Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 13 Juul 2013, 19:04

praeguseks hetkeks talland ja kalland.
Täna võtsin lahti vasaku esimese sadula ja otsisin kotermanni. Läks rem. komplekt sisse ja kotermann lahkus.
Lahtise hapnikuanduri pistikuga sõitsin nüüd viimase paagitäie 98't 848km täpselt (2x Tartu-Tallinn edasi-tagasi, lisaks päälinnas heegeldamine siia-sinna). Poole paagi peal oli 501km, aga kuna peale seda oli palju kiirendamist ja töristamist ja niisama eputamist. Mõtlen, kas ma tahangi seda O2 andurit osta enam... :D
tundub, et seekord mind veab ka GMB veepump alt.. häälitseb teine juba päris isukalt...
Nüüd avastasin, et vedrude vahetus oli ikkagi asja ette, tagaosa on palju jäigem ja kindlam kiiremates kurvides... Kui veel selle mandi ka kõik pagasist minema saaks visata, oleks äge...

Eile hommiku siis läksin tööle. Tundsin, et pidur hoiab peal, jõuan töö juurde - vaatan, et velg lausa tulitab.. ja siis märkasin puuduvat ventiilikorki.. Ja teisel ka. ja käisin ringi ümber auto - kõik 4 ilusat metallkorki läinud, lisaks ventiilide pealt ära kisutud ka metallkraed..
Vaikselt hakkan pilti kokku panema asjast - süüdlased ilmselt need samad vene rahvusest tegelased, kes hiljuti kõrvaltrepikotta korteri üürisid ja kelle lapsed sisuliselt tapsid meie maja hoovis ühe teise meie maja tüdruku.. Kahju tüdruku vanematest..
Lisaks on mu autol igal hommikul mõningane arv suitsukonisid... Lisaks on keegi näinud, et need vene lapsed käivad autode peale pissimas.. Hmm.. minus tärkab vaikselt omakohuslane, krdi idikad, ronivad siia, kuhu pole vaja... :evil:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 03 Aug 2013, 19:24

pole ka midagi põrutavat toimunud...
tegelikult, on küll.. eelmisel nädalavahetusel vahetasin elukohta ja sai tuttavalt haagis laenatud. kolimine tehtud, hakkasin linnast väljuma, et viin käru tagasi.. Raadi mõisa juures miski pulmarong ja eks keegi seal miskit blokeeris, sest järsku kõik seisid ees ja sain ka napilt pidama ning sekund hiljem käis tagant selline mütakas, et mul prillid ka eest lendasid. tagant tulid selga välismaalased ja käru võttis suurema löögi omale. Konks on nüüd integreeritud stangesse. Kuna nemad ei oska rahvusvahelist keelt ja mina ei mõista poolakate sõnu, siis pooleldi vene joptvajumatudega saime selgeks tehtud, et nende golf 4 oli tehniliselt saast. oleks võinud nendega igasugu trikke seal korraldada aga endal oli kiire. sai tehtud kiirlahendus koha peal.
Kärul ei juhtunud selles mõttes midagi, üks tagatuli puruks ja natuke alumine serv kõver aga käru ära saamine konksu otsast oli kolme mehe töö. Ja eks see raha ära kuluski, et pool jäi endale, pool käruomanikule. Raam on sirge, vaja konks vaid välja tagasi tõmmata, iseasi, kas see enam järgmist pauku üle elab.

paar päeva tagasi tahtis üks uus avensis külje pealt tuppa tulla. olen küll suur ja lilla ja ikka mind ei nähta. tibin lükkas suuna sisse ja muudkui keeras... :?
vägisi hakkab tunduma, et auto ei taha enam elada. mootorist on ka jõud kadumas kuhugi.. tarvis ikka lähiajal tükkideks katkuda see süda ja alustada kap.remonti, aga ootan juba plokikaane tihendit ilmatu aeg... tõesti siis selline defitsiit, et isegi Soome Koivunen käpad üles tõstab?
Seetõttu olengi rohkem mosse kallal nokitseda saanud... :oops:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas tomkulibin » 03 Aug 2013, 22:06

Mario kirjutas: ...ootan juba plokikaane tihendit ilmatu aeg... tõesti siis selline defitsiit, et isegi Soome Koivunen käpad üles tõstab?...
http://www.bestpartstore.co.uk/mazda-62 ... 8976/10474
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas põrguline » 04 Aug 2013, 00:38

Kasutaja avatar
põrguline
 
Postitusi: 121
Liitunud: 14 Juul 2009, 21:18

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 04 Aug 2013, 22:41

eparts ütles, et nemad tellida ei saa. küsisin siis soomest.. koivunen OY vastas, et hispaania laos peaks olema, aga kas ka reaalselt on, ei tea. inglased tellivad samuti euroopast. Poola vaheladu ei vasta samuti.
ameeriklased pakuvad tervet tihendikomplekti...
ma oskan muidu ise ka otsida, olge maru rahulikud. saadavust ei ole lihtsalt.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Zachary » 04 Aug 2013, 23:38

Kasutaja avatar
Zachary
 
Postitusi: 616
Liitunud: 03 Okt 2010, 21:02
Asukoht: Rapla

1992 Mazda 626

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 14 Aug 2013, 22:14

tundub, et linna peal jutud levivad...
tehti personaalne tööpakkumine, tuleb minna, mis seal ikka. Õigemini, pakkumine tehti juba nädalaid tagasi ja nüüd teen oma kohustuslikku 2 nädalat veel vanas kohas, et alustada uuesti.
Edaspidi siis Autoeksperti egiidi all ma nüüd tegutsema hakkan ja ehk augule natuke lähemal (ikkagi maaletooja ju) ja saab mõne Mazdamehe varuosamured ehk lahendatud. Minu ametiks siis ikkagi tehnik ja paigaldan vajadusel ka muid nudinaid, kui klient on tellinud näiteks katuseboxi või Webasto...
See teeb mu meele rõõmsamaks, et siis oleme kahekesi, 4 tõstuki peal.. lootus on, et ma saan Mazdal põhjaliku südameopi ära tehtud ja saab mossegi turgutust. Hetkel on mosse saatus väga lahtine, viisin ta sõbra juurde veidikeseks, kuigi oleks tarvis raha, siis pigem siplen, kui loobun sõbrast.. Ehk läheb kõik ülesmäge lõpuks.
Plokikaanetihend peaks olema ka inglismaalt teel, õigemini terve tihendi komplekt. Ja siis on veel puudu pisiasjad ning võtan kõik pulkadeks ja teen hingamise tal natuke vabamaks. :)
Tagumised rattalaagrid hakkasid ootamatult urisema (või siis on asi selles, et ma võimendil mütsu maha keerasin... )..
paistab, et kereremont hakkab mõttetuks muutuma, täna sai tuttav Tallinnast 2000.a hõbedase GW, 980€ eest ja see on ikka tõsine maasikas. 2 konti, mõned lambid ja esiklaas on kulunud, muud häda polnudki. Kade meel oli. mootor küll 1.8, aga paistab, et 160 000km on vähe mõjunud, tõmme oli hea ja kolvid ei loksu.. minu masinal on külmast peast ikka vägev urin juba mootoris. Täpselt sama urin on Saabidel, millel kolvigrupp kulunud. Mul õnneks on silindrid püsti, loodan, et rõngad lihtsalt kulunud. Kangema õli kasutamine on suitsemise probleemi jälle likvideerinud, hetkel siis mootoris 5W-50 täissünt. Praegu on õlivahetus mul suht iga 7000km tagant + uued küünlad iga õliga. uut hapnikuandurit pole endiselt pannud. Ikka tühi pistik ripub. Nüüd on vähemalt seaduspärasus, et peale sõitu täpselt 5 minutit kannatab tühikäigul seista, siis hakkab lollitama., annad gaasi, on järgmised 5 minutit rahulik. Peab selle anduri sinna ikka vist ükskord tekitama. :D Haters gonna hate nagunii.
Loodan ka velgede osas selgusele jõuda. Mossele ka vaja papud tekitada...
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 31 Aug 2013, 21:44

siiamaani kalland ja talland..
sai siin ükspäev 2007.a Avensisel terve tagasilla puksid välja vahetatud ja selleks tuli sild kerest eemaldada.. vaatasin, et põhja alt on täpselt sama mäda see Avensis, nagu minu omagi - jalavannide ääred kohe kohe läbimas, küljekarbid seestpoolt roostes, tagasillas ükski polt ei avanenud, piduritorud mädad (minu omal on endiselt torud nagu uued), ütleks, et see Avensis on palju hullem käkk.. ainuke lohutus oli, et silda reguleerida on palju lihtsam....ja puksivahetus käis naksti.. pulgad pihku ja istusin pressi ääres pool tundi.. :D
niiet seltsimees Pulku, hakka oma Toyeril silma peal hoidma. :D

See omakorda andis tõuke, et nüüd korjan sutsu remondifondi ja võtan ka tagasilla kereküljest ära, sest nii on kõige lihtsam...
Lisaks avastasin huvitava urina teatud kiirusel, aga laagrid ei kõrise.. kaldun arvama, et summutipütt hakkab samuti otsast ära kukkuma... peab nüüd kõik flantsid maha lõikama ja miskised toruklambrid tekitama, on teinekord lihtsam potte maha võtta.
Huvipärast võtsin kätte ja harjutasin uues töökohas uut rehvipinki ja selgus, et need Vallaid polegi sitem rehv - vanad raskused maha ja uuesti tahtis vaid 10-30 vahel.. krt siin Topis sai neid tehtud, siis nii mõnigi uus kvaliteetrehv tahtis tutika velje küljes juba 60 kanti...

Igatahes sai otsus vastu võetud, et teen ikka sanitaarremondi talle nii kere kui mootori osas ja põristan veel mõne aasta. :)
Nüüd tahaks ilgelt nahksisu sisse panna, kellelgi Xedos 9 nahka pole? :P
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas torvalds » 01 Sept 2013, 20:33

Jätkub sul ikka kannatust selle autoga tegeleda. Sanitarka tee ikka nii, et musta numbrini ära kestaks ;P
torvalds
 
Postitusi: 47
Liitunud: 24 Juun 2012, 13:37
Asukoht: Soome, Heinola

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas martin » 01 Sept 2013, 20:54

Njaa, üllatavalt kauaks oled ikka selle auto peale pidama jäänud.
Aga nahka ära küll praegu taha, enne vaja kere korda saada sellel autol :wave:
Ambitious, but Rubbish
Kasutaja avatar
martin
 
Postitusi: 432
Liitunud: 15 Juul 2005, 11:40
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas kanemgi » 01 Sept 2013, 21:57

Kahtlen, et Mariol jätkub kannatust hoida mazdat nii u. 15-20a ja stockina kh pealekauba :D
Hoolistsed oma auto eest ja auto hoolitseb sinu eest. Hooli oma Mazdast!!!
O/M/V: 83-87 aasta 626 mazdasid ja nende varuosi. 53482036
Kasutaja avatar
kanemgi
 
Postitusi: 1359
Liitunud: 04 Jaan 2010, 16:16
Asukoht: Põhja Saaremaa

1987 Mazda 626

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 01 Sept 2013, 22:23

kanemgi kirjutas:Kahtlen, et Mariol jätkub kannatust hoida mazdat nii u. 15-20a ja stockina kh pealekauba :D

vastab tõele. :D
stock ei ole ta mul juba praegugi. :)

martin kirjutas:Njaa, üllatavalt kauaks oled ikka selle auto peale pidama jäänud.
Aga nahka ära küll praegu taha, enne vaja kere korda saada sellel autol :wave:

endalegi üllatus. Kuigi ma igatsen oma V6 kõige rohkem taga. :(

Aga jah, vahepeal, mida ma pole vist maininud, et kuu aega tagasi, kui sai elukohta vahetatud, juhtus kolimisel säänne juhtum, et mul oli pikk kaheteljeline kraami täis sabas, kui üks lendav hollandlane, just just - hollandlane - oma golf 4'ga õnnetult linnas tagant selga lendas. Paraku ei rääkinud mina tema keelt ja tema minu keelt ja ingliššit ei tönkand keegi tema seltskonnast, siis suutsin välja rääkida oma hea mitusada eurot. Käruomanikule katkise kärutule eest natuke ja kuna mul nüüd on stangesse integreeritud kärukonks, siis ülejäänud raha on juba keretööde remondifondis ootamas. Kindlustusega ei viitsinud tegelema-jagelema hakata, sest tuttavale keremehele sai kõllatud, siis see ütles, et kindlustus telliks ainult stange remondi, kuna nii on neile odavam... No ja saingi kokkuvõttes rohkem kasu.

Aga jah, vasakus küljekarbis on ka nüüd kenake auguke tekkimas ja parempoole vajab tervenisti ikkagi vahetust, siis tellin järgmisel kuul ära mõlemad plekid ja lasen korralikul mehel ära teha. Mul on küll uues kohas korralik mig nurgas, aga kardan, et ei saa hakkama. A vb saan ka... :P
Kõige suurem laiskus on kolvirõngad.. no ei ole tahtmist seda janti ette võtta.. Isegi tegelt saaks ka ilma ülemist otsa lahti katkumata tegelikult, aga see võtab nii palju aega, et paha hakkab.. peab ülemusega rääkima ikka mingi päev. Ja ühel nädalavahetusel pihta hakkama.selleks ajaks peavad olemas olema ka klapisääretihendid ning arvatavasti tõstan mootori üldse maha, nii on lihtsam teha ja saan mõnusamalt asjadele ligi, kuigi mootor peal pole ka väga hullu, kui sisselase eemaldada.
Seniks on vaja mosset timmida, et oleks millegagi liigelda. See masin on mul hetkel selline:
Pilt
kuid ÜV saamine veel tekitab muresid. :)

Torvalds - musta numbri saamine oli peavalu juba 2002a kui see auto esimest korda avariid maitsta sai. :D
Puudu on palju originaalasju ja seda masinat toodeti nii massiliselt ja rauamaagiks muutumine on aegreleega sisse programmeeritud. Ma lihtsalt katsun sellest ajast maksimumi võtta ja mõne aasta võiks ta mul veel kesta. Ideaalist tahaks 333 333km odole ette saada ikka. Sellest ei ole enam palju puudu ka. :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 09 Sept 2013, 22:09

kuigi mul on tartus lausa mitu autokaksikut, siis mõtlesin, et näitan, milline mina neist olen:
Pilt

nüüd ei saa kellelgi kahtlust olla, et kus ma olen. kuigi praegu ööpimeduses sõidan mossega, sest Mazdal on natuke muresid ning südameoperatsioon hakkab üha enam päevakorda kerkima. plokikaanetihendi sain tööjuurest. maksab 40€ letis. tellin peagi ära ka tagumise silla pulgad ja reguleerpoldid ja läheb sama teema, mida ma siin avensistega harrastan - tagasild auto alt ära ja siis hea seal kõrval istuda ja pusida. :D Sest ülevaatusel mainiti ära, et käänmiku küljes olevad varda otsad lõtkuvad päris meeletult juba ja näha on ka esimesi märke rehvi söömisest taga paremal. Olgu siis öeldud, et 2 aastat sõitsin puuduva reguleerpoldiga. :) Asenduseks oli vaid tavaline polt. ja sillapingis oli ratas tegelikult täitsa piiri peal otse. Aga kuna puksid väsinud seal kõik sisuliselt, siis läheb ka tala ülekeevitamiseks. Enda üllatuseks, olles nüüd näinud, milline on 4WD GW tagasilla tala ja kõhualune, siis mul on kõik 1:1. Ehk siis sisuliselt unibody, paak on neliveolisel väiksem ja teise kujuga sutsu. Aga mul on tala küljes diferentsiaali kinnitused ja kardaanitunnelis on vahelaagri augudki. Needid sisse ja... Aga ei, seda ma ei tee. Kui üldse, siis läheb V6. Esiveolisena. Siis on mul üks kiiremaid vaguneid siinpool Maarjamaad.

Veljemüügi teema on endiselt aktuaalne, paraku saadetakse sõnumeid et too tallinnasse või too pärnusse või too näita narvas. Kuhugi ma sõitma küll niisama ei hakka. Hind on piisav, et neid ka pimesi osta. Kui nüüd natuke tööjuures rahuneb, võõpan nad lumivalgeks. Hetkel ei ole aega lõunatki pidada. :P

Mosse areng on ka pidurdunud, vähemasti ei suutnud ma leida viisnurkset mutrivõtit, niiet mosse ei saa veel uusi papusid alla. :D Aga õlilekke sain pidama mõneks ajaks - uus kütusepump ja korpus juba pooleks... panin uue tihendi, vist jäi pidamagi isegi. Mosse kütusekulu on ka hetkel 100% linnasõiduga alla 8 sajale - paagitäiega sõitsin linnas 510km. Ta ongi praegu suht ökoreziimi seatud, sest teine karpa on varus ja seal ma ehitan praegu mõlemat kambrit korraga avanema. Tulemustest kunagi hiljem, aga seda tean juba ette ära, et kütusekulu kasvab ligi 2 korda. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 19 Sept 2013, 22:03

lõpuks ometi saan öelda aitähh leviathanile. panin ka oma masinale LED päevatuled. kuna neid võib panna ka otse toitelt, siis ma tegin siiski kahe releega, sest praegu on LED, aga kui tahan udukad peale panna uuesti, siis ma saan mõne dioodi lisamisega ära kasutada ka need päevatuledena. Üks relee on siis tuledele toiteks, selle jätsin lisatuledest. Teise, 5 klemmiga relee, panin tuppa tulede ploki juurde, kus ma automaatika juhtme läbi lõikasin ning sealt tuleb nüüd normally open klemmist süüteluku toide kapoti alla relee juhtimisse ning normally closed klemm jäi vabaks, aga mähist juhib tulede lülitist tulev vool, mis siis relee kokku tõmbab ja NO klemmile mineva voolu katkestab. veidi otsimist ja surkimist ja sai päris inimlikult see asi sinna ära paigutatud. Kaitsmed panin ka igaks petteks ja nüüd on vähemalt süütelukk kaitstud, kui miski pekki läheb.

Mis siis seni tehtud - genekas käinud kontrollis - vabajooksusidur korras ja vahetati ära laagrid ja harjad.

lähipäevil vahetan ära ka abirihmad - üks on mõrades ja teine on juba niisama kulunud.. rihmaseibide olukord pole ka enam kiita. näha on, et kive käib palju sealt vahelt läbi, genekarihm oli kive täis ja mõni neist läbi rihmagi juba jõudnud...
Aga..
Nukker noot.
võtsin siis töö juures lõunapausi ajal auto tõstukile, katkusin lahti - leidsin vähemasti turbo hääle tekitaja - pinguti rull ja hammasrihm käivad vastu rihmakatet, madalal pöördel pole viga, aga kõrgemal pöördel hakkab rihm mööda plastikut hõõrduma..
märgid on paigas, aga mootori seest kostub kolinat. :?
lisaks on kiirendamisel mõnus urin, täpselt samasugune nagu kulunud kolvigrupiga Saabidel..vaja rõngad vahetada ja võimalik, et ka kolvid või plokk.. :lol: praegu juba mõtlen ahastusega, et pigem juba minna siis suurema töömahu teed ja otsida kasutuskõlblik V6 sinna... lähiajal igatahes tuleb asjaga tegelema hakata, siis saab ühtlasi ka selguse majja, misasi see sisselaskekollektoris õhku lekitab väljapoole. See suur must õhukopsik seal kollektori all hakkab mind juba leebelt närvi ajama.
Selgus ka, et odavad asjad ei ole alati head. Nüüd, kus 2 aastat garantiid täis sai, otsustasid tagaaamordid üle öö, et nemad enam ei tööta. Üks auto nurk õõtsub rohkem,hea et uued vedrud just alla said.

Kui juba, siis võiks tagasilla kaikad ka kõik asendada, aga nüüd tekib päevakorda asja tasuvus. Seda enam, et peale klientide autosid ei taha enda omi enam nähagi, olen mõelnud täielikult mõlema auto müügile.. Keegi ausat vene rauda himustab, siis tirigu traati. :cry:

Olen nüüd kätt harjutanud ka DPF torude ja mutrite keevitamistega, säristanud eelsoojendusahjude kronsasid, tunnen end piisavalt kogenuna, et rünnata oma masinat lõpuks, kui olen leidnud soodsa hinnaga 1mm plekki. Töö juures olev 4mm plekk ei ole vist auto jaoks päris sobiv. :D Kuigi alumiste raamide jaoks peaks kärama küll.

Üks päev peeti mind kinni sinikuubede poolt ja põhjuseks tagaluugil turritav kojamehe mootori könts. Tehti mulle väike loeng ning pääsesin küll trahvita, aga kuna selle eest on võimalik ära võtta ülevaatus, siis ma tegin koheselt selle liigutuse ja eemaldasin kinni roostetanud mootori ja kleepisin kummist korgi asemele. Vähemalt üks asi lahendatud. Küsisid ka stangesse muljutud konksu kohta, ütlesin, et välismaalased kimasid tagant sisse, siis muigasid aind. Sooviti edu ja kordaminekuid edaspidiseks.

Niiet nüüd tuleb ette võtta mõne kuu plaan - midagi ära teha või varuosadeks. Uue auto soov on juba ammu ja täna sain teada, mida tähendab Mazda 6 pukside vahetus esi- ja tagasillas, siis kõige hullem polegi. Vähemalt on rauast kaikad rauast käänmikus. Mitte nagu Audi, mille kallal vasarda pool päeva, et üks püstakki lahti saada...

Trükkimiseni.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas leviathan » 19 Sept 2013, 22:55

Mario kirjutas:lõpuks ometi saan öelda aitähh leviathanile. panin ka oma masinale LED päevatuled. kuna neid võib panna ka otse toitelt, siis ma tegin siiski kahe releega, sest praegu on LED, aga kui tahan udukad peale panna uuesti, siis ma saan mõne dioodi lisamisega ära kasutada ka need päevatuledena. Üks relee on siis tuledele toiteks, selle jätsin lisatuledest. Teise, 5 klemmiga relee, panin tuppa tulede ploki juurde, kus ma automaatika juhtme läbi lõikasin ning sealt tuleb nüüd normally open klemmist süüteluku toide kapoti alla relee juhtimisse ning normally closed klemm jäi vabaks, aga mähist juhib tulede lülitist tulev vool, mis siis relee kokku tõmbab ja NO klemmile mineva voolu katkestab. veidi otsimist ja surkimist ja sai päris inimlikult see asi sinna ära paigutatud. Kaitsmed panin ka igaks petteks ja nüüd on vähemalt süütelukk kaitstud, kui miski pekki läheb.



polnud ju jah kõige keerulisem skeem, kuidas teha originaal tuledeautomaatika ümber LEDide juhtimiseks. Tore et töötab minu poolt oli ju ainult teooria, sinu poolt praktiline pool
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 19 Sept 2013, 23:06

no selgeks sai ta õpitud jah ja seetõttu ka klientidele lihtsam panna. Philipsi omad on päris moodsad, et pane otse akule ja hakkavad tööle ning kolmas juhtme ots nt. ääretule juhtmele, et siis katkestab ahela, osad toimivad ka ise ääretulena, muutes oma režiimi ning lähevad tuhmimaks. Enda autol oli see rohkem nagu möödaminnes, kuigi olgem ausad, 4 tundi läks kokku ja suurem osa ajast stange lõikumisele. :D
Eelkõige oligi sinust kasu, et milline juhe läbi naksata, et automaatika ära kaoks. :) :thumbup: :wave:
Ahjah, viimast summutipütti oleks ka vaja, omal ära roostetanud ning mingit solgitoru ka panna ei taha päris.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 21 Sept 2013, 18:30

no eile nii palju vaatasin, et nüüd mul katalüsaaatorist alates otsetoru, kuna viimane summutipütt otsustas lahkuda suure kolinaga. kinnitusflants lagunes ja töö juures oli vaid pikka 2.5" toru veidike. Nüüd sõidan "subaruga" hetkel, aga kõrvakuulmine kannatab.
sm. barlanksil olla miskit head, hea meelega tahaks mingit double-barrel potti sinna, kui juba tuunimiseks läks.

E: tänane pikem ots sõita andis aimdust, et hingamine ikka veidi vabamaks läks, ja mootor enam ei puterda nii palju, kuid tundub, et nukkvõllidel on ikka kerge nihe sees, püksisäärt tõmbab summutisse aegajalt.
Heh, ja ise kirjutan hammasrihma kontrollist... :crazy: tundub, et mul endal on räme overläp kuskil...
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Pulku » 21 Sept 2013, 23:17

Mario kirjutas:siiamaani kalland ja talland..
sai siin ükspäev 2007.a Avensisel terve tagasilla puksid välja vahetatud ja selleks tuli sild kerest eemaldada.. vaatasin, et põhja alt on täpselt sama mäda see Avensis, nagu minu omagi - jalavannide ääred kohe kohe läbimas, küljekarbid seestpoolt roostes, tagasillas ükski polt ei avanenud, piduritorud mädad (minu omal on endiselt torud nagu uued), ütleks, et see Avensis on palju hullem käkk.. ainuke lohutus oli, et silda reguleerida on palju lihtsam....ja puksivahetus käis naksti.. pulgad pihku ja istusin pressi ääres pool tundi.. :D
niiet seltsimees Pulku, hakka oma Toyeril silma peal hoidma. :D


hmm ... ei teagi nüüd, mida kosta :D Kõrvad on puhtad ning silmad on pestud, kuid läbitud 5000km ei ole siiamaani veel täheldanud midagi sellist, mis tähelepanu vajaks, väljaarvatud üx lähitulepirn, mis sai vahetatud. Aga kuna ülevaatus üsna pea tulemas siis viskan sinupoolt mainitud kohtadele erilise pilgu peale :thumbup: Mis aga puudutab naise 2000.a 626 GF siis vaadates turuhinda, olen keretöödele käega löönud ( tegelikult ei luba naine selle auto keretööde alla raha matta :D ), ütles, et sõidab kaua sõidab. Samas eelmine kuu lasin tehnilise poole siiski autol MazdaAbis üle käija ning kulutasin ikka mingi 270EUR ( uus õli, filtrid, keneka rihm, tagumine vasak rattalaager, amordi tolmukatted, uus õlivann jne. ) Kui roostemured kõrvale jätta siis on Mazda ikka sigahea vastupidav aparaat juba 7.a olnud :wink:

Jõudu ja parimat sulle
Pulku
 
Postitusi: 248
Liitunud: 05 Veebr 2008, 22:35
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 22 Sept 2013, 16:24

Tänud. :)
Egas ma väidagi, et sinu oma ka maha mädaneb, aga see Toyer oli samuti uuena Eestist pärit ja no näha, et omanik kulutas küll raha pesula peale, värv oli pealt ilus, aga sillad kohe laiali minemas (võimalik, et olidki kõik originaalpuksid veel) ning kere oli üsna pehme alt... algul kartsingi, et paak kukub ka sülle veel, kui seal majandan. :D

Aga jah, see majanduslik äratasuvus... Rääkisin täna ka oma autoomanikega (ehk siis vanematega, kelle nimel auto on), et seda peldikut pole mõtet enam pidada.
1. mootor vajab remonti.
2. kere vajab remonti, mida keegi odavalt nagunii ei paku.
Ja tulebki välja, et turuhind on nii väike juba, et pole mõtet. Ise tööjuures keevitan veel karbid 3mm plekiga kõvaks, vahetan puksid ära ja otsin lolli, kes kolvirõngad ümber viskab. Hetkel see 2.5" väljalase, mis mul all on (tegelt on lihtsalt suva toru), ei olegi kõige hullem maanteel sõita, hakkas lausa meeldima. :D
Viimati vaatasin, siis 100kW masinaid küll ei müüa, aga ligilähedane sõitev universaal, välimuselt korralikum - 600-800€. Isegi facelift masina saaks alla 1000 kätte. Masendav. Pigem juba ise võiduka lõpuni, sest tehnika on tõepoolest pommikas. Ma juba oma elukaaslasega sättisin sisse kogumiskarbi - suur Pringles krõpsude pakk - iga palgapäev paneme kumbki 50€ sinna, praeguseks juba soliidne summa tekkinud, et võiks varsti tõesti vähe paremas seisus masina peale mõelda.

Jõudu ja jaksu sullegi. :wave:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 27 Sept 2013, 20:00

nädalapäevad siis "subaruga" sõitnud. peab ütlema, et juba häälte tõttu on vist kütusekulu kasvand, sest eriti linnas üle kolmanda ei vaheta. Seda ka seetõttu, et 1800-2200 pööret on kõige vaiksemad, maanteel, kusjuures 90ga sõites ei ole ka täitsa viga, kõrva ei häiri kui hoida ühtlast tempot. :D Aga kiirendused..
Mõtlesin, et teen ühe õppevideo ka, kuidas mitte summutit ehitada.
Eelmisel reedel käis ka üks klubiline mul tööjuures külas ja nägi, kuidas ma viimase püti asemele toru keevitasin, no see nädal algas sellega, et ka peale katti lagunes toru ära ja pidin sinnagi ühtteist leiutama. töökojas oli juhuslikult paar mm suurema läbimõõduga toru piisavalt ja nii ma siis "laenasin" sealt veidi. Et siis kes tahab head heli omale, siis palun väga, mina teie kuulmise eest ei vastuta. :D

Video ise: http://www.youtube.com/watch?v=y7AAcT2NrEo
kaamera ei armasta eriti madalat heli, sellest ka see prõksumine... :?
pöörded lasin u. 4500ni, viimane prõmm on kuni 6000, punaseni ei vajutanud, aga pange tähele, kus viskab tahma, olgugi, et just sõitsin torud tulipunaseks... :? ja jõhker overläp on, see koht, kus turtsatab, tõmbab torusse sisse täiega.
Järgmine nädal peaks natuke muutust tooma, kod. barlanks oli nõus mulle soovitud püti saatma ja kuigi see on Xedose küljest, siis kinnituste fabritseerimine on küll viimane asi, mille pärast muret tunda. :D oma augulise püti kõrvale panin, siis natukene kogukam on, aga pole viga, seal ruumi jagub kõigile. :)

Selliselt ma siis päeva ajal kulgen.
Pilt
Praegu kütusekulu u. 8.5 sajale, puhtalt linn...
õlikulu umbes sama :mrgreen: hea küll, rohkem nali, aga u. 0.5L / 100km läheb küll. MÕni nädal saab normaalselt hakkama, ei suitse, ei midagi, siis mõni nädal jälle tossutab... Peab õli ka muidugi vahetama, üle 6000km juba sõitnud ka selle õliga.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas skyline » 28 Sept 2013, 13:54

Mario kirjutas:õlikulu umbes sama :mrgreen: hea küll, rohkem nali, aga u. 0.5L / 100km läheb küll. MÕni nädal saab normaalselt hakkama, ei suitse, ei midagi, siis mõni nädal jälle tossutab... Peab õli ka muidugi vahetama, üle 6000km juba sõitnud ka selle õliga.

Jaa, FS mootoriga kippus ka minu autol nii olema, et just sellised praegused nulli ümber ilmad olid kõige hullemad. Mõni hommik viskas ikka korralikult tossu ja teine hommik oli normis. Just siis kui temp oli nii -3 kuni+5 vahemikus kippus hommikuti suitsema. Minu autol oli küll sinu autoga võrreldes veel õlikulu olematu, aastas 15 000 km peale valasin juurde ehk 200 grammi õli.
Õnneks sain auto enne müüdud kui rohkem õli võtma hakkas ja selle jäid ka need sulle müüdud õlirõngad mul üle :)
Ma imestan, et sa ikka veel viitsid selle Mazdaga jännata, ju auto emotsionaalne väärtus kaalub praktilise meele üles.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 28 Sept 2013, 22:07

jah, kulla sõber. hetkel ikkagi üsna palju sentimentaalset autosse jäänud. ikkagi pea 6 aastat temaga koos veetnud juba.
Need rõngad olen omal töölaua nurgale valmis sättinud, et tsut-tsut... ja läheb tööks.. :D hetkel ootan endiselt oma kaanetihendit, mis tuleb jube kaua... aga olgem ausad, täissündi sissekallamine ei olnud ka just eriti tark tegu, arvestades, et Mobil1 Super seeria õlid on ülim saast. Järgmine õli tuleb poolsünt tagasi, õnneks on mootor kenasti saastast puhas seestpoolt.
Praegune eesmärk on ülevaatuseni sõita, siis selgub, mis saab. Kas varuosadeks või läheb ehitamiseks, sest nüüd tundub mu ruumimure lahendatud olevat, kuigi jah, mosse on vaja ka legaalseks saada, et sellega Tartu-Elva vahet nühkima hakata, sest vanemate kodu asub nüüd selles kaunis väikelinnas, kuhu ma juba olen kuuri- ja garaažiseinadki püsti pannud aga taat oli nii agar, et pani laudise peale ära ja unustas ära, et uksed tuleb ka teha :mrgreen: :lol: :mrgreen: Et siis topelttöö mulle jälle, kuna tavauksest ma vist autoga sisse ei sõida. :D

Aga noh, elame näeme. Tahaks ikka uued rattad alla sebida ning värvikamber on õnneks Tartust võtta, kus saab ka öö otsa palehigis tööd teha, et pigem on nüüd oma tahtmises-plaanis kinni.
Igatahes olen väga tänulik, et keegi viitsib kaasa elada. :thumbup:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 28 Sept 2013, 23:35

6 aastat enam sõita ei plaani, aga kui ühe KL mootori oma pihku saan, siis miks mitte. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas Mario » 01 Okt 2013, 23:18

Topeltpost, aga sain ühe juhuslikult ühe kunagise Vilojeti töötajaga kokku, kes andis head nõu, mida esindus tegi omal ajal, et Mazda mootorid enam ei suitseks. :)
Kui see asi toimib nii nagu ta peaks, siis saame ehk siin mõne massilise regenereerimise teha. :D See viga on teada juba Mazdale ja algabki u. 190-200 000km juurest. Ja siis tehakse tsikibriki, aga kõigest lähemalt hiljem.
Tellisin ära ka omale ELM327 aparaadi ja lähiajal tahaks seda ka katsetada. :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda 626 GW 2.0 100kW 99a. - Mario

PostitusPostitas skyline » 02 Okt 2013, 10:04

Mario kirjutas:Topeltpost, aga sain ühe juhuslikult ühe kunagise Vilojeti töötajaga kokku, kes andis head nõu, mida esindus tegi omal ajal, et Mazda mootorid enam ei suitseks. :)
Kui see asi toimib nii nagu ta peaks, siis saame ehk siin mõne massilise regenereerimise teha. :D See viga on teada juba Mazdale ja algabki u. 190-200 000km juurest. Ja siis tehakse tsikibriki, aga kõigest lähemalt hiljem.

Milles see tsikibriki seisneb siis? :)
Minul aitas toona probleemi vähendada ca 80% ulatuses see kui läksin odavalt Mannol õlilt üle Mobil õlile ja lisaks kasutasin kahel õlivahetusel X-1R lisandit. Päris ära ei võtnud, aga vähemaks ja lühiajalisemaks muutus see suitsemine.
Aitan Tartus veakoodide lugemisel(OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, jne seadmed), tel.51961080
Kasutaja avatar
skyline
 
Postitusi: 516
Liitunud: 28 Sept 2009, 10:32
Asukoht: Tartu

EelmineJärgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist