Mazda 6 GJ, 2.2D, 110kW - DavenoM

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 6 GJ, 2.2D, 110kW - DavenoM

PostitusPostitas davenom » 12 Mär 2015, 23:07

Olen siin uus inimene, et siis tervitused kõigile :wave:
On palju erinevaid autosid olnud, aga jaanuaris sai ostetud selline Mazda6 (mu esimene jaapanlane ja eriti diisel).
Mõned pildid siis ka:

Neid asju antakse siis auto ostmise puhul, üks üllatus:
Pilt

Ja selline kingitus
Pilt

Ja pildid siis autost:
Pilt

Pilt

Pilt

Ja tahhomeetri pealt jõudsin ilusast numbrist pilti teha.

Pilt


Sorry piltide kvaliteedi eest, kui tulevad paremad ilmad teen siis rohkem pilte autost.
P.S Kui näete vigu, andke teada - kohe parandan, õpin eesti keelt :wave:
Viimati muutis davenom, 14 Mär 2015, 18:18, muudetud 1 kord kokku.
Aktiivne taevas.
Kasutaja avatar
davenom
 
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Mär 2015, 21:25

Re: Mazda 6, 2.2D - DavenoM

PostitusPostitas lines » 13 Mär 2015, 16:36

Tere tulemast Mazdaklubisse. Ilus auto, huvitav värv. Automaat või manuaal?

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6, 2.2D - DavenoM

PostitusPostitas aviar » 13 Mär 2015, 19:05

lines kirjutas: Automaat või manuaal?


Terav silm tabas kelladel "D" ehk siis automaat. Värv on :thumbup:
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Mazda 6, 2.2D - DavenoM

PostitusPostitas davenom » 14 Mär 2015, 19:18

lines kirjutas:Tere tulemast Mazdaklubisse. Ilus auto, huvitav värv. Automaat või manuaal?

Lines

Jäin natuke vastusega hiljaks, et siis jah - automaat.


Nüüd rohkem infot auto kohta ja kuidas ma üldse valisin mazdat. Hakkasin siis sügisel otsima head vastupidavat ja ökonoomset pereautot, kuna olemasolev tol hetkel oli juba päris vana ja pidevalt vajas investeeringuid (bmw x5 4.4i). Otsustasin siis, et järgmine peab olema kindlasti uus auto. Vastavalt minu vajadustele, kriteeriumid olid siis loogilised, kindlasti universaal (et lapsevanker mahuks ilusti sisse), diisel (ökonoomsus) ja automaat (kui kunagi ostan veel endale projektiks autot, see tuleb kindlasti käsikastiga). Vaatasin octaviat, civikut, accordi, mondeot ja passati. Ja kui enda jaoks olen juba otsuse teinud, et võtan oktaviat, siis kuidagi juhuslikult skodas klienditeenindaja käest küsisin, et kes on octavia konkurent, siis ta nimetas, et üks neist on mazda 6. Kohe tuli meelde, et kuskil olen näinud uue mazda 6 reklaami. Ei tea miks ma kohe selle peale ei tulnud. Järgmine päev läksin kohe esindusse ja tegin proovisõidu ja see hakkas mulle kohe meeldima nii seest (võrreldes teistega) kui väljast. Otsus on tehtud - võtan mazdat. Hakkasin uurima mis mudelid on laos ja mis võiks mulle sobida. Üks hea variant oli tulemas, mis vastas mu põhi kriteeriumitele. Ehk siis universaal, diisel ja automaat, värviks - sinine (Reflex Blue), kusjuures ise tahaks võtta valget, aga ei olnud sobiva variandi ja pidin kaua ootama, et valget saada. Aga paistab, et see sinine isegi paljudele meeldib :)
Varustusaste autol siis Premium. Puutetundlik ekraan, läheb nupust käima, 17 tolli veljed, bluetooth ja bla bla... ühe sõnaga kõik, mis mul vaja läheb on küljes. Kuna mõtlesin, et mazda ei ole mingi S klassi mersu või Audi a8, siis nahksisu pealt hodsin raha kokku, see teeks kohe üle 3 tonni autohinnale juurde. Muidu olen autoga täitsa rahul, pehme, vaikne ja ökonoomne. Ainuke asi on see, et parkimisandureid ei ole :crazy: . Seda lasen kohe esimese hoolduse ajal juurde panna, ja mulle tuli mõte, et esimese õlivahetuse teen, mitte 20 000km pealt vaid 10 000 pealt. See 20 000km hoolduse välp kuidagi ei meeldi mulle. Olen vanakooli mees, kes ei usalda neid longlife mootorõlisid.

Ja siis natuke rohkem pilte ka:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

See kapotialune läks nii kiiresti mustaks ja tolmuseks, ei jõudnud ilusast, puhtast ja läikivast mootorist pildi teha. Teen mingi aeg puhtaks, siis kui maale lähen.
Aktiivne taevas.
Kasutaja avatar
davenom
 
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Mär 2015, 21:25

Re: Mazda 6 GJ, 2.2D, 110kW - DavenoM

PostitusPostitas Ats » 22 Mär 2015, 19:46

Väga uhke masin, plaanin ka sellise ligi võtta, 2.0 bensiini. Miks diisli just valisid ? Üldiselt olen lugenud, et diisel selle uue kuue puhul pidi suht mõttetu valik olema kuna kahe liitrise bensukaga küttekulu vahe pea et olematu. Faktid põhinevad erinevatel artiklitel.
Aga muidu väga kena pill ja ilus värv ka :thumbup:
Ats
 
Postitusi: 4
Liitunud: 22 Mär 2015, 09:46
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 GJ, 2.2D, 110kW - DavenoM

PostitusPostitas davenom » 23 Mär 2015, 21:25

Ats kirjutas: Aga muidu väga kena pill ja ilus värv ka :thumbup:

Aitäh ! :wave:

Ats kirjutas:plaanin ka sellise ligi võtta, 2.0 bensiini. Miks diisli just valisid ?

Mulle tundus kuidagi, et see 2 liitrine bensukas üldse ei liigu, siis kui ma olen sellega proovisõidu teinud, just see 107kW-tine. Aga diisel oli hoopis teine lugu, ja kütusekulu 1 l. vähem 100-le :wink: Ja selle uue sky active tehnoloogia puhul, bensukatel on surveaste 1:14-le :crazy: maailma kõige suurem, et ei tea kuidas see käitub peale 100 000 km läbisõidu. Ma kindlasti soovitan sulle erinevate mootoritega läbisõidu teha :wave:

Väike update: arvesta seda, et nüüd facelift on väljas, see on palju ilusam :) Pildi peal siis minu autost vasakul pool.
Pilt
Aktiivne taevas.
Kasutaja avatar
davenom
 
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Mär 2015, 21:25


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist