Mazda 323forte 1995 BA õli paisupaagis

Mazda 323forte 1995 BA õli paisupaagis

PostitusPostitas mac » 23 Nov 2012, 20:12

Tere!

Mul selline probleem, et vaatasin üle pika aja paisupaaki ja see oli tõsiselt must (pruuni värvi löga). Tegin siis jahutussüsteemi läbipesu ja vahetasin tosooli ning peale seda oli tosool puhas, kuid kippus kaduma. Mõtlesin, et süsteem õhutab ennast ja valasin kogu aeg tosooli juurde. Nüüdseks valanud juba umbes 1.5 liitrit juurde ning täna vaatasin, et paisupaaki on tekkinud ka õli. Autol esineb ka õlikadu. 10 000 km läbides valan juurde umbes 1.5 liitrit mootoriõli. umbes poolteist aastat tagasi lasin autol vahetada õli- ja kolvirõngad, kuna auto ajas tagant käivitades välja sinist tossu. See on selle auto tüüpviga, et õlirõngad kuluvad ära või jäävad kinni. Rõngaste vahetuse käigus sooveldati ka klapipesad ja lihviti ka igaks juhuks ka plokikaant ning vahetati ära ka klapisääretihendid. Kusjuures minu meelest õli sisse tosool ei satu, sest õlivarrast uurides pole vahtu ega muud kahtlast märgata...

Siit siis ka küsimus, kui reaalne on, et kogu selle õli kadumise ja tosooli kadumise ning õli sattumise tosooli sisse taga on poolteist aastat tagasi vahetatud plokikaanetihend? Kas plokikaane tihendi vahetusel tuleb vahetada ka plokikaane poldid? Ses suhtes, et ma pole üldse kindel, et plokikaane poldid keerati kinni õiges järjekorras ja õigete njuutonitega? Autol tuleb minu meelest sumbutist liiga palju valget tossu ning magusat lõhna...

Autoks siis Mazda 323forte 1.5 (65kw) 1995 aasta (BA). Mootori tähis on Z5.
mac
 
Postitusi: 175
Liitunud: 21 Okt 2008, 08:41
Asukoht: Eesti

Re: Mazda 323forte 1995 BA õli paisupaagis

PostitusPostitas Mario » 24 Nov 2012, 00:27

praegu tundub küll, et plokikaas on lahti peal - jahutusvedelik kaob summutisse ja õli kaob jahutussärki.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 323forte 1995 BA õli paisupaagis

PostitusPostitas S.R. » 24 Nov 2012, 07:34

Käivitamisel suitsemise põhjuseks võib olla ka väsinud klapisääretihendid. Valge toss ja magus lõhn väljalasketorust on tosoolist tingitud. Peale tihendi võib olla probleemiks ka pragu plokikaanes või mootoriplokis. Ega ennem ei saa ka vastust teada kui kaane maha võtab, siis näha kas tihend läbi lasknud. Kui tihend terve ja läbivoolamisele viitavaid jälgi pole siis kuskil ikkagi mõrad sees.
Kui vaja abi siis küsi, kui oskan siis kindlasti aitan!
Kasutaja avatar
S.R.
 
Postitusi: 177
Liitunud: 14 Juul 2012, 10:02
Asukoht: Pältre külake Eesti kagu nukas.

Re: Mazda 323forte 1995 BA õli paisupaagis

PostitusPostitas mac » 24 Nov 2012, 10:51

S.R. kirjutas:Esiteks käivitamisel suitsemise põhjuseks on väsinud klapisääretihendid. Valge toss ja magus lõhn väljalasketorust on tosoolist tingitud. Peale tihendi võib olla probleemiks ka pragu plokikaanes või mootoriplokis. Ega ennem ei saa ka vastust teada kui kaane maha võtab, siis näha kas tihend läbi lasknud. Kui tihend terve ja läbivoolamisele viitavaid jälgi pole siis kuskil ikkagi mõrad sees.


Käivitamisel ta niiväga ei suitse, siis kui mootor soojaks läheb, siis hakkab suitsema. Kuidas kindlaks teha kas tihend on läbi lasknud või ei? Kui ma kaane maha võtan, siis ju saab tihend kah kannatada ja läheb igalt poolt tosooliseks ja õliseks...
mac
 
Postitusi: 175
Liitunud: 21 Okt 2008, 08:41
Asukoht: Eesti

Re: Mazda 323forte 1995 BA õli paisupaagis

PostitusPostitas mac » 27 Nov 2012, 00:42

Nonii, sain kaane kätte!

Panen ülesse paar moblaga tehtud pilti...

http://img543.imageshack.us/img543/7531/fotod0178.jpg

http://img641.imageshack.us/img641/674/fotod0179.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/9859/fotod0181.jpg

http://img203.imageshack.us/img203/3629/fotod0180.jpg

Plokikaane tihendil asetseb mingi möga, ei oskagi kirjeldada milline ta päriselus välja näeb, ehk kohvipaksu moodi... Ja see nii nimetatud kohvipaks oli ka paar pisemat kanalit ära ummistanud (vist tosooli omad) nagu pildil 178, 179 ja 181 näha võib...

Piltide järgi on esimesel silindril kõige halvem põlemine olnud. Kui küünlajuhet ära võtsin, siis see konkreetselt murdus küljest ära ja arvan, et see on sellest tingitud...

Vahetan ära plokikaane tihendi, sest poolteist aastat tagasi sai lihvitud kaant, klapid sooveldatud ja sai vahetatud ka klapisääretihendid. Ei teinud küll seda tööd ise, aga seekord vahetan küll ise selle plokikaane tihendi ära, näis kas auto üldse käima läheb. Mainin ära ka selle, et plokikaane poldid olid ebaühtlaselt kinni. Mul oli mingi vana vene njuutonvõti ja see näitas numbreid 8-10 vahel erinevatel poltidel.

Mõrasid ei tundu kaanel olevat ja ei usu, et kaan ise kõver on, sest kuuma pole mootor saanud.
mac
 
Postitusi: 175
Liitunud: 21 Okt 2008, 08:41
Asukoht: Eesti

Re: Mazda 323forte 1995 BA õli paisupaagis

PostitusPostitas S.R. » 27 Nov 2012, 14:11

Pilte vaadates tundub ikkagi olema poltidest tingitud probleem kuna pole kindlat tihendi purunemise kohta näha vaid on ühtlaselt. Soovitaks ka poldid välja vahetada. Mazdade plokikaante poltide pingutamise Nm on tüüpiliselt 40/60/80, ise seni kasutanud ja pole kunagi probleeme olnud. Eeldan et sellel mootoril ka tüüpiline pingutusjärjekord aga uuri kuskilt täpsemalt järgi.

Järgneva skeemi järgi olen toiminud nii B6, B8, BP DOHC kui ka FE3 mootorite puhul mis kuuluvad 1989-94 323-le ja 1987-91 626-le.
Pilt
Kui vaja abi siis küsi, kui oskan siis kindlasti aitan!
Kasutaja avatar
S.R.
 
Postitusi: 177
Liitunud: 14 Juul 2012, 10:02
Asukoht: Pältre külake Eesti kagu nukas.

Re: Mazda 323forte 1995 BA õli paisupaagis

PostitusPostitas mac » 28 Nov 2012, 10:32

Tere!

Eile panin mootori kokku, praegu töötab. Eks ma hoian vedelikel silma peal. Pingutasin nii nagu manualis ette nähtud on, lisan ka pildi. Vahetasin ära plokikaane tihendi, plokikaane polte ma ei vahetanud.

Talveks jääb auto seisma.

Pilt
Pilt
mac
 
Postitusi: 175
Liitunud: 21 Okt 2008, 08:41
Asukoht: Eesti


Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist