Täielik Roostekaitse Sinu Autole

Kus remondid/tuunid sina oma autot? Jaga ka kogemusi teistega.

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas KROWN » 02 Mär 2012, 13:04

Tänan küsimuse eest, selles valdkonnas pole ükski küsimus rumal, sest loomulikult tuleb asja selgitada.
Ideaalse tulemuse saate kui roostes koht eemalda roostesurmaga, siis vajadusel pahteldada ja värvida.Kui vaja siis katta ka kivikaitsega alles pärast seda töödelda T40 siis on kindel, et ei hakka roostetama.(Kindel on see, et see on kallim variant)
Kui pole asi nii hull, et on vaja värvida ja pole väga nähtav koht siis soodsaim variant on töödelda roosets koht T40-ga siis ei levi rooste edasi ning pinnale tekib tume poolnähtav kaitsekiht( vaata ka pilte krown.ee galeriist, plekkvelg töödeldud ja ilma töötlematta)
R-go kirjutas:Küsin kah ühe võibolla rumala küsimuse.Kui on mingi koht kergelt roostes ja seda töödelda teie kaitsevahendiga,siis kas seda on võimalik värviga katta?Või jääb pind nö. rasvane ja värv sinna ei nakku?
Näiteks tagastange alla peitu jääv osa on osaliselt roostes - katan vahendiga,et edasi ei roostetaks ja katan kivikaitsega või värviga.
Aitäh.
KROWN
 
Postitusi: 15
Liitunud: 21 Veebr 2012, 14:03
Asukoht: Tallinn

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas Liinu » 09 Mär 2012, 12:34

Mul tekib küsimus, kas ennem ei peaks autot põhjalikult soolast ja muust säärasest puhtaks pesema, korralikult ära kuivatama ja siis alles seda ainet panema?
Liinu
 
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Dets 2011, 13:02
Asukoht: Harjumaa

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas aviar » 09 Mär 2012, 12:52

+1

Ja veel. Kas saaks teha lihtsa katse. Ma toon eelnevalt liivapritsitud roostest vaba rauatüki (mõne I-tala, HEP või HEA, mis iganes) ja kannaks sellele ühele poolele seda imevahendit ja teise poole jätaks nii nagu ta on. Seejärel jätaks selle rauatüki õue ehk ilmastiku meelevalda ja vaataks mõne kuu pärast üle, mis on toimunud. Kas sobib?
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas Meelis1986 » 09 Mär 2012, 13:22

aviar kirjutas:+1

Ja veel. Kas saaks teha lihtsa katse. Ma toon eelnevalt liivapritsitud roostest vaba rauatüki (mõne I-tala, HEP või HEA, mis iganes) ja kannaks sellele ühele poolele seda imevahendit ja teise poole jätaks nii nagu ta on. Seejärel jätaks selle rauatüki õue ehk ilmastiku meelevalda ja vaataks mõne kuu pärast üle, mis on toimunud. Kas sobib?


On olemas Aerooolpakend 400 g, 0,5l koos pihustusotsikuga Letihind 9.90
:wave:
Kasutaja avatar
Meelis1986
 
Postitusi: 701
Liitunud: 06 Jaan 2008, 14:47

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas KROWN » 09 Mär 2012, 18:05

Liinu kirjutas:Mul tekib küsimus, kas ennem ei peaks autot põhjalikult soolast ja muust säärasest puhtaks pesema, korralikult ära kuivatama ja siis alles seda ainet panema?

Enne kasutamist tuleb ikka puhtaks pesta, kuivatama ei pea, suur vesi võiks ikka maha tilkuda.
KROWN
 
Postitusi: 15
Liitunud: 21 Veebr 2012, 14:03
Asukoht: Tallinn

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas KROWN » 09 Mär 2012, 18:15

Meelis1986 kirjutas:
aviar kirjutas:+1

Ja veel. Kas saaks teha lihtsa katse. Ma toon eelnevalt liivapritsitud roostest vaba rauatüki (mõne I-tala, HEP või HEA, mis iganes) ja kannaks sellele ühele poolele seda imevahendit ja teise poole jätaks nii nagu ta on. Seejärel jätaks selle rauatüki õue ehk ilmastiku meelevalda ja vaataks mõne kuu pärast üle, mis on toimunud. Kas sobib?


On olemas Aerooolpakend 400 g, 0,5l koos pihustusotsikuga Letihind 9.90
:wave:


Täpselt nii, olemas ka võimalus ise teha ja pihustada, ustesse, põhja alla ja mootoriruumi kasutades aerosooli. Selles suhtes on tegu tõesti imevahendiga, kuna määrib kummidetaile, kaitseb lühiste eest, on dielektrik s.t ei tekita lühist, ei sütti ning on veel lisaks korrosiooni inhibiitor.Loomulikult ei ole sama võimas kui puhas roostesurm mis teeb roostes koha veel koledaks. Krowni tooteid kasutavad ka metallitöötlusfirmad Kanadas ja mujal.On olemas ka Lätis firmad kes kasutavad. Kahtlusi peletab kaui vaatate www.krown.com, siis peaks kahtlused kaduma, kuna tegu suure korporatsiooniga ning pole ise kuskilt lugenud ega kuulnud, et keegi oleks kahelnud.Meie juurde ja töötleme rauatüki ära...
KROWN
 
Postitusi: 15
Liitunud: 21 Veebr 2012, 14:03
Asukoht: Tallinn

UUDIS! SOOLA EEMALDAMINE AUTO KÜLGEDELT JA AUTO PÕHJALT

PostitusPostitas KROWN » 27 Mär 2012, 16:36

Talv on läbi ja nüüd on õige aeg pesta auto põhi ja kogu veermik soolast puhtaks.Pakume uut teenust, soola eemaldamine auto külgedelt, autopõhjalt ja kogu veermikult.Tegemist on Soola Eliminaator MR35-ga, millega pestakse auto küljed ja põhi soolast puhtaks, peale seda ei nakku sool auto põhjale ja veljed ning auto küljed ei ole enam soolast valged.
Soola eliminaatori pesu maksab 15.-eur, miinus -10% klubi allahindlus.Saab osta ka aerosoolpakendis ja kasvõi ise peale kanda enne harjapesu.
Kanadas kasutavad rekkafirmad seda väga palju kuna veokitel on kõik piduri-,kütuse ja suruõhu liinid soolaga koos ning see rikub kogu auto põhja all asetsevaid süsteeme.
KROWN
 
Postitusi: 15
Liitunud: 21 Veebr 2012, 14:03
Asukoht: Tallinn

Re: Täielik Korrosioonikaitse Sinu Autole

PostitusPostitas KROWN » 04 Veebr 2013, 17:11

07.02 on Krown Eesti sünnipäev ning täitub esimene aasta Krown Töötluskeskuse avamisest Eestis.
Esimese aasta jooksul oleme teostanud üle 500 korrosioonitöötluse ning paljud mazda omanikud on olnud meie rahulolevad kliendid!
Sünnipäeva puhul on meil rõõm teatada, et kõik sünnipäeva nädalal (04.02-09.02.2013) Krown Töötluse broneerinud kliendid saavad meie poolt kingituse.
Tasuta Aquapel esiklaasi töötlus! Aquapel tutvustuse leiad siit- http://www.youtube.com/watch?v=B5xQ3jcgY98
Ootame Teid meie sünnipäevale!
KROWN
 
Postitusi: 15
Liitunud: 21 Veebr 2012, 14:03
Asukoht: Tallinn

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas Automaat » 10 Mai 2013, 16:37

Soovitan seda teenust! Oleme tarbinud ja tulemus on hea.
Automaat
 
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Mai 2013, 16:27

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas tomkulibin » 11 Mai 2013, 09:12

Automaat kirjutas:Soovitan seda teenust! Oleme tarbinud ja tulemus on hea.
Kui pikalt on katsetada saadud antud väiteks?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas Automaat » 27 Mai 2013, 19:45

Julgelt pool aastat tagasi. Tegime siin Honda Civicu ära ja siiani on asi ilusti timmis ja edasi pole rooste läinud! Roostetamine pidi olema keemiline protsess ja kui õli kiht on peal, siis asi ei saa niiskust ja hapnikku mida on roostel hädasti vaja. Peale tekib selline õli kaitsekiht nagu kile.. :crazy:
Automaat
 
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Mai 2013, 16:27

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas tomkulibin » 27 Mai 2013, 20:23

On ka vastuväiteid javeidi pikemast katsetamisajast:
topic19073-25.html
Prema kirjutas:
Mel kirjutas:Külasta Krowni annavad garantii

Ma julgeks siinkohal sõna võtta, et see asi pole räägitutut väärt. Sai oma kuuele tehtud see Krowni tõrje 1,5 aastat tagasi ja tänaseks on põhi rohken roostekarva kui varen.Seega mina sinna oma teist autot küll ei vii. Pigem ise mösada mõne tugevama kaitsega põhi üle.
Prema kirjutas:
Mel kirjutas:
Prema kirjutas: see asi pole räägitut väärt.


Vot kus lops :? ,mul isiklikult puuduvad kogemused,saan selle määrimisega hakkama,ise tehtud heasti tehtud.Ma rohkem tuginesin reklaamile ja siin ka kuskil sellest teema tehtud,samas kasutan krowni sprei kujul kaitse vaha,see pika kõrrega.Ukse servasi seestpoolt sellega paras pläkerdada ja kõlbab mujale sise õnarustesse samuti,survega peksab päris kaugele :D
Ei enam soovita midagi kellelegi,tänapäev olemas google see teab kõike :!:


Sa Mel, ei pea ennast siin nüüd küll süüdlasena tundma :wink: .
Sellest Krowni teemast oli siin kord juttu ja pakuti esimestel kiirematel ka -50% hinnaga asi ära teha. Mina olin siis üks nendest, kes selle suures optimismis ära tegi. Nüüd kevadel rattaid vahetades sai auto kõhu alla piiluda ja avanev pilt oli väga punakas-pruuni värvi :thumbdown: . Seega hoopis midagi muud kui kenades reklaamjutukestes. Ma lootsin ka ikka midagi asjalikumat sellest.
Seega ikka vana moodi põhi puhtaks kraapida ja kuivades oludes pigilaadsete mäsadega ära mäkerdada. Uste ja õnaruste sisse pritsimine on iseasi -- äkki seal asi toimibki.

Ja pealegi pole see puhas keemia ühti, seal ka eluvormid olemas... Ja kui soolasid poleks meil lumetõrjeks kasutatud, oleks ilmselt roostetõrjumisega vähem jamasid, vesi/lumi üksi ei tee nii palju kurja.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas MMclub » 27 Mai 2013, 20:24

Kas teie puhul on nii, nagu kingseppadelgi - kingsepa kinganinad on ikka katki.
Ühesõnaga nägin Teie reklaamidega Mazda 6´te täna linnapeal sõitmas ja päris kaugelt hakkasid silma oranzi karva tagumised koopaääred.

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas roossaar » 27 Mai 2013, 20:25

MMclub kirjutas:Kas teie puhul on nii, nagu kingseppadelgi - kingsepa kinganinad on ikka katki.
Ühesõnaga nägin Teie reklaamidega Mazda 6´te täna linnapeal sõitmas ja päris kaugelt hakkasid silma oranzi karva tagumised koopaääred.

Martin


seal vist pool autot roostes ja teine kaitse all. reklaamitrikk kui õigesti mäletan. oleks nagu lugenud kuskilt
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas MMclub » 27 Mai 2013, 20:26

roossaar kirjutas:
MMclub kirjutas:Kas teie puhul on nii, nagu kingseppadelgi - kingsepa kinganinad on ikka katki.
Ühesõnaga nägin Teie reklaamidega Mazda 6´te täna linnapeal sõitmas ja päris kaugelt hakkasid silma oranzi karva tagumised koopaääred.

Martin


seal vist pool autot roostes ja teine kaitse all. reklaamitrikk kui õigesti mäletan. oleks nagu lugenud kuskilt


No selge...
mul ilma kaitsetagi olid tagumised koopad roostes ja esimesed siiani tiptop ( tagumised nüüdseks vahetatud ) aga tänud vastuse eest

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas maaks » 05 Sept 2014, 09:34

maaks kirjutas:
ASmith kirjutas:Kiidan ka siis Krown'i! Töö korralik. Auto pestud nii väljast kui ka seest. Igastahes mina soovian, et kellel vähegi vajadust roostetõrjet teha mingu Krowni. Seal saab terve auto hooldatud. Garantii saab ka veel kauba peale.

+1 :thumbup:

Nii, mul auto nüüd teist korda üle käidud :D
Asjast kah, kuna eelmisest (täiemahulisest) töötlusest oli juba ~2,5a möödas, siis oli mõte lasta põhi veelkord üle teha ja selleks ka aeg kokku lepitud.
Kui autole järgi läksin, siis selgus, et töödeldud on ikkagi terve auto. Sellise üksteisest möödarääkimise eest minult aga raha ei võetud. Väidetavalt oli põhi alt väga heas seisus. :thumbup: ->Krown
Katsun meeles pidada ja paar pilti teha, kuidas 4a vana GH altpoolt välja näeb.
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 536
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas Prema » 08 Sept 2014, 14:34

maaks kirjutas:Katsun meeles pidada ja paar pilti teha, kuidas 4a vana GH altpoolt välja näeb.


Ma võin siis vastukaaluks teha pilte täiesti ilma lisatöötlemata 5a. vanusest "viiest" altpoolt -- mitte ühtegi rooste täppi ei paista veel. :)
Mazda 5 2009.a 2,0
Mazda MPV 2002.a 2,0
Mazda 6 2003.a 2,0
Mazda Premacy 2000.a
Kasutaja avatar
Prema
 
Postitusi: 351
Liitunud: 22 Dets 2007, 23:23
Asukoht: Saue/Tallinn

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas maaks » 09 Sept 2014, 17:42

Prema kirjutas:
maaks kirjutas:Katsun meeles pidada ja paar pilti teha, kuidas 4a vana GH altpoolt välja näeb.


Ma võin siis vastukaaluks teha pilte täiesti ilma lisatöötlemata 5a. vanusest "viiest" altpoolt -- mitte ühtegi rooste täppi ei paista veel. :)

IRW, ega ta jah nii hull ei ole kui lühemas perspektiivis vaadata. Aga on võimalik, et aasta pärast selle auto järgmine omanik järgmiseks 5-ks aastaks olen jälle mina. Seega tegu pigem profülaktilise abinõuga. Roostet lihtsam eemale hoida kui et pärast tõrjuda.
EDIT 22.9.14 Nüüd autot altpoolt vaadates selgus, et pildistada pole õigupoolest midagi. Suurem osa põhjast on plastkatetega kaetud ja mis ei ole kaetud on sellise lolli kohapeal ja ebamugava nurga all, et ei anna korralikult pildistada. Aga päris "roostevaba" see asi ei ole! Ehk siis tehas endiselt ei panusta korralikule värvkattele :thumbdown:
Ja ma arvan, et ei ole "roostevaba" ka see 5 - kui ise ei "näe", siis ma võin juhatada kuhu vaadata :D
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 536
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas Racha » 19 Apr 2016, 18:50

maaks kirjutas:
maaks kirjutas:
ASmith kirjutas:Kiidan ka siis Krown'i! Töö korralik. Auto pestud nii väljast kui ka seest. Igastahes mina soovian, et kellel vähegi vajadust roostetõrjet teha mingu Krowni. Seal saab terve auto hooldatud. Garantii saab ka veel kauba peale.

+1 :thumbup:

Nii, mul auto nüüd teist korda üle käidud :D
Asjast kah, kuna eelmisest (täiemahulisest) töötlusest oli juba ~2,5a möödas, siis oli mõte lasta põhi veelkord üle teha ja selleks ka aeg kokku lepitud.
Kui autole järgi läksin, siis selgus, et töödeldud on ikkagi terve auto. Sellise üksteisest möödarääkimise eest minult aga raha ei võetud. Väidetavalt oli põhi alt väga heas seisus. :thumbup: ->Krown
Katsun meeles pidada ja paar pilti teha, kuidas 4a vana GH altpoolt välja näeb.

:idea: Krown võiks igaks juhuks ka üles panna, millistes remonditöökodades nad garantii kaasa annavad. Kuna selgus inetu tõde, mida reklaamides ei mainita, et nt Tartu töökoda ei kuulu Krownile ja sealsetele töödele Krown vastutust ei võta. :!:
Mina isiklikult selle ettevõtte kätte oma masinaid tegemiseks ei anna.
626gc coupe, the best
hobikorras rehvivahetaja. tel 519992839
Kasutaja avatar
Racha
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Nov 2005, 17:38
Asukoht: Tartu-Põltsamaa

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas maaks » 20 Apr 2016, 11:05

Racha kirjutas: :idea: Krown võiks igaks juhuks ka üles panna, millistes remonditöökodades nad garantii kaasa annavad. Kuna selgus inetu tõde, mida reklaamides ei mainita, et nt Tartu töökoda ei kuulu Krownile ja sealsetele töödele Krown vastutust ei võta. :!:

Kodulehel ilutseb, et Tartus "Krown Tartu OÜ", eri linnades paiknevad "esindajad" tunduvadki olema kõik eraldi äriühingud.
Kui töötluse lasid teha, kas said tegijalt kaasa selle garantiikaardi/ paberi - see peaks täiesti piisav ju olema sinnasamasse kus tehti tagasi minna ja näiteks pärast avariid lasta tasuta töötlus uuendada?
Või mis garantiist sa üldse räägid? Kas sellest?
Krown kirjutas:Kas Krown annab korrosioonivastase garantii?
Jah. Krown annab garantii nii uutele kui ka kasutatud autodele. Tagame, et peale töötlust ei teki uut roostet ja olemasolev rooste ei levi edasi. Üheks tingimuseks on, et autot kaitstakse täielikult ja ettenähtud ajal.
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 536
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas Racha » 20 Apr 2016, 23:10

Sõbra autoga oli jama, krowni töötluseni ei jõutudki, lõhuti auto ära ja Krown vastutust endale ei võtnud. hetkel tegeleb selle probleemi lahendamisega. kui jõuab mingi lahenduseni, eks siis kindlasti ka kirjutan siia. hetkel tundub, jääb enda kanda. nii palju tean veel, et kasko ütles, nemad seda nii ei jäta. Nõuavad raha sisse, ise asi, kas on kelleltk nõuda. Hetkel ju see oütamine nii lihtne, tehakse uus keha ja asi läheb jälle samas vaimus. :thumbdown:
626gc coupe, the best
hobikorras rehvivahetaja. tel 519992839
Kasutaja avatar
Racha
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Nov 2005, 17:38
Asukoht: Tartu-Põltsamaa

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas Mel » 20 Apr 2016, 23:33

Racha kirjutas:Sõbra autoga oli jama, krowni töötluseni ei jõutudki, lõhuti auto ära ja Krown vastutust endale ei võtnud. :thumbdown:


See ikka vääga segane jutt,kuda saab olla kerekaitse vahaga tegelev firma seotud mingi lõhutud autoga. :wtf: Ja nende kolmandate isikutega sahkerdamine on ikka porr,saaks aru kui jutt käiks ikka konkreetsemalt,vot oli minuga selline värk vms.jne. :)
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas Racha » 21 Apr 2016, 10:14

Mel kirjutas:
Racha kirjutas:Sõbra autoga oli jama, krowni töötluseni ei jõutudki, lõhuti auto ära ja Krown vastutust endale ei võtnud. :thumbdown:


See ikka vääga segane jutt,kuda saab olla kerekaitse vahaga tegelev firma seotud mingi lõhutud autoga. :wtf: Ja nende kolmandate isikutega sahkerdamine on ikka porr,saaks aru kui jutt käiks ikka konkreetsemalt,vot oli minuga selline värk vms.jne. :)


Lootsin tegelikult teema postitamisel, et ehk ütleb ka Krown sõna sekka, paraku pole seda juhtunud. :oops:
Asi oli nimelt selles, et masin, mis pole odavate kirjast, üles tõstmisel ei järgitud elementaarseid ohutusnõudeid ja kaugemale nad ei jõudnudki kui tõstmiseni, see neil ei õnnestunudki, juba jõuti sõiduki külgedest jagu saada. :!:
626gc coupe, the best
hobikorras rehvivahetaja. tel 519992839
Kasutaja avatar
Racha
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Nov 2005, 17:38
Asukoht: Tartu-Põltsamaa

Re: Täielik Roostekaitse Sinu Autole

PostitusPostitas mikk85 » 28 Dets 2016, 17:01

Tere!
Kas pärnus ka tehakse kuskil korrusioonitõrjet, üritasin otsida, aga ei leia kuskilt ammendavat vastust!
mikk85
 
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Apr 2015, 09:41

Eelmine

Mine Firmad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline