Auto oli siis vist (paldiski mnt 100), mis leidis minu putukal juba aastaid tagasi, et esiuksed ja tagaluuk vaja üle värvida keregarantii korras.
Siis helistati ja öeldi, et eksisid - samal päeval oli hoolduses teinegi 2, millel see hoopis pidi olema... Nädal hiljem helistati ja öeldi, et ikkagi minu masinal vaja see töö teha.
Auto taheti 3-ks nädalaks endale saada ja mina senikaua vantsigu jala. Nu leppisime kokku, et ootame suveni ja suuname tööd Tallinna asemel Tartusse, et Viljandist ligem käia.
Kahjuks aga Esma Auto pani senikaua pillid kotti ja uueks esinduseks sai Inscape.
Nemad aga väitsid, et ei tea asjast midagi (elagu elektrooniline hooldusraamat) ning nemad sellist asja ilma isiklikult masinat nägemata ette ei võta - sõitku ma aga pealinna.
Saatsin nad õnnelikult seenele, sest nii palju jooksmist mitte oma vea tõttu on liiast minu tihedale eelarvele. Nüüdseks õnnelikult 5 aastat vanal masinal KÕIK uksed roostetavad nagu kuradi vana sepikoja ahi... Mina ei austa peale seda ei Inscapet ega mazdat kui toodangut, mille eest raha välja anda :(
Seega kui sulle TASUTA antakse ning sa ebamugavusi ei pea kaua taluma (auto nende käes) lase kindlasti ära teha. Kui jääd ootama, istud varsti oma roostekäkist aiakäru najal ja igasugused laiutavad vaid käsi - et nemad ei tea, see kadunud firma käkk.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

Re: Kahtlased garantii tööd

PostitusPostitas kosjak » 19 Mär 2012, 14:51

Ma arvan, et selline rahvakeeli "huiamine" toimub ainult tööliste tasemel. Korporatiiv ei julgeks sellise jamaga vett peale endale tõmmata.
I remember the future.

http://www.apartmentsestonia.com = lühi- ja pikajaline majutus, ruumid üritusteks/pidudeks Tallinna Vanalinnas.
Kasutaja avatar
kosjak
 
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Okt 2008, 16:34
Asukoht: Tallinn

1998 Mazda 323F

Re: Kahtlased garantii tööd

PostitusPostitas eksole » 19 Mär 2012, 19:25

Mis seal vahet on , korporatiiv või töölisklass
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Kahtlased garantii tööd

PostitusPostitas kosjak » 20 Mär 2012, 12:57

Vahe on selles, et korporatiiv ei riski nii väikeste rahasummade pärast firma põhjakäimisega. Töölisklassi jaoks on asjade väärtused kordades suuremad.
I remember the future.

http://www.apartmentsestonia.com = lühi- ja pikajaline majutus, ruumid üritusteks/pidudeks Tallinna Vanalinnas.
Kasutaja avatar
kosjak
 
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Okt 2008, 16:34
Asukoht: Tallinn

1998 Mazda 323F


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist