Küsimused mazda 6 kohta

Küsimused mazda 6 kohta

PostitusPostitas Siimu » 01 Okt 2018, 11:47

Võib olla veidi rumalad küsimused aga pole kokkupuuteid olnud

Sai soetatud musat värvi universaal 6 GT/aero

Esituled tumedad (kellegi oma looming või originaal klaasid ei ole lakitud nn rehflektorid osaliselt vms ?
Tagatuled tumedad mitte laiktud klaasid vaid seest ?
Maki ümbris tume (nupud ise hallid) kas tegu tehase modifikatsioonidega või on kellegi oma kätetöö
Siimu
 
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Okt 2018, 11:05

2003 Mazda STW GT AERO

Re: Küsimused mazda 6 kohta

PostitusPostitas roossaar » 01 Okt 2018, 14:54

FL mudelil olid tuled tumedad. Kuna sul vist 2003 siis võivad need ju olla vahetatud, aga võivad olla ko omalooming.
Keskkonsool ilmselt värvitud/kiletatud
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: Küsimused mazda 6 kohta

PostitusPostitas Siimu » 01 Okt 2018, 16:05

Pilt

Pilt

Pilt
Siimu
 
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Okt 2018, 11:05

2003 Mazda STW GT AERO

Re: Küsimused mazda 6 kohta

PostitusPostitas roossaar » 01 Okt 2018, 16:32

sellist konsooli ma kyll varem näinud pole
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: Küsimused mazda 6 kohta

PostitusPostitas E3RIK » 01 Okt 2018, 23:41

Esituled näevad välja tumedamad, kui isegi FL versioonil originaalis on. Pilti vaadates ma ütleks, et esitule klaas ise on ka tumedamaks võõbatud, mitte ainult sisu. Näiteks kui vaadata kaugtule ja suunatule reflektoreid, siis need ei ole originaalis kindlasti nii tumedad.
Tagatuled on vist ise aretatud umbes nii nagu üks lätlane tegi kunagi näiteks oma autoga: https://www.youtube.com/watch?v=zTrJIvkB8jk
Keskkonsool - kui just ei ole kiletatud, siis on värvitud. Internetist on varemgi silma hakkanud selline disain. Näiteks kunagi ammu oli siin samas foorumis ka üks Mazda 6, mille keskkonsool oli täpselt samamoodi üle värvitud (must glossy).
Nähes autol veel igasuguseid muid pisidetaile, mis ei ole originaalis sellisena olnud, siis ütleks et eelmine auto omanik viitsis auto kallal möllata.
E3RIK
Kasutaja avatar
E3RIK
 
Postitusi: 57
Liitunud: 05 Apr 2016, 22:55
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimused mazda 6 kohta

PostitusPostitas roossaar » 02 Okt 2018, 08:30

yx eelmistest omanikest oli automaaler ning enne seda oli remonditöökoja omanik :D
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

Re: Küsimused mazda 6 kohta

PostitusPostitas Siimu » 02 Okt 2018, 08:59

E3RIK kirjutas:Esituled näevad välja tumedamad, kui isegi FL versioonil originaalis on. Pilti vaadates ma ütleks, et esitule klaas ise on ka tumedamaks võõbatud, mitte ainult sisu. Näiteks kui vaadata kaugtule ja suunatule reflektoreid, siis need ei ole originaalis kindlasti nii tumedad.
Tagatuled on vist ise aretatud umbes nii nagu üks lätlane tegi kunagi näiteks oma autoga: https://www.youtube.com/watch?v=zTrJIvkB8jk
Keskkonsool - kui just ei ole kiletatud, siis on värvitud. Internetist on varemgi silma hakkanud selline disain. Näiteks kunagi ammu oli siin samas foorumis ka üks Mazda 6, mille keskkonsool oli täpselt samamoodi üle värvitud (must glossy).
Nähes autol veel igasuguseid muid pisidetaile, mis ei ole originaalis sellisena olnud, siis ütleks et eelmine auto omanik viitsis auto kallal möllata.


Esitulede klaasid lihtsalt tuhmunud ( tumedamaks klaase küll võõbatud ei ole)
Äkki täpsustad mis pisidetailidest jutt saaks ise ka targemaks ( esimese iluvõre ülemine ära on ilmselt üks)
Siimu
 
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Okt 2018, 11:05

2003 Mazda STW GT AERO

Re: Küsimused mazda 6 kohta

PostitusPostitas E3RIK » 02 Okt 2018, 22:49

No need mida ma mõtlesin on tõesti pisiasjad. Kui eelmine omanik oli nt automaaler, siis oli tal osad asjad lihtsam juba ise ära teha.
Esivõre ülemine detail ja märk selle küljes on kindlasti üks. Võib vabalt olla üle kleebitud nagu minu omal on.
Piltide kvaliteet ei ole küll suurem asi, aga mulle tundub et udutulede ümbrised on üle värvitud, minu arust originaalis on need matid mustad, siin tunduvad olevad läikivad (mis ongi ägedam).
Nagu näha siis tagumiselt luugilt on Mazda embleem eemaldatud. Nagu nendel mudelitel ikka on, siis Mazda märk on luugi külge niimoodi kinnitatud, et "tüüblid" ulatuvad läbi aukude. Seega augud on täidetud/ kaetud ja vähemalt seda ala on värvitud (kui mitte terve luuk).
Ma kujutan ette, et esimese numbrimärgi stange külge kinnitamine ilma aluseta ei ole väga lihtne, sest stangel on aluse kinnitamiseks seal suured pesad, seega pole suurt ala, kuhu kahepoolset teipi panna. Aga ma ei tea ka, võib-olla antud stangel on see teistmoodi lahendatud.
Teised asjad mis silma hakkavad on need, millest teema alguse sai.
E3RIK
Kasutaja avatar
E3RIK
 
Postitusi: 57
Liitunud: 05 Apr 2016, 22:55
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimused mazda 6 kohta

PostitusPostitas Siimu » 28 Apr 2019, 08:04

Tekkinud paar küsimust.
Kas fl mäludega sisu saab antud isendisse paigaldad
ja kuidas fl makk panna pres toimima
Siimu
 
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Okt 2018, 11:05

2003 Mazda STW GT AERO


Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron