Mazda + rooste

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas aviar » 27 Sept 2012, 17:44

Mul on 6 FL (väljalase: 02.08.2005, aga vin koodi järgi 2006. a. mudel).
2009 -tehti midagi uste alumiste äärtega.
2011 -vahetati kapott (vanal leiti seestpoolt tihendi alt umbes 10mm pikkune roostealge ja otsus oli karm, aga meeldiv - vahetusse. Vana ja jubedalt kivitäkkeid täis kapott läks manalateed.
FL mudelil on 12.a. :thumbup: keregarantii, sõltumata sellest, kus sa autot hooldad. Garantii kehtib vaid juhul, kui käid iga aasta autot esinduses ette näitamas. Kui jääb kasvõi 1 aasta vahele, siis on edasine garantii lõppenud.
Ostes tasuks tõsiselt uurida, kas keregarantii kehtib :?: Kui seda ei ole, siis on roostega "võitlemine" enda rahakoti arvelt, mis võib osutuda vägagi kalliks.
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas skyline » 27 Sept 2012, 20:56

Tundub, et midagi rõõmustavat vist tõesti kahjuks pole ka 2006 ja 2007 autodega :(
Otsisin üles oma tutvusringkonnast 6 omanikud ning jutt on lühidalt järgmine:
2006 registreeritud auto, facelifti eelne variant. 2009. aastal juba teostati sisemistelt ja välimistelt tagumistelt koopaäärtelt roostetõrjet.
2007 sügisel registreeritud facelift mudel. Sel suvel värviti tagumiste uste alumised ääred ja tagaluuk uuesti üle.

Ikka masendav, niivõrd roostelembene on vist vaid lisaks Mazdale Lada. Isegi minu esivanema muidu väga roostelembesel Škoda Felicial tekkisid esimesed roostetäpid alles 8a vanuselt, aga I põlve 6 roostetab juba 3a vanusena.
Mazda 12a keregarantii on muidugi teatav päästerõngas, kuid ikka suht masendav kui pead iga 2-3a järel käima esinduses autot värvimas. Ime, et tootja veel pankrotti ei lähe. Ja mida veel teeb mersu oma 30a keregarantiiga autode puhul ,millest ka suur osa mudeligammast roostetab.
Muu on kuuel nagu paigas- disain, hea varustus, hind, mootor....kui vaid seda roostelembest keret poleks :(
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas Mario » 27 Sept 2012, 22:40

Mersu tuleb juba laeva pealt roostesena :!:
Suzuki kestab hea kasutuse korral 10 aastat kindlasti ilma roosteta. Siinkohal ei loe põhjaalust pinnaroostet...
Seat on tüüpiline VAG, ussitavad nii, nagu omanik oma suva järgi viitsib autot pesta. Ford paistab hea kerega olevat (põhjus, miks uut 6 ei taheta - sama tehnika, aga Mondeo on ilusam)... Ja nii ta läheb.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas hardstyler » 27 Sept 2012, 23:25

Mul siiani üks roostevaba Mazda olnud. 89a GD on väljast täiesti sile. Põhja all pindmist ikka leidub. Samas on neiul 03a 6 ja sellel on silmnähtavalt tagumisi koopaid juba tehtud. Karpidel ja mõnes kohas veel on pindmist juba näha. Aga mind see mazda juurest minema ei peleta. Veel. :)
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas skyline » 28 Sept 2012, 09:21

hardstyler kirjutas:Mul siiani üks roostevaba Mazda olnud. 89a GD on väljast täiesti sile.

Roostevaba Mazda kõlab küll umbes sama utoopiliselt kui süütu prostituut :)
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas hardstyler » 28 Sept 2012, 13:13

skyline kirjutas:
hardstyler kirjutas:Mul siiani üks roostevaba Mazda olnud. 89a GD on väljast täiesti sile.

Roostevaba Mazda kõlab küll umbes sama utoopiliselt kui süütu prostituut :)


Siinkohal ei arvesta põhjaalust pindmist. :)
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas skyline » 02 Aug 2013, 10:36

Paluks tagasisidet, et kuidas on lood Mazda 6 GH (2007-2013) roostetamisega? Kas sellel mudelil on ka juba roosteussiga keegi võitlema pidanud?
Olen autot otsides mõned facelifti järgsed 2006-2007a GG kuued üle vaadanud ja pilt on ikka masendav - ka 2007a alla 100 tuh sõitnud autol on tiivaääred roostealgetega ja põhjaalusest parem ei räägigi :( Seepärast olen nüüd pilgud seadnud pigem 2007-2013 mudeli poole.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas Denzel » 05 Aug 2013, 11:56

skyline kirjutas:Paluks tagasisidet, et kuidas on lood Mazda 6 GH (2007-2013) roostetamisega? Kas sellel mudelil on ka juba roosteussiga keegi võitlema pidanud?
Olen autot otsides mõned facelifti järgsed 2006-2007a GG kuued üle vaadanud ja pilt on ikka masendav - ka 2007a alla 100 tuh sõitnud autol on tiivaääred roostealgetega ja põhjaalusest parem ei räägigi :( Seepärast olen nüüd pilgud seadnud pigem 2007-2013 mudeli poole.


Vestlesin hiljuti endise Inchape luksepaga II põlvkonna Mazda 6 korrosiooni teemadel ning ta väitis et need korrodeeruvad samamoodi edasi nagu I põlvkonna Mazda 6-ed.
Probleem ei ole tegelikult kuhugi kadunud – roostetavad küljekarbid ja tiivad, uksed-luugid seest jne. II põlvkonna Mazda 6-l on väljast küljekarbid kaetud plastikuga ning see tõttu roostet silma ei paista. Aga plastikkarbi all protsessid toimuvad kui lähemalt uurida.
"Kui soovite kõigest hingest number ühte leida, siis kohtlete kõiki teisi ja kõike ülejäänut number kahena." Alexander Suur
Kasutaja avatar
Denzel
 
Postitusi: 40
Liitunud: 04 Aug 2012, 10:35
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas Prema » 05 Aug 2013, 12:33

Aga neil on ju ka 12 aastane keregarantii. Kas see ei kata seda?
Mazda 5 2009.a 2,0
Mazda MPV 2002.a 2,0
Mazda 6 2003.a 2,0
Mazda Premacy 2000.a
Kasutaja avatar
Prema
 
Postitusi: 351
Liitunud: 22 Dets 2007, 23:23
Asukoht: Saue/Tallinn

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas zoomzoom » 05 Aug 2013, 12:36

Mu omal pindmist roostet põhjaall leidub, karbi alumine keevis pindmise roostega veidi kohati kaetud ja sisemised koopaääred veits kahtlaselt pruunikaad. Kui sügavamale kaevata, leiab pamperid maha võttes ka nende alt nö raami küljest seda roostet. Ega ta jah midagi veel hullu pole, aga eks tahab lähiaastatel tähelepanu. Muidugi värviall võib kah üllatusi olla.
Seda, et küljekarbid plastikuga oleks kaetud ma küll mingeid märke ei näe, kui just kruntvärv mingi plastikusegu pole...???

Ja kui tuleb kivikene kapotikesele, siis kutsub paari päevaga ka roostekese kaissu, kui kohe ära ei tupsuta värvikesega...

Igatahes näeb minumeelest parem see asi siiski välja, kui 4 aastat tagasi enamus pre-faceliftid olid sama vanuse juures.
Minuteada pole see auto mul ka kordagi keregarantiid näinud oma elu jooksul.
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas Mario » 05 Aug 2013, 22:42

siis ma olen vist peris õnnelik, et 5.a tagune roosimullike kapoti servas on endiselt samasugune roostemullike. :D :D
julm.
aga nii ta on. uued autod pole ükski erand. Mersudel karbid roostes juba enne salongi jõudmist. BMW karbid on PVC kilega kaetud.
Suzuki värv on õhem, kui plekk ise - maal elav kodanik saab kruusateel kiirelt karbiotsad haljaks....
pole ainult Mazda teema... vahel mõtlen, et sügisest uuesti kooli minna, olemasolevatele paberitele veel keevitus- ja võõpamispaberid ka hankida... paistab, et leib ei lõpe niipea siis.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas skyline » 06 Aug 2013, 10:50

zoomzoom kirjutas:Seda, et küljekarbid plastikuga oleks kaetud ma küll mingeid märke ei näe, kui just kruntvärv mingi plastikusegu pole...???

No sul on ka veel GG kere, juttu oli GH kerest, millel on tõepoolest küljekarbid plastiga kaetud nagu ka näiteks Saab 9-3 puhul.
Eelneva peale meenub küll kangesti vana Opel Omega A, millel olid uste ja tiibade ääred plastkatetega kaetud ja roostest sai omanik reeglina aimu alles siis kui midagi küljest ära kukkus :)
Mazdal huvitav suund võetud, tsinkimistehnoloogiat ja kereõõnsuste vahaga katmist ei parandata, selle asemel katame rooste plastiga kinni ja vast veab peidetud roostega keregarantii lõpuni välja ära. Võiks pigem siis juba tervenisti plastkatmikuga kere teha.

Tundub et tänapäeva auto on nüüdseks tervenisti muudetud lühikese elutsükliga tarbeesemeks:
1) Tuuakse turule üha enam kiirustades (loe rohkete lastehaigustega) Mudeli eluiga on keskeltläbi vaid 5 aastat ja uue mudeli arendustöö kestab eelnevalt vaid napi aasta-poolteist.
2) Sellele nurisünnitusele saad siis osta rohkelt varuosasid ja mudeli arendustöö on pikendatud selle turuletuleku järgsesse 1-2 eluaastasse ja arendamine ja parendamine toimub edasi osaliselt ostja rahakoti arvelt. Heal juhul saavutab mudel normaalse töökindluse elutsükli lõpuks.
3) 5-8a vanuses võib auto viia metallipressi alla, sest kere ja tehnika (1,0 liitrised metsiku surveastmega turbotatud mikromootorid) on niivõrd läbi.

Ma oleks kõigega valmis leppima, kui need ühekordseks kasutuseks mõeldud autot maksaksid uuena 5000 eurot, mitte 20 000 eurot.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas zoomzoom » 06 Aug 2013, 11:02

Minu paha, ei lugend hoolikalt :think: :shifty:
Aga jah, autonduses konkurents tihe, uusi mudeleid tuleb nagu nutitelefone järjest peale ja kvaliteet jääb sellega kaugele maha.
Esiteks pole aega arendada kvaliteetset toodangut ja teiseks, kui teekski kvaliteetselt, kes siis uut mudelit enam osta tahaks, kui vana toimib veel 10-20 aastat muretult.
Kuidagi peab ju autotootja raha teenima ja inimestelt raha ära võtma.
Kui ka otsustad vanema auto kasuks, siis pead vähemalt varuosasi ostma, et ikka raha õigesse tasku jookseks. :wave:
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas man81 » 26 Aug 2013, 11:08

Mure jargmine, olen mazda 6 omanik ja mul oleks vaja koik 4 koopa aart korda teha , kas keegi teab kust saaks sootsa hinnaga seda teha tln ?
man81
 
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Aug 2013, 10:56

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas zoomzoom » 26 Aug 2013, 16:18

man81 kirjutas:Mure jargmine, olen mazda 6 omanik ja mul oleks vaja koik 4 koopa aart korda teha , kas keegi teab kust saaks sootsa hinnaga seda teha tln ?

Soodne versus korralikult korda tegemine.... :think:
Usun, et siinkohal pead valiku tegema...
See postitus on heaks kiidetud Chuck Norris'e poolt!

Panen kildu,
Panen kivi,
Laotan asfalti kah!
Kasutaja avatar
zoomzoom
 
Postitusi: 374
Liitunud: 26 Mai 2012, 20:13
Asukoht: Keila

2006 Mazda 6

Re: Mazda + rooste

PostitusPostitas Denzel » 26 Aug 2013, 23:44

man81 kirjutas:Mure jargmine, olen mazda 6 omanik ja mul oleks vaja koik 4 koopa aart korda teha , kas keegi teab kust saaks sootsa hinnaga seda teha tln ?

Art Auto Tallinnas Mustamäel (Eurosti taga). Käisin ise kevadel seal ja tehti korralikku tööd. Lasin seal uued karbid panna. Nad on Mazdasid juba aastaid teinud ja teevad hästi. Nad on ajalooliselt Mazdadele garantii korras keretöid teinud ja teavad teemat :wave:
"Kui soovite kõigest hingest number ühte leida, siis kohtlete kõiki teisi ja kõike ülejäänut number kahena." Alexander Suur
Kasutaja avatar
Denzel
 
Postitusi: 40
Liitunud: 04 Aug 2012, 10:35
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline