Kogemusi sumbutitega

Kogemusi sumbutitega

PostitusPostitas Haramount » 17 Okt 2006, 10:26

Aeg sealmaal, et vaja MX-6 (2.5L) sumpsi tagumine pütt välja vahetada. Kõige lihtsam oleks muidugi kusagile töökotta marssida ja öelda, et tehtagu. Samas ütleb kogemus, et oleks mõistlik natuke enne uurida, et mida ja kustkohast. 2.0 Preludele kunagi pandi igati respektitud töökojas kah Civicu sumps alla ja kui mootor ei tahtnud seepeale enam pöördesse minna (üle 5000 rpm lihtsalt enam ei läinud), siis selle õige asja vastu vahetamine läks oi-oi-kui-palju närvirakke maksma. Niisiis?
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas arvutihdd » 17 Okt 2006, 18:45

arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

PostitusPostitas Haramount » 20 Okt 2006, 22:29

arvutihdd kirjutas:http://www.abv.ee/ st pytt ...


Paigaldamine pole probleem. Need kolm polti saan ma ise ka kinni-lahti või siis on mul praktiliselt koduukse ees sumpsivahetajad. Aga MX-6 jaoks nood potti ei paku (v.a. mingi kohalike kilukarbiväänajate universaalne aretis, mis kevadeks raudselt kohevalt rooste läheb).
Aga vat see aa-bee-vee ei taha sugugi mitte mu meilidele vastata...
:evil:
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas arvutihdd » 21 Okt 2006, 01:14

Haramount kirjutas:Aga vat see aa-bee-vee ei taha sugugi mitte mu meilidele vastata...
:evil:



te-leee-foon :wink:
Sport pytti ei taha ?
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

PostitusPostitas Haramount » 23 Okt 2006, 09:24

arvutihdd kirjutas:te-leee-foon :wink:
Sport pytti ei taha ?


Jajah, telefon... kui tüüpidel on lehel võimalus, et ma saan kell 2 öösel neile kirja saata, siis ma eeldan, et need kirjad ei lähe kusagile jõuluvanale. Lihtsalt näitab firma suhtumist potentsiaalsesse klienti.

Sportpütti... noh, kui see teeb samasugust häält nagu minu külje pealt lõhkine sumps, siis - ei, ei taha. Ma tahan sõidu ajal autos mõnusasti musa kuulata. Sõnad "sport" ja "vaikne" vist ei taha eriti kokku käia?
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas vvs » 23 Okt 2006, 11:30

Haramount kirjutas:
arvutihdd kirjutas:te-leee-foon :wink:
Sport pytti ei taha ?


Jajah, telefon... kui tüüpidel on lehel võimalus, et ma saan kell 2 öösel neile kirja saata, siis ma eeldan, et need kirjad ei lähe kusagile jõuluvanale. Lihtsalt näitab firma suhtumist potentsiaalsesse klienti.

Sportpütti... noh, kui see teeb samasugust häält nagu minu külje pealt lõhkine sumps, siis - ei, ei taha. Ma tahan sõidu ajal autos mõnusasti musa kuulata. Sõnad "sport" ja "vaikne" vist ei taha eriti kokku käia?

Kurjam...mul on sport ja ühtlasti ka vaikne :) Selline nagu asi olema peab 8)
Eks midagi rahulikku on tootjatel kindlasti...mul oli selline kommentaar sumpsil -> Endstyle - Deeptone_BB, ja ei häälitse üldse 8)

AGA tõesti...MX6-le paraku LASERI pakutavatest sumpsidest ei leidnud midagi :roll:
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas tomkulibin » 23 Okt 2006, 17:53

Sai ka oma elukale "Simons"i torud alla aetu ja ei ütleks, et lärmakas, kuigi otse-läbi.
PS sai hangitud DB-HP-st.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8366
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas kentaur » 23 Okt 2006, 22:57

Just tegelesin ise sama probleemiga... katalüsaatorist kuni lõpuni vahetasin ära.

Bosal'i sumbuti sai, see keskmine osa tuli sähvilt ära aga pütiga võttis ikka paar nädalat aega.

Kvaliteet 3300 kr eest oli täitsa ok... kuigi tehase osa oli kobedamalt tehtud.
Simons'i hind on umbes 2x kallim, kuigi ta on kirja järgi roostevaba - kestab meie soolaga mitte palju kauem kui tsingitud.

Milleks matta üleliia raha ~12 aastat vana auto alla ?

Mis vaiksusesse puutub siis, peale 2.5 nädalat põhimõtteliselt ilma pütita sõitu, olen praeguse totaalse vaikusega sigarahul... sportpütid mingu kuupeale ... tegu pole pühapäevamasinaga.
Kasutaja avatar
kentaur
Administraator
 
Postitusi: 401
Liitunud: 02 Veebr 2005, 22:17
Asukoht: Tartu

1992 Mazda MX-6

PostitusPostitas Haramount » 24 Okt 2006, 10:41

kentaur kirjutas:Just tegelesin ise sama probleemiga... katalüsaatorist kuni lõpuni vahetasin ära.


Kustkaudu tellisid? Ega Sa tagumise püti hinda eraldi ei oska öelda?
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kentaur » 25 Okt 2006, 22:12

Sõber tartu subarust tegeles tellimisega...
Ma usun et vaju jappartsi vms kohta sisse ja uuri.

Kui ma õigesti mäletan siis mingi osa oli ~1800 ja teine ~1500kr
mis oli mis ei tea enam :/
Kasutaja avatar
kentaur
Administraator
 
Postitusi: 401
Liitunud: 02 Veebr 2005, 22:17
Asukoht: Tartu

1992 Mazda MX-6

PostitusPostitas arvutihdd » 23 Nov 2006, 23:01

On keegi lähemalt tegelenud ka asjaga, tahaks endal ka selle sport raipe alt ära saada. Pikematel sõitudel hakkab pinda käima. Aabe pakkus 3.5 k ga O_O
Laki auto pakub 2,3k ga kui ma ei eksi bosali pytti.
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00


Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist