Infot Xedos 9 059APU

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas -mix99- » 18 Nov 2011, 11:31

Äkki keegi vaatamas käinud või teab selle masina kohta üht-teist: http://taufauto.ee/detail.php?ct=bc868fad8557367112l6
Liisingule tagastatud masin. Müügimees ütles, et ÜV ei kehti, kuigi ark päring väidab vastupidist. (ÜV kehtib novembri lõpuni)
Ka puudus müügimehel täpsem info masina üldise olukorra kohta. Pidi esinema mõlke kriime, kuid on sõidukorras. Samas veermiku kohta ei teadnud midagi öelda, kuna polnud ise sõitnud.
Ise ei taha kohe 250km maha sõita, et vaatama minna ja avastada et tegu paraja rondiga.
Kasutaja avatar
-mix99-
 
Postitusi: 194
Liitunud: 04 Mär 2008, 16:41
Asukoht: Ida-Virumaa, Mäetaguse

1992 Mazda 323F

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas -mix99- » 18 Nov 2011, 12:34

Mario kirjutas:Tauf-Autost Mazda kohta küsida on sama hea, kui vastu seina joosta.
Audi ja VW ja Škoda esinduse kohta on nad üsna nadide teadmistega teistest autodest.. Seega, kui ta juba on liisingule tagastatud, on ta viimne ront ja kuigi endale jäi ka silma, siis ma käisin seal hallis jalutamas ja kriim siin, kraaps siin, lakk koorub seal.. Seega välimuselt juba ei kõlba, kui ei ole plaani kohe üle värvida.
Välja toodud läbisõit juba näitab ilmekalt, et ilmselt on vaja ligi 400€ maksev rihmavahetus ette võtta.
Salong ja veljed on ärevad. Muud ei ole midagi.
Ei ole mõtet 250km maha sõita, et pettuda. :)

Tänud.
Ega see salong ka just midagi väga head ei ole. Parajalt kulunud näeb välja.
Endale jäi just silma hinna pärast. Mõned vead saaks sellise hinna juure andestada. Aga kui sinna liita auto värvimine ja veel muid kulusid mis võivad üllatusena tulla +rihmavahetud, ega siis pole sellel mõtet. Parem otsida kohe mõni korralik ja ajalooga masin. Sellel puudub igasugune dokumentatsioon.
Kasutaja avatar
-mix99-
 
Postitusi: 194
Liitunud: 04 Mär 2008, 16:41
Asukoht: Ida-Virumaa, Mäetaguse

1992 Mazda 323F

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas -mix99- » 18 Nov 2011, 23:50

_siim_ kirjutas:Ei maksa see krdi rihmavahetus 400 euri :D
140-. kui võtta koos silikonpingutiga.

Esisillakomplekt täiesti saadaval,see ka teistele infoks ca 300-. tuuri,aga reeglina ei vaja keegi tervet esisilda.

Ise olen ka vaadanud selle kerega aga ei istu armatuur eriti,no ja sama mootor oli mul mx-3 peal ja tahtsin rohkem,siis xedose peal jääks ikka väga lahjaks.

Mulle just see armatuuri kuju meeldib. Ega see mootor selle automaadi otsas just eriline püss tõesti ei ole, kuid mugavaks sõiduks/eriliseks pereautoks peaks piisama küll. Eriti, kui ~70-80% sõitudest on maanteel.
_siim_ nagu ma aru saan, on võimalik sinu kaudu saada hea hinnaga juppe xedosele?
Kasutaja avatar
-mix99-
 
Postitusi: 194
Liitunud: 04 Mär 2008, 16:41
Asukoht: Ida-Virumaa, Mäetaguse

1992 Mazda 323F

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas riisiveski » 19 Nov 2011, 01:26

Kuna auto on reg märgi järgi uuena Eestist ostetud, siis suure tõenäosusega on sel ka arvestatav osa ajalugu Eestis olemas. Hoolduste, avariide, läbisõidu jne kohta peaks info kätte saama.
Mis mind konkreetse auto puhul häirib, et Xedosele ei ole originaalis ksenoone pandud ja sellisel autol on need illegaalsed. Samuti üks tulepesur puruks.
Igasugu kriipsude-kraapsude kohta - tegemist on ikkagi kasutatud autoga, mille hind on ODAV. Vastavalt sellele tuleks sellesse autosse ka suhtuda, et odavat ja head üldjuhul ikka korraga ei saa.
Käitu targalt. Sõida turvaliselt. Püsi õiguskuulekas.

Mazda6 Sport Wagon 2.3 GT Activematic '06
Kasutaja avatar
riisiveski
 
Postitusi: 471
Liitunud: 02 Mär 2009, 20:21
Asukoht: Tallinn (Mustamäe/Nõmme), Haapsalu

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas -mix99- » 19 Nov 2011, 16:42

Mario kirjutas:
_siim_ kirjutas:Ei maksa see krdi rihmavahetus 400 euri :D
140-. kui võtta koos silikonpingutiga.

Esisillakomplekt täiesti saadaval,see ka teistele infoks ca 300-. tuuri,aga reeglina ei vaja keegi tervet esisilda.

Ise olen ka vaadanud selle kerega aga ei istu armatuur eriti,no ja sama mootor oli mul mx-3 peal ja tahtsin rohkem,siis xedose peal jääks ikka väga lahjaks.

sinu ja minu jaoks mitte, aga tavainimese jaoks küll :D :D
see oli vähemalt viimati Mazda-Abi hind, kui mul endal V6 oli.

Ise saaks selle rihmavahetusega kindlasti hakkama. Kui antud masinal oleks vaid rihmade ülide filtrite vahetus, poleks mingit probleemi.
Hindade poolest kogemus mitsu galant V6 rihma vahetusega. Esinduse oli suurusjärk 12000.- samas tutvuste kaudu tegi Jõhvis 1 väike töökoda asja ära 3600eekiga.
Kasutaja avatar
-mix99-
 
Postitusi: 194
Liitunud: 04 Mär 2008, 16:41
Asukoht: Ida-Virumaa, Mäetaguse

1992 Mazda 323F

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas Mario » 19 Nov 2011, 16:50

no galant on eriline parsa nagunii...
no selle eesti ajalooga on selline lugu, et enne 2003.a ei ole ühtegi sissekannet. Saad kätte vaid sellest esindusest, kus auto käis. Mina ei saanud Tartust oma 1999.a auto ajalugu, sest pole Tartust ostetud, ega Tartus hoolduses käinud. Võiksin minna Vilojetti, mida ei eksisteeri enam ammu ja tollest hetkest arhiiv katkeb. Mul on vaid üksikud Mazda-abi arved ja ongi kõik.
Suured hooldusajaloo lubajad võivad suu puhtaks pühkida selle koha pealt :)
käisin siis tallinnas ka möödaminnes ja mulle öeldi suu sisse, et Vilojeti ajalugu neil puudub ja minu autot nende jaoks ei eksisteerigi.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas Siim » 20 Nov 2011, 00:36

Ja sellel polegi vaja rihma vahetada,sõidad kuni katki läheb,paned uue ja pidu võib edasi minna kuna mootoriga ei juhtu mitte midagi...... :D
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas ance » 20 Nov 2011, 12:10

Ilus sile masin. Ostaks omalegi :P

Ma ei tea nüüd, mis rihmad maksavad, aga silikonpingutiga on nii, et taketist saad 160 euri tk ja Aabest saad 75.- ga - mazdaklubi ale. :D

Seni peab ilusti, ei kurda. Kui tal mootorit väga muudetud ei ole, siis saab rihma vahetusega isegi minusugune hakkama :D, tähendab, endal sain :thumbup:

Ja vähemasti mazdaabi vist kunagi väitis, et kasutabki seda kallimat pingutit. n.ö. kvaliteetvaruosi. Eks sealt ka hind ja kvaliteet :)

Ance
Kasutaja avatar
ance
 
Postitusi: 404
Liitunud: 30 Mai 2009, 06:52
Asukoht: Keila

1999 Mazda Xedos

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas pokenaut » 20 Nov 2011, 12:37

Mario kirjutas:käisin siis tallinnas ka möödaminnes ja mulle öeldi suu sisse, et Vilojeti ajalugu neil puudub ja minu autot nende jaoks ei eksisteerigi.

Kui esindusest Vilojeti ajalugu kätte ei saa, siis Eurost autost peaks selle kätte saama... Kuigi, minu mälu järgi ühines Esma Vilojetiga, mitte vastupidi ja sellest sai Inchape...
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas -mix99- » 21 Nov 2011, 11:25

Maili teel sai uuritud Inchcapest ja Eurost autost, mõlemas puudub igasugune info selle auto hooldusajaloo kohta.
Kasutaja avatar
-mix99-
 
Postitusi: 194
Liitunud: 04 Mär 2008, 16:41
Asukoht: Ida-Virumaa, Mäetaguse

1992 Mazda 323F

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas Mario » 21 Nov 2011, 21:35

pokenaut kirjutas:
Mario kirjutas:käisin siis tallinnas ka möödaminnes ja mulle öeldi suu sisse, et Vilojeti ajalugu neil puudub ja minu autot nende jaoks ei eksisteerigi.

Kui esindusest Vilojeti ajalugu kätte ei saa, siis Eurost autost peaks selle kätte saama... Kuigi, minu mälu järgi ühines Esma Vilojetiga, mitte vastupidi ja sellest sai Inchape...

sel hetkel, kui neist sai Inchcape, algas uus ajalugu. sellele eelnevaid, eriti Vilojeti ja Esma Auto autosid pole olemas, kui puudub ka hooldusraamat ise.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas JaanusM » 19 Dets 2011, 12:15


Ma olen seda ka tükkaega vaadanud :D. See masin on pakkumisel vähemalt mingi pool aastat olnud. ( kui mitte rohkem ).
Suvel alles vaatasin Swedbanki oma lehelt 7-meseid BMW-sid siis leidsin selle xedose ja tilgutasin ila, aga tundub kuidagi kahtlane ja reaalselt vaatama pole raatsinud minna. :D.
Kui sul pole aega oma autoga tegeleda siis sõida bussiga,mitte ära kiru, et auto laguneb.
Kasutaja avatar
JaanusM
 
Postitusi: 420
Liitunud: 21 Aug 2010, 17:30
Asukoht: Tallinn

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas Pulku » 28 Veebr 2012, 15:13

Auto vahepeal leidnud omaniku endale aga nüüd on jälle müügis ... kahju kohe masinast, ei leiagi endale püsivat omanikku, kes hoolt kannaks

http://www.auto24.ee/used/987817
Pulku
 
Postitusi: 248
Liitunud: 05 Veebr 2008, 22:35
Asukoht: Tallinn

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas Mario » 29 Veebr 2012, 01:10

tjah... no kui mina seda katsumas käisin, oli natuke vähem km odomeetril ja viimase rihmavahetuse kohta puudus info, seega oletan, et omanik põrkas kokku krõbedaks kujuneva hooldusega ja lihtsam maha müüa.. :(
Kurb. Xedos 9 on ainuke Mazda, millel 9 kihti värvi selga lastud ja mille kere ka kestab meie kliimas.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas Pulku » 09 Apr 2012, 11:49

-mix99- kirjutas:Ja jälle uues kohas müügis: http://www.auto24.ee/used/1000229


See masin vahetab jah kahjuks üsna nobedalt omanikke viimasel ajal. Nüüd nagu näha on jälle mõned kilomeetrid otsa kärutatud ja jälle müüki visatud. Tõenäoliselt nagu siin samas teemas varem mainitud, pole siiamaani sellele tehtud ei rihma vahetusi ega midagi. KURB! Võiks teine endale stabiilse tegusa omaniku leida, pildi järgi ei paista välimusel väga viga olemagi
Pulku
 
Postitusi: 248
Liitunud: 05 Veebr 2008, 22:35
Asukoht: Tallinn

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas -mix99- » 09 Apr 2012, 12:59

Pulku kirjutas:
-mix99- kirjutas:Oleks see hetk, kui ta osta.ee-s müügi oli minu vana masin müüki läinud, oleks ta endale ära toonud. See osta link, mis üleval, seal teda maha ei müüdud. Läks hiljem veel odavamalt müüki ja siis müüdi maha kui õigesti mäletan ~1100€ millegagi
Nüüd jah rändab ringi, hind vist ka iga korraga tõusnud.



Kindlasti tahab omanik raudselt sellest masinast lahti saada, millest võib järeldada, et küsitav hind ei ole kivist. Vaadates kilometraazi siis eeldaks, et hammasrihma vahetus on masinal tehtud, kuna seda tuleks iga 90 000km pealt teha. Kui seda tehtud ei ole nii nagu ette nähtud siis võiks julgelt küsitavast hinnast kuni 600eur'i puhtalt selle näol maha küsida

Siis kui ta TaufAuto platsil müügil oli uurisin sealse müügimehe käest. Siis puudus igasugune info hoolduste k.a. rihmavahetuse kohta.
Kui nüüd praegune omanik väidaks, et see on tehtud tahaks kindlasti näha ka pabereid selle kohta.
Kuna 180k ja 200k vahe ei ole nii suur, siis seda kannatab vabalt sõita ka vana rihmaga, et vahetust edasi lükata.
Ise sõistin enda masinal ~50000km rihmavahetusest üle, ei juhtunud midagi, kuigi pärast lahti võttes oli see rihm suht viimasel katkemise piiril.
Kasutaja avatar
-mix99-
 
Postitusi: 194
Liitunud: 04 Mär 2008, 16:41
Asukoht: Ida-Virumaa, Mäetaguse

1992 Mazda 323F

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas Pulku » 09 Apr 2012, 13:31

Rihma purunemisel ei juhtu selle isendiga midagi, mootor kotti ei jookse. Uued rihmad ja rullikud peale ja tuld, võib edukalt edasi liigelda
Pulku
 
Postitusi: 248
Liitunud: 05 Veebr 2008, 22:35
Asukoht: Tallinn

Re: Infot Xedos 9 059APU

PostitusPostitas pesupoiss » 12 Apr 2012, 23:22

Esiotsa vasak ratas jäi kohe silma pildil, kuidagi viltu tundub.
Kasutaja avatar
pesupoiss
 
Postitusi: 43
Liitunud: 10 Aug 2011, 18:09
Asukoht: Tallinn

1993 Mazda 626GE 2.5 v6 DOCH 24v 128kw


Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron