6" Subwoofer-teema ammendatud lukku!

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

6" Subwoofer-teema ammendatud lukku!

PostitusPostitas xazax » 04 Juul 2006, 21:21

kas keegi teab kust eestis seda saada . krt ise olen juba pool päeva netist otsinud aga siia maani pole leidnud. oleks tänulik teadjatele
ettetänades xazax
Viimati muutis xazax, 20 Juul 2006, 10:35, muudetud 1 kord kokku.
xazax
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Juul 2006, 22:01

Uuri kes maale toob "JL Audio" tooteid ja telli ära.
Kauplus Noortehnik kindlasti abiks, seal igasugust kabla.
JL Audio 6" woofer:
http://www.cartoys.com/Default.cfm/p/6W0_8_6_Subwoofer/
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 05 Juul 2006, 23:03

Kuhu sul sellist imelooma vaja läheb? Ma soovitan küll suurema mõõduga elemendi poole vaadata.

Põhjus on selles, et süvabassisagedused ja 6" element ei käi eriti kokku. Kõlarite puhul kehtib reeglipärasus, et mida madalamad sagedused, seda suuremat membraanipinda läheb nende esitamiseks vaja - näiteks tweetrid on paarisentimeetrise läbimõõduga, keskriba kümmekond sentimeetrit ja korralik woofer algab alles umbes kolmekümnest sentimeetrist. Väiksemate membraanipindade puhul tuleb bassisageduste puhul juba leppida kompromissidega, mis enamasti on tundlikkuse arvelt. See tähendab seda, et sama helirõhu tekitamiseks tuleb kõlarisse lasta rohkem võimsust, kusjuures arvestades, et väiksema mõõduga element suudab vähem võimsust hajutada, on lõpptulemus üsna niru.

JL audiot Eestis ei müüda. Eelpoolmainitud põhjuste pärast on 6" mõõdus woofrid üldse vähelevinud. 6.5" elemente leiaks rohkem, kuid ma ei soovita selliste peale üldse raha raisata. There's no replacement for displacement. :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas xazax » 06 Juul 2006, 16:50

täname hea info eest võtan kuulda seda
nb!sul on hea koduleht!
xazax
 


PostitusPostitas SilverMx5 » 06 Juul 2006, 21:25

ma ostsin ka endale üleeile Noor tehnikust Hertz'i 160W. max. kõlarid uste sisse, nii kui poodi läksin hüppas müüja kohe ligi, rääkisin milliseid kõlareid tahan, mis mõõtu, võimsust ja hinnaklassi, koos leidsime lahenduse ja ostsingi terve komplekti 2 bassi kõlarid, 2 twiitrit + 4 filtrit ja maksumuseks 900 .-
algul arvasin, et 160W jääb väheks aga kuna väike auto siis on täiesti normaalne :)
SilverMx5
 


PostitusPostitas xazax » 07 Juul 2006, 15:15

äkki jagad ka infot mis marki kõik see stuff oli ja mis mudelid?
xazax
 


PostitusPostitas SilverMx5 » 07 Juul 2006, 20:16

Margiks oli hertz, itaalia kvaliteet firma, ja 160 W kõlarid + twiitrid + 4 filtrit
SilverMx5
 


PostitusPostitas xazax » 10 Juul 2006, 12:33

hmm äkki annaksid täpsed mudelid ka?
xazax
 


PostitusPostitas SilverMx5 » 10 Juul 2006, 22:55

SilverMx5
 


Re: 6" Subwoofer

PostitusPostitas Haramount » 11 Juul 2006, 23:43

xazax kirjutas:kas keegi teab kust eestis seda saada.


OK... aga milleks ometi??? Ütle veel, et ilma kastita paigaldad kah :shock:
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron