alpine SWR-1242D

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

PostitusPostitas Laika » 31 Mai 2006, 11:48

Haramount kirjutas:
Laika kirjutas:siis kasutades inverterkasti saab parema tulemuse :wink:

Aga vat see oleneb nüüd, et mida paremaks pidada :) Sihuke peenike individuaalne värk...
Matakat saab inverterkastist kindlasti rohkem. Helikvaliteedi koha pealt on aga jälle kinnine parem ja võtab ka vähem ruumi.

Täiesti õige jälle :lol: Ma ei väljendanud ennast päris täpselt, aga algses tsitaadis oli jutt woofri võimalikult valjust mängimisest ja "lammutamisest", seda pidasingi silmas. Täiuslikku asja pole kahjuks olemas, mõnda omadust saab muuta paremaks teise omaduse arvel. Igaüks peab ise oma vajadused läbi mõtlema, et võimalikult head süsteemi saada.
Laika
 


PostitusPostitas ets » 31 Mai 2006, 20:44

kast mul juba valmis,võimendi probleem veel jäänud!kast on ilma torudeta,suunatud seljatoe poole ja tagumist osa saab vaadata läbi klaasi pagassist.seest on peegel kast ja siniste valgustega!
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas ets » 31 Mai 2006, 23:26

praeguseks olen leidnud kõige odavama varjandi 3600- JACKSON KILLER ONE mis peaks sobima-1242d.kui keegi kuskilt veel midagi leiab või oskab pakkuda(soodsamat/paremat)siis andke aga julgelt teada! :)
ATS äkki annad oa poolse hinnangu sellest võimust ja selle sobivusest! :roll:
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas Anonymous » 01 Juun 2006, 00:00

Pioneeri võimendist ma ei oska midagi arvata, kuna pole Pioneeri uuemaid võimendeid üldse näinud.

Jackson Killer One on nüüd minu varempakututest vähe nõrgem - 390W 2 oomi peal, kuid sobib ka see. Nagu odavale võimendile kombeks, on tal mõned hädad küljes. Esiteks korjab ta kergesti RCA pistikust müra ning valesti häälestatud/ehitatud süsteemi korral võib probleeme tekkida. Teiseks lülitub võimendi välja, kui akupinge langeb alla 10V. Mõnes mõttes on see aku säästmise mõttes isegi hea, kuid vähe kehvema aku korral lülitab võimendi end tihti välja ning paar BIG Killerit on selle pärast ekslikult remontigi toodud. Ega neid eriti müüdud pole, kuid katki pole neist veel ükski läinud.

Odavamatest võimenditest on välja tuua veel selline: http://salupa.exe.ee/jutt/va/voim.php?f ... ar=USB1371 2 oomi peal 490W. Võimendi ise on Sony XM-3001SXD täpne koopia ning seepärast kõige saastam olla ei saa, kuigi paaril korral on selliste võimenditega mingid mõttetud hädad olnud.
Anonymous
 


PostitusPostitas ets » 01 Juun 2006, 11:24

millegi pärast ei ava ta seda linki :?
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas Anonymous » 01 Juun 2006, 15:36

Mai tea, miks sul ei ava. Mul küll avab. Aga võim ise on selline: http://www.usblaster.com/index.php/9,hi ... ,artId--14

Maksab 3300.-
Anonymous
 


PostitusPostitas ets » 01 Juun 2006, 22:02

ah aitab küll kaua ma ikka tõmblen,selle ostan siis ära,hind on ka täitsa prjoo! :P ainuke asi et kus kohast ma seda osta saan? :roll: (ja nüüd õhtul avanes mul ka se link) :D
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas Anonymous » 07 Juun 2006, 01:55

ets kirjutas:ah aitab küll kaua ma ikka tõmblen,selle ostan siis ära,hind on ka täitsa prjoo! :P ainuke asi et kus kohast ma seda osta saan? :roll: (ja nüüd õhtul avanes mul ka se link) :D
TOP Vox toob seda maale. Esindus on sel firmal Rocca Al Mares TOP Audio poes. Kui minuga ühendust võtad, saaksid sest võimu hinnast natuke alla ka.
Anonymous
 


PostitusPostitas ets » 22 Juun 2006, 17:58

kuna ma viimasel ajal tallinnas suht harva siis ei hakka sind tülitama kus ja millal!ostsin täna selle võimu ära eks varsti paistab mis sealt tuleb! :P
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Eelmine

Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist