Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 29 Okt 2020, 00:06

Niinii .. olen esimest korda siis siinsesse foorumi sattunud ning esmakordselt ka Mazda omanik.
Sai ostetud RX8 - täiesti kogemata ning ilma sellist sõidukit otsimata - spetsiaalselt seda autot ostma ei hakkaks kuid ...
Õigustuseks ütlen kohe ära et raha maksin välja koos omanikuvahetusega vähem kui Eestis on miinimumpalgaks.
Soetatud sai läbi sõbra-venna-tuttava-sugulase :think:
Autost olin eelnevalt vaid jutte kuulnud ning nägin esimest korda kottpimedas "Põllul seismas" - ei üritanudki lähemalt süveneda ega käivitada enne kui jõuan sellega koju.
Auto järgmisse puhkepaika jõudes nägi ta välja selline :
https://www.upload.ee/image/12447021/IM ... 184127.jpg
Pilt
Pilt

Mõni päev hiljem sai see ropp kleebis eemaldatud ning pilt järgmine :
Pilt
Pilt
Pilt

Kahjuks oli ta seal niinimetatud põllul seisnud viimased 2,5-3 aastat ning sellest autost olid rõõmu leidnud igasugused närilised. Kallal käidud on nii istmetel kui jõutud ka "heater core" kallal käia ning igasugust jama igalepoole kokku vedada, kuid õnneks neile juhtmed ei meeldinud ning tundub et need on jäänud puutumata.
Mõningad päevad hiljem päevavalges auto uksi avades paistis vaatepilt üsna ropp ning hais oli hingemattev :crazy: :D

Pilt
Pilt
Pilt

Esialgseks eesmärgiks sai salong puhtaks kasida ning esmavajalik üle vaadata korda nokitseda kuid paistab et see kõik on alles algus.
Üllatuseks peale värsket akut ilma igasuguste punnimisteta läks ta käima, näitas OK õlirõhku ning ei suitsenud - kogu elektroonika paistis töötavat aga omal jõul sõitma ei hakanud. Sellest hoolimata ajasin auto kuiva garaaži alla ning sai vigu kaardistama hakatud.

Esialgne vaatepilt : Pealevaadates tundus auto juskui ok, põhjaalla vaadates siiski kere on surnud. Lekkiv summuti ning nipetnäpet häirivat veel.

Peale käigukasti eemaldamist ning väljalaskekollektori eemaldamist sai selgeks et tegu saab olema projektiga ning loodetud talveautot sellest ei saa - vähemalt see aasta.
Kollektori eemaldamiseks tuli eemaldada mootorikäpp. Ka mootoripadi oli uskumatult vedel ning seda maha keerates otsustasid ära murduda kinnituspoldid mis hoiavad teda sillatala küljes :twisted: Üsna kähku sai selgeks et mootor tuleb maha tõsta ning tuleb kohe katki ära keerata kõik mis vähegi kahtlane tundub :crazy:

Lahkamise käigus tuleb välja et auto on osalenud ka avariis - milles tekkinud kahjustusi ei oldud kõiki eemaldatud :think:

Pilt
Pilt

Hetkene seis paistab selline et tuleb küljest keerata kõik mida saab ning puhastada - lappida ning tagasi kokku panna. Esialgne eesmärk silmeeest kadunud ning mitu korda sügavalt sisse välja hingatud - endale sisendatud et kevadeks ikka midagi saab :lol:

Kuna tuleb välja et päris kõik ei ole letikaup ning niimõnigi asi tuleb tellida ning välja otsida jäi mootoriosa ootele - otsin uusi patju ning nipetnäpet.
Järgmiseks hakatud otsima selle kohutava haisu allikat - selleks tuli lahti võtta kogu salong ning kõik ka puhastada.
Minu üllatuseks need närilised elanud vähemalt osaliselt ka "heater core" enda sees.
Sellised nägid välja klapid mis suunavad õhu liiklust ning kogu krempel ise ka seest.

Pilt
Pilt

Hetkene seis autoga on järgmine :wtf: :

Pilt
Pilt

Päris niisama nagu ta on õige teda kokku panna ei ole - esmalt tuleb plekki lappida ning natukene elule turgutada.

Loodan et keegi vähki ei saanud - ei ole väga ammu kuhugi midagi postitanud ning hea tava on meelest läinud.
Teema tegin nii endale päevikuks ning kui keegi kusagil näeb et tal on pakkuda midagi sellist mida mul vaja võib minna siis olen pakkumistele avatud.

Selleks korraks siis kõik :wave:
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas nymmik » 29 Okt 2020, 12:35

Salongile keemiline teha, kaob hais ja hallitus ära.
Kas sul NAVI DVD on ka olemas? kui jah siis laenaks et koopia teha enda omale.
Muuga ainult edu, RX8 enam eriti ei ole ja iga isend väärib juba hoidmist ja teele saamist, seda eelkõige ikka Wankel südamega ;)
Kasutaja avatar
nymmik
 
Postitusi: 110
Liitunud: 11 Dets 2013, 10:26

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Mel » 29 Okt 2020, 17:29

Ahoi just sellises olu x kulguriga ongi äge siia juhuslikult sattuda. Mind väga huvitab mis seisus kere olukord rooste poolest. Peaks iseenesest olema ikka kvaliteetsemalt tehtud kui... Mul seisab riiulis rx 8 sumputi taga pütt korralik 2 toruga igast jurakas :) Võiks vbl millegi vastu vahetada. Mis muud kui edu ja ole tubli pane ta veerema
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 30 Okt 2020, 21:14

Salongile sai keemiline juba tehtud - õigemini 2 korda. Igaljuhul oluliselt parem kui varem kuid haisu sellegi poolest kätte ei saanud - pidi kõik pulgad välja kiskuma.
Navi plaat ... hmmm kui aus olla siis isegi ei süvenenud sellesse kuid navi ise pildi ette võttis ning enamvähem näitas ka asukoha ära.
Kere on siiski üsna otsas - nüüd hakkas puhkus, üritan lähinädalatel kere seisukorda rohkem süvenema hakata ning plekki välja vahetama hakata.
Summutit kahjuks järgmist ei soovi - selleks sai juba RV torud kokku veetud ning 2 pisemat RV simonsi pütti taha ühe suure asemele soetatud.
Lähima kahe nädalaga vast saab pildimaterjali juurde ning näeb auto pleki päris seisukorra ära :crazy:
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 15 Nov 2020, 22:49

Jätkuks mõningased mõtted ning pildid ...
Ma varem vist küll ei maininud kuid see auto on elanud üle ka värvivahetuse ( üsnagi halva veel )
Tehasest tulnuna on ta olnud roheline - täpsemalt Nordic Green / 27C ?? Uksepakke ning paljusid kohtasid ei ole vaevutud värvima ning eeltöö mõttes tundub ka et ei ole palju vaeva sellesse ilmselt just pandud.
Selline nägi välja pidurivedelik :
Pilt

Roolikardaan - ei paista just väga elus olema
Pilt

Ja nüüd nende kurbade piltideni mida iga nõrganärviline ilmselt välja ei kannata - ehk kere seisukord ... :roll:
Pagasiruum ning tagumine ots näevad välja sellised :
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Sildade seisukord tundub üsna sarnane olema kerele - keegi ilmselt on üritanud üle katkiste sildade hüpata jne - sellised nt esimeste amortide alumised kinnituskõrvad :

Pilt

Ja edasi juba loogilisema pooleni - kuna garaažiall mul tõstuki jaoks ruumi ei ole ning kõhuli maas kere remontida ka ei taha siis sai tehtud nii :

Pilt

Pilt

Pilt

Ja nüüd kõige häirivamate piltideni ... :| :crazy:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Selline näeb välja tagumise vasaku rattakoopa sisemine serv ( midagi nagu puudu )

Pilt

Tagumist vasakut karbi nurka on juba ka remonditud ( kahjuks fooliumteibi ning mastiksiga - aga ilmselt asi seegi ) :cry:

Pilt

Pilt

Ja lõpetuseks jäi seis hetkel selline :

Pilt

Päriselt on kere piisavalt kurvas seisus et olla sügavalt kahtlev kas see kõik ka ära tasub - kuulub ta pigem kuhugi metallikokkuostu.
Mõningad mõtted on ka kokku kogutud ning kindlasti kohe ei hakka taga ajama sõiduki algupärast kuju - tööde maht selleks liiga suur - selle tõttu tundus ka loogiline kere " grilli " tõsta. Piltidel seinaääres olevat istmed ning muu nodi ka juba tegelikult tõstetud ohutusse kohta ära - ei ole nad enam jalus seismas.
Ega enam midagi kui külma närvi ning tuleb kätte haarata traathari ning palju tahtmist :problem:
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Mel » 16 Nov 2020, 21:13

Mastiksit on küll pandud isuga tehasepoolt,see hoiab ka veel mingitosa koos,nähaonet õõnsustesse pole õli kihutatud.Justkui tunne,et need kohad kus oleks paksem plekk,poolraamid jne.on niikui rohkem ussitanud kui muu osa.Nüüd pole muudkui tellid liivapritsi kohale ja ss selgub kas on veel mõtet edasi jamada,kuigi tglt peale seda protsessi läheks veidi vbl.isegi lõbusamaks :D Teed nelikant torudest uue raami ja selle külge põhja jm.plekimajanduse
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas tomkulibin » 16 Nov 2020, 22:37

Klassika, väljapoolt täitsa kena...
Selle taastamine = uus põhi + agregaadid, sillad ilmselt tahavad kah miskit veel saada.
Kaine mõistus ütleks, et majanduslikult ei õigusta. Aga reaalsus - aeg näitab... Omanik on otsustaja.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas justin.keiss » 18 Nov 2020, 23:17

Päris kole ikka. Selle üle käimine meeletu töö. Saksamaalt, Leedust, Inglismaalt saab keresid väga hea hinna, iseasi on nende seisukord... Nagu näha, siis välisplekkida põhjal ei saa midagi otsustada.
Kasutaja avatar
justin.keiss
 
Postitusi: 266
Liitunud: 07 Mär 2015, 02:26

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 22 Nov 2020, 21:23

Eks vaatepilt on päris julm jah ...
Majanduslikult ei oleks tasunud üldse seda sõidukit osta aga hobi peab olema :roll:
Hetkel olen jõudnud jämedalt öeldes ca pool põhjast mastiksist ning muust jamast enamvähem puhastada - pool veel ning siis tuleb
mees pritsiga ning teeb ta päris puhtaks - loodetavasti.
Ennem veel kui pritsiga kallale minnakse lõikan karbid - poolraamiotsad lahti kus paistab ka allpool olevat koledat plekki.
Originaalsust taga ajama ei hakka ning nii mõnegi asja jätan tagasi külge panemata - aga sellest kõigest progressi ning aja käigus :thumbup:
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 30 Mär 2021, 23:23

Ei ole veel loobunud ega ära unustanud et see auto olemas on - täitsa tasapisi tegutsen. Ehk nädalavahetusel lisan mõne pildigi ..
Tekkis aga küsimus kes mida on ette võtnud kulunud/lõtkuga šarniiridega ? Polüretaanpuksid riiulis ootavad kuid suur osa šarniiridest on surnud ning kõiki kaikaid kohe ei tahaks uusi osta, on lasnud keegi taastada või leidnud mingisuguse mõistliku alternatiivi ? :cry:
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Mel » 03 Apr 2021, 10:38

Upload sul ka pildid ära põletanud :shock: Tõenöoliselt mingi valemiga vbl isegi saaks,treipingis koonustele avalda survet,et need ss koomale trugida,maitea ons sellist asja keegi teinud
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3643
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas psyaddict » 04 Apr 2021, 18:45

Peeter kirjutas:Ei ole veel loobunud ega ära unustanud et see auto olemas on - täitsa tasapisi tegutsen. Ehk nädalavahetusel lisan mõne pildigi ..
Tekkis aga küsimus kes mida on ette võtnud kulunud/lõtkuga šarniiridega ? Polüretaanpuksid riiulis ootavad kuid suur osa šarniiridest on surnud ning kõiki kaikaid kohe ei tahaks uusi osta, on lasnud keegi taastada või leidnud mingisuguse mõistliku alternatiivi ? :cry:


elvas taastati, aga need kuulliigendi alused plastid (oletan et nailon) olid otsa saand ja ühesõnaga enam ei tegele, ma sain veel paralleelvarda puksi lasta taastada seal, aga sarniirid aasta pärast saadeti tagasi.
Teoreetiliselt saaks 3d print tehnoloogiat kasutades neid taastada, seda proovin tulevikus. youtubes mingi video ka kus ukrainas taoline tööriist olemas, aga ei ole ei kodulehte ega midagi, video ajast enne sõda ja kuskil luganski kandis ilmselt kust kõik varasem internet kadunud.
RX-7 Turbo II 1989
626 GW
323 BG
Luce 1500 1969
B2200
Wankel mootorite remont TEL: 55518288
Kasutaja avatar
psyaddict
 
Postitusi: 709
Liitunud: 17 Okt 2012, 15:50
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas tomkulibin » 04 Apr 2021, 22:38

Piltidega asi sedapsi: File IMG_20200922_184127.jpg does not exist on disk.
Due to fire incident at service provider OVH datacenter in Strasbourg, this file was destroyed in fire.

psyaddict kirjutas:...Teoreetiliselt saaks 3d print tehnoloogiat kasutades neid taastada...
Kas on ka miskit kindlat matejali, mis antud olukorras koormusele vastu peab?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 06 Apr 2021, 23:31

Nii, seekord üritan siis lisada mõne pildi juurde, ehk ükshetk võtan momendi ja panen ka eelmised mis kaotsi läksid tagasi.
Enda õigustuseks jällekord ütlen et ei ole õppinud ei keevitajaks, keretehnikuks ega maalriks :crazy:
Hetkene seis järgmine, auto on pritsitud ning krunditud ja jupp haaval alustasin lahti lõikamisega - miks ma seda üldse teen ? Oskaks vaid isegi vastata.
Mõlemad tagumised tiivaääred on pahteldatud ilusti sirgeks kellegi eelneva poolt - mis siis et selleks on peale kantud ca 2cm paks kiht.
Minu vedamise juures nagu ikka on kõik kereplekid pehmed, vähemalt uksepakust allpool, ainsad kereplekid mis tellida sai olid väliskarbid ning tagumised tiivaääred mis nüüdseks ka olemas on. Ülejäänud sai käsipingis ise enamvähem välja painatud. Kuna otseselt kiiret pole siis tegutsen hetkel pigem rahulikult ning igapäevaselt ei tahagi seda sara näha :roll:

Mõne pildi ka teile vaatamiseks jälle ... :wtf:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas tomkulibin » 07 Apr 2021, 07:23

:thumbup:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 04 Mai 2021, 23:20

Nüüdseks natukene jälle aega mööda läinud - ikka veel tegutsen ja pole emexi viinud.
Hea meelega hetkel palju pildimaterjali juurde ei pane kuna kogu materjal ilmselt uhkeks ei tee just :shifty:
Olen jõudnud ära lappida juhipoolse küljekarbi ( kõik 4 kihti plekki mis seal otsas olid ) ning suures osas ka sama poole poolraami ning põhjaplekki, tunnike-kaks tööd ning saab alustada teise poolega.
Kogu töö sellel pildil ei kajastu
Pilt
Sain kätte amordid mis ei ole küll see mida ma tahtsin kuid asi seegi - tegelikult algselt sai tellitud Bilstein B12 pro kit aga minu kahjuks nagu ikka öeldi et saab vaid tagumisi ning esimesi vist ei toodeta isegi mitte enam :problem:
Järgmiseks oli valida odavate coiloverite (FK) või kalliste coiloverite (KW) vahel mis mulle sobiksid - liisk ilmselgelt langes odavate peale kuna kallis on päriselt ka kallis.
Pilt
Ning šarniiride kohapealt ei ole veel kuhugi suunda jõudnud vaadata, esisillaga olen leppinud ning jäävad hetkel olemasolevad õõtshoovad.
Tagasillaga aga ma alla anda ei tahaks, kuna käändmik on alumiiniumist ning sinna on sisse pandud hülsid mille najale šarniir toetab siis järgmise sammuna otsin kataloogi kaubana sobivad tükid ning vajadusel külastan treiali kes teeb mulle ka sobivad hülsid käändmiku. Selleks on vaja üles otsida sobilikud sarniirid mis näevad välja järgmised ( pilt suvaline ) -Põhiline idee ning soov sellega et saaks vahetada eraldi vajadusel nii puksi kui šarniiri ennast mitte iga kord uut kaigast ostma minna - sihtotstarbelisel kasutamisel nagu ma plaanin võib kõike juhtuda ning ei tahaks kilodega kaikaid tagavaras hoida.
Pilt
Pilt

Kuna igalpool on suhteliselt palju erinevaid avasid sellel kerel, nii ümaraid kui ovaalseid, mis tehasest olid kaetud miskise teibiga ??? siis küsiksin mis tootega ma neid avasid kinni katta võiksin ?
Ümarate avade tarbeks on küll kummipunnid olemas mis enne viimast krundi kihti külge panen kuid millega katta muud ebastandardsed avad - tavalise riidest teibiga või leidub midagi paremat ?
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas nymmik » 05 Mai 2021, 11:19

Jõudu ja jaksu, et püssi põõsasse ei vikaks.
Küsiks, et miks sarniire leiutada vaja kas originaale ei pakuta enam? (Enda omal mis 71tuh km läbinud pole veel vaja olnud ja selleks ka ei tea :) )

Mina omast tarkusest kataks avaused ehituse fooliumteibiga (on ka autole aga ega siin vahet pole vist https://www.hlautoosad.ee/?page_id=10&m ... 55925&aid= ) mille omakorda mõne muu teibiga (duck tape) , siis värv, mastiks jne.
Kasutaja avatar
nymmik
 
Postitusi: 110
Liitunud: 11 Dets 2013, 10:26

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas psyaddict » 10 Mai 2021, 13:26

bc coilover teeb vast mõistliku hinna-kvaliteedi suhtega coile
RX-7 Turbo II 1989
626 GW
323 BG
Luce 1500 1969
B2200
Wankel mootorite remont TEL: 55518288
Kasutaja avatar
psyaddict
 
Postitusi: 709
Liitunud: 17 Okt 2012, 15:50
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas nymmik » 26 Dets 2021, 14:54

Kuidas motivatsiooni on olnud? kas on keretööd edasi ka arenenud aja jooksul?
Kasutaja avatar
nymmik
 
Postitusi: 110
Liitunud: 11 Dets 2013, 10:26

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 10 Jaan 2022, 14:16

nymmik kirjutas:Kuidas motivatsiooni on olnud? kas on keretööd edasi ka arenenud aja jooksul?

Päris ära unustanud ei ole, sõiduk on alles ning olen ikka nokitsenud.
Kahjuks vahepeal tõesti olid teised tuuled ning suunad ning Mazda jaoks aega väga ei jagunud kuid nüüd asi lahedam ning hakkab tegutsemine pihta jälle :yawn:
Üritan siia ka mõningad pildid üks õhtu juurde tektitada ! :)
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas maaks » 10 Jaan 2022, 15:57

Peeter kirjutas:
nymmik kirjutas:Kuidas motivatsiooni on olnud? kas on keretööd edasi ka arenenud aja jooksul?

Päris ära unustanud ei ole, sõiduk on alles ning olen ikka nokitsenud.
Kahjuks vahepeal tõesti olid teised tuuled ning suunad ning Mazda jaoks aega väga ei jagunud kuid nüüd asi lahedam ning hakkab tegutsemine pihta jälle :yawn:
Üritan siia ka mõningad pildid üks õhtu juurde tektitada ! :)

Ma täiega kadestan selliseid inimesi, kes on võimelised ennast motiveerima mingite läbi ussitanud asjade parandamiseks :-)
Jõudu ja jaksu edaspidiseks! :D
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 536
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 11 Jaan 2022, 15:59

Kuna vahepeal sai ka mobiiltelefon välja vahetatud siis palju pilte hävines.
Mõne pildi aga lisan siia juurde - on midagigi :wtf:
Eks tuleb juurde pildistada järgnevate sündmuste käigus - on olemas ka bodykit kuigi selle kasutamise osas olen ma nüüd vägagi kahevahel.
Kit ise pärineb ABmaxist ning tagaluugi lisa Läti tuning leheküljelt - õnneks pilte sellest pole :shifty:

Pilt

Pilt

Pilt
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu

Re: Mazda RX8 141kw 2004 Peeter

PostitusPostitas Peeter » 09 Mai 2022, 10:45

Vahepeal midagi liiga suurt toimunud ei ole ning on oht et ka ei toimu :oops:
Elukorralduses tulemas niipalju muutust et lähiajal lahkun teadmata ajaks Eestist ning selleks ajaks jääb asi seisma.
Juhul kui kellegil on huvi sellega sel ajal jätkata või soovib siit miskit saada võib võtta minuga ühendust ning teha mõistlike pakkumisi ! On küll kahju nii öelda aga kahjuks pole miskit teha :crazy:
Peeter
 
Postitusi: 11
Liitunud: 28 Okt 2020, 23:22
Asukoht: Tartu


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron