Mazda 6 2.0 108kW 2007a. tafffguy

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 6 2.0 108kW 2007a. tafffguy

PostitusPostitas tafffguy » 13 Jaan 2015, 13:45

Tere!

Olen taas tagasi Mazda ridades, teema sisukuse huvides räägin jutu algusest peale ära.
2013a. sügisel, septembris, sain oma 99a. Mazda 626 müüdud,(on ka siin foorumis sellest teema olemas) auto teenis mind väga truult, oli ka hästi hooldatud, sest oli väga pikalt peres olnud, kuid kuna läbisõit oli juba seal 400 000km kandis, külmade ilmadega tossas hirmsasti, mainimist väärt oli veel taga silla tala, mis oli mäda, ning veel nipet näpet, mis panid müügile mõtlema.
Seega, tuli kiiresti auto valik teha, valikus oli 2001 alates Passat, Mazda 6 facelift ning järsku tekkis kuskilt 3. seeria BMW huvi. Kuna Mazda oli olnud, siis Mazda isu oli ka kõige suurem, kuid sel hetkel jäi veidi kalliks, sest piiriks oli 4000€, ühel hetkel leidsin auto24´jast ühe BMW, mis oli bensiini mootoriga, just kindel soov oli bensukas, sest kuna sõidetavad otsad on pigem lühemad kui pikemad, siis ei ole diisel lihtsalt otstarbekas, kui lõpuks midagi remontima peab. Kindel soov oli veel manuaal kast, et oleks veel lollikindlam, kuid kuna bemmidel sellega konkreetset tüüpviga ei ole, nagu näiteks passatil, siis mõtlesin, et hea küll. Kindlasti sai määravaks veel see, et auto oli väga hea varustusega, suur navi, pool nahk sportistmed jne. Sõitsin sellega veidi üle aasta, auto meeldis mulle väga, hea mugav ja ilus auto oli, kuid kallis üleval pidada, ei pidanud otseselt palju remontima, kuid need asjad mida pidin osutusid kulukaks, müügi hetkel oli auto korralik, kuid palju oli selliseid nipet näpet vigu, mis häirisid väga, koobastel hakkas ka rooste vaikselt värvi all kobrutama, kevadeks oleks ilmselt punane olnud juba, seega mõtlesin, et kui liialt neid väikeseid vigu tekkima hakkab, siis on targem müüa. Auto oli müügis üle kuu aja, vaatajaid oli mitmeid, keegi ära ei viinud, kui lõpuks üks ilma pikema uurimiseta ära võttis, seega olingi autost lahti. Järgmiseks tuli kiirelt auto välja valida, olin juba eelnevalt iga päevaselt silma peale hoidnud Subarutel, nii Legacyl kui ka Outbackil, ühtegi sellist, mis enda jaoks ideaalne oleks, ei leidnud, arvasin muidugi, et nüüd otsin endale nii ideaalse auto, kui võimalik, aga ühtegi sellist ei leidnud, kindel oli see, et kui jaapanlast võtan, siis võtan Eesti ajalooga, neid oli piisavalt, aga kõigil oli ka piisavalt avariisi kirjas või mõni muu asi, mis häiris, kuu aega kasutasin isa autot ning vahel vajadusel ka ühistransporti(ei ole minu jaoks), kuna ei suutnud valikut teha. Millegi pärast olin selle nelikveo nii pähe võtnud, et unustasin muud margid puhta ära, ühel hetkel avastasin ühe Mazda 6´e, oli facelift, 2007a, nii nagu tahtsin, bensiini mootor, automaat kast, universaal, 138 000km sõitnud, Eesti ajalooga, üks omanik ning esinduse hooldus ajalugu, mõtlesin, et nüüd on olemas ka, kell oli juba hiline, et hommikul helistan, vaatasin lõpetuseks veel kindlustuse ajaloo üle ning tuju langes kohe, autol oli mitu avariid olnud, kuid kõik olid juhtunud algus aastatel ning väiksemat sorti, sel hetkel ma rohkem seda autot ei vaadanud, mõni päev hiljem mõtlesin, et no kurat, tuleb üks auto lõpuks ära võtta, jõulud hakkasid peale tulema, ning selle aja sees ei oleks nii kui nii midagi ette võtnud, seega helistasin sellele Mazda müüale, mõne päeva pärast saime kokku, müüs seda Sõpruse pst. Amservist üks keretööde spetsialist, eelmine omanik oli auto sinna jätnud ning sealt uue võtnud, tegin proovisõitu, midagi ei kolisenud-nagisenud ning kast toimetas väga kenasti ning salong on väga korralik, ainuke asi on see, et autol leidub mõni iluviga, absoluutselt mitte midagi silma torkavat, aga mõnes kohas mõni pindmine kriim, ilmselt lasen suveks auto ära poleerida, siis ei tohiks enam neidki olla.
Jutt tuli pikk, aga vähemalt on midagi lugeda.
Kokkuvõteks see, et praegu olen autoga ikka väga rahul, hea, lihtne, lollikindel auto, hommikul läheb vaikselt käima, mingid plärinaid jms võrreldes eelmise BMWga puuduvad, mingit hirmu ei ole, et äkki on midagi suurt läbi minemas, facelifti salong on minu arust isegi ilusam kui subaru oma, usun, et tegin hea valiku, kui ei oleks varem Mazdat omanud, siis ilmselt ei oleks ka praegu osanud sellist valikut teha. Jutt tuli tõesti pikk, kindlasti jäi midagi lisamata, mis algul mõtteis oli.
Lisan ka ühe pildi, mis ise tehtud, sellest saab piisavalt aimu. KIndlasti lasen lähi ajal toonkile paigaldada. Värvus on tumepunane.


Taavi


Pilt
tafffguy
 
Postitusi: 18
Liitunud: 16 Mär 2012, 13:55
Asukoht: Eesti

Re: Mazda 6 2.0 108kW 2007a. tafffguy

PostitusPostitas Galaxy1989 » 13 Jaan 2015, 19:42

Ka mina valisin pikalt millist autot osta,ennem kui praeguse mazda 3 ostsin!
VINi järgi uurides selgus ka, et algul aastatel oli 2 avariid olnud! Aga ka teistel kolmedel mida vaatasin olid ka avariid olnud siis valisin auto vaid varustuse ja välimuse järgi! Valisin siis GT mudeli :D
Peale ostu sai siis järgi uuritud mis avariiga tegu oli!
Mõlemad paugud on tulnud tagumisse vaskausse nurka!
Hullem pauk tuli parklas ja nii tugevalt, et 2 turvapatja lõi lahti ja kuna 1 turvapadi juba maksab u.1500€ siis läks auto taastamine maksma mingi 7500€
Võrreldes eelmise autoga mis oli ka paugu kirja saanud on mazda korda tehtud esinduses ja siiamaani pole midagi viga, kuskil roostet pole ja küljest midagi ei kuku ja kõik töötab :D

Sa võid ju ise ka nt Inchcapesse kirjutada ja uurida kas on nende juures auto korda tehtud või mitte! Saad ka teada kas on olnud suured avariid või tavalised plekimõlkimised!


Aga kui sinu autost rääkida siis tumepunane värv on ikka ilus!
Galaxy1989
 
Postitusi: 5
Liitunud: 16 Sept 2014, 13:34

Re: Mazda 6 2.0 108kW 2007a. tafffguy

PostitusPostitas tafffguy » 14 Jaan 2015, 14:17

Ise uurisin lkf.ee kaudu avariide kohta, seda muidugi ei tea, kuhu paugu on saanud, kuid summad on olnud 500, 500-2000€, seega lohutasin end sellega, et algus aastatel on ikka varuosad kallimad, krunditud stange on juba 800 + värvimine ja paigaldus, seega väga palju ei taha muret tunda. Eelmisel autol, BMWl, sellel oli mingi aeg selgelt näha, et esiots veidi heledam, aga sellist asja märkas alles siis kui pikemalt sõitnud, aga sellega seoses samuti polnud mingeid vigu.
Tegelikult tahaks Inchapeist uurida küll, sest tunnen huvi, kas rihma vahetus on tehtud, peaks vist 120 000km olema? Aga välja prinditud hooldusajaloos seda kirjas ei ole, ei teagi, kas nii võib öelda, aga rihmad näevad uued välja küll, kuna on olnud firma auto, siis eeldan, et siiski vahetatud nad on.
Tänud kiidusõnade eest ka muidugi, endal on ka nüüd lemmik see tumepunane, eelmine aasta oli kindel lemmik see tumehall, aga praegu olen sellega tõesti rahul.
tafffguy
 
Postitusi: 18
Liitunud: 16 Mär 2012, 13:55
Asukoht: Eesti

Re: Mazda 6 2.0 108kW 2007a. tafffguy

PostitusPostitas leviathan » 14 Jaan 2015, 14:57

bensukas sul ikka? see ju ketiga mootor pole seal miskit rihma vahetada (ainult geneka/kondi jne rihm )
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Mazda 6 2.0 108kW 2007a. tafffguy

PostitusPostitas tafffguy » 14 Jaan 2015, 17:01

Jaa, bensukas, kusjuures ma eeldasin seda, sest hoolduvälpade nimekirjas seda ei leidnud, kuid mazdad enamasti olnud minu teada ikkagi rihmaga, sellest ka arvamus, et kindlasti rihm. Nüüd on muidugi veidi piinlik, et pole kapoti alusesse piisavalt süvenenud.
tafffguy
 
Postitusi: 18
Liitunud: 16 Mär 2012, 13:55
Asukoht: Eesti

Re: Mazda 6 2.0 108kW 2007a. tafffguy

PostitusPostitas tafffguy » 15 Jaan 2015, 14:10

Nädalvahetusel on plaanis õli vahetus teha, küsiksin huvi pärast, mis õli enamasti Mazdale pannakse, kas üldse on mõni kindlam mark välja kujunenud, nagu näiteks BMWl Castrol. Tean, et üldiselt vahet pole, aga puhtalt huvist küsin.
tafffguy
 
Postitusi: 18
Liitunud: 16 Mär 2012, 13:55
Asukoht: Eesti


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist