Kui hea on 2.0 dohc mootor

Kui hea on 2.0 dohc mootor

PostitusPostitas Kooma » 22 Mär 2005, 12:34

Kuna vana mootor ei ole enam elujõuline siis läheb vahetusse. Nagu ikka noorel mehel piiluvad silmad ka sinna suurema kW numbri poole. Siit siis küsimus. Kas soovitaksite 88-92 2.0 dohc mootorit (on vist 103 kW). Mis on plussid, mis miinused jne. Kuidas on varuosade saadavuse ja hinnaga?
Kooma
 
Postitusi: 67
Liitunud: 22 Mär 2005, 12:09
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 22 Mär 2005, 13:23

kui omale autot otsisin siis vaatasin ka seda dohc mootorit. kui mootor korras on, siis on ta kindlasti hea. samas on teda võrreldes tavalise sohc mootoriga kallim remontida. varuosadega ma arvan, et probleeme eriti pole. :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas ints 626 » 05 Apr 2005, 20:08

Võimsam mootor ikka kestab kauem,eriti kui raske king jalas,mul vana 88 aasta peldik,ma30000 sõit pole midagi juhtunud kui sidur välja arvata.Astub ikka mehiselt edasi ja ega ei rüüpa ka nii palju
ints 626
 


PostitusPostitas Kooma » 06 Apr 2005, 11:15

Vabandan, kuid teema pole enam aktuaalne, kuna üle katuse käinud kõnealuse mootoriga isend on juba hoovis :wink:
Nokin romu juba paljaks ja niipea kui palk käes saab mootor ka uued tihendid. Kaboti alla jõuab mootor küll alles suvel, kuna enne vaja ema riisiveski (323 f) ülesse lüüa. Külg on juba sirge, nüüd vaja oodata vähe ilmade soojenemist ja saab hakata pahteldama-värvima. Aga komentaaride eest tänud.

Ah jaa, minu enda masin siis 88 aasta Coupe 2.0 66kw. Ja vana mootori elujõulisus tähendabki seda, et pedaalile vaiutades võiks midagi ikka juhtuda ka, st tegelikult on kone iseenesest bro, ei suitse ja õli võtab normaalsuse piires aga jah nii kuradima uimane.
Kooma
 
Postitusi: 67
Liitunud: 22 Mär 2005, 12:09
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 19 Apr 2005, 23:16

Võin lisada siia mootori kaprem. orjenteeruvad hinnad MazdaAbis: ploki kaprem. u.7000.-; kaane kaprem. u. 6000.-. Ja mootorist endast: rullnoka BMW 323 sai ikka päris haledalt. Ning kütuse kulu tuli kahe korra arvutuste tulemusel paagi täie kohta keskmiseks 8,3 ja 8,5. :twisted: :lol:
Anonymous
 



Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron