Mazda 323 BG 1.6 94a. - petslane

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 323 BG 1.6 94a. - petslane

PostitusPostitas petslane » 11 Mai 2006, 15:35

Nonii, lõpuks sain ka oma musist pildid tehtud. Auto mul peaaegu kuu aega juba. Auto hästi korralik, natuke roostet on, aga see peidus kapoti ääre all ja hästi väheke. Tuleks see kiiresti hävitada, niikaua, kuni see veel pinnapealne veel. Muidu kõik standardvarustuses, pole midagi tuuninud. Kui midagi teha (tuunida), siis tahaks ise ikka, mitte kellegil teisel lasta teha. Pärast peab ikka saama öelda ka, et "näe, ise tegin", mitte et maksin ilgelt pappi ja tehti ära. Esialgu üritasin armatuuri tagant valgustuse ära muuta, aga ei saanud hakkama :D. Seal spidomeetri tross, mis ei anna järgi. Kuskilt mootori juurest tuleb see lahti keerata, siis saab armatuuri seest näitude ploki kätte. Aga praegu on kõik teadmiste taga kinni :(. Mingiaeg peaks nende plekkvelgede asemele midagi ilusamat panema. Kui kellegil on pakkuda selle mudeli originaalveljed, siis andku teada.

Esimene mure on juba autoga olnud. Nimelt, kui hommikul on väljas kuskil kuni +3...4 kraadi sooja, siis ei tahtnud auto käima minna. Elu eest tuli gaasipedaali pumbata, siis kuidagi sain suure nu***mise peale käima. Aga kui on juba soojem, siis läheb laksust väga ilusti käima. Käisin Mazdaabis, seal öeldi, et sel aastal on neil päris palju selliste hädadega 323f-id neile tulnud. Probleeme muidugi ei leitud, sest kui ma auto sinna sõidutasin, siis oli mootor juba soe ja päeva jooksul mootor enam ei jahtunud nii palju (ööseks nad ka ei julenud autot enda kätte võtta). Tegid oma mõõtmisi ja kõik pidavat olema normis. Probleem on ikka alles, kui öösel väga külmaks kisub. Ei tea, kuidas ma küll talvel hakkama saan :? . On kellegil veel selline probleem oma autoga olnud ja kas on ka korda tehtud?

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
petslane
 


PostitusPostitas Mario » 11 Mai 2006, 19:09

nunii.. tore näha et sa pildid üles said.. :D.. et siis soovin jõudu ja jaksu sulle :D.. räägi, siis mida lähitulevik toob? :D.. tuuning? kerge muutmine? :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas bmw » 11 Mai 2006, 21:12

tere kah siis minu poolt :D
Kasutaja avatar
bmw
 
Postitusi: 499
Liitunud: 21 Dets 2005, 15:43
Asukoht: KEILA

PostitusPostitas petslane » 11 Mai 2006, 23:54

kusjuures, ma alles pärast märkasin, et piltide peal on auto sinine :D. Tegelikult on täpselt samat värvi, kui M323F-l. Ei tea, miks see pildil sinine jäi, äkki päike teeb vingerpussi.

Tuunimise kohapealt ei ole eriti suuri plaane, armatuuri valguse tahaks ikka ära vahetada, see roheline on siuke "vana" värv, oleks sinine, oleks kohe värskem pilt, ning maki valgusega sobiks ka kokku. Olen näinud paar 323f-i, millel taga toonitud klaasid. Hästi hea näeb välja, aga kiletada eriti nagu ei soovi. Aknaid üles-alla lastes tulevad need arvatavasti maha.

Eks ma ürita auto eest head hoold kanda, et ta mul püsiks.
petslane
 


PostitusPostitas Mario » 12 Mai 2006, 10:02

mnjaa ...see viimane lause peab paika.. :D..
värvi koha pealt saan nii palju öelda, et see on miski kameeleonvärv, mis ereda päikese käes on sinakas ja õhtupimeduses või hämaras muutub roheliseks.. :D.. anomaalia.. :D.

niiet siis meil on nüüd auto-nelik, nagu ma aru saan :roll: :wink:
(Laika, Lennu, Sina, Mina) :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Velbu » 14 Mai 2006, 13:53

Tere, minultki. 323Fide (just roheliste) nimekiri aina pikeneb. :D
Velbu
 


PostitusPostitas Velbu » 14 Mai 2006, 13:56

Mis puudub käima minemisse. Isegi talvel -25 polnud probleemi. Natuke pikemalt tuli lasta ringi käia aga muidu kõik toimis. Tõsi enne talve ostsin ka uue aku 60KWh vist oli.
Velbu
 


PostitusPostitas Mario » 14 Mai 2006, 14:09

minu oma käivitus ka veel -30 juures..:D
-32 oli juba piir.. aga aku oli ikka vana..:D..

ja seda tõesti tore näha, et rohelisi 323F-isid juurde tuleb :twisted: :wink:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas kennu » 14 Mai 2006, 14:56

sellest autost ma sõidan päris tihti mööda.. seal garaazi juurest.
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Laika » 15 Mai 2006, 21:09

Tere ka minult. Pakasega sain sel talvel kurva kogemuse, nimelt nukkvõll jõudis enne kinni kiiluda, kui tarretis (õli) nuka otsteni jõudis. 16 klappi pidi ikka liiga palju olema ühe nukkvõlli jaoks. Võib-olla oleks asja päästnud vedelam õli (mul oli 10W40).
PS. Armatuuri valguse muutmisel võin kunagi abiks olla :wink:
Laika
 


PostitusPostitas petslane » 02 Juul 2006, 18:27

nonii, pole siia ammu midagi kirjutanud, kuigi autoga olen nii ühtteist ette võtnud. Et siis väike raport muudatuste kohta:
1) toonisin ise tagumised küljeklaasid ära. Tagumise klaasi lasen sõbra kaudu toonida, sest see kumer ja endal kogemused ja vahendid puuduvad, et ära teha.
2) paigaldasin pigimatti ustesse ja tagumiste rataste koobastesse. Veel tuleks pigitada pagasniku põrand ja kui välja mõtlen kuidas, siis ka mootori ja salongi vahele natuke.
3) kellade taustavalgust muutsin mitu korda. Esmalt panin LED-is, aga need ei valgustanud piisavalt. Siis leidsin Rimist samasuguseid hõõglampe, mis olid siniseks värvitud klaasiga. Panin need ja armatuuri valgus nüüd sinise ja rohelise segu.
4) väike klubikleepekas ka tagumistel küljeustel

Tulevikus on plaanis antitiib taha paigaldada. Põhimõtteliselt müüja juba olemas, tuleb lihtsalt järgi veel minna. Ahjaa, siis tuleb veel keretöid natuke teha, sest reede/laupäev millaski sõitis mulle keegi sisse rsk!!!

Väheke pildimaterjali ka kohe, kui zone.ee pipardamise lõpetab.
petslane
 


PostitusPostitas petslane » 03 Juul 2006, 13:47

Sain pildid ka lõpuks:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Siin siis pilt sellest, mis juhtus kellegi oskamatu manööverdamise tõttu:
Pilt
petslane
 



Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline