Kliima toru vahetus Tartus

Kliima toru vahetus Tartus

PostitusPostitas Alo_l » 18 Mai 2014, 13:41

Käisin üks nädal Tallinnas ja öeldi, et toru on katki hõõrdunud (pidi olema kusagilt klambri juurest vms - väga pikalt ei süvenenud ja võis ka valesti meelde jääda, aga pidavat olema tüüpviga). Arvati, et oleks vaja uus toru panna ehk ca 200 euri.
Kuna aga Tallinnasse ei tahaks selle pärast jälle sõitma hakata, siis mis variandid on Tartus? Jaad OÜ,Termoekspress, Dia. Veel midagi?
Minu esimene reaktsioon oleks toru ära vahetada uue vastu nagu Mazdaabis soovitati. Jootmise variant peaks olema küll odavam, aga kas on mõtet?
Alo_l
 
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Mär 2009, 23:56
Asukoht: Tartu/Pärnu

Re: Kliima toru vahetus Tartus

PostitusPostitas aviar » 18 Mai 2014, 16:38

Mis autol ja kuskohas see kliimatoru on katki hõõrdunud? Kindlasti oleks ka teistele foorumlastele abiks.

6-l ma tean, kus on see "tüüpviga" ja olen sinna tulemüüri ees asuvatele kahe toru vahele ennetavalt pikuti lõigatud kaablikõri asetanud. Toimib. :thumbup:
Tahtsin pildi ka panna, aga hetkel ei ole piltidele juurdepääsu. Loodan, et 6-e omanikud näevad seda "tüüpvea" kohta kohe kui kapoti avavad. Mõnel 6-l on torud sealt kohast juba kandiliseks hõõrdunud. :crazy:
Võimalusel soovitan uue toru panna. Kui osutub rämedalt kalliks, siis uuriks, mis maksab vana taastamine. Kolmas variant on lasta Hydroscandis vana toru järgi uus teha.
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Kliima toru vahetus Tartus

PostitusPostitas Alo_l » 18 Mai 2014, 17:39

Jah, auto info jäi esimeses postituses panemata. Tegu siis M6-ga, 2004 aasta.
Mõtlesin, et uurin huvi pärast järgmine nädal ka Eurostauto hindu, aga usun,et see läheb kalliks võrreldes teiste kohtadega.

aviar kirjutas:Mis autol ja kuskohas see kliimatoru on katki hõõrdunud? Kindlasti oleks ka teistele foorumlastele abiks.

6-l ma tean, kus on see "tüüpviga" ja olen sinna tulemüüri ees asuvatele kahe toru vahele ennetavalt pikuti lõigatud kaablikõri asetanud. Toimib. :thumbup:
Tahtsin pildi ka panna, aga hetkel ei ole piltidele juurdepääsu. Loodan, et 6-e omanikud näevad seda "tüüpvea" kohta kohe kui kapoti avavad. Mõnel 6-l on torud sealt kohast juba kandiliseks hõõrdunud. :crazy:
Võimalusel soovitan uue toru panna. Kui osutub rämedalt kalliks, siis uuriks, mis maksab vana taastamine. Kolmas variant on lasta Hydroscandis vana toru järgi uus teha.
Alo_l
 
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Mär 2009, 23:56
Asukoht: Tartu/Pärnu

Re: Kliima toru vahetus Tartus

PostitusPostitas nomore » 19 Mai 2014, 01:17

Hinnavaatluse foorumis käis sama teema läbi ja kaks venda kirjutasid oma kogemustest. Üks käis Tallinnas kuskil, kus vahetati kolm juppi ära ja läks 230 euri kokku. Teine käis Tartus Jaadis, kus mees mässas auto kallal pool päeva, pani kondi tööle ja küsis 25 euri. Selliste muljete põhjal sean uuel nädalal ka sammud kondimurega Jaadi, võin pärast käimist täpsemalt kirjutada.
Kasutaja avatar
nomore
 
Postitusi: 183
Liitunud: 07 Mai 2011, 15:28
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626

Re: Kliima toru vahetus Tartus

PostitusPostitas fleik » 19 Mai 2014, 17:43

käisin Jaadis kliimat täitmas. 35eur ja pool tundi. kõik funkab
fleik
 
Postitusi: 17
Liitunud: 07 Apr 2013, 12:22
Asukoht: Tartu

2008 Mazda 6

Re: Kliima toru vahetus Tartus

PostitusPostitas nomore » 19 Mai 2014, 18:10

Mina ka, aga esialgu tulin tagasi ainult teadmisega, et kuivati vaja enne ära vahetada. ;)
Kasutaja avatar
nomore
 
Postitusi: 183
Liitunud: 07 Mai 2011, 15:28
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist