Melli lõputu võitlus roosteussiga

Välimusega seotud probleemid

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas tomkulibin » 08 Mär 2024, 11:03

Karbi sisepinda ju ei pea kaitsma rooste eest. See ei paista ju välja ja selliselt peab valmistajapoolse keregarnii vastu. Ja üldsegi on eestis autode kesmine vanus liiga kõrge... :silent:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8362
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 08 Mär 2024, 17:53

Ma suure saladus katte all ütlen,et selle taha ma tglt ei lasknudki :think: aitab aint õliollus kui aitab,sellesse vist polegi väga mõtet panustada.Nhjh ehk ta peale rem.üle kolme aasta ikka kestab,vbl.isegi kauem.Linna auto soola ja sita sees koguseaeg,see ongi suur ime,et need kohe ära ei mädane,peale kasutusele võttu.

Pilt

Katsun seda rullida vähe paremasse kujusse,sellised on need univ.tk.EW paigaldusel ei arvestanud,või noh sinna sobis kõige etemini,kus ma pidin teadma,et sellised pikad tk.võivad sattuda.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3571
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 13 Mär 2024, 10:32

Ei taha mul see kuidagi edeneda,sellised kunded mulle ei sobi,kellel pole kiiret.Ss tekib omal ka selline kummi venitamis tunne ja tglt kevade ka suht töine aeg maakatel.Vaja igast ette valmistus töid jne teha.Tuleb ennast hullult sundida,et nüüd tuleb see käest visata ja tegeleda ikka tähtsamate asjadega :think: Justkui vahest niikui vastakad tunded,mõned teavad rääkida,et segadus peas,ei taha neid risusi enam nähateha ja ss tuleb jälle tahtmine justkui ikka tahaks.Väga palju on selle tööga seoses igast ette nägematuid ja segaseid asju,ühesõnaga üks paras virrvarr.Ja väga tulemust ette ei tea,kõik see selgub töö käigus,ära on see vaimselt väsitanud.Pahteldus tööga läheb veic lõbusamaks,ss on nitra haisud peas ja ei saagi suurt aru,mis ümberringi toimub :D
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3571
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas tomkulibin » 13 Mär 2024, 16:01

Mel kirjutas:... nitra haisud peas ja ei saagi suurt aru,mis ümberringi toimub :D
Kokkuhoid (näit. kanep) missugune :silent:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8362
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 14 Mär 2024, 18:36

Pilt
Avastame siit-sealt, ei saa veel karpi sulgeda
Pilt
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3571
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas tomkulibin » 15 Mär 2024, 08:02

Lähtudes valmistaja poolsest korrokaitsest, pole need liikurid ettenähtud nii kaua kasutada....
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8362
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 15 Mär 2024, 09:53

Küllap see niionjh,aint ikkagi olen ma ise seda meelt,et auto omanikud ise võiks ikkagi hoolida oma tõldadest.Aint välimine ilu on tähtis,ma ei väsi seda kordamast,täpselt nii kui sa tegid uue autoga,peaks ka ülejäänud suhtuma.Iseenesest veel naljakam on see,kui rooste on pingali sisse roninud ja läheb keretöödesse,ss ollakse arvamusel,et nüüd saab jälle uueks :wtf: Muidugi mõista,ei tohiks ma midagi sellist kirjutada,sellega teen endale karu teene ja jään tööst ilma.Kuigi kui linna jm.pilti vaadata,ss on üleüldine olukord ikka kehva.Ikka veel kärutavad ringi,kus näha roostet ja suurepäraseid saavutusi keretöödest,kohtab teipi ja makrot ja neete jne.Kalju mäestiku rahvas,see elab kuidagi teist elu,seal pole väline ilu niiiitähtis ja rooste pole ka vist väga suur probleem.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3571
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 19 Mär 2024, 21:22

Töösse tuli tglt oopis vasaku külje muljumisega,kui mingi veokas lahtise tagaluugiga laoplatsil,tagrudas sisse,niiet lõikas tagatiiva 30cm.lõhki
Pilt
Kohapeal selgus,et uups,küljekarpe niikui polegi,see muljumine tundus niikui teisejärguline.Töö on veninud,kuna mul momendil veic rasked ajad,kui mu kõige parem sõber,Berni Alpi Donna ilmutas märke,et nüüd vist on asi kehvasti.Kukkus teine trepist õnnetult,nüüd nii sant kui üldse olla saab,ei tööta kumbki sild korralikult.Tuleb teda igal võimalusel aidata ja toetada.Õnneks nii kehva veel pole,et tuleks igavestele jahimaadele saata. :?
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3571
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas maaks » 20 Mär 2024, 14:51

Loodetavasti Donna paraneb!
Mul isal saksa lambakoera sugemetega Maximillian'l oli kah üksvahe "tagasillaga" halvasti, aga arst andis mingid tabletid (mida tuleb võtta kuni lõpuni) ja nüüd saab iseseisvalt hakkama. Aga tal polnud mingit traumat sellega, väidetavalt "tüüpviga" kui nii sobib öelda.
PS Kas sa nüüd teed koostööd ka kindlustustega, et sisse tagurdamisi ette võtad või kindlustus tahtis auto maha kanda?
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 537
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 20 Mär 2024, 22:43

maaks kirjutas:PS Kas sa nüüd teed koostööd ka kindlustustega, et sisse tagurdamisi ette võtad või kindlustus tahtis auto maha kanda?


See kindlustuse teema,nhjh olen mõne teinud ja ka näinud,mis tehtud ja kuidas tehtud :? Varem isegi julgesin mõelda,aga ei rohkemat.Ei ole kellegiga lepinguline,fie vastutab kogu oma varaga...see patsient,oleks jh maha kantud.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3571
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 21 Mär 2024, 19:24

Pilt
Esi algne vaade oli päris kole,roostet niiet tapab,nüüd veic käiamist ja narmendavate servade silumist juba nitsevoo.Õnneks on põhja alune karbi osa täitsa ühes tk.ja see tundub olema ka veic paksemast plekist tehtud.Sisse Brunox ja külm tsinki,mis seal muud ja mudugi kui krunt,kivikaitse,värvi kraam ka peal ss õliollus sisse,küll kestab.Imelik see,et tehases tehtud õlitus augud,aint välimisele karbile,põhja alusesse pole tehtud.Üritan puurida augud niiet,jäävad kohakuti,et saaks pritsida nii välimise kui ka sisemise täis.
Pilt
Prantslastel oopis teisem lähenemine,taga ratta koopas,pole niikui sellist sisemist,on kuidagi niikui prostalt lähenetud,ei ole topelt serva ja see tundub olema hea,vbl.
Pilt
Tugevus katsetused ka läbitud
Pilt
Seal all 2mm paksune pleki tk.seda oli kehva sinna veisida
Pilt
Neid tuleb ikka pahtliga ka veic siluda,ei nii saa jätta,kuigi lähevad kivikaitse alla
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3571
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 31 Mär 2024, 08:38

Pilt
Lõpuks jõudis ss kätte see päev,millest kogu see jant alguse sai.2.2düüsiga krunti tulistada,see justkui kivikaitse püss ja ongi hea katab heast,esimese kihi.Mudugi vaja veel nats siluda,pahdeldada,kruntida ja saab selle teema ehk varsti lõpetada
Pilt
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3571
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mel » 11 Apr 2024, 06:39

Mel kirjutas:Töö on veninud,kuna mul momendil veic rasked ajad,kui mu kõige parem sõber,Berni Alpi Donna ilmutas märke,et nüüd vist on asi kehvasti.Kukkus teine trepist õnnetult,nüüd nii sant kui üldse olla saab,ei tööta kumbki sild korralikult.Tuleb teda igal võimalusel aidata ja toetada.Õnneks nii kehva veel pole,et tuleks igavestele jahimaadele saata. :?


Jh,on mu hea Sõber läinud,ei aidanud ei püssi,ega ussirohi...hullult suurt tk.niikui oleks küljest
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3571
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Melli lõputu võitlus roosteussiga

PostitusPostitas Mario » 11 Apr 2024, 21:03

:cry: :cry:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Eelmine

Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron