Palun abi valikul

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Palun abi valikul

PostitusPostitas Anonymous » 06 Nov 2006, 17:56

Plaanis kevadel osta pereauto. Hinnaklassis 40-45 tuh. Valmistamisaasta 96-98. Valida soovin Mazda 626 (GE ..-97a võimalusel GF 97-..) ; Nissan Primera või Toyota Carina-E vahel. Milline neist on parim ja töökindlam. Kas kõik isendid on tsingitud kerega. Tugevad ja nõrgad küljed. Ehk siis:miks peaksin eelistama Mazdat?
Anonymous
 


PostitusPostitas jan » 06 Nov 2006, 22:30

ei pea mazdat eelistama
Peale kiiruse, punase Mazda, ei ole meil midagi enam...
Kasutaja avatar
jan
 
Postitusi: 91
Liitunud: 05 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tomkulibin » 07 Nov 2006, 07:24

Foorumites kolades leiad enamasti murelikke inimeste probleemide otsingut, mitte omandatud isendite ülistamist.
Alati on üks isend millegiga parem, kui teine (ka sama mudeli puhul).
Kõigil mudelitel on oma tüüpvead.
Iga isend omab oma ajalugu ja teistest erinevat ekspluatatsiooni, mis mõjutab tema tehnilist käekäiku.
-------------------------------------------
Võrdle probleeme erinevates foorumites.
--------------------------------------------------
Siit leiad Mazda kiiksuga inimesi, kellel vast enamus kogemusi antud margi suhtes. Aga ega ideaalset autot (perpentum mobile) pole veel valmis tehtud, nii, et otsustamisõiguse võtab igaüks enda kanda.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8372
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Anonymous » 07 Nov 2006, 07:32

Kõigepealt, kui satud ruunatud isendi peale siis jäädki remontima olenemata millise soetad nendest kolmest :!: :!: :!:

Samas on need kolm kõik japsid ja kvaliteetsed vastupidavad masinad, muidugi olenevalt ümberkäimisest :idea:

Edasi las kommenteerivad omanikud ise :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 09 Nov 2006, 21:13

mina jätaks nissani valikust välja
Minul isiklikult on kohe selle automargi vastunäidustus

Aga kõik oleneb hinna ja kvaliteedi suhtes :D
edu valikul!!
Anonymous
 


PostitusPostitas layri » 09 Nov 2006, 21:24

Endal on mul 626 GE, isal nissan primera, selgelt võin öelda, et eelista mazdat, sest mazdal jupid odavamad, primera pole nii mugav, küttekulu kah tsipa kõrgem. Toyotal, minuteada jupid päris kallid, muidugi, kui ma ei eksi siinkohal.
Mina võtaks Mazda.
Kuigi, otsuse teed ju Sina :D
Kasutaja avatar
layri
 
Postitusi: 212
Liitunud: 20 Nov 2005, 17:14
Asukoht: Jõgeva<>Tartu 55587156 või 5524370

PostitusPostitas eedu57 » 21 Nov 2006, 21:40

Nu-nuh!
Mul teine auto peres Nissan Primera STW 2,0 SLX Aut. 1993 a. - üks parimaid oste! Mingeid probleeme (kui ühest kohast ussitanud küljekarp välja arvata)! Üks kord vahetanud sharniirid ja klotsiringi, küünlad. Õlid-filtrid - see on loomulik kulu! Ei kahetse toonast ostu (99. a)!
eedu57
 



Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline