Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas Denzel » 10 Aug 2012, 16:01

Vaatasin kasko hindasid enda M6-le ja sain uskumatu tulemuse. Smart kindlustusmaakler pakub enda hinnakirja järgi aastase kasko 380 eur BTA-s (IFi kasko seal juures 413 eur - kõik maksed 12 osas). IF-i kodulehel tegin hinnavõrdluse ja saan aastamakseks 301 eur, sh kuised maksed! IIZI kindlustusmaakler sisuliselt sama tulemus...

Minu kahtlus pidas vett esitamaks endale küsimust kas maaklerite hinnad on ikka kõige paremad. Tulebki välja et maaklerid ei suuda soodsat kindlustuse hinda pakkuda (minu auto näite puhul) ning seltside enda juurest saab aastase kasko soodsamalt sõlmida. Minu auto puhul on võit 80 eur aastas. Kindlasti tasub 0,5-1 h enda aega hinnavõrdluste kogumiseks kulutada.
"Kui soovite kõigest hingest number ühte leida, siis kohtlete kõiki teisi ja kõike ülejäänut number kahena." Alexander Suur
Kasutaja avatar
Denzel
 
Postitusi: 40
Liitunud: 04 Aug 2012, 10:35
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas Evert » 10 Aug 2012, 16:03

Tänud vihje eest, panen kindlasti kõrvataha.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas eksole » 10 Aug 2012, 17:30

Ha-ha-haa.
Oleks vist varem siia sama teema pidanud tegema.
Omal sama kogemus pikemat aega.
Kuna auto on liisingu oma, siis kaskost ei pääse.
Iga aasta teeb liising kasko pakkumise ja mingid maaklerid ka. Ühesõnaga miski kuu enne uue perioodi algust on postkast pakkumiste meile täis.
Ja tõepoolest, kõige soodsamad pakkumised teevad kindlustused ise.
Viimati sõlmisin lepingu ERGO-ga, kes suutis otsepakkumise ilma nurumata-näägutamata teha pea 100 euri odavamalt parimast maaklerist.
Kusjuures miski kolm aastat tagasi saatsin kindlustustele hinnaküsimised. Nüüd iga aasta pakuvad ise vabatahtlikult.
Aga väike konks on ka - peab igale pakkumisele meili tagasi saatma ja viisakalt tänama ning ütlema, miks nende pakutu ei sobi.
Siiamaani (ja ehk ka edaspidi) toimib ülihästi.
:clap: :clap:
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas Pulku » 10 Aug 2012, 18:51

Kindlasti soovitan üle vaadata eelnevalt ka lepingu tingimused enne kui valite kõige odavama pakkumise. Mina jätsin aasta tagasi 2x odavama kasko pakkumise just nimelt lepingu tingimuste tõttu võtmata ja kui ma õigesti mäletan siis oligi tegemist BTA'ga ning valisin Hansa Varakindlustuse hoopis
Pulku
 
Postitusi: 248
Liitunud: 05 Veebr 2008, 22:35
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas Denzel » 17 Aug 2012, 10:01

Uuendasin äsja liikluskindlustust kuid enne seda võrdlesin seegi kord IIZi Kindlustusmaakleri ja kindlustusseltside pakutavaid liikluskindlustuse hindasid. Hinnavahe oli IF-i kasuks vs IIZi 8,5% ja sõlmisin liikluskindlustuse IF-is.

IIZI liiklus 6 kuud 60,83 eur / IF 6 kuud 51,71 eur.

Nagu näha toimisin seegi kord vaistlikult õigesti.
"Kui soovite kõigest hingest number ühte leida, siis kohtlete kõiki teisi ja kõike ülejäänut number kahena." Alexander Suur
Kasutaja avatar
Denzel
 
Postitusi: 40
Liitunud: 04 Aug 2012, 10:35
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas Zachary » 18 Aug 2012, 09:30

Iizist hinnapakkumisena sain kohustusliku liikluskindlustuse 390€ aastaks :D Ergos kohapeal 246€ aastaks On alles röövlid :D
Kasutaja avatar
Zachary
 
Postitusi: 616
Liitunud: 03 Okt 2010, 21:02
Asukoht: Rapla

1992 Mazda 626

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas MMclub » 18 Aug 2012, 10:29

Tegin ka eile kindlustuse uueks perioodiks,
pakkumsite hinnad ikka väga nurgast nurka toon võrdluseks

JAH Leping

3 kuud IFis 31.32 eur samal ajal Gjen. pakub 52.43 euri
6 kuud IFis 59.42 eur samal ajal Gjen. pakub 89.04 eur
ning
12 kuud IF 112.94 eur siis saab Seesamis osta 177,55 euri eest :)

Martin
Kasutaja avatar
MMclub
 
Postitusi: 352
Liitunud: 03 Juun 2012, 13:31
Asukoht: Tallinn

2001 Mazda 323

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas skyline » 18 Aug 2012, 11:48

Minu ca aastatagune hinnavõrdlus liikluskindlustuse osas ehk iizi vs seltside kodulehed märgatavaid erinevusi ei tuvastamud. Vahe oli vaid mõne seltsi puhul (nagu see eelmainitud If mis soosib oma kodulehte, keda liikluskindlustuse puhul ma nagunii hinna tõttu ei valiks) mõni euro ja enamike seltside puhul polnud absoluutselt vahet, kas võtta seltsist otse või maaklerilt.
Ehk tuleb vahe sisse Tallinnas, aga minu kindlustuse aastamaks on 41,87 eurot ja sel puhul sisulist vahet ei ole.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas Mario » 18 Aug 2012, 11:55

JAH-leping esinduses ongi kõige soodsam, sest siis sa seod end seltsiga.
EI leping esinduses on kõige kallim.
Minu jaoks on kõige odavam olnud teha mitte läbi IIZI aga läbi netipanga. Vanasti oli IIZI päris soodne, nüüd on ka nemad hakanud kasumit teenivaks ettevõtteks ja isiklikult teen ERGOs läbi netipanga. Vahe on küll vähem kui 10€, kuid ikkagi vahe. Tartus on üsna kalliks läinud see kindlustamine, aga õnneks 62€ aasta ei ole väga hull (varem olid autod mul tädi aadressil Valgamaal, vat siis oli hea elu..).
Üldiselt ma ei vaata odavuse järgi, vaid selle järgi, et kui avarii juhtub, et kas makstakse välja ka. Siiani on ebameeldivad kogemused Ingese, Gjensidige, BTA'ga. Need keelduvad raha maksmast ja asjaajamine on eluuimane. IF ka suudab venitada, aga lõpuks suurte raskustega saab midagi kätte. ERGOs olen ma oma autosid kindlustanud juba ligi 10 aastat ja olen lojaalne ka edasi :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas Siim » 19 Aug 2012, 03:17

Mu vana bemmi kindlustus on 650-. aasta,aga muidugi mitte eestis,samas iff maksaks selle rondi välja päris hea hinnaga kui miskit juhtub,siin saab veel kasko teha kõigele pm millega teel liigelda võib...

Mazdal kindlustust pole kuna auto eesti registris ja siis peab ainult ylevaatus olema ning juhiluba koos kaine juhiga(0,5% on lubatud :P)
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas skyline » 07 Sept 2012, 10:24

Kuna kohustuslik kindlustus hakkab minu autol lõppema võtsin esmalt iizi lehelt pakkumised. Peale seda suundusin seltside kodulehtedele (nende omadele, kelle kodulehel kalkulaator olemas on), et võrrelda, kas sealt otse saaks odavamalt nagu siin teemas eelpool väideti. Erinevused olid kohati päris hämmastavad.

JAH lepingu hinna võrdlused Iizi vs seltsi koduleht:

If 61,20 vs 71,99
Seesam 61,57 vs 94,19
Inges 43,87 vs 38,78
Ergo vahet ei olnud
Salvat iizi ei pakkunud, aga koduleht andis neil igati mõistliku 48,30 eur. Pakkus ka lisaks tasuta autoabi, mis lähemal uurimisel osutus küll avarii korral tasuta telefoni teel konsultatsiooniks :)

Huvitava asjaoluna ei arvesta Seesam ja Ergo enam auto passis olevat arveloleku kohta vaid rahvastikuregistri järgset elukohta nagu ka ARK autode registreerimisel nüüd mõnda aega teeb. Ehk kuigi mul auto on arvel Põlvamaal väänavad Seesam ja Ergo isikukoodi järgi elukohaks rahvastikuregistri järgse Tartu linna ning seeläbi on Ergo aastamakse lausa 102,43 eur ning Seesamil siis eelpool öeldud 94,19 euri.

Järgmine aasta on plaan uuem auto osta, seega teen vist kodanikuportaalis eelnevalt lükke, et kirjutan end Põlvasse sisse ning hiljem muudan taas tagasi Tartuks :) Pole ju ühtegi seadust, mis keelaks mul elukohaandmeid edasi-tagasi solgutada, aga sellise lükke rahaline võit aastas võib ulatuda juba 50 euroni.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas niisama » 07 Sept 2012, 11:07

skyline kirjutas:
Huvitava asjaoluna ei arvesta Seesam ja Ergo enam auto passis olevat arveloleku kohta vaid rahvastikuregistri järgset elukohta nagu ka ARK autode registreerimisel nüüd mõnda aega teeb. Ehk kuigi mul auto on arvel Põlvamaal väänavad Seesam ja Ergo isikukoodi järgi elukohaks rahvastikuregistri järgse Tartu linna ning seeläbi on Ergo aastamakse lausa 102,43 eur ning Seesamil siis eelpool öeldud 94,19 euri.


Olen sama jamaga 2 korda kokku puutunud kui olen läbi iizi omale ergo kindlustuse teinud. Iizis olen sisestanud passis olevad andmed(Viljandimaa) kuid ergo on iizile saatnud Tallinna andmetega aga õnneks iizi liikluskindlustusmaakler on alati helistanud ja teavitanud sellisest asjast ning mu käest üle küsinud mis passis kirjas on. Lõpuks ikkagi iizi maakler on teinud mulle poliisi Viljandimaa andmetega.
niisama
 
Postitusi: 26
Liitunud: 28 Mär 2012, 14:28
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas eksole » 07 Sept 2012, 17:39

Minu kogemuse kohaselt ei tasu arvestada nende kodulehtedel olevate kalkulaatoritega.
Palju parema pakkumise võib saada meili teel maakleri endaga suheldes.
Kusjuures vahe võib tulla päris kopsakas.
Kribage seltsi maaklerile, et masin nii ja naasugune, oma elukoht selline ja paluge saata pakkumus. Pole paha mainida, et küsite pakkumust ka konkureerivatest seltsidest.
Samas ma ei soovita minna sellisele teele, et küsite ühest pakkumust ja teiselt seltsilt püüate välja pressida väitega, et " aga see pakkus sellist hinda....".
Mina olen saanud mingiks tähtajaks mitme kindlustuse pakkumuse, valinud neist parima ja teistele meili tagasi saatnud, et nad ei olnud seekord parimad, lisades veel juurde, et järgmine leping vajaks sõlmimist aasta pärast.
Parima seltsi nime ei ole nimetanud, kuid aasta lepingu hinna olen ütelnud neile, kes seekord ilma on jäänud.
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas Denzel » 07 Aug 2013, 09:59

Aeg jälle liikluskindlustust pikendama hakata ning toon siin juures ära hinnavõrdlused enda sõiduki näitel. Liikluskindlustuse hindasid võrdlesin Iizi Kindlustusmaakleri saadetud pakkumise ning otse kindlustusseltside kodulehel leiduva liikluskindlustuse kalkulaatoril saadud hindade vahel. Paljudel kindlustusseltsidel kodulehel kalkulaator puudub (Gjensidige, RSA, Inges, BTA) ning nende hinnad on võetud Iizi saadetud liikluskindlustuse pakkumisest. Kõige kallima liikluskindlustuse pakkujad on minu võrdluses Swed, Ergo ja BTA.

Toon järgnevalt liikluskindlustuse hinnavõrdlused välja ning siit näeme et odavaima ja kallima liikluskindlustuse hinnavahe on 143,05 Eurot (+73,25%). Selle summa puhul saaksin oma auto näitel kindlustada Salvas enda sõiduki ca 2 aastaks!!!

Liikluskindlustus 6 kuud JAH leping:

Salva 52,24 / Iizi 61,69 (+15,3%)
If 56,47 / Iizi 62,74 (+9,9%)
Seesam 54,19 (pikendamisel 63,75) / iizi 58,27 (+7%)
Ergo 191,40 / Iizi 153,02 (-20%)

Iizi pakkumine 6 kuud JAH leping:

Gjensidige 56,09
RSA 68,98
Inges 86,43
BTA 100,32
-----------------------------------
Swed 195,29 (Iizi ei paku)

Lisan juurde liikluskindlustuste kalkulaatorid:

https://www.salva24.ee/liikluskindlustus_internetist
https://www.kindlustus.ee/Liikluskindlustus/Kalkulaator
https://osta.seesam.ee/liikluskindlustus/2/
https://id.ergo.ee/eup/mtpl/step1/
"Kui soovite kõigest hingest number ühte leida, siis kohtlete kõiki teisi ja kõike ülejäänut number kahena." Alexander Suur
Kasutaja avatar
Denzel
 
Postitusi: 40
Liitunud: 04 Aug 2012, 10:35
Asukoht: Tallinn

Re: Kaskokindlustuse hinnad seltsid vs maaklerid

PostitusPostitas cabernet1 » 16 Nov 2013, 19:03

RSA tegi minu autole aastase kaskopakkumise 248 euro peale 12-s osamakses. Selle võtsin vastu :)
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron