Mazda 323f BA 1.5 65kW 95a. - Okaloka

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 323f BA 1.5 65kW 95a. - Okaloka

PostitusPostitas Anonymous » 04 Juul 2006, 17:52

Ehk siis, liikusin hondalt mazdale mõni kuu tagasi.

Mazda 323 BA 95 a 65 KW, ilus roheline mänguasi

Nüüd olen uue leluga täitsa rahul. Ei ole veel midagi muud jõudnud teha, kui kaitseliidu kleepeka peale visanud... See selleks. Pildid ka loodan nüüd paari päeva jooksul üles saada....

Aaaaga - esimesi küsimusi oi kui palju - esiteks 14" velg on nagu tsipa väike ja üksik seal suures koopas. Kui suure velje sinna üldse saaks pista, ilma et täiskoormusega hakkaks koopas möllama ?

Teiseks, uurisin ajaviiteks kuidas tagatulesid küll lahti saada - ja ennäe imet, ei hakanudki mõistus peale - ei käigi teised pagassist seest läbi kere - vaid hoopis kruvidega, ja kogu tuli küljest lahti ? No kruvid sain ära, a siis miski jublu hoidis ikka kinni - kas keegi ütleb ehk mis trikk on ?

Ja siis on veel oi kui palju pisivigu ... Mul oleks head keskluku meest vaja, ja siis veel oleks vaja tarka meest kes selle üles alla liikuva antenni uue paneks ja .... ja

Diagnostikameest oleks ka vist vaja .. kuidagi ... võiks nagu teravamalt edasi minna .... ja tühikäigu pöörded on ka kohati liiga kõrged .. kas andur pekkis ?

No igatahes - :) tere kõigile :D
Anonymous
 


PostitusPostitas petslane » 04 Juul 2006, 18:00

Teretulemast klubisse. Usun, et oma küsimustele saad meilt siin vastused küll, selleks me siin ju olemegi. Endal kahjuks BA-ga kogemused puuduvad :(
petslane
 


PostitusPostitas Aivo » 05 Juul 2006, 11:12

velkam.

mul endal on 15" velg ja olen näinud ka 17" sellise mazda all.

antenni kohta ei oska muud öelda, kui asenda parem mõne tavalisega...endal sama mõte, ag apole veel tegudeni jõudnud ja pole ka sobivat antenni leidnud...miskit õngeritva ka ei tahaks sinna panna. pigem miski pisike pulgake.
Aivo
 
Postitusi: 145
Liitunud: 26 Mai 2005, 15:02
Asukoht: Elva

PostitusPostitas Aivo » 05 Juul 2006, 11:14

ah ja see ka, et antenni vahetus pole keeruline, kui uus antenn olemas on. mingi aeg uurisin ka hindasid. lammutustes oli hind vist ~350 raha.
Aivo
 
Postitusi: 145
Liitunud: 26 Mai 2005, 15:02
Asukoht: Elva

PostitusPostitas kaRRRL » 05 Juul 2006, 17:54

Tere tulemast ka minu poolt 8)
Kasutaja avatar
kaRRRL
 
Postitusi: 229
Liitunud: 08 Mär 2006, 18:50
Asukoht: Tallinn, Kesklinn

PostitusPostitas YxPriit » 05 Juul 2006, 18:12

tere tere.

See antenn on neil vist kõigil probleemiks. Mu omal sama jama :)
YxPriit
 


nii okei

PostitusPostitas Anonymous » 07 Juul 2006, 11:33

leidsin järve autolammutusest müügist mingi Ü või Õ varuosa, täisautomaatse universaalantenni 350.- üritan lasta seda järgmine kolmap külge keevitada, annan teada kas sobis ja toimib.

on kellelgi äkki kogemusi originaalkesklukuga - mul on ta igatahes pekkis, st piiksub nagu oleks mõni andur läbi ja iga kord uksi ei ava - see käib tuju jägi.
Anonymous
 



Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron