Melli lõputu võitlus roosteussiga

Välimusega seotud probleemid

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas eksole » 05 Apr 2023, 16:53

Naeruga pooleks .... aga augu kõrvalt on veel ju päris terve ....
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas tomkulibin » 06 Apr 2023, 07:55

Miski eriti rariteetne liikur + kinnisideeline isetegija entusiast= saaks ehk isegi asja(arvan).
Mikskipärast arvan, et pole kumbagi komponenti.
U 100 aastat tagasi, kui Melliga koos käisime maineka unikumide taastaja juures külas jäi jutust meelde episood- taastasin pea nullist, sai valmis, andsin üle - nüüd seiasab aastaid samas seisus õues roostetades...
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8362
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 06 Apr 2023, 10:07

Mel kirjutas:
Pilt

Pilt



Noo maitea,võimalik äkki saakski hakkama,aint mitte selles olux kui momendil nii pukkide otsas,kui pole seal auto all omal suurt liikumis ruumi.Jh kui see kere lammutada suht laiali,sillad,kone ja muu mudru ss vbl.teeks.Liiva prits oleks vajalik,ss oleks päriselt näha,kas üldse midagi alles jääks.Aga elu on näidanud,et see tegevus vist niikui ikka pole mulle mõeldud.Kipu ja Tomkulibin massinad enmv samas konditsioonis ja ka niikui jäänud.Ja need on olnud keregrilli vahel,nende osas muidugi ka eelarve,võrreldes Alfaga,kaks x vähem koos plaanitud üleni värvimisega.Ja mõnes mõttes isegi hea meel,et sellest lahti sai,oleks rikkunud mul aprill-mai ja vbl.veel väärtuslikku aega.Nüüd ongi tõstukil Oma naise vana Jazz,seda vaja kõpitseda,20a.on ikka omajagu aega.Muidugi Alfa moodi ta välja ei näe,karbid ja tagakaared enmv.tänu õlitusele ja seisab kuuri all.Aga no ikkagi vaja siitsealt teha,roostel ikka suur jõud ja sellega muudkui tuleb võidelda.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 11 Apr 2023, 09:14

Pilt


Pilt
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 15 Apr 2023, 07:27

tomkulibin kirjutas:Miski eriti rariteetne liikur + kinnisideeline isetegija entusiast= saaks ehk isegi asja(arvan).
Mikskipärast arvan, et pole kumbagi komponenti.
U 100 aastat tagasi, kui Melliga koos käisime maineka unikumide taastaja juures külas jäi jutust meelde episood- taastasin pea nullist, sai valmis, andsin üle - nüüd seisab aastaid samas seisus õues roostetades...


See meeletu rooste ja roostest puhastamine, :clap: 2tuhat+ autot hakata nii taastama,noomaitea kindlasti kui väga tahaks,saaks kusiganes kordades etemini säilinud kere.Nüüd karvane tunne,et sellest sain justkui inspiratsiooni...kupee sättisin tagasi grilli vahele ja vist läheb ka su valge uuele ringile.Tglt nats niikui piinlik ka,et niikui mis mõttes,sai võetud ja nüüd ei saa hakkama.Mis sest,et pole selle ala spetsialist,mingi täielikult isehakanu.Mul ka siin seisab see ilusti välja tulnud kohvi pruun 06 kinni makstud ja pole seda enam kellegile vaja.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 27 Apr 2023, 09:50

Pilt

Kui veel seda ka näeks,mille külge see luuk käib,oli see vast ikka karm andmine ja igavene kolakas ka teine veel :clap:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas maaks » 27 Apr 2023, 16:05

See tõesti kummalise kujuga, pakuks mingit ameerikamaa "mikrobussi" - aga sa jaga siis infot, ära pidurda :-)
PS VÄGA ilus (kuigi mulle tavaliselt sinised asjad ei meeldi)!
EDIT: Sakid klaasipoolsel serval hingede jaosk on Chevy'l :-)
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 537
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 28 Apr 2023, 00:03

maaks kirjutas:See tõesti kummalise kujuga, pakuks mingit ameerikamaa "mikrobussi" - aga sa jaga siis infot, ära pidurda :-)
PS VÄGA ilus (kuigi mulle tavaliselt sinised asjad ei meeldi)!
EDIT: Sakid klaasipoolsel serval hingede jaosk on Chevy'l :-)


Panid jh 100% täppi,see "mikrobuss" :thumbup: oli tõesti tsiisess,kui suured ikka mõned võivad olla.Ega ta tglt väga prillikivi välja just ei tulnud ja ega ei olnudki see eesmärk.Viisakas ikkagi,väga palju jäi igast mõlke,lohke jne.Eriti nõme oli veel see plastik katus.Ei tea mis seal juhtunud,aga katuse küljed olid julmalt pragulised ja nii ka jäi.Omanikuga koos teha on mõnes mõttes lihtsam,kui öeldakse kohe ära,et nii ongi väga guud.Läikival pinnal need veelgi võimendusid.See sinine toon on ikka päris äge,päike paneb selle elama,varjus ongi justkui potikas ja muutub lillaks vahest
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 02 Mai 2023, 09:20

Mel kirjutas:
Mel kirjutas:
Pilt



Peale kogu seda janti,kui kabiin sai uue värvi,keevitust jm.Ladusin kasti jm.osa enmv.kokku,et näeks rohkem auto moodi välja ja on nüüd seisnud ja kogunud mõtteid.Ei anna mul see kallutuse värk ikka rahu ja pole saand ka kellegiga asja arutada,mis mat.valik teha jne.Eks tuleb usaldada omma kõhu tunnet ja tuleb mis tuleb,isetehtu heasti tehtu :think:


Noniinonii,nüüd see kerkinud jälle päeva korda,justkui võitleks iseendaga.Näis ss mis see x saab,saab selle üksx liikuma,kaua ma teda õue kaunistusena hoian.Nhjh maa ala mul küllalt suur,sellega hea kohapeal hunnikuid liigutada,aga no ei selleks ta ikka loodud pole.Nüüd on vähemalt siht silme ees,et tuleb kokku laduda.Saab ü.v. peale eks ss paista,kallutajakas ikkagi tahaks.Siis oleks nii praktiline kui üldse on võimalik,tast välja pressida.Jumalauta kus aeg lausa lendab.Hakkan vist ise ka juba aru saama,et kannatan ülemõtlemis sündroomi.Pole vaja omal ette kujutada,teha omal olu korda keeruliseks.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas tomkulibin » 03 Mai 2023, 07:26

Vaat, et varsti tulevad rohelised meitele kallale ja keelavad üldse need vanakooli liikurid ära. Peaks ikka enne kokku laduma, ehk õnnestub veel miski aja legaalselt liigelde säärastega.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8362
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas maaks » 03 Mai 2023, 15:07

Päris ära keelamiseni ilmselt niipea veel ei jõuta, aga seoses saabuva automaksuga võib "osutuda mõistlikuks" mõnest vanemast ja vähest kasutust leidvast sõidukist loobumine. Veab, kui seda õnnestub teha läbi ostu-müügi tehingu :)
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 537
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 03 Mai 2023, 22:48

Jh niion segaseks kisuvad need uued ajad üldse tööd tegemised kuidagi hunnikusse kuhjunud.Ei oskagi enam väga lahti harutada,vaja on seda teist kolmandat,aga no tühja maksta pole ka niikui mõtet.Äge oleks kui ikka saaks veereda ka kasvõi natukse :eh:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 05 Mai 2023, 11:46

Nii natukse seda mu kallist aega oli :wtf:
Pilt
Ei sellest niipea lahti saa,tk.saamisega läheb aega ja ega vist hakka neid kortsus det.ka sirgestama,pole enam vene aeg,kui midagi saada polnud.Aga no vastavalt autole ikka det.hinnad :clap:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas maaks » 05 Mai 2023, 15:29

Mõtle positiivselt - vähemasti ei roosteta :D
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 537
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas eksole » 05 Mai 2023, 17:46

Mel kirjutas:.Aga no vastavalt autole ikka det.hinnad :clap:

kolmandik maksab see kolmeks lõigatud tort auto kapoti ninal :lol:
elu on ilus, aga saatus nöögib
Kasutaja avatar
eksole
 
Postitusi: 350
Liitunud: 13 Veebr 2011, 20:51
Asukoht: pärnu

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 05 Mai 2023, 23:08

Pilt

Ei viitsi ma neid tk oodata,stangest ei pääse,see nats liiast kildudeks,kuigi kui väga häda oleks,kasvataks sinna ka puudu oleva.Vaja nüüd kõvasti spottida,luuk see ju topelt plekid.Ja nats vaja ikka tule raami välja poole venitada,selle küljes veel ka stange kinnitus.Vat kus ikka kits saab lõhkuda,kui satub õigel kiirusel,ehk valel ajal vales kohas.Ikka on roostet,esitiiva alumine kinnitus kereküljes,see järjekordselt huvitav lahendus.Peab eemaldama külje rauad,ss saab tiiva kätte, ma painutasin.Tagasi panekuks tuleb vist ikkagi lammutada.MB foorumis nimetavad kolmeharaline sita hark :)
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 10 Mai 2023, 22:07

maaks kirjutas: aga sa jaga siis infot, ära pidurda :-)


Pilt
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 21 Mai 2023, 01:21

Pilt

Saa kohe mitte aru,kuda oma vigadest ikka ei õpi.Seda enam,kui kasutusse läks märgmärg krunt,on mul ikka vaja spreitada :clap:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mario » 21 Mai 2023, 11:08

Ma oleks sellegagi õnnelik. Vähemalt ei ole roostekoll. :D
Pean sinuga eraviisiliselt konsulteerima, mul Miki Hiir tahab ka tagasi rauamaagiks saada...
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6050
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 23 Mai 2023, 08:17

See esi tiiva kinnitus tehtudki,niiet võimalikult ruttu roostetama hakkaks.Umbselt kinni pakitud ja muidu kätte ei saa,kui tuleb külje...tea kuda seda nimetatakse,rauad vm.eemaldada.Kuigi see mis konkreetselt segab on plastik kärakas.Astme rauad on hiljem sätitud,ka ikka selle mõttega,et oleks äge ja oleks roostel rohkem võimalusi.Küljekarbis on hulgim õlituseks mõeldud kummi korke,mida keegi ei kasuta ja ega nendele ei pääse ligigi,ilma suurema lammutuseta :think:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 23 Mai 2023, 19:50

Pilt

Mudu tavaliselt nii ei tehta,et värvitakse det.ja ss hakatakse proovima.Nii läs see x ja ongi jama majas,ma heas usus,et poolast tuleb ikka õige asi ja pole muudkui uus värv ja saab kokku laduda.

Pilt

Dutkit brat 163 vs 164 on omavahel ikka vääga erinevad,ega momendil teagi kuda asja läheneda.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 24 Mai 2023, 14:07

Läheb see 163 ikka kolinal tagasi,ei hakka sellega võitlema.RRR.lt sealt saaks,enmv.kõik pakutavad vigased,aga niikui ikka 1jama teise otsa.Lesvenist orig.küsitakse 1200€.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 25 Mai 2023, 22:54

Pilt

100 % just pole,aga esimese ML kohta hea küll,vähemalt vana rahul.Tuleks nüüd ikka õige stange :crazy:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 02 Juun 2023, 10:10

Head teed tal minna,sai stange jama ka lahendatud,tuli ikka Leedust kasutatud ja nats teisem,aga sai pandud sobima.Nüüd vaja hakkata jälle oma asjadega tegelema,mis tundub olema hulka keerulisem.Just need õiged otsused jne.kuidagi justkui tundub,et tööl käia oleks kordades lihtsam.Kui nii hallata kogu seda ala siin ja see kodune töö värk,vbl.paar,kolm aastad tagasi alles,sain ennast niikaugele,et ndlv.kuulub mulle,on minu aeg.Kuigi jh tglt siin on oopis teine aeg,väga harva kui seda pole või on hullult kiire.Kuna naine see ka käib suht kaootiliselt,e.t.ja reede tööl,ss ei saa ka selle järgi vahest aru,mis päev on täna.Ikka võitlen iseendaga,valikus on GC ja Jazz,et kumba säilitada veerevana ja vist ikkagi tundub minema Honda kasuks.Ja krt nui neljaks,kui nüüd see x ka ei saa MB liikuma,ss pole mul ka mõtet seda sellisel kujul pidada.Nii seda müüa ??? saab vbl.vanaraua hinna,kui ka nii läheb saab keegi ommale väärt asja

Pilt
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 06 Juun 2023, 22:03

Pilt
Kahest autost teeb,kuigi tglt kui heasti tahaks,võiks mõlemad maalida ühttooni ja ss vurada ühe nr. :roll:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3570
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

EelmineJärgmine

Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist