Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas tomkulibin » 28 Sept 2014, 00:37

Ilmselt pole sul nuudi otsas stopperrõngast või on paigaldamisel nuudiosa lõpuni sisse lükkamatta(lukustamata) jäänud. Võimalik ka et remontimise käigus stopperit uue vastu ei vahetatud, kuigi peaks seda igal koostamisel tegema. See oleks loogiline järeldus, miks võll kastist välja ronis.
PS kunagi oli endalgi stopperi põud, jalgratta kodarast saab väga hea stoperi teha :wave:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas kulles » 28 Sept 2014, 01:00

tomkulibin kirjutas:PS kunagi oli endalgi stopperi põud, jalgratta kodarast saab väga hea stoperi teha :wave:


Vaata ainult, et stopper piisavalt peenike on. Tegin ükskord nii jämeda, et ei saanud enam võlli kastist kätte.
ex-2008 Mazda 6 GT 2.3 GY
kulles
 
Postitusi: 133
Liitunud: 22 Mär 2012, 22:48
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas tomkulibin » 28 Sept 2014, 09:35

Kodar ja ka originaal stopper, mõlemad on tehtud 2mm terasest. Piisab sellest et teed veidi suurema avaga stopperi ja seda ka enam kätte ei saa. On ka juhuseid, kus stopper on soones loksunud ja ajapikku teinud nuutidele liiga, defomeerinud nuudi servad ja sellega teinud liigendi lahtivõtmise pea võimatuks. Korra olen pidanud sellist stopperit eemaldama veovõlli otsa ketalõikajaga tükeldamise teel.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 28 Sept 2014, 20:04

Head ideed, ma olen vana rõngast ka tagasi pannud ja tuli hiljem lahti ka. Aga minu puhul - ju see veovõlli ots lahti oli juba varem.

Everti mazdast - esisillas on kõik nii uus. Minu vanal mazdal on mõlema juhipoolse veovõlli otsa kohta 1 cm loksu vähemalt, kui mõlemast otsast kinni hoida ja keerata. Kuulid ja pesad nii kulunud. Aga Everti omal on uued otsad täitsa(või kulumata), nii et olen õnnega koos, nagu laps, kes on saanud Lego, ja mänginud varem ainult rauast mänguasjadega.

Piduriklotsid ka uued, kettad uued, supportid liikusid juhtpulkadel(woww, nii vanal ja seisnud autol).
Käin kõik üle, uus Valvoline liigendimääre veovõlliotstesse ja kummid tagasi(uusi pole hetkel vaja, olid tugevad ja elastsed).
Pidurisupporti määrin ka. Voolikud on ka nähtavasti vahetatud, pragudeta ja elastsed. Torud tulevad vasest, proovin täna ühe poole valmis saada.
Rooliotsad superhead, aga... sarniiriga on jah keegi imet teinud. Pärast pilti ka sellest, aga ilmselgelt on seda keevitatud ja kiiruga.
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 28 Sept 2014, 22:56

Juhipoolne sisemine veovõlli ots:

Pilt

ma ei imesta, kui ta juba kaua pesast väljas oli. Sest on näha, et k.k. õli on hoolega all ringi tagunud:



Ise selle peale ei tulekski, aga sarniir on viisakalt kinni lastud ;) loodame, et tuleb käiates lahti ja puurima ei pea.

Pilt

Sai ostetud veel Valvoline GL-4 80W-90 käigukastiõli, lasen vana olluse sealt kõik välja(vaatame palju üldse tuleb) ja uus sisse kui veovõll omal kohal. Tihend tundus korras olevat. Käändmiku tihendi pean küll uue leidma, see on räsida saanud.

Annan keskkonsoolile veel vesilihvi, teistele armatuuri detailidele, mis olid hõbedaseks värvitud ka ja homme värvin üle.
Eks siis uued pildid juba.
Viimati muutis freerider, 27 Dets 2014, 09:08, muudetud 1 kord kokku.
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas tomkulibin » 28 Sept 2014, 23:44

Piduri rõhu regulaator on erinev ABSiga ilma isenditel :!:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 28 Sept 2014, 23:54

Oioi, homme selgub kas ma üldse saan ABSi vahelt ära jätta. Loogiline on jah, et erinev. ABSi süsteemil ju endal eraldi väljundid rataste jaoks, pole vaja pmt lisa-regulaatorit. Kui saaksin ABS-i seadme korralikult puhtaks ja seda katsetada siis jääb alles.
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 29 Sept 2014, 22:18

Tegelikult oli seda eelmistel piltidel ka juba näha aga ei pannud tähele. Silmad ei uskunud tõde, aga siin ta on. Midagi on pildil valesti:

Pilt

Kitsama, stopperrõnga ees olevad nuudid ja pikad nuudid ei ole ühel joonel.

Järeldan, et ots polnud juba alguses sees, sealt ka õlireostus kasti peal ja väändunud nuudid.
Imestan, et masin üldse edasi liikus ja ots ära ei murdunud.
Nuute tagasi väänata vist väga lootust ei ole... kõik ideed on teretulnud. :)

võlliots käigukasti sisse igatahes ei lähe. Ei rõngaga ja ilma rõngata ka ei lähe.

Teine asi mis ma avastasin, mõlema, nii vasaku kui parema õõtsa pukside poldid on lahti jäänud.
Arvatavasti juhtus see pukside vahetamise käigus, kuna need tuleb pingutada siis, kui rattad on maas ja auto normaalasendis. Poltide augud on ovaalseks kulunud ja loksuvad päris palju.
Siit võib küll tekkida esisilla kokkujooksu probleem, ja ei imesta enam, miks esisild hirmsasti kolises. Proovin need lahti saada, enam-vähem tsentreerida ja kokku tagasi.
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas Mel » 29 Sept 2014, 23:05

Hmm,suht tobe naljakad vead,vaevalt sellest v.võllist enam elulooma saab.Aminesatea vbl.mõni metallinärija ütleb,see ju nokunäitus.Selliselt zarniiri fikseerimist polegi näinud :shifty:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3566
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 29 Sept 2014, 23:14

On ju. Ja ennem ei tulegi välja kui lahti ei lappa kõike.

Evert ka ju ei teadnud, tal tehti mootorivahetus ja hooldus ning kõik pidi olema tibend-tobens ja auto käis pärast.

Aga eks ma leian veel põnevaid töövõtteid jms. kindlasti sealt kapoti alt.

P.S. tagasillani ma pole veel jõudnudki ju, kuigi see oli sõiduproovi ajal üpris vaikne (nii vana auto kohta). Aga ongi mul tegevust. Varem on ka öeldud, et Kallele meeldib rohkem autosid remontida, kui nendega sõita. Nüüd tulebki nii välja :D

Veovõlli otsa kohe maha kandma ei hakka, otsast see jupp ära ei kuku.
Võtan stopperrõnga korraks maha ja viilin nuudid õigeks, sinna jääb piisavalt materjali,
et stopper-rõngast kinni hoida. Ära ka visata ei taha pmt. kasutamata asja.
Käib kokku ja eks näis, kaua kestab. Usun, et pigem ennem läheb kogu tehnika teise kere peale ära,
kui see otsake seal järgi annab. Aga talve peab vastu pidama :)
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 30 Sept 2014, 00:02

Endale ja teistele, kes kunagi seda vajavad:

Pilt

Pidurdusjõu regulaatori ühendamine. Et valesti ei läheks. :)
Ja just nagu Tom ütles - ABS ja tavaline piduri regulaator on erinevad.
Hakkan homme sellega tegelema. Laenan oma tumehallilt selle õige regulaatori,
niikuinii sellel tuleb ka pidurisüsteem ringi teha.
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 30 Sept 2014, 22:35

Veovõlli ots korras, auto sõidab. :)


Masin seest:

Pilt

Ja ma mahun ilusti kapoti alla ära :p

Pilt
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 04 Okt 2014, 23:52

Täna sain kätte õhufiltri korpuse (tänud foorumi kasutajale bmw).

Sinna juurde ostsin kohe uue õhufiltri ja homme hakkan neid auto peale aretama. Kuna tegu pole päris õige filtrikopsikuga(929 või 626 "vane" tüüpi õhulugejaga, täpselt nagu minu teisel kupeel), pean filtri ja õhulugeja vahele flantsi tegema. Paneks ta niisama õhulugeja-õhulugeja otsa(jätaks labaga lugeja vahele) aga õhulõdvikute pikkused ei klapi siis enam.

GT mootoril on klapisääretihendid arvatavasti surnud(viskab võimsa õlipõlemise sinise pilve ühes, kui käivitan ja juba samal hetkel on õlisuits kadunud(ainult hetkeks lööb). Tundub, et immitseb klapisääretihendite vahelt silindrisse, eriti on siutsu siis kui auto on paar päeva käivitamata seisnud.

Uue nädala algul lähen ühele antitiivale ka järgi, loodame et muudab auto shefimaks. Proovida ju võib.

Homme pilti ka tegemistest. :)
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 05 Okt 2014, 23:13

Pilte ei jõudnud teha. Uus CustomMade õhufilter istub auto peal ja funktsioneerib kenasti.

Vahelt tuli ära lõigata vana õulugeja(ainult toruots ja kõrvad jäid alles), EGR-klapp ja ebavajalikud augud kinni panna.
Flantsi kinnitamiseks lasin selle ja õhufiltri korpuse vahele kahekomponentset liimi ja surusin pinnad kokku.

Siis keerasin veel poldid ja sisse ja ühendus jäi õhutihe ning viisakas.

Järgmise asjana proovin armatuuri kokku ära panna. Annaks autole ilmet juba. :)
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 09 Okt 2014, 21:09

Nädalavahetusel tuleb suuremat sorti summuti keevitamine. Kontrollin kõik otsast lõpuni üle, KAT tuleb vahete panna (seda pole hetkel seal), tihedaks teha(augud kinni, tihendid uued), sukk vahele, pütid üle kontrollida ja asi vaikseks saada jälle.
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 17 Okt 2014, 19:12

Vahepeal eemaldasin autolt katuseluugi süsteemi. Ei teadnudki, et kogu kupatus nii palju kaalub.

Napilt jõudsin selle autost välja tassida.

Puhastatud siis suure hoolega kõik detailid ja lõin mõlgid luugist välja ja katusest ka, aga pahtlit on ikka natuke vaja, päris sirgeks katus enam ei lähe, jäi väike jääkdeformatsioon ja mõlkide koha peal on katusel just topelt-plekk nii et ligi ei pääse. Luuk sai täitsa sirge ja ilus.
Tänase õhtu jooksul proovin ta kokku lappida ja auto peale tagasi saada, et näha kas asi toimima ka hakkab edasi-tagasi ja üles-alla.
Ahjaa - miks üldse selle maha võtsin? Sest vesi jooksis kusagilt koguaeg salongi põrandale ja lõpuks juba istmetele. Panin mõneks ajaks soojapuhuri/ajalehed põrandale, aknad pärani ja asi korras.

Super auto ikka. Juba tahaks sõita sellega :D
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 18 Okt 2014, 00:29

Ja katuseluuk on tagasi masina küljes. Hakkas tööle ka täpselt nii nagu peab, aga vana viga jääb ikka külge - nagu Evert mainis, edasi-tagasi liigub hästi aga et üles läheks, peab natuke käega aitama.

Minuarust on see tihendi viga, liibub liiga vastu katuseäärt ja mootor ei jõua lahti lükata. Aga äge asi küll see töötav katuseluuk :D

Salongis on kaardilugemise lambid 2 tk katuseluugi nuppude kõrval, sinna panen vähe võimsamad CREE ledid sisse. Praegused on täitsa seasilmad, ütleme ausalt.
Tahaks teha masinale ka ambient light-i. Ehk siis sinna katuseluugi nuppude juurde kaks oranzikat ledi(nagu BMW-del oleme näinud ntx). Ja need valgustaksid sumedalt käigukangi ja käetuge.
Mujale paigutaks veel piilaritele lampe, mis süttiksid auto uste avanedes, signa maha võtmise ajal jne. Siis ukselinkide sisse mahedad hämarad ledid, et neid näha oleks, nii sisse kui välja ja ukse alla ning peegli alla (lombivalgus), mis süttiks ukse avanedes ja signa maha võtmise ajal ka. ;) Sellised mõtted selle kupeega.
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas tomkulibin » 18 Okt 2014, 08:19

freerider kirjutas: ...need valgustaksid sumedalt käigukangi ja käetuge...
Pimedas hakkab tuuleklaasilte peegeldus tekkima :wave:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8360
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas Mel » 18 Okt 2014, 10:00

Küllap ikka põhiline et kõrval istuvat tsikki paremini piiluda saaks. Oled hakanud piltidega koonerdama :D
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3566
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 18 Okt 2014, 11:37

tomkulibin kirjutas:... Pimedas hakkab tuuleklaasilte peegeldus tekkima :wave:


Tõsi Tom, GD-l sellise nurga all esiklaas ka ju, et peegeldab kui mingi lamp salongis "põleb".
Auke veel kuhugile puurima ei hakka ;)

Meelis, ma pole viitsinud fotoaparaati kapist välja võtta ;) aga ma panen siia nii mõnegi pildi täna õhtul. Väikeseks tunnistuseks, et ma ka midagi teinud olen, mitte ainult ei jahu juttu puhuda :D
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 19 Okt 2014, 21:33

Kaks probleemi tekkisid:

Spidoplokk pime äkki ja ükski seier ei näita. Hakkasin asja täna uurima ja vist on instrument panel immobilaiseri ahelasse ühendatud. Pean vea üles leidma, veel ei saanud kätte(ajanappus, nädala sees proovin uurida mis viga).

Pilt


Katuseluuk ikka ei jäta mind rahule, va vigurvänt.

Pilt

Töötab ilusasti, aga ikka laseb läbi. Tundub, et siini vahele sai vähe silikooni (neutraalsilikooni panin), ja ikka immitseb. Täna sadas vihmaga mul iste märjaks, jälle käis puhur salongi.
Siit on näha niiske koht. Torud jooksevad läbi aga ikka ei lähe vesi ära.

Pilt

Panin ajutiselt mingid kõlarid ka ette sinna uste sisse, vägevad kõlakojad ju, Everti tehtud, ma eeldan ;)

Pilt

ja siit kiikame minu autoarvutit ka. Näha on voltmeeter ja 12 volti -> 5 volti muundaja. Aga see ei toida mu arvutit ära, milliampreid jääb väheks ja tõmbab pinge alla (ei lae täis arvutit, kuigi võiks). Pinge siis kõigub 4,2...4,8 vahel ja seda on vähe.

Pilt

Otsisin WiFi levi. Välist antenni veel lisanud pole, aga toas oleva 10 meetri kaugusel asuva wifijaama leidis ülese ja kinnitas ära ka ühe "pulgaga". ;)

Pilt
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 22 Okt 2014, 16:51

Kuna ilmad läksid vahepeal talveks, ja ega see lumigi enam kaugel ei ole, ei hakka ma suvekaid GT-le enam alla viskama.
Tom küll hoiatas Meli teemas, et FE3N mootoriga autol hakatakse kolm korda tihedamini rehve vahetama, aga proovin ennast vaos hoida püüan naelad isegi turvise sees hoida (kuigi see oli isegi F2 mootoriga raske). :D

Uurisin vahepeal naljapärast, mis tähendavad üldse lühendid auto margi taga, näiteks GT. Tunnen ennast peale Vikipeedia kasutamist palju targemana.

Lühendit GT kasutatakse siis autode puhul, millel hoolimata oma sportlikust disainist ja suure võimsusega mootorist ei ole kokku hoitud ruumikuselt ning on piisavalt mugav, et läbida pikki vahemaid suurima võimaliku kiirusega. Lühend tuleneb sõnadest "Grand Touring" või "Gran Turismo". Kiirteedele mõeldud auto seega. :D

Täna õhtul nokitsen ka, nii et asi areneb. ;)
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas freerider » 31 Okt 2014, 08:54

Veovõlli otsa paigaldades kallasin käigukasti võlliaugust niipalju sisse kui sain. Nüüd tahaks õli normi saada, et sõita proovida aga tekkis probleem. Spidomeetri trossi ajam ei tule kk. küljest lahi. Keerasin 6se poldi lahti aga ajamike istub kindlalt paigal. Mis teha? Kas see ikka on GT-l õige käigukasti õli kallamise koht? :) äkki ma lähenen vale koha pealt. GD-l küll panin sealt õli juurde ;) täna tahaks juba masina sõitma ajada :D
Mazda 626 2.0i GD FE mootorijuhtimise elektroonikaga Zaporozets, 1972 a.
Kasutaja avatar
freerider
 
Postitusi: 494
Liitunud: 05 Nov 2009, 14:54
Asukoht: Viljandi

1988 Mazda 626 GD

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas Evert » 31 Okt 2014, 13:13

K.kasti õli lisamine peaks käima samuti kui iga GD puhul, spidotrossi august. Aga tross võib teinekord päris kõvasti kinni olla, mäletan juskui, et kellelgi (äkki Tomil?) juhtus isegi suurema kangutamise peale spido plastikhammasratas ära murduma.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Mazda 626 GT kupee, 103 kW - Freerider

PostitusPostitas Mel » 31 Okt 2014, 15:00

Mul tekkis sportlik huvi käisin põllal kaemas seda värki. Tross ise tuleb aga jh see teine mille küljes hammasratas see rsk kasvab kinni jh. Ta seal päris pikalt istub kui pulk augus ja ega pole eriti kuskilt kangutada. Kui aint sellest kinnitus kõrvast milles 6 mm auk. Vbl kui saaks tast üümbert kinni knipeksi vms siis ettevaatlikul nikanaka edasitagasi alumiinjumiga ongi x kamm :D. Ja enmv ligineda võiks altpoolt pimesi kobades mul oli tk tegemist et ülevalt lähenedes see trossi mutter avada :wtf:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3566
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

EelmineJärgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist