Mazda RX8 170kw 2003 nymmik

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Re: Mazda RX8 170kw 2003 nymmik

PostitusPostitas nymmik » 04 Sept 2020, 11:51

Kui väljast tundus et pauk väga viga ei teinud siis asjade all on asi hullem. Parem esituli oli väljast vaadates terve et ainult kõrvad katki aga tegelikuses ainuke terve osa oligi klaas. tule alune plekk osa oli täiesti kortsus. Ime on siin et õlijahuti oli sellest terveks jäänud ja ei leki. kruvikaga osasid ribisid peab sirgestama aga muidu ok.
Tule sain inglase oma, et kui kellegil on õige EU parem tuli olemas siis väga sooviks seda, muud asjad on mul juba olemas Vändrast. Ma ei teagi kas ta on ka siin kasutaja kuid omab kollast kunagist raja pilli 008MEU tänud talle.
Stange ja tiib lähevad nüüd järgmine nädal värvi, ei hakka ise peesse keerama :D
Pilt
Kasutaja avatar
nymmik

PostitusPostitas Mel » 04 Sept 2020, 13:25

Mitte,et ma nüüd parastaks,lihtsalt omal ka juhtunud enmv. sama ei jõudnud ka pidurdada,kits lendas üle kapote :) suure kaarega võssa.Ja sinna maha ka jäi,hiljem käis küll üks tuttav metsamees vaatamas,aga sealt polnd väidetavalt võtta miskit,kõik nii sassis kui olla saab.Kets elas selle suhtkoht kergelt üle,kapote serva väheke muljus, stange kinnitus kronsad said ka veic kannatada ja laternaga enmv.sama teema kui sul,aint plekist kronsasi oli vaja veidi tagasi painutada.Nhjh pole viitsinud sellega tegelda,siiani näha,et det. omavahel ei sobi.Vbl. päästis,et mul veidi kere muudetud,plastik stange alla jätsin,ta enda plekist väänatud käraka.Sul asjalik garage inventar,aint veic kitsavõitu tundub,kas auto all käär tõstuk? :thumbup:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
http://nagi.ee/photos/melkoiv/sets/
Kasutaja avatar
Mel

PostitusPostitas nymmik » 04 Sept 2020, 16:07

Mel kirjutas:Mitte,et ma nüüd parastaks,lihtsalt omal ka juhtunud enmv. sama ei jõudnud ka pidurdada,kits lendas üle kapote :) suure kaarega võssa.Ja sinna maha ka jäi,hiljem käis küll üks tuttav metsamees vaatamas,aga sealt polnd väidetavalt võtta miskit,kõik nii sassis kui olla saab.Kets elas selle suhtkoht kergelt üle,kapote serva väheke muljus, stange kinnitus kronsad said ka veic kannatada ja laternaga enmv.sama teema kui sul,aint plekist kronsasi oli vaja veidi tagasi painutada.Nhjh pole viitsinud sellega tegelda,siiani näha,et det. omavahel ei sobi.Vbl. päästis,et mul veidi kere muudetud,plastik stange alla jätsin,ta enda plekist väänatud käraka.Sul asjalik garage inventar,aint veic kitsavõitu tundub,kas auto all käär tõstuk? :thumbup:

Siiani Maantemuhkude ehitamisel on ruumi piisavalt, aga suurematega tuleb õlle joomine ajutiselt maha jätta :D et mahuks liikuma. samas olen seal ehitanud volgat ja Jeepe. Tegemist on vana talu laudaga et jah võiks suurem olla, soe ja sileda põrandaga. Tegemist jah käärtõstukiga ja keskelt vaba et saab ka käigukasti ja kardaanile ligi kui vaja.
Kasutaja avatar
nymmik

PostitusPostitas Mel » 05 Sept 2020, 11:49

Ohoo,kas tegemist restauraatoriga vm? Hüüru kant täis igast kerefirmasi :thumbup:
Kasutaja avatar
Mel

PostitusPostitas nymmik » 05 Sept 2020, 12:12

Mel kirjutas:Ohoo,kas tegemist restauraatoriga vm? Hüüru kant täis igast kerefirmasi :thumbup:

Grandpa's Garage ja Muhuklubi on jah minu kaubamärk ja eks siin on nii üht kui teist tehtud, Enamus muhud aga ka universaal 2103 replika ja hunnikus offroadiga seonduvat.
Viimati väljus selline suvel
Pilt

Ja hetkel käsil http://www.muhuklubi.ee/www/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1474&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=c52b1c634becfda2d3efbfb2c4c0ac87
Kasutaja avatar
nymmik

PostitusPostitas Mel » 05 Sept 2020, 19:40

Nuuvat kes siin peidus,vbl.tuleb veel mõni lagedale :D naljakas,et must on muhud mööda läind,pole mitte ühegi otsa sattunud.Kujutan vaid ette,et need vist suht keerulised tööd võivad olla,vene koostekvaliteet pole vist teab mis klass.Tuleb ss kotiga edu soovida
Kasutaja avatar
Mel

Eelmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist