Soovitage diisli remondikohta.

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Soovitage diisli remondikohta.

PostitusPostitas e2200 » 23 Apr 2012, 20:31

Kui teema sai valesse kohta, paluks ringi tõsta.

Tegemist pole küll mazdaga (nissan) aga mõtlesin siit küsida, kuna asjalikud inimesed siin.
Mureks siis common rail pihustite remont. Soovitage kohta kus oleks pädevad inimesed, keda diisli kallale lasta(v.a. esindused). Olen neti anaalidest uurinud erinevate remondikohtade kohta kuid kogemused tunduvad olevat vastakad.
Võib-olla on kellelgi teil või mõnel tuttaval positiivne kogemus sellise teemaga.
Põhiline on, et auto teeäärde ei jätaks, kõik muu on suhteline...
Kasutaja avatar
e2200
 
Postitusi: 107
Liitunud: 27 Nov 2007, 21:39
Asukoht: Harjumaa

Re: Soovitage diisli remondikohta.

PostitusPostitas Mario » 23 Apr 2012, 20:35

aga miks mitte Oisu diisel?
Või siis Oisu Diisli odavam variant - Alar Siemann? numbri leiad siit foorumist (olen korra juba jätnud)..
Lähikonnas rohkem ei meenu.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Soovitage diisli remondikohta.

PostitusPostitas e2200 » 23 Apr 2012, 20:47

Oisu diisel on käidud...ei soovi rohkem sinna. Nemad ei remondi cr-pihusteid. Remondikoha asukoht pole oluline, peaasi, et eesti piires.
Põhiline on, et auto teeäärde ei jätaks, kõik muu on suhteline...
Kasutaja avatar
e2200
 
Postitusi: 107
Liitunud: 27 Nov 2007, 21:39
Asukoht: Harjumaa

Re: Soovitage diisli remondikohta.

PostitusPostitas Siim » 23 Apr 2012, 21:29

Cr pihustite remont on suhteliselt kaheldava väärtusega asi,meil on 2 suurklienti m6lemal yle 100 auto,volkswagen ja mb,pihusteid tuleb igapäev vahetada,algul lasti jah ka erinevates kohtades remontida,aga kuna pihusti garantiitööde maht kasvas kordades siis nyyd lähevad ainult uued peale.

Mis aasta autoga on muidu tegemist?
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Soovitage diisli remondikohta.

PostitusPostitas Mario » 23 Apr 2012, 22:09

e2200 kirjutas:Oisu diisel on käidud...ei soovi rohkem sinna. Nemad ei remondi cr-pihusteid. Remondikoha asukoht pole oluline, peaasi, et eesti piires.

Karla auto on järgmine koht, aga seal annab suhtumine soovida veidike.. Oleneb, mis pihustil häda. Olen soristavaid pihusteid isegi lappinud, seal on nõela peal siuke vahva asi, nimega pihusti seen. Seal on veel õhuke avadega seibtihend ja selle ning nõela vahele tekib igast manti - eelkõige kütusefiltri elemendi kübemed.. BMW puhul on see eriti teema, kus meie kütus sõna otseses mõttes lahustab kütusefiltrit.. Karukeel pihku, natuke nühkatamist ja tavotiga kokku tagasi.
Teine variant - NB! Oletan, et sul paak miski 60L, pane paagitäie kohta kuskil pool kuni kolmveerand liitrit DEXRON II ATF õli. Peaks pihustid kenasti jälle käima panema. See on ka ainult juhul, kui sul on kuumaseibid terved ja pihustiotsad pole juba kuuma saanud...
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Soovitage diisli remondikohta.

PostitusPostitas Siim » 24 Apr 2012, 00:47

Ah Mario,tee siis ise ära,sa oled ju hetkel eestis?
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Soovitage diisli remondikohta.

PostitusPostitas Mario » 24 Apr 2012, 07:54

teeks, aga mu töökohas pole ühtegi sobilikku ja vajalikku tööriista. :? topauto ei tegele ise kohapeal remondiga, mul on vaid väikese kohvriga Injector tester, muud midagi.. ülejäänud mured lahendab ikkagi Oisu. :)
aitaks ligimest hää meelega.. minu diisli näppimised jäid kõik oisu diisli aega... mine tea, millal ma jälle sinna saan minna...
aga esialgu soovitan ATF õli tankida, kui see natuke muret leevendab, siis võid mõnda aega seda kuuri jätkata.
Muideks, CRi pihusti käib alt otsast ka üsna kergesti lahti, pihusti pihustava otsaga püsti kruustangide vahele ja keerad lahti ja siis ettevaatlikult eemaldad asju. Sealt poolt on võimalik näha, kas on filtri sodi sisse tekkinud. Kui jah, siis suurema töö jaoks peab ikka ülemise otsa lahti krudima...
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Soovitage diisli remondikohta.

PostitusPostitas e2200 » 24 Apr 2012, 13:24

Autoks on siis täpsemalt 2003a nissan x-trail 2,2. Seda õlivärki peaks proovima jah...võib-olla tõesti leevendab. Pihustid lähevad kindlasti vahetusse aga mitte praegu, sest hind on päris krõbe - 403 euri tükk. See hind on muidugi ühest kohast aga otsin ka mujalt. Tean et remondi õnnestumine on 50:50 aga uue hinna ja vana remondi hinnavahet vaadates võiks remonti kaaluda. Võib-olla läheb õnneks.
Põhiline on, et auto teeäärde ei jätaks, kõik muu on suhteline...
Kasutaja avatar
e2200
 
Postitusi: 107
Liitunud: 27 Nov 2007, 21:39
Asukoht: Harjumaa

Re: Soovitage diisli remondikohta.

PostitusPostitas skyline » 24 Apr 2012, 13:50

Kuna ise pole diiselautot üle 10a omanud, siis remondikohta soovitada ei julge, küll aga võin öelda kuhu ära kindlasti mine. See on Diisliabi Tartus Turu tänaval.
Sõber viis sinna auto, mida ühes kohas korda ei saadud, seisis seal Diisliabis tema auto ca 3 kuud, käisin isegi sõbra palvel vaatamas, et kas auto ikka alles on. Küll oli seda autot remontiv meister joomatsüklis, küll olid pulmad jmt põhjused (kolleegid ise rääkisid kui kohapeal uuritud sai), mis ei lasknud tal autot remontida.
Lõpuks sai sõber sealt tagasi sama katkise auto, kuid raha võeti ikkagi ja väideti et on korras.

Tegelikult pädevaid diisliremondikohtasid on Eestis kahjuks vähe ja kuna kaader vahetub, siis kunagine hea reputatsiooniga koht võib peagi oma nime ära solkida.
Seetõttu pole ma omale ka diiselautot enam ostnud+ jamad kütuse kvaliteediga + meie külmast kliimast tekkivad vaegused.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist