Foorumi uuendus

Teadaanded

Foorumi uuendus

PostitusPostitas petslane » 30 Juun 2006, 14:00

Terv.

Sai siis natuke foorumis arendatud.
Nüüd saab siis iga kasutaja profiili all näha kasutaja auto parameetreid ja iga kasutaja saab profiili alt oma auto parameetrid kirja panna. Samuti näidatakse teemade juures avatari all kasutaja auto marki ja mudelit.
Tegemist esimese versiooniga ja palun kõikidel oma auto kirja panna ja kui tegib mingeid raskusi, siis palun teada anda.
Tulevikus võiks olla mingi otsingu süsteem, mille järgi saaks kasutajaid otsida auto järgi.
Kõik ettepanekud oodatud.

Peeter
petslane
 


PostitusPostitas Laika » 30 Juun 2006, 14:26

Lahe jah. Kes julgeb, pange oma auto number ka sinna kirja, hea lihtne omasid ära tunda.
Laika
 


Re: Foorumi uuendus

PostitusPostitas petslane » 30 Juun 2006, 14:27

M323F kirjutas:Vau.. see on lahe asi :D
Aplaus :D


Andke uusi ideid ja teen ära.
Ise mõtlesin, et hetkel võiks lisava värvuse ja kui margiks valitakse Mazda, siis muutuks mudeli väli comboks ja saab sealt valida õige mudeli, muidu mõni paneb lihtsalt "323f", aga neid palju erinevaid, et äkki peaks valikus olema "323f (bg)" jne.
Laika pakkus, et auto reg.nr. võiks ka olla.
petslane
 


PostitusPostitas petslane » 30 Juun 2006, 14:29

Laika kirjutas:Lahe jah. Kes julgeb, pange oma auto number ka sinna kirja, hea lihtne omasid ära tunda.


nädsa, jõudsidki must ette :)
petslane
 


PostitusPostitas Laika » 30 Juun 2006, 18:52

jan kirjutas:täitsa P-s ma ei saa endiselt endale avatari panna, aga mingeid uusi vigureid mõeldakse välja, mida avatari alla panna. Ma ei saa aru kas sellel lehel üldse admin on või mitte. :evil: :evil: :evil:

Tavaliselt võetakse avatari kasutamise õigus siis ära, kui keegi on kasutanud nõuetele mittevastavat avatari (animatsioon või liiga suur pilt).
Laika
 


PostitusPostitas petslane » 30 Juun 2006, 19:28

jan kirjutas:täitsa P-s ma ei saa endiselt endale avatari panna, aga mingeid uusi vigureid mõeldakse välja, mida avatari alla panna. Ma ei saa aru kas sellel lehel üldse admin on või mitte. :evil: :evil: :evil:


sul on see keelatud millegipärast. mida sa tegid, et sul see keelatud on?
petslane
 


PostitusPostitas jan » 30 Juun 2006, 19:30

Laika kirjutas:Tavaliselt võetakse avatari kasutamise õigus siis ära, kui keegi on kasutanud nõuetele mittevastavat avatari (animatsioon või liiga suur pilt).


Eks see õige ole, ja enda teada ei eksinud nende reeglite vastu, aga ju siis oli kellelgi midagi selle vastu, et pidi selle avatari eemaldama.


petslane kirjutas:
sul on see keelatud millegipärast. mida sa tegid, et sul see keelatud on?


Selles ongi asi, et ma pole midagi teind, mis oleks keelatud olnud.
Viimati muutis jan, 30 Juun 2006, 19:32, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
jan
 
Postitusi: 91
Liitunud: 05 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 30 Juun 2006, 19:31

Eks meil moderaatoritel ole jah isiklik viha kõigi kasutajate vastu.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mazdagirl » 01 Juul 2006, 09:52

Keegi võiks ka pealehel silma peal hoida,mitte ainult foorumil ;) www.mazdaklubi.com
Seal üsna vana inf veel liikmete kohtagi :roll:
See pisike soovitus :wink:
Mazdagirl
 


PostitusPostitas Mazdagirl » 01 Juul 2006, 11:02

jan kirjutas:
IvarR kirjutas:Antud juhul siis mina keelasin selle avatari ära. Ma ei mäleta täpselt mis põhjusel kuna sellist asja juhtub palju.
Mõtle järgi kas sul oli:
Avatariks midagi muud peale oma auto?
Liiga suur mõõtmetelt?
Animatsioon?


Avatariks polnud tõesti minu auto, kuid seda, et avatariks peab olema oma auto polnud küll kusagil kirjas. Enne kui midagi teed, vaata ikka läbi, mis reeglid sa kehtestad. Pealegi olen ma ka teisi avatare siin näinud, kus avatariks ei ole omaniku auto, kuid neid sa millegipärast maha ei võta.


siin ju kirjas kõik :roll:
http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=21
Mazdagirl
 


PostitusPostitas Mario » 01 Juul 2006, 11:19

<sosistades> ma rikkusin ka algul reegleid ju :oops:
aga ma parandasin oma avatari kohe ära :oops:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Anonymous » 01 Juul 2006, 14:30

jan kirjutas:
IvarR kirjutas:Tere
Paluks siis kasutajatel mitte kasutada animeeritud avatare.
Oleks hea kui avataril oleks enda masina pilt.
Suurus maks 150*150pixlit.
Allkirjas esialgu pole ka lubatud pildid ja animatsioonid.
Lingid lubatud.
Kui midagi veel meenub siis anname teada.
IvarR


No seda minagi. Pole ju kirjas, et peab olema oma auto pilt.


See on ju elementaarne viisakus, et mitte teisi eksitada, et oma auto pilt :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas jan » 01 Juul 2006, 23:00

MazdaGTI kirjutas:See on ju elementaarne viisakus, et mitte teisi eksitada, et oma auto pilt :idea:


Millest sa räägid??? Ma pole kedagi eksitanud!
Kasutaja avatar
jan
 
Postitusi: 91
Liitunud: 05 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 02 Juul 2006, 00:22

Pilt Mõni ikke on kohe loll ja põikpäine.
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 02 Juul 2006, 00:41

jan kirjutas: Enne kui midagi teed, vaata ikka läbi, mis reeglid sa kehtestad.

Mina ei kehtesta midagi. See on üldlevinud autofoorumite reeglistik ning kui ei meeldi ei palu keegi ka siin aega veeta kui ei sobi.
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas tomkulibin » 02 Juul 2006, 00:57

jan kirjutas:
IvarR kirjutas:Tere
Paluks siis kasutajatel mitte kasutada animeeritud avatare.

------------------------------------------------------------
Oleks hea kui avataril oleks /enda masina/ pilt.
--------------------------------------------------------------

Suurus maks 150*150pixlit.
Allkirjas esialgu pole ka lubatud pildid ja animatsioonid.
Lingid lubatud.
Kui midagi veel meenub siis anname teada.
IvarR


No seda minagi. Pole ju kirjas, et peab olema oma auto pilt.


Ehk on nii paremini mõistetav. Ehk et kui on pilt, siis enda auto plit(olgu ta või Trabant aga oma).
Viimati muutis tomkulibin, 02 Juul 2006, 10:06, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas jan » 02 Juul 2006, 09:46

MazdaGTI kirjutas:Pilt Mõni ikke on kohe loll ja põikpäine.


Ära ole lapsik! Kui mul pole seal üldse mitte mingi auto pilt,vaid hoopis midagi muud, siis kuidas see sinu arust eksitab?


Minu arvates on ikka nii, et tuleks järgida reegleid, mis on selle foorumi jaoks kirjas, mitte tuua näiteks, et kuskil autofoorumis on nii ja nii kirjas või lähtuda kellegi elementaarsest viisakusest.
Kasutaja avatar
jan
 
Postitusi: 91
Liitunud: 05 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tomkulibin » 02 Juul 2006, 10:53

Poisid, tüdrukud. Tundub kismaks minema, laske ma löön ka, aga öelge kelle poolt olema peaks :D
Minu arvamus: foorumit on algselt üsna konkreetsena üritatud hoida ja seega miskit liigset mitte riputada, vähemalt mitte silma alla. Jah on asju mida tahaks jagada teiste foorumlastega (endalgi kripeldab pildike mis hirmsasti meeldib, aga ei sobi siia üles riputada), aga selleks on need rubriigid mille kommentiks: mis teiste teemade alla ei mahu.
Seega mina pooldan, et avataril oleks konkreetne inf, konkreetse isiku ja/või tema kulguri kohta. Paraku tekst:
IvarR kirjutas:Tere
Paluks siis kasutajatel mitte kasutada animeeritud avatare.
Oleks hea kui// avataril oleks enda masina pilt.
Suurus maks 150*150pixlit.
Allkirjas esialgu pole ka lubatud pildid ja animatsioonid.
Lingid lubatud.
Kui midagi veel meenub siis anname teada.
IvarR

: on kas juriidiliselt või õigekeelsue/vist peaks koma koht olema/ seisukohast vast vaieldav (ei tea kummast seisukohast ja ei pea vajalikuks selle peale oma peakest piinata/enda pilt või enda masina pilt, kuigi mõistetav ka- masina pilt), lihtsalt seda üles riputades ei arvanud, et sellest suurem mäsu võib tekkida. Aga kas on tõesti raske aimata, mida foorumi püsti ajajad on üritanud edastada. Ikka juhtub, et mõni ütlemine on mitmeti mõistetav, siis täpsustamegi.
Jätkem tüli ja laske "Jan"-il oma asjakohane avatar üles riputada, ehk saab "sõda" otsa.
Vabandan, kui minu sõnumist kellelgi jäi mule sõjakuse üleskutsele.
Poisid, tüdrukud. Tundub kismaks minema, laske ma löön ka, aga öelge kelle poolt olema peaks :D
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Mart » 02 Juul 2006, 11:04

Kulibini jutus on iva sees.

Selle asemel, et siin tõmmelda ,minge peske parem oma autod puhtaks!
Kasutaja avatar
Mart
 
Postitusi: 197
Liitunud: 01 Veebr 2005, 20:57
Asukoht: Saue

PostitusPostitas petslane » 05 Juul 2006, 01:21

kusjuures, plaan ongi selline, et saaks kuni 3 autot panna. Kui profiili alla vaadata kasutaja autot, siis seal on mitmuses öeldud, et Kasutaja autod. Selle ma teen ära. Mõtlesin veel, et peaks mootori töömahu veel lisama, sest paljud panevad selle mudeli lahtrisse, aga tahaks selle mudeli lahtri mazdade korral ikka comboks teha. Ehk on veel mõni lahter, mida soovite sinna?
petslane
 


PostitusPostitas Laika » 05 Juul 2006, 11:26

Oleks veel hea, kui saaks mudeli järgi liikmeid sorteerida. Saab kohe hea ülevaate, kes liiguvad näiteks samasuguse autoga jne. Annab ka võimaluse tuvastada auto omanikku, kui näed kedagi kulgemas Mazdaklubi kleebistega 8)
Laika
 


PostitusPostitas 323IFF » 06 Juul 2006, 13:59

TERE!
siin toimub sama ,mis ühel kliendil kodus: ta tuli ja ütles: MA olen veteran,poeg on veteran,tütar on veteran ,naine juba invaliid ning meil käib kodus tõeline kodusõda. see-selleks,uuendused meeldivad..
1. pikka viha ärge kandke ::: kasutaja nimeks ongi mul auto reg.number
2. avatariks ongi minu auto pilt (kuigi hoovis seisab ta punase värvilisena
AGA ON ÜKS VIGA.... Foorumi nö Tiitellehel (punase taustaga)liikmete nimekiri on hetkel puudulik nimede ja piltide osas,kuidas saaks seda parandada....
kas peaksin autost (millega igapäev sõidan) pildi saatma.Ja hetkel kirjas oleva IVO nime asemel tahaks ikka IVAR kirja saada;sest millegipärast on see nimi enamus dokumentidel kirjas.Palun ilmselt moderaatorite abi.
ette tänades..
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Mazdagirl » 06 Juul 2006, 16:57

323IFF kirjutas:TERE!
siin toimub sama ,mis ühel kliendil kodus: ta tuli ja ütles: MA olen veteran,poeg on veteran,tütar on veteran ,naine juba invaliid ning meil käib kodus tõeline kodusõda. see-selleks,uuendused meeldivad..
1. pikka viha ärge kandke ::: kasutaja nimeks ongi mul auto reg.number
2. avatariks ongi minu auto pilt (kuigi hoovis seisab ta punase värvilisena
AGA ON ÜKS VIGA.... Foorumi nö Tiitellehel (punase taustaga)liikmete nimekiri on hetkel puudulik nimede ja piltide osas,kuidas saaks seda parandada....
kas peaksin autost (millega igapäev sõidan) pildi saatma.Ja hetkel kirjas oleva IVO nime asemel tahaks ikka IVAR kirja saada;sest millegipärast on see nimi enamus dokumentidel kirjas.Palun ilmselt moderaatorite abi.
ette tänades..


Selle pealehele ma vihjasin ka ennem aga keegi pole millegipärast väljagi teinud :?
Mazdagirl
 


PostitusPostitas Mazdagirl » 11 Juul 2006, 15:28

Millal siis pealehel muudatusi tegema hakatakse :?:
Üks näide mis vajaks vägagi uuendust on see http://www.mazdaklubi.com/leht/?id=3
Mazdagirl
 


PostitusPostitas petslane » 11 Juul 2006, 15:34

mazdagirl kirjutas:Millal siis pealehel muudatusi tegema hakatakse :?:
Üks näide mis vajaks vägagi uuendust on see http://www.mazdaklubi.com/leht/?id=3


Ei tea, kas seda on mõtet käsitsi muuta koguaeg. Ma üritan lähiajal profiilide alla panna selle kasutaja pärisnime lahtri, siis saaks asja automaatseks teha.
petslane
 


Järgmine

Mine Teadaanded

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline