Mazda 6 elektriaknad kleepuvad kinni?

Mazda 6 elektriaknad kleepuvad kinni?

PostitusPostitas Marth » 20 Juul 2014, 16:40

Selline kummaline probleem ka selle Mazdaga. Probleem oleks justkui läinud hullemaks soojade ilmadega. Kui üritan avada mõnda elektri akent,siis ei õnnestu see reeglina esimesel korral. Paar korda nõksutades tuleb aken lõpuks tihendi küljest lahti. Klaasidel on näha ka mustad tihendijäljed. Kas on kellelgi veel olnud sellist jama? Mida olete ette võtnud? Ma esialgu puhastasin klaasid ja tihendid ning määrisin tihendid üle silikonivaba kummi hooldusainega. :roll:
Marth
 
Postitusi: 231
Liitunud: 23 Veebr 2014, 18:32

Re: Mazda 6 elektriaknad kleepuvad kinni?

PostitusPostitas MPSTann » 22 Juul 2014, 00:03

Ei ole sa oma murega üksi, kuigi mul tulevad nad naksudes esimese katsetusega lahti, on ka mu klaasidel jäljed peal. Hehh, mul kleebivad uksetihendid ka end ise kere külge :lolno:. Aitab vaid puhastamine.
Drive carefully, not Zoom-Zoom! Police is watching Zoom-Zoom!
Kasutaja avatar
MPSTann
 
Postitusi: 104
Liitunud: 23 Jaan 2014, 15:17
Asukoht: Pärnu

2006 Mazda 6 MPS

Re: Mazda 6 elektriaknad kleepuvad kinni?

PostitusPostitas Marth » 22 Juul 2014, 22:03

Praegu tundub ,et hooldusainega määrimine asja palju paremaks ei teinud. Homme rohkem sõitu,siis proovin veel. Müstiline masin ikka :P
Marth
 
Postitusi: 231
Liitunud: 23 Veebr 2014, 18:32

Re: Mazda 6 elektriaknad kleepuvad kinni?

PostitusPostitas leviathan » 23 Juul 2014, 02:15

Marth kirjutas:Praegu tundub ,et hooldusainega määrimine asja palju paremaks ei teinud. Homme rohkem sõitu,siis proovin veel. Müstiline masin ikka :P

Krt omal juba kolmas m6 põlvkond järjest(gy oli 3 aastat ja ei ole täheldanud seda jama) akki miski pesula külastamise tagajärg ( keemia jne ) oma autot pesen ise alati
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Mazda 6 elektriaknad kleepuvad kinni?

PostitusPostitas Marth » 23 Juul 2014, 08:52

Võib küll olla pesula teema. Kumm on lihtsalt natuke sulama läinud ja nüüd peab selle kuidagi jälle stabiilseks saama. Täna jälle testin ja siis juba uued katsetused.
Marth
 
Postitusi: 231
Liitunud: 23 Veebr 2014, 18:32

Re: Mazda 6 elektriaknad kleepuvad kinni?

PostitusPostitas MPSTann » 23 Juul 2014, 09:00

Võõramaa foorumis soovitatakse näiteks vaseliini, või silikonspreid, mis sobiks kummist tihenditele (kõik ei sobi). Würth'il on säärane toode täitsa olemas, hinna kohta ei oska kommenaare jagada, sest mind varustab tööandja 8)
Drive carefully, not Zoom-Zoom! Police is watching Zoom-Zoom!
Kasutaja avatar
MPSTann
 
Postitusi: 104
Liitunud: 23 Jaan 2014, 15:17
Asukoht: Pärnu

2006 Mazda 6 MPS

Re: Mazda 6 elektriaknad kleepuvad kinni?

PostitusPostitas k2igukanginupp » 23 Juul 2014, 11:23

Kas pole tegemist mitte automaatse funktsiooniga, kus esimese (õrna) vajutamise peale akent avataksegi ca 2cm? Selleks, et aken täiesti avaneks, tuleb nupule vajutada tugevamini ja nö lõppu välja.

Vähemalt minu 2007 a Mazda 6-l on selline funktsioon kõigil neljal aknal.
k2igukanginupp
 
Postitusi: 3
Liitunud: 20 Juul 2014, 08:47

Re: Mazda 6 elektriaknad kleepuvad kinni?

PostitusPostitas Marth » 23 Juul 2014, 20:18

Müügimehe härra näitas mulle ka salongis seda peenikest automaatikat. Aknaid saab avada ja sulgeda isegi puldist. Paraku see probleem ikka puht mehhaaniline. Silikoonõliga ei tahtnud veel määrima minna,kuna see jääb määrima. Praegu vähemalt peale Würthi kummidetaili hooldusainega määrimist aknad käivad,kuigi naksuvad ikka veel pisut. Auto on ka esinduses kuni katuseni värvitud. On ju olemas variant,et värvimise käigus on tihendeid mingi lahustiga puhastatud?
Marth
 
Postitusi: 231
Liitunud: 23 Veebr 2014, 18:32


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist