jama!!

jama!!

PostitusPostitas Anonymous » 15 Juun 2006, 15:28

Tere mul oleks mazda (84 aasta 2.0 diisel jne) kohta kaks küsimust
1.ET kas need diislid käivituvad ki talvel nii kehvasti või on minu isendil midagi mureks, nii -10 kraadi on ikka juba tõsine katsumus käima saada.

2. häda on et kui kohapealt hakkad ära mine,ma siis hakkab moorot nagu rattaid peksma vms ,ise arvan et puksides äkki jama sest mootor on korralikult kinni ja padjad on kah hääd, või on äkki viga siduris??

OSKAJAD MEHED oskavad äkki aidata, ma üritan esimeseks autoks teha ja tahaks neid vigu likvideerida ,vähemalt teist viga...
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Juun 2006, 17:57

Mis moodi hakkab mootor rattaid peksma :shock: Äkki leiaks mingid muud sõnad seletamiseks, siis oskaks keegi ka aidata :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas choise » 15 Juun 2006, 18:09

See sinu teine viga viitab kõige rohkem vanadele amortidele!( kui pead silmas järsemalt kohalt minemist)
choise
 


PostitusPostitas Anonymous » 16 Juun 2006, 07:54

amordid on vanad küll, lähiajal saab uued alla eks siis näeb!
peksma vast jah ei hakka aga nagu raputama või väristama vms paremaid sõnu ma sellele ei leia, kui tavaliselt lased siduri vaikselt lahti läheb rahulikult minema , siis mul ei lähe!! vaid hakkab väristama rattaid aga gaasi lisamisega nii 2000 pöördeni kaob ära!!
Anonymous
 


PostitusPostitas v6sa » 16 Juun 2006, 09:38

Siduriketta leevendusvedrude purunemine/väsimine teeb seda. Samuti ketta lahtine kate või kattest tükkide lahtitulek...

Hõre ja vahetamata pihustiotsega diisel ei taha külmaga käivituda. Rusikareegliks on surve(kompressioon silindris) >25 bar ja uued pihustiotsad, siis käivitub küll...

Pihustiotste eluiga meil kipub jääma 15 000 kanti :x Põdrad vahetavad profülaktika mõttes iga 100 000 tagant :?
v6sa
 
Postitusi: 17
Liitunud: 08 Dets 2005, 09:44
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitas leviathan » 16 Juun 2006, 23:50

ei taha küll närida, aga pealkiri võix informatiivsem olla.Et kui jama siis ikka millega. nagu mingi tiinekas reidis halax, tundub sellise pealkirjaga. No offence
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30


Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron