Ettevaatust: Tallinn Magasini 31 aadressilt auto ostul!

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

Ettevaatust: Tallinn Magasini 31 aadressilt auto ostul!

PostitusPostitas S.R. » 03 Mai 2013, 16:33

Kui teid kutsutakse autot vaatama aadressile Magasini 31 Tallinnas siis olge eriti tähelepanelikud!!!

Sai seal aadressil käidud 2x märtsi ja aprillil kuus. Viimasena sai vaatamas käidud Volvo 850 automaat isendit. Autole olid tehtud kiirkorras vist aerosool värviga parandused(värvi hais oli veel väga tugev). Kast oli lukustatud Sport asendisse, ümberlülitus muule reziimile ei toiminud. Müüja loomulikult ei teadnud asjast miskit. Lisaks veel nipetnäpet vigasid.

Üldiselt on pildid müügikuulutuses ilusad aga kohale jõudes oleks autod nagu 10 aastat hiljem!

Kipun arvama et müüjaks seal aadressil on firma mis ka siin foorumis autosid kokku ostab, AutoRahaks, kuna aadress on sama ja vaevalt et need odavalt ostetud autod varuosadeks tehakse.
Kui vaja abi siis küsi, kui oskan siis kindlasti aitan!
Kasutaja avatar
S.R.
 
Postitusi: 177
Liitunud: 14 Juul 2012, 10:02
Asukoht: Pältre külake Eesti kagu nukas.

Re: Ettevaatust: Tallinn Magasini 31 aadressilt auto ostul!

PostitusPostitas raic82 » 03 Mai 2013, 17:48

Ma ostin 2010 augustis sellelt aadressilt GE mis mul hiljuti müügis oli. Ja nutta sain selle auto najal kõvasti.
Hiljuti leidsin ka auto24st ühe volkswagen golf 4 http://www.auto24.ee/used/1330559 mis näeb välja nagu prillikivi. Aga,kui ma sinna helistasin,et tahaks autot vaadata ja kuulsin Magasini 31 siis muidugi ka loobusin.
Kuna GEga ma nii palju vatti nägin siis pidasin targemaks loobuda.
Kui Mazda GE järgi käisin sellel aadressil siis jutuajamise käigus tuli välja tõesti,et ta korrastabki avariilisi või sõidukõlbmatuid autosi ja paneb müüki.
Tuukril on näpud põhjas!
Kasutaja avatar
raic82
 
Postitusi: 101
Liitunud: 13 Apr 2009, 15:44
Asukoht: Viimsi vald,Rohuneeme / Pirita Kose

Re: Ettevaatust: Tallinn Magasini 31 aadressilt auto ostul!

PostitusPostitas S.R. » 03 Mai 2013, 19:56

Kahjuks on kaga parandamine vaid sihuke aerosooliga värviabi ning muus osas üritatakse ullikest otsida :!:
Kui vaja abi siis küsi, kui oskan siis kindlasti aitan!
Kasutaja avatar
S.R.
 
Postitusi: 177
Liitunud: 14 Juul 2012, 10:02
Asukoht: Pältre külake Eesti kagu nukas.

Re: Ettevaatust: Tallinn Magasini 31 aadressilt auto ostul!

PostitusPostitas S.R. » 03 Mai 2013, 22:50

Järgneval lingil on kontaktnumber ja niipalju kui mina olen silmanud siis kõik autod on pildistatud ka sama maja ees mis pole tegelik asukoht. Lisaks on alati vahetusvõimalus!

http://www.auto24.ee/used/1340438

Edit:Leidsin veel ühe pildistamise koha aga number ja käekiri on sama!

http://www.auto24.ee/used/1230069
Kui vaja abi siis küsi, kui oskan siis kindlasti aitan!
Kasutaja avatar
S.R.
 
Postitusi: 177
Liitunud: 14 Juul 2012, 10:02
Asukoht: Pältre külake Eesti kagu nukas.


Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist